Ühes online-õppetunnis selgitas Yuichun ja näitas, kuidas iseseisvalt kaela massaaži teha, mida kriitilisi vigu saab vältida, järgides lihtsaid looduslikke põhimõtteid.

Kindlasti igaüks silmitsi mõned probleemid kaela. Küsimus kaela võib kaasa tuua terve rida probleeme: rõhk, pearinglus, müra kõrvu, nina tunne, tunne kooma kurgus ja palju muud.

Tundub ilmselge lahendus: kui kaela valutab, tähendab see, et peate kaela juurde minema, see tuleb välja visata, venitada ja kasutada paljusid teisi (sageli ohtlikke) tehnikaid. Aga meil on üks ja pea, mis meil on ka üks, mis tähendab, et me peaksime olema äärmiselt puhas.

Kuidas lahendada kaela ja mitte kahjustada?

Kael Tõde armastab massaaži, kuid see ei meeldi keerd, teravad manipulatsioonid. Võib-olla märkasite, et kui sa kaela soojendate, toob see esialgu leevendust, kuid tulevikus ei lahku probleem ja võib-olla ja süvenemise.

Üks ohtlikust tavadest on see, et kaela nimetatakse igapäevaelus "Crunch". Ühine võib võtta ebaõige positsioon, terav liikumine võib tekitada lihaste spasmi, verevoolu väärtuse langust, närvi.

Selleks, et massaaž oleks ohutu (kas sa ise ise või aidata kedagi), peate võtma õige positsiooni. Püüdke panna palmi teemale ja tunda selle kaalu, veidi vajutamist. Isik on alati maa ja taevas juhtis nendest tervisele ja energiale. Käsitsi teemal, andes endale ekstra tunne, saate kontrollida, kui palju sujuv keha on taevas ja maa suhtes võrreldes.

Meie keha ei tohiks kontrollimatu. See on ka massaaži ajal väga oluline. Otsige viisi pea kinnitada nii, et anda kaela lõõgastuda, kuid see ei võimalda pea langeda, külmutada, anda oma pea täiendava toetuse.

Järgmine, valmistades massaažit ühtlase rõhu säästmiseks, ärge jätke algatusel tühimikuid. Peab olema tunne, et liikumine ei lõpe. Proovige (tingimata soojad käed) ühe käega hoida pea pea, teine ​​- õrnalt soojendada, lihvida pea ja tagapinna kaela.

Kuidas muidu saate aidata oma kaela?

, samuti kõige ohutum viis kaelapunkti massaaži valuga toimetulemiseks. Meie käed ja kogu keha on erinevate organite prognoosid. Video Master selgitab üksikasjalikult, kuidas otsida punkte kaela probleemide hõlbustamiseks. Olles leidnud need punktid üks kord - saate aidata ennast ja sugulasi.

Teine koht, mille massaaž aitab kaela valu, peavalu, rõhu hüppab - kolju alus. Lisaks on väga meeldiv massaaž, kui te üritate, tundub ilmselt, et olen muutunud paremaks silmade nägemiseks, kõrvad on paremad kuulda, maailma muutub heledam ja kõne.

ja lõpuks - meie jalad kannavad kogu meie keha, tervist, nagu haigus ja vanadus algavad jalgadega. Sõltumata sellest, kas te tunnete end tervetele või probleemidele, pöörake kindlasti tähelepanu jalgade üldisele pehme massaažile iga päev, hoidke jalgadele sooja, meeldivaid ja kasulikke soojaid vanni. Järgmises artiklis me räägime teile rohkem selle lihtsa ja tõhusa võimaluse tervise säilitamiseks. Videovaldkonnas näitavad mu Mu Mu mu jälgedes, mis on kaela probleemide lahendamisel tõhusad.

Veenduge, et vaatate kindlasti video massaaži tehnikat ja punktide otsimise põhimõtteid, lülitage subtiitrid sisse, jagage oma tundeid.

Migreeni rünnak möödas äkki - nagu äikest selge taeva seas. See võib selle käivitada midagi: toit, kohv, alkohol, lõhn, stress, stress jne. See ei pruugi alati olla käepärast. Anesteetilise ravimi pelletid võivad osutuda. Sellistel juhtudel võite proovida eemaldada rünnak ise, töötades keha bioloogiliselt aktiivsete punktide kallal. Arst-osteopaat ja neuroloog Alexander Ivanov räägib sellest, kuidas seda teha oma uues ettevõttes ettevõttes Internetis.

