Hüdromassaaživannid (mullivann) on hiljuti populaarseks saanud - nende abil saate nende abil lõõgastuda ja saada hea veealuse massaaži. Kas tasub osta vanni hüdromassaažiga?

Bath koos hüdromassaažiga

Kõige sagedamini on kümblustünnid valmistatud akrüülist (väga harva malmist). Sellised vannid võivad olla absoluutselt mis tahes vorme ja suurused - suur, keskmise, väike, ruudukujuline, ümmargune kuju jne Vanni seintes on spetsiaalsed augud - pihustid, mis pakuvad massaažiefekti.

Veemassi masseerimist kasutatakse teatud haiguste raviks ja ennetamiseks. Veejuhul mõjutavad pehmet kehakudesid ja aitavad kaasa lõõgastumisele.

Varem saaksid hüdromassaaži vannid näha ainult sanatooriumides, wellness keskused või spaa. Praeguseks saate osta sellist vanni suurema torustiku poe.

Hüdromassaaž pihustid asuvad nendes osades mullivann, kus õlad, tagasi, õõnsused asuvad, inimese jalad. Aeromass asub tavaliselt allosas - tuharade ja puusade all.

plussid

Need, kes otsustasid sellist vanni osta, on vaja vastu võtta asjaolu, et seda tuleb pidevalt pesta ja puhastada. Vastasel juhul poleks patogeensete bakteritega nakatunud vesi poleeritud.

Kuna kraanivett on kõige sagedamini määrdunud ja raske, on soovitatav täiendavalt paigaldada filtrid, mis puhastavad vett ja viivitus väikesed osakesed, mis saasteained veevarustuse jaoks.

vanni remont

Remont, vannide taastamine Moskvas. Meie sait võib arvata, et spetsialistid on ainult Peterburis. See ei ole tõsi. Moskvas tegutsevad ka intelligentsed plussid iga vanni remondi ja taastamise kohta. Tõsi ei ole palju. Me oleme nendega pidevalt.

Abi Vali vanni mõistlike kõlarite jaoks, keda ma tõesti meeldis teie informatiivne sait. Palun nõu, ilma sinuta, milline vann osta Moskvas Internetis.

Amatöör ja petturid "Restore" Vannitoa reservuaari vannitoad üleujutatud võõrtöötajad ja petturid. Inimesed, Chase jaoks madalaima võimaliku, on üllatunud, miks ja kurdavad Super Bubber "akrüül" kate.

Jacuzzi Torud - soodne keskkond bakteritele

American Microbioloogide sõnul eraldub massaažist pihustite välja bakterite voolab, mis hakkavad inimkeha mõjutama. Regulaarse vanni vastuvõtmise ajal ei juhtu see.

Kuidas teavitada Texase ülikooli mikrobioloogid, võivad sellised mikroorganismid põhjustada kuseteede, naha ja kopsude nakatumist. Seetõttu ei soovita nad nõrga immuunsuse, laste ja eakate inimeste mullivannite vannide võtmist.

Kõik see viitab sellele, et hoolimata mullivanni suurest populaarsusest enne otsuse tegemist sellise vanni loomiseks kodus, on soovitatav kaaluda kõiki selliste menetluste eeliseid ja puudusi. Igal juhul olge valmis asjaolu, et mullivanni hügieeni tuleb hoolikalt jälgida.

plussid

 • Arvestades asjaolu, et malm on väga tugev materjal, on malmist vannid väga usaldusväärsed ja teenivad pikka aega. Nõuetekohase kasutamise ja hooldusega tegemist on sigade rauavannide tööperiood viiskümmend aastat. Turul on kogu soov, see on ebarealistlik leida teine ​​materjal sellise kasutusajaga.
 • valatud malmisvannid ei ole hirmutavad teravad temperatuuri erinevused, mis on selle elemendi iseloomulik ja ruumi, kus on vannid. Lisaks võivad sellised vannid pikka aega soojeneda ja seetõttu jääb vanni vesi soojaks. Valatud malmist valmistatud vann ei kaota kunagi oma kuju ja seina paksus ei lase sulatada, kui see sisaldab seda.
 • tingitud asjaolust, et sigade raua vannidel on raske kaal, kaob vajadus vanni kinni.
 • spetsiaalne korrosioonivastane katmine, mis on kaetud malmist vannidega, laiendab nende kasutusiga. Tänu sellele suplemisele pikka aega glitten uute, ei puutu kokku kriimustuste ja roostega. Sile ja sile kihiline tehase emailiga takistab mustuse kogunemist ja mikroobide levikut.
 • Oluline pluss malmist vannid on puhastusvahendi lihtsus ja võime kasutada absoluutselt kõiki pesuvahendeid.
 • Lisaks iseloomustavad valamisvannid hea heliisolatsioon. Sa praktiliselt ei kuule, kuidas vesi voolab.
 • ja lõpuks on massaažifunktsioon massaaži funktsiooni võrreldamatu eelis. Hüdro- ja aeromaadi eelised on vaieldavad.
 • Teine meeldiv üllatus on võime varustada vanni peatoe, seisab, käepidemed ja muud vajalikud andmed.
 • Mitmed vormid ja mudelite kaasaegse malmist vannid sobivad igasse vannitoa sisemusse.

