Üha sagedamini uusimates tehnoloogias asendatakse korterid, tavalised vannid "Smart" massaažiseadmega. Kuid enne hüdromassaaživahendi paigaldamist peate teadma paljude paigaldamise aspekte ja mõistma täpselt selle toimimispõhimõtet.

hüdromassaaživahendid

Jacuzzi või hüdromassaaživannid on kombineeritud ja tavalised. Kombineeritud koosneb õhu ja vee pihustid, mis on võimelised üheaegselt teostama massaaži õhumullide ja vee voolab. Tavapärane massaaž ainult õhuvoolu liikumise tõttu vee paksusesse. Neil on ligikaudu sarnane mõju, kuigi arvatakse, et kombineeritud valikud sobivad pärast rasket lõõgastumiseks sobivam lõõgastumiseks.

Lisaks saab kasutada erinevaid massaažirežiimi (püsiv voolu, muutuja, kombineeritud jne). Paljud tootjad täiendavad oma vanni taustvalgustusega ja teiste elementide mugavuse tõstmiseks (isegi aromoterapeutilise augud).

Teine funktsioon, mille kohaselt on hüdromassaaživannide klassifikatsioon - materjal, millest see on tehtud. See võib olla:

Hüdrommastri vannid

Ilma mõistmata, kust see koosneb ja kuidas hüdromassaaživahend töötab, on see õigesti installida. Arvatakse, et mullivanni prototüüp on looduslikud kuumad vedrud. Spetsiaalsed mallid kasutatakse akrüülvannide tootmiseks. Seda mõõdetakse plastlehe soovitud suurusega, mille järel see tugevneb spetsiaalses vedajas ja kantakse ahju kütmiseks.

Hot plastist on selle vara tõttu väga rasv, see on paigaldatud malli ja vaakumsüsteemi abil, "kehastab seda. Seega kordub leht täielikult juhtimisvormi vormi. Pärast plastist stiilis ja edastatakse edasiseks töötlemiseks. Seejärel on plastiku pind kaetud vedela kummi ja niit, et tugevdada seinu. Viimane etapp on vanni isoleeriva vahu ja trimmimise servade rakendamine.

Hüdrommastri seadmed on paigaldatud seinte seinte ja vannitoa põhja. Personid võivad olla mis tahes kogus ja igaüks neist ühendatakse toru ja adapteri veevarustussüsteemiga. Et kaitsta süsteemi voolust, ühendused liigeste tihendatakse silikoon hermeetik ja täiendavad tihendid ja haakeseadised.

Õhupihustid ja veetorud on läbimõõduga erinevad. Õhukeid kasutatakse õhuvoolu loomiseks, vee laiemaks. Pärast ühenduste ühendamist süvendavad nad ka isoleeriva vahu välja.

See jääb ainult vanni seinte katmiseks spetsiaalse fooliumiga ja paigaldage dekoratiivsed paneelid. Pärast seda, kui vann on ühendatud veevarustuse ja toitumisvõrguga, hakkavad süstijad läbima ise õhuveevoogude ja saada vett mahutisse. Suure arvu isolatsioonimaterjalide tõttu ei lahenda vannitoa vedelik ja massaažiseadmed loob lainete mõju.

Kuidas paigaldada hüdromassaaživaba

Enne töövoo algust peate vanni täielikult valmistama. Selle seina jaoks on seinad kaetud plaatidega, välja arvatud kohti, kus mullivann on ". Samamoodi on paigaldatud ka põrandakate.

Pärast vanni seadmete kontrollimist ja ühendamise võimet kontrollimist. Vanniraami loomiseks peate veevarustuse ühendamiseks vajalikud juhendid, riiulid (vannijalad) ja torud. Vanni jalad on väga lihtsalt lähevad: nad lisatakse neile keermestatud ühenduse, naastude abil. Pärast seda keeratakse mutter ja kogu disain kaevanduste jaoks väikese profiiliga, mis on paigaldatud juhenditele.

