Kui 2013. aastal alustasin koolitada inimesi Ameerika klubis, minu mentor sundis mind praktiliselt alustama iga koolituse MFR-ga (müofascial vabastamine).

Miofascial Release on iseseeria harjutused kehakudede stressi kõrvaldamiseks ja fassaadi liikumise parandamiseks.

Ta ütles, et see oli IFR, mis valmistab lihaseid treeningut ja pärast tema märgatavalt vähendab valu. Kui ma paigutasin Instagramis üürile ümbermineku, ainult pilkatud kommentaarid tekkisid foto all: "Mis see on mõttetu?" Mõne aja pärast ilmusid rolerid Venemaal. See meeldis, kuid siiski mitte kõik mõistavad, miks see on vajalik.

Fascia ja keha kohta

Fascia on ühendav koe, mis hõlmab lihaseid, kõõlusi, elundeid. Tänu sellele meie kehas on kõik omavahel seotud: kui vasakpoolne põlve valutab, võib põhjus olla paremas õlal.

See on nagu oranž. Naha all on see kaetud film, mis jagab oranži viiludel ja nende enda viiludel, kui nad neid lõigata, kaetud teise filmiga. Inimesed ei ole apelsinid, kuid sellega seoses oleme meeldivad. Meil on pealiskaudne fassaad meie naha all ja lihased hõlmavad sügavamat fasciat.

Tervislikus korpuses peavad fascia kihid pidevalt üksteisega pidevalt libistama, et pakkuda kõrgetasemelist liikumist ilma valuta. Kõige kohutavam asi, mis võib juhtuda - liimimine fassaadil, mis on tingitud istuva elustiili, emotsionaalsete ja füüsiliste vigastuste, stressi, halva kehahoiamise ja vanuse tulemus.

kusagil hüpertoonus esineb ja kusagil poleerimist. Lisage sellele teisele igavesele soovile kaalu kaotada ja lisada rohkem kordusi harjutustes tuharad või käed. Tulemus: Stress ja valu.

Mida teha?

Selleks on oluline eemaldada koe stress: 5-minutiline isemassaaž MFP takistab fassaadi sidumist ja käivituspunktide kogumist - piirkondades, kus kangas on liiga ülekoormatud.

Abi spetsiaalse rulli abil mõjutame iseseisvalt fassaatide ja lihaste tõttu, mis on vajalikud lihaste pigistamise ja venitamise tõttu. Surve lihasele puruneb liimimise kohta ja hõlbustab fassaadi libisemist üksteise suhtes võrreldes.

IFR on keha ettevalmistamise jaoks hädavajalik treening, valu ja lihaste hüpertoonuse vähendamine, suurendada paindlikkust, parandada kanga liikuvust.

Tööriistade seas IFR massaaži eristatakse spetsiaalsete rulliballoonide, mis erinevad jäikuse aste, läbimõõduga, mis on oluline, kui valite keha suurte või väiksemate osade rõhu valimisel. Soovitan alustada rullist pehmemat.

Raske rullid võivad olla väga vigastatud pehme kangad - see on täpselt nii, kui see on tõenäolisem. Kui te töötate kohapeal (suu, väikesed ja pirn lihased), siis sobib spetsiaalne pall rohkem.

et TPP annab kiiret mõju stressi ja valu eemaldamisele. Ja Ameerika Teadusajakiri traumatoloogia metoodika tõhustamiseks traumaatilise sündroomi ravis: Craigi meetod võimaldab teil tulla toime valusate mälestustega sõja veteranidest. TPP praktikud tagavad ka, et see tehnika aitab vabaneda enesega rahulolust ja suurendada elujõudu.

1. Võtke mugav asend. Te saate harjutada istudes, seisates, võtta duši all või sõites - sõna, mis tahes olukorras, kui tunnete end mugavalt.

2. Määrake, mis sind valutab või leida teie murettekitamise põhjuse. Hinda probleemi tõsidust skaalal üks kuni kümme. Keskenduge sellele probleemile, valule või muule negatiivsele tundele. Probleemi diagnostika on väga oluline: kogenud TPP järgijad Võrdle seda protsessi valamu ummistuse puhastamisega - te ei saa mustusest vabaneda, kuni näete seda.