Miinused

Üks väikese malmist vannide puudujääke, mis on mõlemad nende eelised, on malmist vannide raskekaaluline. Suure kaalu tõttu on malmist vannid raske kanda, transportida ja installida. Teine miinus seisneb malmist vanni ja selle paigaldamise kõrgetes kuludes.

Hüdromassaaž

Hüdrommastrifunktsioonis, mis on ette nähtud valatud raua vannides, on väga kasulik, mugav ja üsna tüsistuslik süsteem. Soovi korral saab sellist süsteemi paigaldada tavalisesse vanni ja ennast. See nõuab siiski palju jõupingutusi ja kulusid. See on palju lihtsam ja mugavam osta vanni, mis on juba varustatud sellise süsteemiga. Hüdromassaaži oluline omadus on see, et see stimuleerib vereringet, leevendab väsimust, lõdvestades ja toonid keha.

Hooldus ja puhastamine hüdromassaažisüsteemi

    hüdromassaažisüsteemi torude ummistumise vältimiseks on vaja proovida mitte teha Hygieenilise vee ravi kümblustünnis. Selleks on parem paigaldada dušikabiin vannitoas.
   • Pärast iga hüdromassaaži meetodit loputage kindlasti vanni puhta veega ja on soovitav loputada vedela pesuvahendiga ja pehme käsnaga ning seejärel pühkida kuivalt.
   • hüdromassaaživahendite hea puhastamise jaoks on vaja kasutada spetsiaalseid vedelikke, mida saab vee- ja kanalisatsioonitorudega puhastada. Vannil puhastamisel ärge kasutage kriimustatud harjasid.

   Hüdromassaaživannide kauplused ja tootjad hüdromassaažifunktsiooniga annavad reeglina garantiiteenuse eluiga 3 kuni 25 aastat. Aga vannitoa nõuetekohane kasutamine ja hooldus laiendab palju operatiivperioodi. Tuleb märkida, et täna mõnes valatud malmisvannis koos hüdromassaažiga on ette nähtud isepuhastumise funktsioon. Loomulikult on sellised mudelid suurema suurusega järjekorras, kuid see muudab selle vannitoa tööle palju lihtsamaks.

   Popular suurused

   Kui te otsustate oma vannitoas paigaldada hüdromassaaži vanni vanni, otsustage kõigepealt kõigepealt. Selleks mõõta koha koha vannitoas, kus soovite vanni paigaldada. Tänapäeval on kõige populaarsemad malmist vannid vannid selliste parameetritega:

   Selliste vannide sügavus ulatub 40 cm kuni 46 cm. Mis puudutab vanni üldist kõrgust, sõltub indikaator jalgade olemasolust ja kõrgusest.

   Vormid

   Nii, arvestades kõiki plusse ja miinuseid, valik on sinu. Väärib märkimist, et teie tervisele ei ole võimalik salvestada. Kauplustes ja internetis on erineva eelarve võimaluste jaoks palju võimalusi.

   on reaalne kunst. Keegi rõhutab täpselt sisustuslahendusi ja keegi eelistab vannituba varustada tõelise õndsuse oaasi. Ja muidugi on selle oaasi keskus vann. Lõppude lõpuks võib kaasaegne vann kombineerida kosmeetikat, hügieenilisi ja lõõgastavaid funktsioone. Kõik need kriteeriumid sobivad ideaalselt kümblustünnile.

   Jacuzzi on vann, mis koos veejuga abiga on lõõgastav ja massaažifekt. Sellised vannid on reeglina malmi, graniidi või akrüül. Akrüülvalik on kõige populaarsem, kuna selle hinnavahemik on kättesaadavam ja lisaks tootjad maksavad kõige rohkem tähelepanu akrüülvannide mudelipiirkonnale.

   • tervise mõju. Hüdromassaaž Kuna Sinrverversion oli tuntud selle paranemise mõju pärast, kuna see aitab taastada tugevust ja parandada vereringet;

   • Kosmeetika seisukohast muutub see vann tselluliidi- ja rasvade hoiuste vabanemise assistendiks;

   • Optimaalne versioon kodu spaa. Hüdromassaaživahendi mõju on võrreldav toimega pärast vanni vastuvõtmist. Stressiolukordades aitab hüdromassaaž leevendada pingeid ja taastada elujõudu;

   • Multifunktsionaalsus. Enamik mudeleid ühendavad mitte ainult hüdromassaaži, vaid ka kromoteraapiat ja aeromasilust. Võttes võimalus veeta erinevaid istungeid päevas, on võimalik väga tõsta baar oma füüsilise ja emotsionaalse tervise.