See juhtub, et kahepoolsed nagid: disain on mõeldud põrandale ja vannile paigaldamiseks. Sellise jala assamblee puhul võetakse pika naastud, mis kestab otse juhendile, pärast seda paigaldamist ja alles siis rack ise. Pärast seda, kui naast on vannist keeratud, kuni mutter salvestatakse profiilis ja jalg vanni.

Mõned sõnad aeromasside kohta

Nii et nad arvasid välja probleemi tehnilises põhjal. Nautige oma vannitoas spaa. ZIBA stressist ja pingetest vee- ja õhumullidega.

Soul poks või salongi nimega spetsiaalsed seadmed suletud kõigist külgedest või vannitoaruumi varustatud vajalike seadmetega, et dušš. See koosneb tavaliselt seintest, kaubaalusest ja kardinatest (uksed).

Täna, paljud dušikabiinid on varustatud hüdromassaažiga funktsiooniga. Hüdromassaaž on väga kasulik kehaprotseduur. See on keha tervendav ja lõõgastav mõju ja lihtsalt meeldib rõõm. Hüdromassaaži kasutamist ei tohiks liialdada, kuna tal on keha tervikuna väga soodne mõju, nii et ostes duširuum hüdromassaaži funktsiooniga, siis ei ole te mitte ainult puhtuse allikas, vaid ka terviseallikas . Dušikabiini hüdromassaažifunktsiooniga nimetatakse ka hüdrobokaoksideks.

plussid

 • Võta vähe ruumi;
 • majanduslikult kulutada vett;
 • kõrge hügieeniline;
 • lubada: ja võtke a Dušš ja lõõgastuge;
 • treeningkeha massaaž.

Lisaks dušikabiini ülaltoodud eelistele on olemas ka sellised kabiinid, mis täidavad kogu fitness programme. Nad aitavad kaasa tervise edendamisele, vältida nohu tekkimist ja anda kogu päeva jõudu.

Mida kaaluda valimisel?

 • vannitoa suurus.
 • veerõhk. Madala rõhu korral ei tööta hüdromassaažifunktsioon.
 • Millised materjalid on valmistatud duši osadest.
 • kaubaalus. Peab olema usaldusväärne ja kvaliteetne, et taluda raskeid koormusi; ruumikas, kuid selle kompaktne; Neil on leevenduspind, et mitte libistada.
 • uksed (kardinad). Nad peaksid kergesti ja vaikselt suruvad ja liikuma.
 • Mõõtke selle jaoks eraldatud koht ja otsustada kabiini suuruse üle.
 • Selgitage, kas vee rõhk sobib selle salongi jaoks? Vee rõhk võib leida HSEK ja minimaalne rõhk putka võib saada tootjalt. Reeglina näitavad paljud neist seadme omadustes. Täna, dušikabiini turul hüdromassaažiga saksa kajutites "Hoesch", itaalia "mullivann" ja hispaania "hüdrokast", väikseim rõhk, mille juures hüdromassaaž töötab.
 • Pöörake tähelepanu sellele, mida materjalid on valmistatud seintest, kaubaalusest, uksedest või dušš kardinatest. Parimad hüdromassaažite dušikabiinid on klaasist uksed ja akrüül-kaubaalused, mis peaks olema paksus vähemalt 10 cm.
 • uksed peavad olema tihedalt külgnevad salongi seintele, nii et vesi ei voolata kuidagi .
 • Valmistage vajalikud tööriistad ja osad dušikabiini paigaldamiseks ja paremaks kutsuda professionaalseid kollektsioone selle paigaldamiseks, et vältida jaotust ja vigu paigaldamisel.

Materjalid

Seinad, uksed, katus ja kaubaaluse dušikabiinide saab teha erinevatest materjalidest. Sellest, kui kvaliteetne need materjalid on, sõltub dušikabiini kasutusiga. Lisaks on see materjalidest, mis sõltuvad sellest, milline hooldus peab toimuma kajutite taga.

Kõige sagedamini, dušid, seinad ja uks valmistatud polüstüreenist. Selle materjali peamine puudus on see, et pärast korda muutub see mudane ja lahutustele. Selliste probleemide lahendamiseks võite valida klaasist dušikabiini. Nad seisavad veidi kallimad, kuid nad näevad väga ilusad ja nõuetekohase hooldusega nad alati säravad. Lisaks leiate nüüd valikuid mustriliste, toonitud ja mattklaasidega.

    malm;
   • teras;
   • akrüül;
   • keraamilised;
   • ja kunstlikest kividest.

