Müüa vannis hüdromassaažiga pakutakse mitmesuguseid mudeleid. Hüdromassaaži funktsiooni saab varustada mistahes akrüülvanniga. Hüdromassaaž on tervisele hea, samuti see on väga meeldiv. Täna, ostes vannituba koos hüdromassaažiga ei ole väga kallis, kuid see muutub ilmseks selle kasutamisel.

Kui valitakse hüdromassaažiga vann, on oluline pöörata tähelepanu tootmiseks kasutatud materjalidele. Akrüülmudelid eristatakse vastupidavuse, vastupidavuse, hoolduse ja muude eeliste lihtsusega. See eristatakse kompaktseid suurusi, stiilset disaini, mugavat vormi kasutamisel.

Vannitoa valimisel on oluline valida sobivad parameetrid. Tähelepanu pööratakse vormile, mõõtmed, mis peavad vastama vannitoa suurusele. Standardvarustus näeb ette 6 kuni 8 hüdromassaažiotsiku olemasolu. Lisaks kasutatud pump. Lisaks on disainis düüside süsteem ja mugav juhtpaneel. Te näete mudeleid, millel on täiendavaid funktsioone.

Hüdromassaaž on väga kasulik terviseprotseduur. Sellel on lõõgastav toime kehal. See on väga kasulik kõigile, kes igapäevaelus sageli silmitsi stressiga. Samuti on menetlus soovitatav inimestele, kellel on depressioonile kalduvus. Kui lihases on valu, tehakse ettepanek võtta vannituba.

Hüdromassaažiga nurgavann aitab toetada naha elastsust ja atraktiivsust. Koos selliste protseduuridega on tagatud tõhus nahahooldus. Samuti on võrdselt oluline, et sellise ühise probleemi lahendamisel kasutataks seda kasutada tselluliidi vastu võitlemisel.

Hüdromassaaži sulatatud mõju seisneb vereringe parandamisele. Kui me selliseid protseduure regulaarselt täidame, saate keha metabolismi parandada. Koos hüdromassaažiga saate toime tulla pingete, väsimuse, halva emotsioonide ja meeleolu parandamisega. Protseduur täiesti toonides, kõrvaldab väsimus ja negatiivsed mõtted.

Akrüülvann Aeromassiga on suurepärane valik. Siin peaksite mõistma õhumassaaži, millel on efektiivne mõju kehale. Tegevus on tingitud õhuvoogudest, mida serveeritakse vannitoa põhjas. Tänu mullidele on meeldiv massaaž.

Sellised protseduurid võimaldavad mitte ainult füüsilise vormi säilitamist, vaid ka seda parandada. Heaolu parandab heaolu. See ei ole vähem oluline, et selline massaaž on väga meeldiv. See on stressi ennetamine, une probleemid. Menetlus aitab vähendada kehakaalu. Massaaži intensiivsuse põhjal tekib keha põnevus või lõõgastumine.

Vannitoa kromoteraapia muutub populaarsemaks. Siin on vaja mõista organismi ennetamiseks ja raviks kasutatavat meetodit värvi ja valgusega. Selleks peate ostma akrüülvanni spetsiaalse taustvalgustusega. Igal värvil on kehale mõju. Menetlus aitab närvisüsteemi häireid, kui on probleeme une, depressiooniga.

Seega saab lahendus akrüül-vannitoa ostmiseks poe ostmiseks õigeks. See võimaldab meeldivat massaaži istungid, mis lõõgastuvad ja neil on kasulik mõju meeleolule, heaolule ja kehale tervikuna. Sellegipoolest on algselt oluline õppida vastunäidustusi selliste istungite läbiviimiseks ja spetsialistiga konsulteerimiseks.

Esmakordselt rakendati Hüdromassaaži idee Itaaliast pärit Itaaliast Jacuzzi vennad. Rohkem kui nelikümmend aastat on mullivann tootnud hüdromassaaživanniid, mida mõnikord nimetatakse mullivanniks vanniks. Täna koos mullivanniga vabastavad hüdromassaaživannid palju ettevõtteid, ütlevad Albatros, klaasist idromassaggio, Teco, W. . (Itaalia), Duscholux, Hansgrohe (brändi Pharo), Hoesch, Kaldewei, Villeroybochi (Saksamaa), Arst Jet (Venemaa), Apollo, Golston (Hiina), Ido, Scanpool, (Soome), Kolpa-San (Sloveenia-Venemaa) , Laufen (Šveits), System-bassein (Hispaania).

