Jaguzzi paigaldamine oma kätega

Hüdromassaaživaba ei ole veel pikka aega peetud, kuid täna on selline atribuut paljude inimeste jaoks üsna tavaliseks muutunud. Kui otsustatakse saada mullivannile, peate valima valikule, mis kõik tõsidusega kaaluvad kõik "" vastu "ja" vastu ", samas kui sa ei pea unustama sellist olulist nüanssina vannitoa suurust.

Ei ole lihtne, aga kui te järgite spetsialistide soovitusi, siis kõik saab teha oma kätega.

Kui valitakse mullivann, siis peate ennast paigaldamislehega ettevaatlikult tundma, see on enamasti tootja puhul, mis näitab kõiki nõudeid, mida tuleb selliste seadmete paigaldamisel täheldada oma käed.

Tuleb meeles pidada, et mitmesugused vannid on oma omadused, kuid selliste seadmete loomiseks on ka üldnõudeid. Need nõuded on loetletud allpool:

Kuidas kuumutusvann

Hüdromassaaživannide peamine erinevus tavalisest peitub asjaolu, et sellel on hüdromassaažiga seade. See koosneb hüdromassaažist pihustitest, pumbast ja veekogudest. Vee vee peegeldus rullib pumbast välja, toidetakse läbi rõhuvooliku süsteemi hüdromassaažide pihustitesse. Need on paigutatud nii, et õhk langeb kohe veesse, seega suureneb reaktiivjoont oluliselt. On mitmeid massaažitüüpe, sõltub palju jetüüsi tüübist.

On selliseid mudeleid, kus on sisseehitatud aerosompressor, tänu sellele, saate turbo sisse lülitada. Seega on võimalik tugevdada jet, mis on tingitud õhu mahu suurenemisest. Aeromassiga on ikka veel mudeleid, mis viiakse läbi spetsiaalsete pihustite tegevuse all, need on paigaldatud otse vanni põhja. Selline massaaž on väga populaarne, sest lihased suurepäraselt toonid.

Ja mõnedel mudelitel on eriline kanalisatsioon, mistõttu vesi ringleb vannitoas pidevalt. Et teha kõik enda kätega, peate järgmisi tööriistu:

Kui sellised seadmed on paigaldatud, siis on vaja oskuslikke käsi, hoolsust, tähelepanelikkust ja siis kõik saab teha ilma palju raskusteta. Ja kui te uurida vajalikku teavet, siis remont saab teha ka ise.

mullivanni peamised tehnilised omadused

Täna on mullivann vannist muutunud üsna tuttavaks torustiku seadmeteks. Loomulikult on selle hind kallim kui tavalisel vannis, kuid mullivann luksus ei ole olnud pikka aega olnud pikka aega.

Hüdromassaaživann on kohustatud oma välimusele üks mullivanni vendadest - ettevõtte ettevõtte omanikele õhusõidukite ja hüdrauliliste pumpade tootmiseks. Esimene mullivann vann tühistati iseendast vees alandatud pumbaga vannis, mis lõi vett suunda. Mõne aja pärast paranes leiutis ja kahekümnenda sajandi keskel läksid esimesed hüdromassaaživannid müüa.

Veejoa võib segada õhuga, mis suurendab oluliselt selle mõju tõhusust inimkehale. Aerosompressori abil saab reaktiivrõhk oluliselt suurendada, selline turbomass suurendab laevade vereringet ja leevendab lihaspinge hästi. Õhk (või aero-) massaaž on loodud õhumullide abil, mis väljuvad aeromasside pihustitest ja suurendab kehakudede elastsust.

pihustid võivad olla hüdromassaaž, aeromass või kombineeritud. Samal ajal kuju ja mõõtmed isegi ühe tüüpi pihustid võivad erineda oluliselt üksteisest. Samuti on võimalik mitmesuguseid kombinatsioone pihustite arvu ja asukoha kombinatsioone kümblustünnil. Lisaks võivad mullivannid varustada ka värvikauguse ja aroomi ja ozoneheri seadmetega.

nupud, kaasa arvatud ja lahutades vajalikud seadmed, ohutuse huvides kõige sagedamini teha pneumaatilist. Reguleerivate asutuste abiga on võimalik düüsi rõhku muuta düüsist, samuti tekkiva õhu mahust ja jõudu. Kraana lüliti võimaldab teil suunata õhuvoolu erinevatesse düüside rühmadesse - tagakülje massaaži jaoks, vöökohas, puusad jne. Sellisel juhul on kõik seadmed ja seadmed kinnitatud kümblustünni korpusse.

mullivannis on paigaldatud ka Plum-ülevoolu poolautomaatne süsteem. Samal ajal avaneb hüdromassaaživahendi tühjendamine ülevoolu aukis asuva käepideme abil.

Kõik hüdromassaaživannid tarnitakse erinevate düüsidega. Need on mõeldud keha erinevatele osadele massaaži jaoks, on üks või muu disain. Milliseid düüsid vajate?