Ivanovi isemassaaži tehnika

Nii et täna artiklis räägime migreeni eneseabi meetoditest. Ma jagan teiega oma Express meetod peavalu kõrvaldamiseks.

Väljendi meetodi alusel - bioloogiliselt aktiivsete punktide isemassaaž kaela projektsioonis. Ma annan ka kaks harjutust, mille eesmärk on parandada nape, esimese ja teise emakakaela selgroo liikuvust, mis suurendab venoosse väljavoolu pea ja lõdvestab tahke aju kest.

Migreeni bioloogiliselt aktiivsed punktid

1. Punkti number üks asub esimese emakakaela selgroolüli projektsioonis, kus pea läheb kaelale rangelt keskel. See punkt vastutab tahke aju kooriku (pea ja seljaaju kesta) seisundi eest, mis on seotud migreeni arendusmehhanismi.

2. Punktide number kaks ja kolm on veidi madalamad ja punktinumbri külgedel on selgroode prognoos. Need punktid vastutavad kolju vere sissevoolu eest.

3. Neli ja viis punkti asuvad ajalise luu sügavuse all, veidi alla punktide all on kaks ja kolm ebanormaalsete valamute üle (vt fotot). Need punktid vastutavad venoosse väljavoolu eest kolju eest.

Massaaž Bioloogiliselt aktiivsed punktid

Enne punkte mõjutamist peate oma kaela valmistama. Selleks tehke mõned paiknevad liikumised napelt kaela põhja poole ülevalt alla. Siis peate kaotama massaaži koha, sest see vajutage tihedalt peopesa kaelale ülemineku piirkonnas pea ja hõõruge see soojuseni. Pärast seda jätkake aktiivseid sõtkumispunkte. Valikud on võimalikud.

number üks võimalus. Sa pidevalt vajutage punkte 1, 2, 3, 4 ja 5 pöidlad ja hoidke iga neist 60-90 sekundit enne lõõgastumise ja soojuse välimust.

Valiku number kaks. Sa pidevalt massaaž iga punkti 60 sekundit, tehes ringikujulised liikumised sõrmedega, nagu oleks kruvitud punktini valguse valu tunne.

Migreeni harjutused

Pärast isemassaaži pärast soovitan ma teha mitmeid harjutusi, mille eesmärk on parandada liikumist esimeses ja teise emakakaela selgrooga.

Harjutusnumber Üks "kaela tagasitõmbamine"

Kaasaegne meditsiin pakub palju ravimeid valu vastu võitlemiseks. Muidugi on see meie aja tohutu eelis. Sellegipoolest teeb see meid liiga laiskast oma tervise poole.

Veidi tunne valu, me kohe venitada tableti taga ilma mõtlemata asjaolu, et see on lihtsalt ajutine lahendus probleemile. Ja pealegi, mitte ilma kõrvaltatatu mõju.

Kuid on olemas alternatiivsed ravimeetodid absoluutselt igale isikule kättesaadavatel tingimustel ja absoluutselt igal tingimusel. Üks neist on massaaž, mis aitab kaasa ka erinevat tüüpi valude ravis, rääkimata selle taastumisomadustest pärast väsimust ja liigeste paindlikkuse kadumist, mis on inimkeha tervise üldises olukorras arhiveerimisfaktor .

Ajade puudumine (või tööriistad) regulaarse visiidi massaaži terapeut ei tähenda, et teil on vaja loobuda ideest oma tervisliku elu massaažiosa tegemisest. Massaaž ennast! Aga muidugi on see parem ja tõhusam, kui seda tehakse pro, mida saab täna valida ilma internetist lahkumata, nimelt võrguteenuseid. Massaaž ise ei too alati soovitud tulemust ja somatoosi, nagu te teate. Ja üldse, võib olukorda süvendada. See on parem usaldada selliseid juhtumeid Pro.

Meie keha ei ole eraldi, mis ei ole ühendatud üksteisega. See on ühe omavahel ühendatud biosystem. Seega põhjustab jälgede stress põlvili stressi, mis omakorda põhjustab thase stressi, kõhu. Bloodringe halveneb sellest, vere hullem ringleb aju ja jäsemete vahel. Tulemus: Valu, halb seedimine, pearinglus jne

• Iga sõrme masseerimiseks on väärt jõlkuma eraldi See kehtib eriti pöidla eest - see vastab peale ja kaelale.

• Kui teete massaaži teisele isikule, võtke see mõlema käega harja juurde ja hõõrudes oma käe peopesa, harja taga, õrnalt purunenud luud flangeside vahel.

