Tänapäeval ilmuvad Spa Hydromassage'i basseinid privaatmajades, maaklubides, fitnessis, tervisekeskustes ja spaa. Spaapinna hüdromassaažis mitte ainult usaldusväärselt leevendab stressi, aitab keha taastada tugevuse ja häirimisega sisemise harmoonia, vaid lihtsalt võimaldab teil lihtsalt värsket tundeid kogeda. Mitte alati valmis spaa vastab klientide nõuetele.

Standardne spaa bassein ei pruugi olla esindatud stilistika ja üldine arhitekt plaan või neil on ebapiisavalt suuri suurusi. Näiteks kaubandusliku kasutamise korral on vaja arvesse võtta kõiki kliendi mugavuse ja kasumlikkuse jaoks olulisi funktsioone. Sellisel juhul pakub AKvaland spaa basseinide ehitamist.

Building tehnoloogia võimaldab teil anda SPA basseini kaussi kõige veider kirjeldab ja luua vajaliku arvu istekohtade mugav anatoomiline kuju. See meetod sobib eriti puhkeala loomiseks metsloomade nurga kujul.

Hüdromassaaži kõige kaasaegsemaid seadmeid pakuvad laia valikut vee protseduure ja maksimaalset lõõgastust. Hüdromassaaž düüside asub erinevatel kõrgustel võimaldab teil samaaegselt massaaži mitu osa keha suunda jet.

Aeromassment täiendab seda pärlvannide selle mõju, mis küllastub nahaga hapniku elu kaudu. Raging Geiser annab spaa basseinile täiendav sarnasus loodusliku veehoidlaga, millel on laagri võtmed, selle võimsad pulseerivad voolukatted ja katab kogu kehapinna.

Hüdromassaažiseadmete erinevad kombinatsioonid ja lai mosaiikvärv palett kaussi kaunistamiseks võimaldavad teil luua lõpmatu arvu võimalusi.

Avar Spa Spa, mis mõõdab 2,3 x 2,3 m mugava anatoomilise istmega, on varustatud suure hulga hüdromassaaživahenditega.

Võimas spaa joad aitavad lõõgastuda nii palju kui võimalik, pingete lõpus päeva täieliku stressi lõpus, rahustab nicking lihaseid.

Natural Color Gamut Mosaic, basseini kaussi looduslikud piirjooned ja raevukas geiser suurendavad sarnasust termilise spaaga.

Troopilised taimed ja merikoored täidavad selle hämmastava ilu koostise, imiteerides metsloomade nurka.

 • alt. Spetsiaalsed pihustid on paigaldatud basseini ja vee vertikaalsete reaktsioonide allosas. Drewing ja õhumullid pakuvad meeldivat massaažiprotseduuri samme, kus asub tundlikud punktid ja närvilõpmed. See on hea vahend, et ennetada haiguste ja lihaskonnahaiguste süsteemi ja suurepärane võimalus vabaneda keha alumise osa pingest kogunenud.
 • veepüstolid. Paigaldised on paigaldatud basseini küljele ja kiirgavad suunatud veega joad. Selline süsteem on mõeldud emakakaela intensiivseks massaažiks, samuti õlarihma.
 • hüdromassaaž basseinide jaoks kaskaadi juga kujul meeldivalt mitmekesiste riikide krundid, muutudes maastikukujunduse esiletõstmiseks. Voolu vool, mis on langetatud ülevalt, loob loori, olles siis, kui te ei saa langeda, asendades õlgade, näo ja kaela veega. Pehme masseeriva toime tagab lõõgastava toime.
 • hüdromassaaž sein. Kui seade sellise süsteemi basseinil on võimalus valida soovitud arv pihustid seadistades neid erinevatel tasanditel. See teeb massaaži mõju kõik kehaosad keha samas ujumise vormiriietus. Mis abi erinevate düüsid, saame muuta milline on vesijõkk, luues mikroskoopilise väände ja õhumullid. Kahe elemendi kombinatsioon - vesi ja õhk - muudab tavalise ujumise meeldiva massaažiprotseduuri.