3. Esitage eriline avaldus. Kui olete määranud valu allika või stressi allika, öelge see ja ütle mulle midagi positiivset. Näiteks: "Hoolimata asjaolust, et mul on probleem (nimi), otsustan ma armastan ja võtta ennast." "Hoolimata asjaolust, et ma tunnen oma seljavalu, siis sügavalt ja täiesti armastust ja ennast." "Hoolimata asjaolust, et ma tunnen stressi raha tõttu, ma armastan ja ennast aktsepteerin."

4. Aruande kordamine kolm või neli korda, koputades kolm sõrme peopesa serva ääres. Kas see piisavalt intensiivselt tunda pinge, kuid mitte nii palju tunda valu.

5. Pärast seda, kui olete kinnitamise kordamise lõpetanud palmi allosas töötamisel, jätkake klõpsamist järgmistel punktidel: kulmude alustamine silla piirkonnas; Piirkonnas tempel lähemal silma, kuid mitte väga templis; silma peal oleva silma all; nina all; alumise huule all vahetult lõua jooksul; klambri alguses; käepärast, just kaenla all; peal.

6. Mine läbi kogu punktide rida mitu korda, jõudes iga 7 kuni 10 korda, unustamata väiteid korrata. Järk-järgult mõistate, kuidas muuta oma kaasnevat heakskiitu. Näiteks asemel "hoolimata asjaolust, et mul on stressi puudumise tõttu raha, ma armastan ja aktsepteerida ennast," saate lihtsalt proovida: "Ma tunnen stressi puudumise tõttu raha."

7. Hinnake oma stressi või valu taset skaalal 1 kuni 10. Kui tunnete end vabalt, saate seansi lõpule viia. Kui teil on ikka veel stressi või valu, jätkake harjutusi.

8. Lõpuks ärge muretsege kõike õigesti. TPP praktika on efektiivne, olenemata sellest, kui ideaalselt on teie avaldused ja mitu korda te ergutate punkte. Aja jooksul leiate täiusliku rütmi enda jaoks.

Emotsionaalne leevendusmeetod meenutab vööri puhastamist: teine ​​võib olla peidetud ühes eemaldatud ebamugavustunne. Seetõttu ärge muretsege, kui tunnete endiselt murettekitava pärast seansi uute kogemuste ilmumist. Jätkake tööd ja lõpuks jõuate kõige sügavamalt laetud stressi kihid. Samal ajal soovitab TPP ADEPTS: see meetod suudab anda kohene leevendust, kuid kroonilise stressi vabanemiseks on vaja mitmeid praktika tsüklit.

    Seetõttu on oluline:
  • Selgitage välja, millised looduslikud mehhanismid pinge ja väljalaskmiseks eemaldamiseks, omava tooni suurendamisel
  • realiseerimiseks
  • < Li> Mine spontaanset kasutamist looduslike meetodite määruse teadlikule kasutamisele, et hallata nende seisundit,
  • , et masterdada meetodeid iseregulatsiooni või enese lähenemisviisi.

Keha reguleerimiseks on loomulikud viisid. Kindlasti kasutate intuitiivselt paljusid neist. See on pikk uni, maitsev toit, suhtlemine looduse ja loomade, vann, massaaž, liikumine, tantsimine, muusika ja palju muud. Samuti on spetsiaalsed tehnikaid, mida saab kasutada otseselt, kui pingeline olukord tekkis või väsimus on kogunenud.

Iseregulatsiooni on selle psühho-emotsionaalse seisundi juhtimine, mis saavutatakse sõnade, vaimsete piltide, lihaste tooni ja hingamise abil.

isereguleerimist võib läbi viia nelja põhivara abil, mida kasutatakse eraldi või erinevates kombinatsioonides. Eneseregulatsiooni tulemusena võivad tekkida kolm peamist mõju:

Viimatie

Saab ise massaaž inimese kodus asendada massaaži spetsialisti, mida eelised ja puudused on sellised tavad

Loe rohkem

NBSPSMASSAGE on kõigile kättesaadav. Seda saab läbi viia kehalise kasvatuse õppetund, kodus oma vabal ajal, vannis jne. Kommendunud, kasulikud ja tõhusad vahendid kaalutõus töötõhususe vähendamiseks