• sõrmede masseerimine. Tervendajad väidavad, et iga sõrme ülemine osa vastab teatud aju osakondadele.

• Pöörake erilist tähelepanu suure ja indeks sõrmede vahele. Ta vastutab kogu organismi tooni eest. Enamikul juhtudel vajutades seda valusalt, nii masseerides õrnalt, järk-järgult suurendades mõju. See punkt on massaaž alati, kui tunnete peavalu lähenemist.

Viimatie

Me ütleme teile, mida teha, kui on peavalu, mille arstid lähevad, millised uuringud teevad ja millised haigused kahtlustavad.

Loe rohkem

Mida arst vajab Poolas tööle tööle 2021. aastal. See on diplomi ninastrifitseerimine. Hambaarsti punane palk, õdede, paramedic. Partner Poolas. Kuidas immigreerige arsti Poolasse.

Loe rohkem

3D-arstide väljaõpe pehme manuaalse teraapiaga vastavalt Dr. Radionovi meetodile Kiievis Ukrainas.

Loe rohkem

Venuse rõngaste ilmumise põhjused kaelal, kuidas eemaldada veenuse rõngad kosmeetikut, protseduuri maksumus.

Loe rohkem

Kuidas eemaldada rabamine kõht kodus Ärge kiirustage, et istuda toitumises, ainult harjutusi ajakirjanduses aitab probleemi lahendada

Loe rohkem

26. 2. 020 Läbivaadate ringi pardal kasutaja Tatiana silmis Pintere'is. Vaata rohkem ideid teemasid ringid silmade all, nägu, silmade all.

Loe rohkem

Massaaž võib professionaalsetes kosmeetiliste salongide spetsialistide nõu anda.

Loe rohkem

Kuidas vabaneda apelsinikoore ja teha tselluliidi kreemi teile 5 lihtsat reeglit, mis aitavad kiiresti.

Loe rohkem

Nüüd küsitakse paljud moms küsimusi, kui teil on vaja teha massaaži lapsele või selle pumpamise eest. Käesolevas artiklis kirjeldatakse massaaži mõju väikestele

Loe rohkem

Top

Vacuum massaaži aparaadid Vortex Vortex Venemaa

RMS-i ilu vaakumteraapia seadmed

Osta masin vaakummassaaž tselluliidi

Otsid vaakummassaaž aparaati Kiievis aparaadis vaakummassaaž osta taskukohase hinnaga kogu Ukraina kosmoprof. OM. A.

Kuidas valmistuda massaaži

Massaaži mõjul on lümfislaevade käigus rangelt suunatud liikumine lümfide väljavoolu paranenud. Lümf aitab kaasa räbu eemaldamisele, millest rakkude ja intercellular ruumi vabaneda ajal massaaži. See omakorda kõrvaldab turse. Pärast sellist efektiivset puhastamist hakkavad naharakud kõvasti värskendama. See muutub märgatavaks pärast mitmeid protseduure. Nahk muutub elastsuseks, muutub sile, järk-järgult kaob apelsinikoore.

Tasuta massaaž lastele kuni aastani. Ema

Poeg 3,5 kuud. Me teenindame lepingu alusel kaubandusliku kliinikus ja OMSi poliitikas lisatud polükliini piirkonnas. Neuroloogia kohta oli kaebusi

Kuidas tselluliidivastane massaaž töötab ja tõhusus

Tselluliidi ilmumise põhjused ja viiside vastu võitlemise põhjused tselluliidi massaaži sortide vastu võitlemiseks, nende tööpõhimõte ja tõhususe põhimõte

Kuidas valida hea massaaž

Kvalifitseeritud ja professionaalsed massöörid Peterburis. Masseurs meditsiinilise haridusega.

Mis massaaž padja valida

Kust osta parimate massaažipadjade kaelade ülevaateid, osta hulgimüük parimad massaaž padjad kaela ülevaateid, osta tutvustusi parimad massaaž padjad kaela kommentaare

Löökpillide massaažipüstol.

Pricemedia Mis üldine Athleateacrosfiter, programmeerija ja laadur ei ole, see ei ole nali algus, vaid karm reaalsus. Kõik need inimesed on nende klasside tõttu

Kuidas valida vibreeriv massager keha almatõse maailma keha jaoks

Hea ja õigesti valitud keha vibreeriv massager mitte ainult aitab leevendada spasmid ja lihaspinge, vaid ka suurepärane kaalulangus assistent.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.