Dysartrotriaga lapsed on nüüd väga palju, eriti praktikas on lapsi dysarthrria kattega. Ja nad esinevad sageli ka suurenenud sülg, eriti see on märgatav kõne koormus.

Hüpersization on süljenäärmete sekretsiooni suurenemine. Kuna füsioloogilist nähtust täheldatakse 3-6 kuu vanustel lastel. Vanemas vanuses on see esteetiline defekt haigus, mis toob kaasa palju muresid ja ebameeldivaid tunnet. Kõige sagedamini on ülitundlikkus seotud sülje tõelise hüperproduktsiooniga, vaid neelamisvastase refleksi häirega. Tavaliselt kaasneb hüpertelitega järgmised haigused:

  • a a a; uh uh; ja mõlemad;
  • ae, AE, AE; EA, EA, EA; Ai, ai, ai; EI, EI, EI;
  • AEI, AEI, AEI.

Käesolevas artiklis tahan rääkida sellise düsartriumi sümptomi ületamisest hülgamistena. Dysartrotriaga lapsed on nüüd väga palju, eriti praktikas on lapsed düsartriumi kujul. Ja nad esinevad sageli ka suurenenud sülg, eriti see on märgatav kõne koormus.

Mis on nende üleliigne?

Hübardeid võib seostada suurenenud süljenguga, kuid kõige sagedamini on see põhjus, miks sülje, mis on moodustatud, ei ole lihtsalt aja alla neelatud. Dysarthriitiaga, kõik toimub nii.

Korrapärasus töö ületamiseks lastel

rakendatakse nii traditsioonilisi kui ka mittetraditsioonilisi meetodeid sellise ebameeldivate dysartrhria sümptomi ületamiseks.

Õpi Saliva neelata

1. Laps õpetavad imema sülje lähema huulega ja seejärel õpetama teda alla neelama. Esiteks tehakse see lõksuspeaga ja seejärel normaalses asendis.

2. Laps meenutab pidevalt vajadust alla neelata sülje enne kõne või enne liigendus kasutamise.

4. Düsarytrics pööratakse sageli sageli. Seetõttu õpetab laps suu suletud, kui ta ei räägi ja ei võta toitu.

5. Üksikute õppetund, kui töötate Dysartriga, muudab kõneravi konkreetselt pausi nii, et laps saaks sülje neelata.

Harjutused liigendus ja MIMIE GYMNATSIOONID, aidates kaasa hüpmistuste vähendamisele

Väga kasulikud, kui kõva toidu (tahkete köögiviljade ja puuviljade ja puuviljade, kuivatite, kreekerite (tahkete köögiviljade ja puuviljade, kuivatite, krakkide (tahkete köögiviljad, kuivatid).

Mõned autorid pakuvad maitsetaimede suu suudme loputamist (vastik rosehip, tamme koor, yarrow). See on võimalik, kui lapsel ei ole allergiat. Kõri loputamine mineraalveega, vedelik suudlus, kefiir, tihe suudlus.

Hüperte ületamiseks kasutati kõnet teraapia massaaži aktiivselt. Spot massaaž valdkonnas submandibulaarse Fossa, indeksi sõrme valguse vibreeriv liikumise all lõua 4-5 sekundit. Punkti massaaž viiakse läbi keele süvendamisel kahe punktiga samal ajal (tahked näärmed). Massaaž viiakse läbi indeksi, keskmise sõrme või sondi abil. Pööramisliigutused viiakse läbi vastupäeva, mitte rohkem kui 6-10 sekundit. Liikumised ei tohiks põhjustada lapse ebamugavust. Foto

Massaaž punkte. Aichi paralleelsed punktid kõrvade kitsete all, kus lõualuu luud on suletud (õigesti leidnud punkte valusaid). Teeme ümmargused liikumised punktide 5 minuti jooksul pärast kella (2,5 minutit - avatud suu, 2,5 minutit suletud suuga) ja 5 minutit vastupäeva (sarnaselt)

Pehme magus massaaž. Kogemused ja vaiksed liikumised tahke ja pehme nina keskjoont ülemistest lõikuritest, et kinnitada väljendunud neelu refleksi saamiseks.

Dysartry hüpernupatsiooni dünaamika sõltub suuresti kõne rikkumise ja sümptomite raskusest. Ajuhaldusega lastel on hülgamissagedus raskem ületada kui lastel, kellel on kaetud düsartria kujul. Mõningatel juhtudel võib liigset süljevoolu lihtsalt vähendada, kuid mitte seda üldse eemaldada, kuid see on väärt nende ebameeldivate nähtus.