Loe rohkem

Kuidas eemaldada verevalumid jalgadel, ilmselt naise küsimusele. Nende verevalumite välimuse põhjused jalgadel on erinevad. Sagedamini muidugi verevalumi tõttu. Kuidas ravida hematoomi jala pärast vigastusi, paljud teavad. Tavaliselt on nendel juhtudel ette nähtud salvi verevalumitest. Aga seal on rohkem teaduslikum kui kiirustades verevalumid on autohemoteraapia. Täpsemalt, üks viise, mis põhineb ravi kasutamisel oma verega

Loe rohkem

Püsiv stress, magnettormid, atmosfäärirõhk hüppab, temperatuuri temperatuur, seejärel null, siis miinus kakskümmend, mis talu talub ja ei talu ... peavalud algavad, hüpertensioon, isegi insult võib juhtuda üks kõige kohutavamaks ja mõnikord surmaga haiguste .. allikas füüsiline kultuur ja sport, autor, spordi ametlikud teemad.

Loe rohkem

Kokoshik pea- ja kaela isemassaažimeetodid on nüüd palju ja igaüks on ainulaadne ja originaalne. Meie pakutud tehnikat ei kaota ka sisuliselt, sest see kiiresti peatab peavalu, alandab põrgu, see decesses suurepäraselt. BSP ...

Loe rohkem

Samara Dar Psühholoogilise arengu keskus pakub teie tähelepanu Guasha massaaži. Kvaliteetsed teenused taskukohaste hindadega. Jäta taotlused kohapeal

Loe rohkem

Statistika kohaselt on kõigil inimestel aega aeg-ajalt kaalu ja valu, jalgades turse ja paljud on kogenud öökrambid. Kui sellised nähtused ilmnevad harva ja kergesti läbida, ei saa enamikul juhtudel muretseda. Kui tugevaid ebameeldivaid tunnet korratakse süstemaatiliselt või sageli, siis tasub jalgadele rohkem tähelepanu pöörata. Suurepärane sellistel juhtudel aitab massaaži jää lihaseid. Selles artiklis ütles Pro tehnoloogia ja täitmismeetodid.

Loe rohkem

Iiveldus ja oksendamine imikutel ja lastele ja laste etioloogia, patofüsioloogia, sümptomid, märgid, diagnoosimine ja prognoos viiteraamatud MSD Professional versioon.

Loe rohkem

Top

LPG Massaaž Green Island

LPG massaaž Vladimiris spinneris. Hinnad, varud, ajakava. Tule, ootame teid.

Isemassi puusad

Tüdrukud pöörduvad selle vastu tselluliidi vastu võitlemise vahendina, sportlased kasutavad lõõgastumiseks ja jõudude taastamiseks pärast suurt füüsilist pingutust. Lastele aitab menetlus normaliseerida lihaste tooni. Haigete jaoks on see võimalus unustada ebameeldivaid tunnei ja ebamugavustunnet, kõrvaldada vigastuste mõjud, taastada mootori aktiivsus.

Iterature 1972 Biryukov a .. Spordi massaaž. Spordirõivaste ja massaaži juhend

Abstraktne füüsilise kultuuri massaaž ja iseseisev vahendid keha taastamiseks pärast treeningut läbi õpilase Tatiev E. V.

Jaapani nägu massaaž kobido. Iseseisev õppimine

Enim teemaviiteid kobido massazhlitsa ilu massaaž kosmeetikud Shiatsu antitsellyulitnyymassazh academiyamassaga konturnayaplastika iluravi wrap vitaface biorevitalization Botox süstid detskiymassazh kazanbrovi kazanvolosy kazangellak kazangorod kazaninsta kazankosmetolog kazankrasota kazanmakiyazh kazanmanikyur kazanonlayn kazansiti kazantatarstan limfodrenazhnyymassazh meso

Isemassaaži nägude õppimine

Massaažikursused UFA programmis ühes ametis on pühendatud näo massaaži teemale.

Kuidas päästa noorte tüübid ja tehnikate ise massaaž seisab kortsudest

Näomassaaž Krasnojarskis on üks lihtsamaid viise näo värskuse, elastsuse ja isegi tooni naha tagastamiseks

Isemassaaž nägu

Kutsume teid närvilistele kursuste koolitusele isiku ise massaažile instituudile Mirk neid. Z. Nikiforova Moskvas. Koolituse lõpus avaldatakse üliõpilased kursuste tunnistuse.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.