Basseinide hüdromassaaž on võimeline laiendama oma funktsionaalsust, pöörates tavalise supluse meeldivat lõõgastavaid protseduure. Privaatne basseinid riigipiirkondades on juba ammu harunud ja vesi lõbus pakkuda palju rõõmu täiskasvanutele ja lastele, tuues käegakatsutavat kasu kehale. Tugevdada heaolu mõju ujumisest saab korralikult valitud hüdromassaažisüsteemi.

hüdromassaažide tüübid

Relax väsinud lihased ja anna neile tooni ujumise ajal basseinis aitab veega joad, mis õrnalt massaaži üksikute osade keha, suurendades vere mikrotsirkulatsiooni ja pakkuda suurepärase terapeutilise mõju kogu keha .

Basseinide hüdromassaaž toimib tsirkulatsioonipumba kulul, mis tõmbab vett tõmmata ja seejärel viskab selle rõhu all läbi pihustite kaudu. Seadme võimsuse täpseks arvutamiseks peate kõigepealt kindlaks määrama basseini paigaldatavate massaažide pihustite arvu.

Kuum suvepäev tahab kindlasti ennast värskendada ja rõõmustada, ujudes basseinis riigis piirkonnas. Basseini funktsionaalsus suureneb dramaatiliselt, kui see on varustatud hüdromassaažisüsteemiga.

Röögiväärtused vee ja õhu optimaalsed tingimused lõõgastumiseks, kaotatud tugevuse ja parandamise taastamiseks. Mõtle, millised hüdromassaažisüsteemid on, mille puhul vajavad kriteeriumid neid valima ja mida terapeutilised omadused on veemassaaž.

Sisu

Hüdromassaažide bassein on tavaline bassein, mis on varustatud reguleeritava kütte- ja veevarustuse süsteemiga, samuti suletud veepuhastussükliga.

Ujumisbasseinide kaasaegsed hüdromassaažiseadmed loovad vahutamis- ja mullivoolu, mis sarnanevad looduslike geiserite ja soojade allikate uppumisega. Selline süsteem võimaldab teil mitmekesistada veesõitu, annab meeldivate tunnete ja aitab ületada päeva jooksul kogunenud väsimust.

Tavapärasest Dacha Basinist saadakse mini-spaa, mis on absoluutselt automatiseeritud mitme veevarustuse režiimiga.

basseini hüdromassaaži põhimõte on lihtne. Basseinist on vesi suletud pumba abil, seejärel varustab pumpamissüsteem vee kaudu hüdromassaaž pihustite surve all tagasi kaussi. Eriliste pihustite läbimine, veevoolu segatakse õhuveega joadiga, luues massaaži mõju.

Süsteem reguleerib automaatselt õhu ja veevarustuse temperatuuri düüsidest väljuvad. Pihuste tüübist ja nende töörežiimist sõltub veest (vibreeriv või sirge mootor).

Riigi piirkonnas saate paigaldada mini-bassein hüdromassaažiga või täiendada peamist basseini hüdromassaažifunktsiooniga.

hüdromassaažide terapeutilised omadused

Hüdrommasti pihustite töötamine parandab vereringet, stimuleerib värsket, rikastatud vere hapniku sissevoolu siseorganitesse ja lihaseid

Uuringud näitasid mitmeid psühholoogilist ja füsioloogilist kasu veemassaažist:

Nagu te teate, on veemassaažile kasulik mõju laevadele, naha seisundile ja kehale tervikuna. Esimest korda kasutusele võetud sellised menetlused Saksa rehabilitioloogide praktikas. Eksperdid märkasid, et patsiendid taastuvad pärast vee protseduure palju kiiremini. Modernsuse populaarsus on hämmastav. Kasutamine selliste süsteemide võimaldab mitte ainult lõõgastuda, vaid ka parandada keha, vältida arengu paljude haiguste.