   Hooldus dušikabiinide hooldus

      Paljud välistootmise segistid ei pakuta meie tegelikkusele, mistõttu on vaja luua mitu filtrit kohaliku vee kahjuliku mõju vähendamiseks seadmetele.
     • duši tegemine, on vaja kabiini kaubaalust pesta spetsiaalsete puhastusvahenditega ja kuivatage käsna. Seinad ja uksed tuleks pesta ka või lihtsalt pühkida seebi lahutamisest ja veepiisadest eemal. / LI>
     • välised metallosad, torud, kraanad ja segistid on vajalikud ka spetsiaalse puhastusvahenditega perioodiliselt pühkimiseks.
     • sisseehitatud taustvalgustuse tähtaja pikendamiseks tuleb nad pärast hinge järele välja lülitada.

     Selleks, et dušikabiin teenindaks teid ja teie perele pikka aega, peate selle eest hoolitsema ja tema eest õigesti hoolitsema.

     Hot-vann tuleb järk-järgult välja tuua eliidi torustiku segmendist. Täna on võimalik osta akrüülvann koos hüdromassaažiga taskukohase hinnaga. Bath Shop Trading House "Builder" pakub Kaliningradi hüdromassaaži "Triton". Vannid toodetakse Venemaal, hind on vastuvõetav ja kvaliteet ja seadmed ei ole välismaal analoogidest madalamad.

     Kohapeal leiate kümneid akrüül- ja helitugevuse ja helitugevuse vannid: vannid on ristkülikukujulised, nurgavannid, asümmeetrilised vannid. Hüdromassaaživahendi tootmine on 2-3 nädalat. Paljud mudelid on esitatud meie poe kaubandusaalis.

     Artiklist, saate teada, kuidas valida hüdromassaaživahend, kuidas vannitoa korralikult hooldada, pöörata erilist tähelepanu hüdromassaaži süsteemi ostmisel.

     Noorte vannitubade jaoks soovitame pöörata tähelepanu sügavale asümmeetrilistele mudelitele anatoomiliste valedega - isik, sellises vannis, mis asub poole jalutuskäigu poole, selle keha on peidetud veega, pea ja käed asuvad mugavalt Peatoed ja käetoed, laia vanni plaadid võimaldavad kohapeal asuda.

     Kui teil on autonoomne veeküte süsteem, siis valides kümblustünni, maht vanni maht boiler paigaldatud maja - soovitatav maht veesoojendi on 2 / 3 vanni mahust (st 100 liitrit helitugevuse vannid peavad olema 67-72 liitrit vett paagis).

     murdis?

     Kui hüdromassaaž on sisse lülitatud, toimib see valesti või ei tööta üldse, pump või superlaager ei lülitu sisse, vesi on halvasti toidetud või ühendatud, peate kõigepealt veenduma, kas seade on ühendatud võrguga ja on kindlalt maandatud.

     Kui kõik on õigesti ühendatud

     Kui teie seadmed on toitevõrguga korralikult ühendatud ja turvaliselt maandatud, kuid hoolimata sellest, et juhtpaneel ei reageeri juhtpaneeli nuppude vajutamisele, millisel juhul on teie mullivann või dušš vann täielik diagnoosimine talitlushäire kindlakstegemiseks.

     Jaguzzi või duširuumi rikete sagedased põhjused

     Hüdromassaaži või dušiga vanni ebaõnnestumise kõige levinum põhjus on elektroonilise juhtimisseadme, anduri või nulli jaotus. Mõnikord seisneb põhjus ühenduskaablite halbades kontaktides või seadmete tarbekaupade oblgasis (tihendid, tihendid jne).

     Mida täpselt saab katki?

     Bath koos hüdromassaažiga räägib mitte ainult selle omanike järjepidevusest. Selle olemasolu majas on muljetavaldav rohkem kui kõige kallim mööbel. Sa võid pesta suurepäraselt, kasutades tavalist vannitoa ja dušš. Aga ainult hüdromassaaživahendis saate kodus professionaalse massaaži.