Kõigi hüdromassaaživannide peamine ja ainus märk on hüdromassaažisüsteemi olemasolu. Süsteem koosneb veepumbast, õhu ja torujuhtmete tarnimise kompressorist, milles vee- ja õhk on varustatud massaaživastastes massaaživastaste allikatele "(struktuuri üksikasjalik kirjeldus, esitati artiklis" Burling Whirlpooli sisse) Plastics Tasse ").

Pihuste arv, nende disain ja asukoht sõltuvad otseselt massaaži liigist, mis on selles mudelis esitatud. "Basic" hõlmab kahte tüüpi: tegelikult hüdromassaaž õhu seguga (veejoa, mis on rikastatud õhuga, nn Whirlpool) ja aeromassiga õhumullide joadiga (st Airpooli). Hüdrommasti pihustid on sisseehitatud seintesse kaussi, aaromatasage-allosas. Reeglina on hüdromassaažide düüside arv 6-8 ja Aero massaaž - 10-15 kuni 30-50 või rohkem.

Artriidi eelised. On raske öelda, kuidas saatus mullivannide pere oleks moodustatud kui mitte. reumatoidartriit. See haigus kannatas ühe venna eest. Et teda aidata, sugulased 1956. aastal. Kirjeldas seadet, mis simuleerib terapeutilistest allikatest rikkaliku gaasi "raevuva" kuuma vee toime. Vannide esialgne eesmärk mullivann oli just terapeutiline. Kuid uue leiutise mugavus kiiresti teretulnud ja inimesed on täiesti terved.

Vali hüdromassaaživahend peab kõigepealt kõigepealt esitatud (hüdromassaaž, seljaaju, külg, Aero massaaž, nende kombinatsioonid) ja üldmõõtmed, mis peaksid olema seotud Inimese kasvu ja vannitoa pindala. Selle või selle hüdromassaaži eelised on mõttetu uurida isegi kõige kauem kui kõige ilutum reklaam-brošüüri protseduurid, on vaja proovida vähemalt üks kord proovida. Üks inimene ei meeldi külghüdromassaažile, teistele, vastupidi, mullide "puudutuse" tüütu juhtimisel aeromassi ajal.

Põhilised suurused vannid on eriti oluline kaaluda paigaldamisel väikestes tubades. Lisaks pikkuse ja laius kaussi, siis peaks pöörama tähelepanu oma sügavus. Paljud impordimudelid venelaste sõnul eristuvad liigse "madala sisuga". "Klassikalises versioonis" ei ole nendel seadmetel rohkem kui 38 cm täitesügavust. Tänapäeval on müük siiski kaussi 55-57cm ja rohkem (Monolo 700L mudelid Pharost, MACIMA alates Jacuzzi Idr.). Mansion on Kaldewei Kusatsa basseinimudel, mille kausi sügavus on 81cm.

Hüdromassaaži süsteemi vastupidavus sõltub suuresti IT-pumpade elektrimootorite võimsusest. Siin on üldreegel: Mida rohkem mootori võimsuse reservi, seda vähem ta on müra ja mida suurem on "ohutuse varu". Nagu praktika näitab, mootor 500-600W lihtsalt ebaõnnestub, kui üks pihustid ummistuvad või on "blokeeritakse omanik. Vastavalt Jacuzzi eksperdid, 1kW võimsus on minimaalne vastupidav operatsiooni mootori.

"Nõrk link" paljude mudelite hügieenuse osas on aeromassüsteemid. Kaussi allosas asuvate arvukate pihustite kaudu langeb vesi aeromaadi süsteemi ja koos Neo-bakterite ja orgaaniliste ainetega, mis teenivad toidu mikroorganismide jaoks. Klaasi ja niiske mikroobid kiiresti paljunevad ja lühikese aja jooksul hakkab vann lõhnama lõhna. Kustutage juba tekkiva lõhna on väga problemaatiline. Seetõttu on parem desinfitseerida vannid aeromassiga pärast iga kasutamist.

Nagu düüside puhul, ei ole see kõige tavalisem, kuna nad ei ole (olenemata düüsi suurusest ja kujust) ja nende dekoratiivse vooder. Gold-kaetud kõige sagedamini kaotab oma läike viie aasta jooksul ja Chrome teenida umbes kaks korda rohkem.

Kuid higi vooder on eluohtliku elektrilöögiga võrreldes tühiasi. See on täiesti mõistetav ja hüdromassaaživarustuse tootjad. Selle tulemusena on paljud Euroopa ettevõtted varustatud kaitsva seiskamise seadmetega (UZO) ja kaitselüliti, mis käivitub, kui praegune leke on 30 mA. Seega isegi elektriseadmete kahjustuste ajal ei kanna võõrustajad.

