Bork D Eye HyrdmaSaser

    Tootja:
   • Mudel: D600
   • tootja kood: D600 silma> Tüüp: Eye Massagers <
   • ID: 2128353

   Mitte nii kaua aega tagasi, Bork üllatas oma kliente järgmise uudsusega - silma D607 Hydromassa. Uurete hinna hind oli 24880 r.zen, sirge, üsna suur, kuid selle kaubamärgi tootmiseks on üsna tüüpiline.

   Bork D607 massager kasutab oma funktsioone teostamiseks tõesti vett. See on vesi, mis loob maski sees spetsiaalsed vibratsioonid, mõjutavad õrnalt silmade ümber seotud olulisi punkte. Lisaks sellele lisatakse massager tööle vaikne meeldiv müra veega, mis lisab ka lõõgastumise mõju.

   Lisaks täiendatakse funktsionaalsust küttevõimalusega, mis võimaldab mitte ainult külma, vaid ka sooja massaaži. Soe massaaž on kasulik neile, kes on sageli silmitsi kuivade silmadega ja teiste tagajärgedega pikka aega vidinate ees ja kontaktläätsede kandmisel. Standardne külma massaaž aitab vältida kortsude ja tumedate ringide ilmumist silmade ümber.

   Kirjeldus

   Massager Electronic Bork D607 on peamise mõjuelemendi veemasslane. Vesi tekitab vibratsiooni silmi ümbritseva tsooni maskis, tulemusena naudite lõõgastavat massaaži veele meeldivat müra.

   Seade ühendab sooja ja külma massaaži funktsioonid. Mõju kuumutamisega lõdvestab pärast töötamist vidinate ja kanda läätsedega, kõrvaldab allergia ja kuiva silmad. Külmmassaaž on pruun ja takistab tumedate ringide ja kortsude ilmumist silmade ümber.

   Omadused: - 2 intensiivsuse kraadi; - soe massaaži funktsioon; - külma massaaži funktsioon; - tsükli massaaž 6 minutit.

   Omadused

   See on maailma esimene vidin lõõgastumiseks, kasutades vett peamise massaaži elementina. Vesi ringleb läbi massaažiploki ja loob vibratsiooni silmis ümbritseva piirkonna maskis. Selle tulemusena naudite lõõgastavat massaaži veega meeldiva müra jaoks.

Viimatie

Uute lõõgastajate ja massitootjate esindatus borkist. Fotod ja üksikasjalik kirjeldus. Loe meeste kivi metsaportaalis.

Loe rohkem

Promokoodiumid Värvilised allahindlused, Kingitused, Tasuta kohaletoimetamine ja muud aktsiad loovuse, nõelatööde ja hobide jaoks Zvetnoe Interneti-pood. U.

Loe rohkem

Hämmastav tutvustus ja hinnad keha massager keha Fix Hind. Leidke läbi kõige populaarsemate jaemüügikettide praegused kataloogid ja müük.

Loe rohkem

Kust osta kõhtu rull-pin, et eemaldada kõht foto

Loe rohkem

Homedics meie poe saab osta massaažiseadmete, ilu ja tervishoiu tooteid, massagers ametliku tarnija Ukraina Homedi

Loe rohkem

Uus luuk sex mänguasjad Tashkent vaade online camRip resolutsioonis

Loe rohkem

Ülevaade silma massager, üksikasjalik läbivaatamise artikkel. Meditsiiniseadmete ja kaupade veebipood puuetega inimeste hooldamiseks ja rehabilitatsiooniks MedServing 8 495 3171685

Loe rohkem

Esimene kogemus välismaiste online-ostmise. Ma tellisin neid, ma ei ole Ali ja EVA-s, loomulikult, Link põles pikka aega ja siin on see mõnevõrra tavaline.

Loe rohkem

MASSAGER BORK D603 pea jaoks. Tellige kohe kohaletoimetamise Minskis ja Valgevene linnades. Ametlik garantii kõne 275.

Loe rohkem

Top

Gezatone pea massager tervisliku juuste väljalangemise vastu. Lamodate internetipoodil. U.

Massager peas allahindlus ja tasuta kohaletoimetamine Moskvas, Peterburi ja Nizhny Novgorod. Garantii kuni 3 aastat.

Pea MPMP internetipoodil Moskvas asuvate massaažide massagers. U.

Massager pea. Müük, Otsing, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Kasahstanis

Boonus Fix Hinnakontrolli punktid. Registreerimise parandused Hinnakaart osutus kasutuks

Leia KN-i hinnad. Tööriistad, teada, kus see KN. Nõuandeid saab osta odavamalt ja kasumlikumaks. Vt CN-i jooksevad hinnad. Tööriistad, mitte ainult varud ja allahindlused

Osta Universal Massager pea Gezatone Magic Hand AMG507

Ilmselt paljud on näinud sellist lihtsat paigaldamist pea massager. Nii et ma teadsin temast pikka aega, kuid mingil põhjusel ma ei ostnud. Tõenäoliselt ekstra asju, mida ma kardan ja hiljuti ma kogemata nägin seda massagerit, otsustas kohe osta, ma tahtsin. Ta võttis ühe tagastanud, ostis teise, taas tagasi ... ma sõitsin 3 tükki. Ja sellepärast. Kui ostsin esimesena, tuli idee kaunistada kuidagi käepideme. Aga

Massager Grubble Peal Kapillaari käsitsi valmistatud Massager Scilase Fingerns Shiants Antistress, 0Story

Massaaž Mushka peakapillaari käsitsi valmistatud Massager Shisters Särkide Antistress 0Story 9242522 Interneti-ajakirja metsas. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Head Massager, Spot, Kapillaar Gurashas Antistrdes tunne nagu kassipoeg teeb peamassaaž osta, allahindlusi, hind, arvustusi, ülevaadet muud massagers

Gooseba Bokoma, hind 150 rubla, osta TIU Venemaal. U ID402141882. Üksikasjalik teave toote ja tarnija kohta võrgukorralduse võimalusega.

Massagers Gurashaska Noyabrsk 500tovarov Tasuta kohaletoimetamine, allahindlus 59 Go

Massagers pea Moskva hinnad Nizhny Novgorod. Tootja garantii, kaupade tasuta testimine kaupluses.

Massaaž Murhvka Antistress pea ostmiseks Peterburis meditsiiniseadmete soodne hind ja varuosad Internetmagisin Peterburis, aadressides, ametlikul veebisaidil

Magazine Health Products Medtehnik Moskva pakub ostma massager goosebumpi juht ja tehke korteri uksele ekspresseerimine. Kontrollige kohapeal näidatud telefoninumbri kättesaadavust.

Wildberries padi massager

Kust osta metsika online-poe massaaži padja, osta hulgimüük Wildberriz e-poe massaaž padi, osta metsika tutvustusi e-poe massaaž padja

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.