   Bath koos hüdromassaažiga

   Nagu puhastusvahendite puhul, saate neid osta torustiku poest. Soovitatav on valida hea kvaliteediga puhastusvahend, ilma alkoholi, ammoniaagi, atsetooni, sipelghappe, formaldehüüdi - need ained võivad kahjustada vanni ja kahjustada selle katmist. Kui vann on valmistatud akrüülist, on rangelt keelatud kasutada puhastusvahendeid abrasiivsete osakestega.

   Hot-vannitunnad kasutatakse kõige sagedamini naudingu saavutamise vahendina ja meetodi füüsilise ja vaimse stressi eemaldamiseks.

   Kui see läheb kümblustünni valiku kohta, vähendatakse küsimust funktsionaalsuse, disaini ja esteetika tasakaalu vahele.

   Enne kauplust minekut peate hindama olemasolevat ruumi, vajadusi ja eelarvet; See aitab kitsendada valikut ja veenduge, et õige mudel on valitud.

   Hüdromassaaživann

   Kui see on kavandatud vaikne, rahulikult ja ilma pingeteta kümblustünnil, on vaja keskenduda nendele funktsioonidele, nimelt vannil peab olema:

   Kui see on kavas kasutada hüdromassaaživahendit meelelahutuseks, on topeltvann hüdromassaažiga parim lahendus.

   Massaaž vannitoas

   Füsioteraapia kodus? Teie tasuta spaa, kust te ei pea lahkuma? Isiklik Masseur, kes saab igal ajal päästmiseks päästmiseks? Kõik need imet saab kirjeldada ühes sõnas - mullivann. Täna vaatame oma plusse ja miinuseid ning õpime ka, kuidas teha õige valik

Viimatie

Pakume meditsiinilist balneoloogilist bathological Bath Riviera Radomiri Radomir kommentaare , Foto, garantii, artiklid ja spetsifikatsioonid, meditsiinilise registreerimistunnistused. Pühakiri

Loe rohkem

Privaatne meditsiinikeskus ASPROMED MEDITSIOONIDE HINNAD

Loe rohkem

Võrdle hindu ja osta vee soojendusega vannid Kiievis 20 mudelid online kauplustes Ukraina. Omadused. Vee soojendatud vee järjestus ja ülevaated.

Loe rohkem

Osta hüdromassaaživann valgustatud Balteco Linea 14 140x140 Eurosandi süsteemis, kus on allahindlus kataloogifunktsioonides, fotod ja konfiguratsioonid. Kohaletoimetamine Venemaa Föderatsioonis. Tellige telefoni teel. 88005504757.

Loe rohkem

Hüdromassaaživaba sandra 149x149 soodsa hinnaga 30 750 rubla. Radomiri ametlik internetipood pakub müüa Moskvas ja teistes Venemaa linnades.

Loe rohkem

Selles osas leiate tooteid kategooriast hüdromassaaživannidest jalgadele Irkutskis, meie e-poe müüb ainult kvaliteetseid kaupu parima hinnaga Irkutskis

Loe rohkem

Osta Beurer FB12 Minskis koos tarnimisega Valgevenes. Kvaliteedi tagamine. Massaaživann Beurer FB12 kirjeldus, fotod, ülevaateid

Loe rohkem

Top

Beurer FB50 Osta Moskvas ja Peterburi Hüdromassaaž Bath Bath Beurer

BEURER FB50 Beerer FB50 massaaživann Kokku jaoks 12900 kiire kohaletoimetamine kogu Venemaa

Beurer FB21 Hüdromassaaž Bath Bath Odavad hüdrotsessage Foot Bath Moskvas ja Peterburi

Hot vannile Beurer FB21 vanni hind 4490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

Hüdromassaaživaba Bath Beurer FB 35 aroomiteraapia funktsiooniga

Beurer FB 35 Hydromassage Bath Bath Brest koos tarnega Valgevenes Elektrosila veebilehel. Spetsifikatsioonid, fotod, ülevaated ja maksumus. Ametlik garantii. Installimine

EuroBeauty World Ilu ja tervis

Massaaži vannid Bosch PMF 1232. Osta 0 UAH. InternetisMagaszine Foxtrot osta sülearvutid interneti valiku poe kaubanduse võrgustik Ukraina madalate hindade kohaletoimetamine Ukrainas 0800300353.

Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživann

Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživaba vanni suplemine erihinnaga Brandi kaubamärgiga Interneti-pood. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

Hüdromassaaž meditsiinilised mõjud ja näidustused

Spetsiaalne hüdromassaaž Radomiirist

Mullivann Turbo Spa vannis puhkamiseks

Pakume teile osta mullivanni Turbo Spa Spa Bath puhkus meie e-poe Tvgazine Omsk odav OMSK, ametlik müüja mullivanni Turbo Spa Bath lõõgastava Omskzzi jaoks Turbo Spa Bath puhkamiseks, tel. 7 3812 280107, 7 913 9702780

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.