     Automaatse hüdromassaažide ja aeromaadi süsteemide kättesaadavus;
    • Vastupidav roostevabast terasest käsipuud, sisepinna ergonoomiline disain, mis takistab libistades ja pakkuda kõige mugavamat paigutust vanni sees; li> kast on valmistatud suure tugevusega klaaskiust, hästi kandevast tavalisest sanitaarte töötlemisest ja desinfektsioonivahendite kasutamisest;
    • jalad kõrguse reguleerimisega;
    • usaldusväärne ja vastupidav Steel ja messingist valmistatud düüsid hüdromassaaž ja aeromass.

    Erinevalt täissuuruses proovidest ei ole see keha täielik sukeldumine veepaakis. Selliste mudelite maksimaalne veetase - rinnal.

    Seadmed ja väikese hüdromassaaživarustuse võimalus on samad kui suured mudelid. Kompaktne istuv kümblustünn on varustatud aeromassisüsteemide, hüdromassaažiga, kromoteraapiaga, mis sobib mineraalvee ja terapeutiliste lahustega töötamiseks.

    Võimaldab teil turvaliselt ja mugavalt läbi viia puuetega inimeste, eakate patsientide jaoks. Istumisvannid on ette nähtud südame-veresoonkonna haiguste all kannatavatel patsientidel ja kehalise keha täielik sukeldumine kuumas vees.

    Vannide mugava paigutuse mugava paigutuse jaoks on käsipuud, peatoed, libisemisvastased ribid. Alumise ja külgmise siseseinte konstruktsioon on mõeldud inimkeha struktuuri omaduste rahuldamiseks.

    Kompaktne istutus kümblustünn "Onega" firmast "Foosiotechnics"

    Kompaktne istutus kümblustünn "Onega" on mõeldud professionaalseks kasutamiseks haiglates, tervises ja rehabilitatsiooniasutustes, ilusalongides. Mini-vannis hüdromassaaži iseloomustab järgmised eelised:

    koos kompaktse istmega saab vannitoa sisenemiseks tellida kümblustünnit. Kõik süsteemi kasutamiseks vajalikud seadmed asuvad reservuaari all. Külgedel on kiire hoolduse ja remondi tehnilised avad. Juhtimine toimub mugava paneeli abil, mis võimaldab teil määrata iga protseduuri täpseid sätteid, reguleerida vee temperatuuri, jet parameetreid ja mullid aeromassi ja hüdromassaaži jaoks.

    Kompaktne istuv hüdromassaaživann "Neman" firma "Foosiotechnics"

    Kompaktne istung Hydromassage Bath "NEemman", kellel on kaldu valet, on loodud värske või nõrga veega hüdroprocessori teostamiseks. Vajaduse korral on väike hüdromassaaživann varustatud aeromassisüsteemidega, kromoteraapiaga.

    Seadme projekteerimisfunktsioonid võimaldavad seda kasutada puuetega inimestega töötamisel, eakatel patsientidel, aju tserebraste all kannatavad isikud erinevates etappides.

    Kompaktne istung Hüdromassaaživann täidetakse termostaatilise segisti kaudu, mis tagab vee temperatuuri näitajate suure täpsuse. Suplusnurk varieerub elektriseadmega. Töötada, kui peamine toiteallikas on lahti ühendatud, on sisseehitatud aku.

    Lisavarustuse seadmeid saab kasutada aeromaassi jaoks 12 terasest pihustiga. Samuti on võimalik paigaldada kromoteraapia süsteemi paigaldamine. Nende hulka kuuluvad 14 LED-i, töötab värvide ülemineku ja mustvalge režiimis sile režiimis.

    Bath Hull võimaldab teil töötada väga mineraliseeritud vete. Tehnik juhtimine toimub elektroonilise paneeli abil. Patsiendi asukoht vannis on täiesti ohutu: vesi on alati peataseme all, mis kõrvaldab selle keha löögi täielikult.

Viimatie

Marianna Ilusalong, sooduskupong 85 eest 2600. 0 RUB., Säästud. Kupongi aktiveerimise periood alates 18. oktoobrist 18. detsembrini 2013 Moskva Toll Cuponus. W.

