Soovitatav fontide seadmisel aero massaaži süsteem, hüdromashing või kõik koos. Olgem elada iga liiki.

Aeromass - kompleks seadmete font, mis koosneb 10 metallist pihustile, mis on paigaldatud fonti põhjas, punduva õhu aerosompressorisse düüsidesse ja nuppe, et sisse lülitada kompressori sisse.

 • Sularaha maksmine
 • sularahata arveldamine
 • pangakaart iseregulatsiooni

Meie näitusesaalis, Venemaa juhtivate vannitoaga mööbel, samuti vene ja imporditorude importimine, on saadaval ainult rohkem kui 400 kaubapositsioonide toodet: , rohkem rohkem!

Koostöö meiega

Loodame, et sa tuled meile "vannis" ja elate kõikide elavatele toodetele - saame pakkuda korralikke eelarve võimalusi ja eliidi kallis. Aga selle ees palume teil tutvuda meie töögraafikuga.

Ajakava Show-Room

Me kutsume teid meie näitusesaalile - kõik, mida vajate vannitubade jaoks. Iga ostja jaoks on sobiv toode - saate tulla ise, vaadake, kuidas ja kuidas hindab tehnoloogia kvaliteeti ja olukorda. Mida näete meeleavaldusi saalis?

Iga tuba peab mööbli paigaldama. Vannitoa puhul on mõnevõrra keerulisem - see peaks olema multifunktsionaalne, esteetiline, ruumikas ja universaalne. Selle toimimine peab olema kõigile mugav. Meie tooted vastavad nendele omadustele.

Segisti peetakse üheks kõige olulisemaks elemendiks vannitoas, nii et leiate selle tutvustussaalis. See peaks olema praktiline ja esteetiline, tekitades samal ajal mugavaid tingimusi hügieeniprotseduuride ja ruumi sisemuse edukalt täiendavad. Meie pakutavad kaubad on selle ülesandega täiesti toime tulnud - te ise veenduge, et külastate meid.

Me mõistame, et hinged on sageli eelistatud, kui ruumi kokkuhoid on vaja, nii et pakume kompaktseid mudeleid. Olles külastanud meie saali, leiad stiilse dušikabiini tehtud kaasaegse stiilis. Nad töötavad regulaarselt ja stiilselt välja - hea valik korterile ja riigipiirkonnale.

Sanfayens - materjal, mis sobib hästi sanitaartoodete valmistamiseks: WC-kausid, kestad jne. Seega pakume selliseid tooteid laias valikus. Kaubal on eelised:

Massaaživahend Infinity: aadel ja selle vanni väärikus ümbritseb teid helluse ja puhtusega, tõstes oma teadvuse üle maailma, mis annab oma energia uuendamise ja taastamise. Spetsiaalselt projekteeritud ergonoomiline kaussi akrüülvannininsuse lõpmatuse (köide 477L) on konstrueeritud nii, et sa oled avar, mugav ja hubane.

     Kaitse kuiv alguse vastu (kõrvaldamine hüdromassaažisüsteemide käivitamise võimalus veega, mis ei ole veega täidetud)
    • Ülekuumenemise kaitse (pumbad ja kompressorid vannid on kaitstud ülekuumenemise eest) <
    .

    Me hoolime oma klientide eest, nii et kui valite massaaži vannid Thermoluxi tehase assamblee, ei saa te muretseda kaitsesüsteemide pärast. Kõik Thermoluxi vannid on varustatud GNT IND-ga Safe Terty System Sobiv süsteem. Inc. (USA), mis sisaldab:

    GNT IND massaažisüsteemid on paigaldatud kõikidele originaalsetele massaaživannitele ThermoLuxile. Inc. (USA). Viimased arenevad mootori kujundused võimaldavad salvestada elektrienergia tarbimist (750 W). Samal ajal suurenes massaažisüsteemide tegelik võimsus 1,5 korda, mis on Euroopa tootjate seas võrdne kuni 1350 W mootori võimsusega.

    Teie soovi korral saame installida kõik kuldse värvi lisaseadmed (katteta titaan-buineant nitriid) või pronksvärvis või katta massaažisüsteemi elemendid loodusliku kullaga (24 karaati). Samuti on võimalik oma vanni järgida täiendavate massaažisüsteemidega.

    Kuidas ilmuvad hüdromassaaživannid

    Paljud on kuulnud sellist sõna "mullivanniks", mis on muutunud juba nominaalsed kümblustünnide jaoks. See oli mullivann vennad veel 60 aastat tagasi loodud disaini taastamise, ühendava vee ravi ja massaaže. See oli majapidamisvann ja veepump, mis toidab vett survepaagi. Süsteem sai kohe populaarsuse tõttu oma lihtsuse ja rõõmu tõttu ujumise ajal saadud omanik.

