Täna, peaaegu iga spaa või luksushotell on mullivann. Isegi paljud meditsiinilised rajatised on varustatud seda tüüpi vanniga. Paljud inimesed pööravad suurt tähelepanu kohale, kus nad tahavad puhata, oli mullivann või mullivann. Kuid vähesed inimesed teavad, et mullivanni ja hüdromassaaživajaduse vahel on erinevus (see ei ole sama asi). Seekord on praeguse ajalooga õigustatud.

On väga oluline mõista, et Lacuzzi on Itaalia ettevõte, mis toodab torustiku, sealhulgas hüdromassaaživannid, kodusaunad ja teised. MACUZZI ametlik veebisait võib olla visuaalne näide sellest, mida täpselt nende vannid nimetatakse mullivanni tõttu ettevõtte nime tõttu. Ostja kaalutlusõigusel võib olla hüdromassaažiga tavaline mullivann.

Meie firma "GOMEMY" on paljude aastate jooksul tegelenud sellise torustiku tootmise ja müügiga. Teeme koostööd juhtivate globaalsete kaubamärkidega, luues oma tooteid (näiteks RIHO). See võimaldab meil pakkuda klientidele parimat tüüpi torustikud: kabiinid dušid, mullivann, mullivannid ja muud torustiku.

Tootmismaterjal

Sõltuvalt nende valmistamise materjalist on mitmeid vanni sorte. Mõelge igale võimalusele.

Plastvannid olid laialdaselt jaotatud. Kõik läbi kaasaegse materjali ja kõrgekvaliteedilise katte abil väga paksust kihi akrüül. Akrüülhüdromassaaživannidel on suurepärane soojusisolatsioon, peaaegu täielikult absorbeeriv müra valavast veest, on paljude maitse jaoks palju vorme.

Steel vannid on valmistatud külmvaltsitud terasest ja varustatud düüsi süsteemiga. Nad erinevad madalama kaaluga, kerge paigaldamise jalgade, pikk kasutusiga õige hooldusega.

Selliste vannide puudused hõlmavad kõrgendatud mürataseme hüdromassaažisüsteemiga, kuumavee tarbimist selle kiire jahutamise tõttu, piiratud toote lihtsate vormide komplekt.

Valatud valatud vannid on piisavalt vastupidavad, on suure soojusvõimsuse koefitsient ja suudavad suurendada suurepäraselt pumpamise ja surve süsteemide vibratsiooni. Miinus osutub muljetavaldav kaal ja tuleneb keerukuse töötlemisel.

Bath koos klaasiga on algne disainilahendus, mis võib rõhutada interjööri nutikat. Vanni külgseinad teostatakse paksust topeltklaasist ja vaatamata välisele ebakindlusele on toode väga tugev. Alumine võib olla valmistatud metallist või plastikust, kuna pihustid on paigaldatud hüdromassaaži efekti loomiseks.

Suurus ja vorm

vannid võivad sisaldada erinevaid kuju ja suurust. Lihtsaim võimalus on ristkülikukujulise kuju mudelid, mida saab paigaldada väikese piirkonna vannitubadesse.

Mansion on luksusvannid hüdromassaažiga, mis on varustatud uusimate tarkvaraseadmete ja erinevate tarvikutega.

Kahele inimesele on kolmnurksed vannid. Avar ruumide jaoks sobivad suured ringi mudelid, mis meenutavad basseini kaussi.

Vanni suurus ja kuju sõltub ruumi omadustest ja on valitud ergonoomiliste kaalutluste hulgast. Värvilahendus võib olla praktiliselt iga, kaasaegsed värvimismeetodid võimaldavad teil teha igale ostjale individuaalse lähenemise.

Seadme

Tõhus ja kvaliteetne massaaž sõltub konkreetse paigaldatud seadmetest. Hea idee tema kohta on mõtet uurida erinevate tootjate hüdromassaaživannide fotot. Teoreetiline osa ei takista ka.

Pumba lihtsam mudelid on paigaldatud ilma täiendava õhukompressoriga. Elite mudelid on varustatud mitmete pumpadega, mis võtavad düüsi plokid, samuti üsna võimas kompressor. Seega saavutatakse loodusliku geiseri mõju.

Viimatie

Osta Beurer FB12 Minskis koos tarnimisega Valgevenes. Kvaliteedi tagamine. Massaaživann Beurer FB12 kirjeldus, fotod, ülevaateid

Loe rohkem

BEURER FB50 Beerer FB50 massaaživann Kokku jaoks 12900 kiire kohaletoimetamine kogu Venemaa

Loe rohkem

Hot vannile Beurer FB21 vanni hind 4490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

Loe rohkem

Beurer FB 35 Hydromassage Bath Bath Brest koos tarnega Valgevenes Elektrosila veebilehel. Spetsifikatsioonid, fotod, ülevaated ja maksumus. Ametlik garantii. Installimine

Loe rohkem

Massaaži vannid Bosch PMF 1232. Osta 0 UAH. InternetisMagaszine Foxtrot osta sülearvutid interneti valiku poe kaubanduse võrgustik Ukraina madalate hindade kohaletoimetamine Ukrainas 0800300353.

Loe rohkem

Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživaba vanni suplemine erihinnaga Brandi kaubamärgiga Interneti-pood. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

Loe rohkem

Spetsiaalne hüdromassaaž Radomiirist

Loe rohkem

Top

Vastused küsimustele Toote hüdromassaaž jalad Bath Rolsen FM302, White 708379 Internet Magazine SiteLink Moskva

Igaüks teab, et suur hulk refleksi punkte keskendub jala jalgsi, massaaži, mis on võimalik tegelikult mõjutada peaaegu iga sisemist organit. Lisaks on suu massaaž väga meeldiv ja lõõgastav protseduur. Täna me räägime teile hüdromassaaživannide kohta jalgadele, mis suudavad pakkuda teile tõelist spaa-protsessori kodus.

Splesesesine plusse ja funktsioone

Me ütleme teile, kuidas valida bassein hüdromassaažiga. Räägime tehnilise komponendi iseärasustest, konfiguratsiooni, mõned nõuanded, mis aitavad lõpuks otsustada võimaluse. Miks alustada

Beurer FB35 jalgade hüdromassaaživann

Hot vannile FB35 jalga Hind 5490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

Juhised Hydromassage Bosh 1232 jalad

ISIKLIK HÜGIEEN. Jalgade hooldusseadmed. Hüdrommasti vannide ülevaade. Ebaõnnestunud jalad peavad peitma nii mõtlema kui unustamatu puur ...

Hüdrommastri jalad. Hüdromassaaž suu vannitoetused ja hüdromassaažide mõju organismile ja tervisele

Liitu Beurer Academy Me hoolitseme tervise ja ilu eest rohkem kui 100 aastat kümblustünnid stressi, külma ja valu vastu jalgades

Hüdrommastri suu vannid osta hüdromassaaživannis Ortixis

Sulle meeldib mõju, mis annab mullivann lõõgastumise, rehabilitatsiooni, tõeline taastamine jõud. Siin ja meie jalad, kes peavad olema ebasoodsas olukorras

Flatfoot

1SBrixi juhtimiskoht

Massaaživann jalgade jaoks Varikaose Nogpimsrica1970

Lõõgastuge 1000 rubla jaoks. Pikka aega tahtsin ennast vanni jalgade jaoks, tundus varem mitmesuguste režiimide ja täiendavate düüsidega kallimate mudelite jooksul, vaadates palju saite ja kommentaare ning mõistsid, et pärast seda ei tehtud mõtet.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.