     Jacuzzi hüdromassaaživannid

     Huumvanniga leiutise ajalugu on samuti väga huvitav. Taliance perekonnanimi Jacuzzi on Ukrainas tuntud pikka aega. Aga vähesed inimesed teavad täpselt, kuidas mullivannid vennad leiutasid vanni hüdromassaažiga.

     Seitse Brothers elas Itaalia provintsis Friuli. Pärast Teist maailmasõda emigreerus nad Ameerikasse. Siin on vennad näidanud end heade leiutajatega. Ja nad ülistasid oma perekonnanime tänu lapsele, kes elasid kõrval ukse.

Viimatie

Kliinilises haiglas Jauze, MRI viiakse läbi epilepsia diagnoosimisel ainus informatiivne uurimismeetod.

Loe rohkem

Coccco di MAMMA Foorum Profilo Usente Profilo Pagina. UTENE kui hüpertensioon on massaaž, Titolo New liige, Di Loe ...

Loe rohkem

Põhjalik koolitus meditsiinis Komi Vabariigis Komi G. Yktyvkar. Töötajate koolituskursused, töökaitse ja nii edasi.

Loe rohkem

Ametlik veebisaidi võrgustiku kliiniku perekond

Loe rohkem

Linnade uudised. Töötage linnas. Blogid. Foorumid. Pildigalerii.

Loe rohkem

Bistritud kontor Moskvas, Keskpank Vene Teaduste Akadeemia ettepaneku läbida uuringud ja ravi gastriidi. Interneti kaudu salvestamine või 8 499 4004733

Loe rohkem

Meie haigla pakub tasuliste teenuste Naiste konsultatsioone Orenburgis mõistliku hinnaga konsulteerides spiraali paigaldamise sünnitusarsti ja spiraali eemaldamisega. Registreeru vastuvõtmiseks arstidele SOKB 2 saidi kaudu.

Loe rohkem

Mis naine ei taha lõõgastuda pehmete ja koheva vahu käes vanni jaoks, mis mitte ainult nahka ei kannata, vaid ka hoolib tema eest ...

Loe rohkem

Sa tahad olla manuaalsete vibraatorite kujul, mis aitavad teil artiklit Beautyyshopi veebisaidil. U.

Loe rohkem

Top

Kaalu kaotamine Massaaži foorumiga

Multidistsiplinaarne meditsiinikeskus Emmaklinik. Kas massaaži abil kaalust saab kaalust alla võtta. Telefon 7 495 6521111

Hernia eemaldada vastavalt plaani

Registreerige interreeriv hernia seansile, millel on nõelravi meetod meestele ja naistele. Westosoki kliinik Peterburi kirjetes kohapeal ja telefoni teel 812 3099214

Massaaž Osteokondroosis Spine Massaaži instituudi Yuri Sontenko

Osteokondroosi efektiivne ravi meditsiinikeskuses Fortis sertifitseeritud rehabilitioloogid, kogenud treenerid seljate sümptomite osteokondroos ja ravi

Kas on võimalik kaalust alla võtta vibraatori massager

Mitu päeva võib olla nagu massager kaotada kaalu tugevusest STRONGSCorestrongSchenestrongStrongstrongStrong, joodi maskid

Muusikamuusika

Muusika SPA salongide jaoks on lahutamatu osa institutsiooni saatmiseks ja meeleolu loomiseks. Hea muusika aitab kaasa lõõgastumisele ja kliendi rahule.

Cedar Phytobochka Lmed Kliinikkirurgia ja kosmeetikaproktoloogia, uroloogia, onkoloogia, endoskoopia, kosmeetika

Vannikompleksi kviitungi spaa Krasnodaris on tervise, ilu ja meeldivate muljete oaas.

Kuidas vannid soolaga võtta

Taastamine pärast kõhupiiride patsientide

Massaažihüvitiste sügise tervise massaaž

Tai sügis 5 1 põhjus Registreerida Tai massaaži

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.