Foto:

Vesi või õhk? Teostatud funktsioonide punktidest on kõik hüdromassaaživabad pihustid tavalised kolm peamist rühma jagamiseks: tegelikult hüdromassaaž, aeromass ja kombineeritud.

Aeromass - samade aukude kaudu, õhukesed õhukid õhku puhuvad, mis vees omakorda sadu väikesteks mullideks.

Foto:

Düüsi disain määrab reaktiivliigi, intensiivsuse tüübi, kas vesi rikastatakse õhumullidega, kas tegutseda keha intensiivselt või õrnalt. Mõju igale kehatsoonile on nende pihustid mõeldud ka. Ühe tootja struktuuride arv võib jõuda mitmele tosinile.

Lisaks standardile leiutasid paljud ettevõtted oma vannide mittestandardsed süstijad. Näiteks erinevad tootjad toodavad düüsid hüdromassaažiks, mida saab nimetada pöörlemiseks. Vesi väljub düüsidest mitme keerduva düüsi kujul, millel on kehale intensiivsem mõju.

Viimatie

Kuidas valida skreeperit Gouache massaaži 9889 jaoks

Loe rohkem

Näo massaaži kivid protseduuri omadused. Stoneprocestori tähised ja vastunäidustused. Mis on tiibeti näo massaaž kividega

Loe rohkem

Me ütleme, kuidas tegeleda massaažirulliga kodus või maksimaalse mõjuga saalis.

Loe rohkem

Sageli tahab igaüks lõõgastuda, nautida, lõõgastuda. Eraldi inimesed osalevad Tai massaažis. Mis on millist tüüpi tüüpe

Loe rohkem

Kõige sagedamini ilmub ametiasutuste probleem naistel, kes on üle 30-aastased naised, kuid see võib olla ka kaasasündinud. Teine juhtum on tõsisem, nii et saate vabaneda kosmeetilisest puudusest ainult kirurgilises tees. Aga kui olete huvitatud, kuidas tõsta ülemise silmalau ilma ooperita

Loe rohkem

Q / operaatori tööotsijatele kohapealse tööhõive keskuse avaliku andmebaasi küsimustiku tööotsijad kokkuvõtte vormis. Töötaja üksikasjalik otsing on saadaval SZNi praeguses andmebaasis.

Loe rohkem

Kuidas valmistuda massaaži 127811 spetsialist vihjeid Natalia Tkachenko Massaaž See on üks kõige õhem kunst ja see ei ole

Loe rohkem

Top

Käsi ja elektrimassagerid tagaküljele

Professional Masseur Services See on muidugi väga hea, kuid mitte igaühel on vajalikke vahendeid. See ei ole ostmine, kuhu saate manusena teha ja kasutada on aeg, see on pidev investeering.

Näpunäiteid ja ülevaateid Parim kaela massager

Kõik Novosibirski raadiojaamad ja telekanalid, raadiokava vene ajakava vene keeles, DX-kõneklubis, nädalas Mediacom digestis, kataloogiradade ringhäälingus vene keeles, maailmaraadio radiomir Tina Krasnopolskaya, Rahvusvahelise Radio Taiwani lehekülg, Rahu raadiojaama aadresside qSL baas Tehnika, Hiina retseptide köök, palju teavet fännidele pikamaa DX raadio, ilmastikutingimustes Novosibirskis, kõik uudised Novosibirsk. Makske Tricolor TV, Siberi võrkude, MTS, Beinesi, Megaphone, Tele2, SkyLink, maja. , Kaugus, enamus, Internet, teler, Goodline, Altai ja teiste operaatorite, mobiiltelefonide maksmine, internet, televisioon, kommunaalteenused. Ilma protsendita. Komisjon 0 universaalne makseteenus

Vaakummassaaž Matiogen

Vaakummassaaž tselluliidi vastu

Koguge Clais clostly sõltumatult Master FixMaster74. U.

Koguge Claris diivan iseseisvalt lihtne viis teha diivan oma kätega puust diagrammi ja foto tahes loomingulise isiku peaks

Kivimaside kivid. Stonessage koolitus spaternoloogia

Kodudel asuvate põrandakatete optimaalsed kivid peavad vastama ovaalse kuju jaoks järgmistele nõuetele, olema sile, mugavalt paiknev peopesa.

Relaxbutik. U.

Osta CN Ovaalse massaažilaud otse tehasest Alibaba'is. OM. Aitame teil osta ovaalse massaažilaua kõikjal maailmas.

Mis peaks olema hea massaažilaud

Massaaži kasu mees. Kui tihti sa pead tegema massaaži, kes ei saa minna massaaži istungid ja kui ohtlik tervise massaaž asendi ja tselluliidi.

Pea massaaž hüpertensiivse haigusega

Pea massaaž hüpertensiivsete haiguste toodete alandamisel

Osta kokkuklapitavad massaažilaud USA Medica Panda

Massaažlaud rasedatele naistele. Sobib järgmistele massaaži terapeutilise klassikalise punkti tüübile Tai Shiatsu anti-tselluliidi.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.