Kasulik mõju

hüdromassaažisüsteemide kasutamise põhimõte on väga lihtne. Struktuuride seintes on düüside süsteem, mille kaudu tarnitakse veevoogusid. Tänu kaasaegsete tehnoloogiate arendamisele lahkuvad staatilised osad taustale - täna täiendavad enamik veekogusid pulseerivate ja pöörlevate mudelitega.

Lisaks tekib lihaste lõõgastumine, uni normaliseeritakse, immuunsus tugevdatakse ja tõhusus suureneb. Regulaarne hüdromassaažide läbiviimine aitab kehast tuua räbu ja toksiine. Tänu sellele protseduurile kaovad patsiendid valu lihases, liigestes ja elundites. Kohe pärast seansi lõppu saabub korralik maht endorfiinide maht. Rõõmsuse hormoonid muudavad valuliku mõju.

Bassein koos hüdromassaažiga - eelised ja puudused

Praegu on sellised protseduurid kõigile kättesaadavad. Neile saab nautida mitte ainult oma basseinis, vaid ka avalikes vannides. Hüdromassaaž on eraldi paranemisprotseduur, mis viiakse läbi kõigis sanatooriumides ja kliinikus. Põhimõtteliselt määratakse patsientidel 10-25 protseduurile sõltuvalt nende füüsilisest seisundist. Ühe seansi kestus on 15 kuni 30 minutit. Assayna hüdromassaažiga saab külastada inimesi, kes kannatavad järgmiste haiguste all:

 • nahk omandab tooni, muutub siledaks, tundub märkimisväärselt noorem;
 • helge anti-tselluliidi toime;
 • vabanemise ekstra kilogrammidest; <
 • positiivne mõju südamele ja veresoontele;
 • lihaste lõõgastumine;
 • liikuvuse stimuleerimine, liigeste elastsus;
 • aktiivsed vahetusvahendid kehast - antislakist ja detoksikatsiooniefektist;
 • immunostimuleeriv toime;
 • võimendus;
 • uneprotsesside normaliseerimine, tähelepanu ja mälu;
 • Antsiates;
 • psühho-emotsionaalse pinge kõrvaldamine.

ei ole mitte ainult lõõgastav toime, vaid see on mitmesuguste haiguste raviks terapeutiline element.

Water Massaaži tõhusus

Kuluvannide kujundamisel reservuaari seintes on kogu pihustite süsteem varjatud. Eriliste pihustite kaudu rakendatakse veevooge teatud jõuga. Uusimaid hüdromassaažisüsteeme, pöörlevaid või pulseerivaid düüsid kasutatakse. Regulaarsete hüdromasside protseduuride tulemusena saavutatakse basseini tingimustes järgmised positiivsed mõjud:

On tähelepanuväärne, et enamikel patsientidel märgib valusate ilmingute vähenemise või täieliku kadumise lihases, liigestes, mõnedes siseorganites. See nähtus tekib antispassmilise veemeetme tulemusena. Erinevate päritolu stenoos on kõrvaldatud, naudinguhormooni (endorfiin) maht, millel on anesteetiline toime, väljutatakse verele.

Hüdromassaaž basseinis: tunnistused ja vastunäidustused

Vee lõõgastumise istungid on võimalikud privaatbasseinis ja avalikes vannides. Paljud kliinikud ja sanatooriumide hulka kuuluvad hüdromassaažiteraapia pakutavate teenuste kompleksis. Külastajad näevad ette 10-25 seanssi, mille kestus on vahemikus 15 kuni 30 minutit.

Hüdromassaaži abil on traumajärgne rehabilitatsioon palju kiirem, kaob lihaste krepp.

Riskirühmale, eriti patsientide tundlikele rühmadele - lastele ja eakatele inimestele saab omistada. Desinfitseerimine hüdromassaažis basseinis on väga vastutustundlik, kuid raske seisund, kuna torud ja pihustid on keerulised keemilised töötlemine.