Praegu on dysartroria lapsepõlves levinud kahjustus. Näiteks andmetel. ., Special Pedagoogia ja psühholoogia osakonna osakonna professor Vakulento L. Murmanski osariigi pedagoogikaülikool, Dysartrohia toimub 40,8% 240 koolieelsetest kõneloomadest, kusjuures kõnepatod on vanuses 4-7 aastat. Lugemispuuduskaitse inhibeerib kogu kõne kui terviku arengut, pikendab oluliselt parandusliku töö tähtaegu.

Käesoleva artikli eesmärk on traditsiooniliste ja ebatavaliste meetodite arvestamine dysarthriitia - hüperzing'i iseloomulikust sümptomitest. rikkalik süljeeritus. Tugevdatud süljevoolu eemaldamine on liiga keeruline ja neid ei saa lahendada ainult treening-kõneteraapia klasside abil.

On vaja õpetada suletud huulte suletud last, neelake sülje lõksu peaga ja normaalses asendis. Enne fraktsioonide kasutamise lõpetamist meenutab õpetaja lapsele, et teil on vaja sülje alla neelata, suhu sattuda salvrätikuga.

Rakendades jää tükk piki huulte kontuuri, võttes arvesse 6 punkti (vt joonis 1). Jää põllumajandusettevõtte kestus igas punktis 5 sekundit kuni 1 minut (v .. Kiselev [4]).

5. Staatilised ja dünaamilised matkud ja liigendusharjutused (E. Kosinova [5], O. Novikovskaja [7]).

7. Hingamisteede treening "Storm klaasis". Valage klaasi vett. Võtke toru mahla ja löök läbi selle. Jälgi nii, et põsed ei pumbata.

Autor (id): Penkov Ekaterina Petrovnabrika: Ajakiri: artiklite arv: 9487 Koosolekud Dysartroría korrigeerimise koosolekute kaasas soolane lastel, kellel on kesknärvisüsteemi lüüasaamine

Praegu saab düsartria probleemi, millega kaasneb tervishoiustuste peamised probleemid puuetega lastele.

Dysartro-eliminatsiooni kõrvaldamist tuleb põhjalikult läheneda, ühendades eri tüüpi kokkupuute liigid: kõneteraapia, füsioteraapia, terapeutilise kehalise kasvatuse, liigendusseadmete väljaõpe, massaaž, CNS-i mõjutavad ravimid.

Täna vaatame traditsioonilisi ja mittetraditsioonilisi dysarthrria iseloomuliku iseloomuliku sümptomite tehnikaid - hüperzing, see on rikkalik lahendus. Tõhustatud süljevoolu kõrvaldamise probleem on liiga keeruline ja seda ei saa lahendada ainult kõneteraapia klasside harjutuste abil.

Te saate rakendada järgmisi massaažitüüpi: - toonimine või lõõgastav (diferentseeritud) massaaž, mis põhineb klassikalise massaaži meetoditel; - Massaaž bioloogiliselt aktiivsete punktide (BAT) - massaaž spetsiaalsete seadmete või "sondi" massaaž vastavalt E. V. Novikova.

Hingamisteede arendamine on üks esimesi ja väga olulisi etappe laste - logode parandusmeetme esimestest ja väga olulistest etappidest, olenemata nende kõnedefekti tüübist. Suhu hingamise harjumus on inimkehale väga kahjulik, põhjustades kilpnäärme haiguste, mandlite, kogu hingamisteede süsteemi haigusteni. Nasaalne hingamine kaitseb kõri ja valgust külma õhu ja tolmu, hästi ventileerida kopsud, õõnsus keskkõrva, millel on sõnum Nasopharynk, on kasulik mõju veresoonte aju.

Ex Suurem Zilly lihaste, naeru lihaste lõug piirkonnas. Ice Appliqués'i kestus 2 kuni 7 minutit. Sommeerige iga tsooni ülekatte - 30 sekundit. Kokkupuute käigus - 15-20 Daily istungid. Kohe pärast protseduuri, kõneravi okupatsiooni teostatakse.

Viimatie

Massaaž liigendusseadmete ja liigendus harjutusi mitte ainult parandada mootori funktsiooni mahajäänud ajusüsteemide, vaid ka kaasata

Loe rohkem

Kõneteraapia massaaž lasteaedadele. Teostame GEF-i põhjaliku varustuse, mööbli, mänguasjade ja tarvikute tarbekaupade tarneid TD Carouseli eelkooliõppeasutustesse.

Loe rohkem

Vanemate küsitakse pidevalt lapse algkujundamisest. Miks on aasta varras aastas vaja õppida seda võimalikult varakult lugema, kohustuslik hääldada õpetajate heli Horce Power 45 nime all N. ILGRAM NINA POLOVNEVA selgitab juhtudel, et Vlogopedic Group registreerumiseks on tõesti vajalik Kspecialist Ikak.