    Täna ei kuulu mullivann enam luksusse kategooriasse, kuna hüdromassaaživannid on nüüd kättesaadavad peaaegu kõigile. Et varustada kodus seda disaini, ei ole vaja osta vanni juba sisseehitatud pump. Seda saab osta eraldi ja kasutage installitud viisardi abi. Liigutab pumba, pihustite, vee sisselaskeava ja rihma ja sisendit saab läbi viia vannis mis tahes materjalist.

    Vee element

    Hüdromassaaž veega veega on suunamismeetod, mis sarnaneb punkti massaažiga. Pihustid, vee tugevdamine, asuvad kohtades, kus nende tegevus on nõudlus - õlgade valdkonnas, labad jalgade vastas. Rõhu saab reguleerida: mis see on võimsam, seda paremat stimuleerivat toimet on võimalik saavutada.

    Hüdromassaaž viitab terapeutilisele protseduurile: taastab lihaste toon, aitab kaasa nahapõlgede parema vereringesse, kõrvaldades suurepäraselt lihaste spasmid. Sellise protseduuri ajal on võimalik täielikult lõõgastuda, saada rõõmu võrreldavaks puhata. Ja kui see toimub õhtul, on tugev tervislik une tagatud.

    Air element

    Aeromass on sarnane terapeutilise toimega hüdromassaažiga. Esimesel juhul tekib stimuleerimine veesurve toimel ja teisel toimel saavutatakse teisiti, kui need on kokku puutunud paljude õhumullidega, mis toidab suruõhu söötmist madalal läbimõõduga pihustitele.

Viimatie

Aeromass pärlivann sanatoorium Victoria Moskva piirkonnas. Näidustused ja vastunäidustused protseduuri läbiviimiseks.

Loe rohkem

Savalon Melagrano kutsub uusaasta spuputit.

Loe rohkem

Herballand Elena Evgenievna ettevalmistused kooli, kõneterapeutide, haridusmeetodite, düsartria, düsgrafy jaoks. Saate tutvuda 23-ga ja teha õige valik.

Loe rohkem

Kui palju on RAVIMASSAAŽ rinna ees pinna järgi meditsiinilise tunnistuse, 15 minutit Dobrobut Kiievis Massaaž 21255 2021.

Loe rohkem

Kokkupandavad massaažlauad ja diivanid tootja, statsionaarse ja kosmeetika. Ilusalongi seadmed.

Loe rohkem

Kui vananemine algab

Loe rohkem

Ayurveda ja jooga Kerala keskus. OSKAWA, Michurinsky Avenue, d. Tel 84956461331 Keralato Real India nurgas Moskvas. Siin teie jaoks töötab India esimese klassi spetsialistid. Suurepärane India atmosfääris, mis on täis eksootilisi maitseid, siis on saadaval tervise, ilu ja pikaealisuse vanimaid saladusi.

Loe rohkem

Top

Massaaži tabelite tarvikud

Te saate osta massaažitarvikuid mitte ainult professionaalsete keskuste või salongide kasutamiseks, vaid ka korraldada puhkealasid tavalises kodukeskkonnas.

Metalurgov Ironhouse.

Ideaalne lahendus kingituse valiku keerulisele küsimusele, mis on ka paranenud ja uue aasta sebimine.

Massaaži aktiveerimine

Liikumine tugevdava massaažiga aktiivse intensiivse ja suundadega on peamiselt keele juurest otsale ... kasutab peamiselt sõtkumise ja armude tarbimist ... reeglina, vähendatud keele lihaste tooniga, seal on olemas Ka oksendamine refleks, seetõttu massaaž liikumise sel juhul..

Tööhaldur Massaažis Salon Moskva

Veebisaidi sektsiooni veebisait Töö Moskvas ja Moskva piirkonna andmebaasis Tööpakkumiste arv vabade töökohtade kujul. Saadaval on üksikasjalik tööotsing olemasoleva vabade töökohtade andmebaasis.

Osta aeromaadi vanni jaoks kompressoriga 700 W jaoks

Osta kogum aeromaassi vannis poe 10 ja 12 joad metallist või plastist, erinevate õhukompressorite mudelite, liitmikud. Kohaletoimetamine.

Nõelravi massager jalgade magnetväljale Jekaterinburgis osta soodsa hinnaga

MAGNETOAPUNCT MASSAGER SILME BEMI jaoks, Gezatone müük Moskvas vähendatud kulu tellimise magnethuvi massager silma Bemi, gezatone koju kataloogi fotode, juhiste, tehniliste omaduste ja kirjeldusega.

Antsersees Nõelravi Massager sõrmede käte merel rahulik hõbe

Massageri nõelravi. Müük, Otsimine, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Valgevene

Anti-stress nõelravi massager sõrme käed tervise käes kulda on lihtne

Massager Nõelravi Roller M708 Osta kergejõustiku poes taskukohase hinnaga.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.