Viimatie

Istung töö või vastupidi, väga raske füüsilise tööjõu põhjustab üldist väsimust, kadu tooni ja erinevate häirete. Aitab ohvreid

Loe rohkem

Käsitsi massaaži võimu ja kontrastse hinge mõju. Efektiivsete massaažitehnikate mitmepoolse kasutamise ilma valuta.

Loe rohkem

Vesinikoosihaigus jalgade massaaž võib tuua nii tohutuid eeliseid kui ka korvamatut kahju. Millised reeglid on olemas

Loe rohkem

Sanatoorium Orlinic Nest Jalta, Krimmi. Osta pilet sanatooriumi, hinnad 2021, Administrator 89022250824 ametlik sanatoorium ja pensionid Krimmi ravi

Loe rohkem

Hüdromassaaž. Kosmeetika ja ilu. Nakhodka

Loe rohkem

Vee tervendavate omaduste kohta tuntakse iidsetest aegadest teada. Vesi, mis mõjutab närvilõit, andis kogu kehale kasulik mõju. Teadlased meie ajast kinnitasid, et hüdromassaažihüvitised ja on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks ja vaimse tasakaalu taastamiseks. Sageli unustavad inimesed teie käte ja näo eest hoolitseda jalgu. Aga sest

Loe rohkem

SideX jalga Hydramarsar Galaxy GL 4901 osta, Allahindlused, hind, arvustused Hüdromassagerite omadused. Laos. Pickup, kohaletoimetamine 8 495 6681122

Loe rohkem

Et olla võimeline täielikult lõõgastuma jalad, peate olema kümblustünn. Saate osta hüdromassaaživahendi Kiievis kõige soodsamate hindade ja kättetoimetamisteenused Medlinia Interneti-teenuses. OM. a.

Loe rohkem

Hüdromassaaživaba Mat Montiss WBS6230M kasu ja mugavus ühes pudelis minu järgmise teema kohta hämmastav asi.

Loe rohkem

Top

Bathdroformi hüdromassaaž O3 mullivann

Sanitas SLS 30 mullivann Bath HydraMas mullivann osta, ülevaateid

Caracalla Euroopa meditsiinikeskus UGMKDOROD

Hüdromassaaživann toob palju rõõmu. Aga see on kallis ja suur elektriseade. Kuidas seda õigesti valida ja kasutada nii, et suplus oleks ohutu ja kasulik

Hüdromassaaž FMHT003 jalavann koos pediküüri tervisetehnoloogiaga Kontrollige 3164 rubla, värvi, suurust

Lõõgastuge ja SPA protseduurid teie toas. Hüdromassaaži jalad lõõgastavad teie USA medica jalgade vannitoaga.

Stenduriumi protseduur ja ravi sanatooriumis Moskva piirkonnas

Balneoteraapia on esindatud sanatooriumi protseduurides, kasutades kõrge supermareliili kultuuri allika mineraalvett veealuse vertikaalse selgroo, hüdromassaaži, pärli ja neljakambri mineraalvannide, mullivanni, tervendava hinge, suukaudse mineraalvee niisutamisega.

Hüdromassaaživann Jekaterinburgi terapeutilise protseduuri Melkovsky

Terapeutilised hüdromassaaživannid on nende hüdrodünaamiliste mõjude järgi väärtuslik, mis on normaliseerimiseks elundite ja süsteemide töö normaliseerimiseks. Hind 1 seanss 345 rubla.

Seadme hüdromassaaživann. Kuidas vanni mullivann on paigutatud

Hüdromassaaživahendi seadme skeemid ja kirjeldus. Põhilised mullivannõlmed

Seadme hüdromassaaživahendid ja -süsteemid

Hüdrommastri vannid, operatsioonireeglid oma kodu ehitamise ja parandamise kohta

Massaaž puistata fütoboolis ja ümbris keskel Garant

Garant Tervis Medsi. Kontrollige võrguvõrgu võrguprogramme

ElectromasSar USSR VP1 kasti juhistega pihustitega

Maxim Worldvovich Nõukogude seksikas olid tavalised apteegid

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.