Loe rohkem

Paljudel lastel on kõneatuse puudused. Mõned saavad erinevaid diagnoose, mis on seotud kõne mahajäämusega.

Loe rohkem

Juniori lasteaegade laste häälduste ja sobimatu häälduste ebasoodne hääldus. Selles vanuses ei ole kõneaparaadid piisavalt arenenud, liigendusorganite koordineerimine on endiselt ebatäiuslik.

Loe rohkem

Massaaž on üks löögimeetodeid lapse kõneseadmest, mis aitab kaasa kõnearendusele, mis vähendab helikindla korrigeerimise aega. Käsiraamat teeb kasutusmeetodi kohta kõneteraapia massaaži meetod, esitatakse liigenduste harjutuste kompleksid ja erinevaid nende võimalusi madaliku liikumise arendamiseks massaažielementidega. Adresseeritud õpetajate, õpetajate, vanemate, üliõpilaste üliõpilastele ülikoolide defekoloogiliste teaduskondade õpilasi. Lisateavet avaldamise kohta leiate artiklist httpstcsfera.Rumaterialsnewsdetail.phpid29908ibloccid51

Loe rohkem

Registreeruge SAMARA laste kõne terapeutile konsulteerimiseks. Laste kõneterapeut on spetsialist, kes parandab ja kõrvaldab kõnehäired.

Loe rohkem

Haridusmängud lastele 2 kuni 10 aastat kõne, mälu, tähelepanu, lugemise ja konto, loogika, liikuvuse ja loominguliste võimete arendamisele

Loe rohkem

Top

Kõneteraapia massaaž eile, täna homme

Kõneteraapia massaaž Moskvas 1400 rubla. Valige parimad kõneterapeudid hinnad, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult Profi. U. Otsi oma kriteeriumide, individuaalse lähenemise, tasuta valiku, mugava ajakava järgi. Turul alates 2005. aastast. Kõik valdkonnad on teie teenistuse küsimustikud üle 200 000 spetsialisti.

Valige oma ülesannete lahendamiseks pro rohkem kui 1500 000 spetsialisti.

Siseorganite terapeutiline massaaž. Peatükk 1. Massaaži tüübid Julia Luzhkovskaya, 2012 Mine saidile, et raamatut täielikult lugeda.

STARVAC SP STARWAK Vaccumgiatori massaaž. VacuumOlympodian Starwak massaaž. Riistvara kosmeetika

STARVAC SP STARVAK massaaž Almatõga, lahendades tselluliidi, ülemääraste rasvade hoiuste probleeme, selgroo haiguste ravi, liigeste, taastusravi pärast spordi vigastusi

Kõik laste kõneteraapia ja korrigeerimiskeskuse teenused

Fraas on juba hilja, et mind jätkata, kuna kahtlused ilmnesid, et minu vanem tütar Lisa autism. Õnneks seitse aastat hiljem, LISA tõestab, et edusammud võivad tulla, kui paljud temast enam ei oota.

Kõne peatub lastetehnoloogia massaaž, Peterburgburgi massaažifunktsioonid

Kõneteraapia massaaž on eriti näidustatud kõneseadme häiritud tooniga lapsed. Meie professionaalsed kõneterapeudid omavad kõneteraapia massaaži hoidmise tehnikaid ja aitate tingimata teie lapsi.

Õpetajate kaubeldav professionaalne ümberõppekursus

Kõnedefektide kvaliteedi korrigeerimine, õige discance taastamine. Kaasaegsed meetodid, maksimaalne tähelepanu, vastuvõtt järjekorda. Salvestage vastuvõtul tel. 30333.

Kõneteravi massaaž lastele kodus

Kõneteraapia massaaž dysarthrrile on määratud selgete tähiste ja vastunäidustuste puudumisel. Logo massaaži peamised liigid ja reeglid.

Kõneteravi massaaž lastele kodus

Kõneteraapia massaaž on otsese mõju manipuleerimine keele lihastele, et parandada lihastooni olekut ja kõnekeskuste töö aktiveerimist. Logo massaaži, tunnistuse ja hoidmise peamised liigid.

Esemed kõneterapeut

Tere. Tööhõives on noor spetsialist teisese erilise meditsiinilise haridusega töökogemuse ja kõrgharidusega eriala ampampakquotlastyMampampquot'iga lastekliinikus, tööandja keeldus, motiveeris sertifikaadi ebaõnnestumist. On õiguspärane, kui seda saab mõista mõiste AmphampquotTutompamptampquot, mida kasutatakse tervishoiuministeeriumi tervisliku terapeutide asendis 383 28-st 28-st. 2. 998. Kõrghariduse loodud valimi diplom Saadud käesoleva aasta jooksul ...

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.