Loe rohkem

Soc. Uuringu anti-tselluliidi massaaž või pressravi diaries asotsiaalne võrk

Loe rohkem

Ultraheli kavitatsioon ja Venemaa Föderatsiooni tõstmine on parim viis kehakaalu ja külgede kaotamiseks ja küljeks, aidata rasva põletada ja kergesti vastata küsimustele, kuidas rasva kõhu eemaldada, kuidas eemaldada rasva küljelt, kuidas eemaldada rasva Lyashekist, Kuidas eemaldada sisemine rasv, kuidas eemaldada rasva mees ja kuidas rasva eemaldada naises,

Loe rohkem

Kaheksa kümnest inimesest üle kogu maailma kannatavad osteokondroosi ilmingute tõttu. Kogu terapeutiliste meetodite hulgas peaks Maailma praktikas tunnustatud Hiina riikliku meditsiini meetodit eraldama.

Loe rohkem

Kui osta massaaž keep Planta MN 500b, osta hulgi massaaž keep Planta Mn 500b, osta mida tutvustusi Massaaž keep Planta MN 500b

Loe rohkem

Huvitavad artiklid erinevate tootjate hüdromassaaživannide kohta, autoriõiguse kommentaare, jagage oma muljeid ja kirjuta kommentaare end kaupade kohta tkat. U.

Loe rohkem

Kas tasub osta vanni mullivanni mitte-ilmselged miinused

Loe rohkem

Yamaguchi kannab levitamise tegevusi, hankeid, tarnimist ja tuues Venemaa tarbijatele, mida pakuvad maailma ülemaailmsed massaažiseadmete tootjad, sealhulgas Yamaguchi, USA Medica, Fujiiriiirii, HAKUJU, BESEC ja ANATOMICO. Tooted meie firma multifunktsionaalne massaažlaudade, toolid ja toolid, massaažide ja padjad, erinevate massaažide ja fitness seadmed on spetsiaalselt ette nähtud neile, kes püüavad jääda

Loe rohkem

Top

Kuidas kirjutada kirjaoskaja Biznevendlani massaažikapi infosisuse jaoks Kuidas teenida miljonit eurot

Wellness Services on alati nõudlus, nii et saate avada massaažiruumi. Näide valmistegevusest arvutustega näitavad selle ettevõtte eeliseid.

IX Open Cuppmetoloogia meistrivõistlused ja massaaž

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Spine Manuprofi ravi keskus Samaras

Tüdrukud, palun ütle mulle massaaž ja elektroforees kaltsiumi ja fluori. Nüüd ma mõtlesin, kuhu alustada täpselt seda samaaegselt teades

Meditsiinilise võimlemise kompleks insuldi läbivate patsientide rehabilitatsioonis

Füüsikaliste harjutuste ja massaaži regulaarne kasutamine aitab kaasa mootori võimaluste säilitamisele ja mõnedele parandamisele, säilitades keha aktiivse oleku, komplikatsioonide ennetamise ja ravi, stimuleerides mootoriressursse.

vs. U Medius'i perekonna meditsiini kliiniku võrgustik Peterburis ja Vsevolozhskis

Kvalifitseeritud arstide, diagnoosimise ja ravi konsultatsioonid, sertifikaadid. Uued seadmed. Iga vanusega patsientide puhul

Malmist vannid Peterburis

Internetmagasiini Üksus pakub St. Peterburis konkurentsivõimeliste hindadega rauavannide konkurentsivõimeliste hindadega. Lai valik, kvaliteetne, töökorras. Meie juhid aitavad alati oma klientidele osta valatud raua vanni.

Malmist vannid koos hüdromassaažiga osta nurgavanniga hüdromassaažiga Moskvas, hinnad e-poe Tiptoposhopiga

K856V Teafwo sisseehitatud vann 167x91cm Cast Iron Kohler Aero ja hüdromassaaž Valge, kreem, seeria, must

Tsitrusviljade looduslik seebi komplekt, florentine iiris, tsitrusviljanaine, florentiina iiris, granaatõuna 3 x 200 g

Osta universaalne niisutav ja selgitav geel tsitrusviljade ekstraktiga brändi Skin79 hinnaga 660 rubla. Sifo internetipoes. U tasuta kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal. Rakendusviis, kompositsiooni, fotode ja klientide ülevaateid.

Taoistlik massaaž 1800rub. Ilu kodu ilu veetoe gagariin

Kuidas meeles pidada selle ajakirja regulaarseid lugejaid, 2015. aasta sügisel oli mul äärmiselt keeruline periood, kui mu ema murdis reide kaela ja järgis seejärel keerulist operatsiooni ja pikaajalist rehabilitatsiooni. Niisiis, vastavalt teise protsessi, võin nüüd olla siiralt siiralt

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.