Kõne arendamine algab 3-kuulist võistlusest. Kid, nagu see oli, "püüab maitsete helid." See on kõneaparaadi ettevalmistamise tähtaeg helide hääldamiseks. Algab kõne mõistmise arendamise protsess. Laps hakkab eristama kõne intonatsiooni, siis sõnad tähistavad objekte ja tegevusi. 9-10 kuud - laps sõidab eraldi sõnad, mis koosnevad samadest silbidest (ema, isa, babe, bibi).

1 aasta võrra, sõnastik 10 sõna kuni 50r. On vaja arendada passiivset sõnastikku, nii edasi. Need on sõnad, mida laps ei saa veel hääldada, kuid teab seda teemat, kui palute teil teile näidata.

vanuses 2,5 aastat - on rikutud sõnade silbi struktuuri mitmeliinilistes sõnades ja see on lubatud. Laps on ikka veel tundmatute sõnade häälduses.

3 aasta võrra, sõnastik sisaldab 800-1000 sõna. Ajad on keerulised ja lauses juba 5-7 sõna. Kõne muutub täieõiguslikuks suhtlemiseks. Moodustub grammatiline kõne süsteem. Sõna laps teeb oma järeldusi kokkuvõtlikult, hakkab analüüsima.

Ajavahemikul 1 kuni 3 aastat, järgmised helid selgelt: A, O, O, Y, P, B, M, F, B. Kui te leiate, et paljude helide ei ole, ei ole kõne piisav, on palju asendajaid, kogu silpide vahelejätmine, kõneteraapia abi on vaja, mis on suunatud:

-preparatsiooni liigendus aparatuuri õige hääldus helide, koolituse ajal liigendus võimlemine.

    Vahelduiti sõrmed indeksi ja keskmiste sõrmede vahel ja nad on aeglaselt keeratud;
   • imikud peaksid olema ühesugused kaks kätt ja vanem aeglaselt Jätta käepidemed rahuldamata;
   • lapse käepidemed iga sõrme masseerimiseks. Samal ajal, mõlemal küljel sõrme, peate kergelt liimida.

   Tüüntika massaaži

   On palju võimalusi tulevase mõtlemise ja kõne arendamiseks vastsündinutel. Mitte kõige kuulsam, kuid tõhus - massaaž ja sellega seotud harivaid mänge käsiharjade jaoks. Palm beebi aitab tal õppida mõtlema. Käte täpsem motiiv, mida vähem kuud vastsündinud kõnesõppele läheb.

   Arvatakse, et kui 7-aastased lapsed võivad välja tõmmata vähemalt rusikate indeksi sõrme, ei ole tal tulevikus kõne probleemid. Nii et käte käed töötavad paremini, massaaž tuleb teha varakult vanusest, kui laps ikka veel valetab. Lisaks kasuks kõne ja mõtlemise arendamisele, lapsele lõdvendab ja rahustab käepideme massaaži, parandab vereringet ja tõsta meeleolu.

   laste massaaži lastel saab teha kahe kuu vanusest. Selle eest on soovitatav maksta vähemalt 15 minutit päevas. Selle tulemusena paraneb nahk, muutudes pehmemaks. Laps õppida kiiresti oma sõrmede liikuvuse kontrollimiseks.

   Tõhusus

   Tõenäoliselt märkasid kõik, et sobiva sõna puudumisel aitame end vestlus žeste. Kõne ja väike motoorne on üksteisega seotud otseselt nii füsioloogiliselt kui ka evolutsiooniliselt. Primitiivsed inimesed edastasid pidevalt žestid, aidates end erinevate hüüumitatsioonidega. Kõnega tulekuga jäid žeste püsiv kimp. Seetõttu ajukoores keskused vastutavad žeste.

   Teadusmõõduste väikeste liikuvuse ja kõnes on tõestatud 19. sajandil, kui ema esimesel nädalal elu masseeris peopesa vastsündinud laps. Mitte nii kaua aega tagasi leiti, et mõne kuu pärast oli selline massaaž, aju piirkond hakkas põlema, kust see sõltub sellest. Järeldused tehti, et harjade ja sõrmede liikumine aitavad lapsel kiiremini rääkida rääkida. Lisaks on kogu keha kogu massaažil tugevdav mõju.

   Vastavalt statistika kohaselt on paremad käte käed arenenud, seda rohkem sõnavara on laps, parem mälu. Sellised lapsed on seltskondlikud ja teavad, kuidas loogiliselt rääkida. Näiteks on hea test, mis määrab laste kõne arengu: peate neid näitama mitu sõrme ja küsige sama.

   Isoleeritud sõrmeliikumisega laps on juba tasuta. Aga kui sõrmed on aeglane või mitte kõik kuuletuvad, tuleb kõneaparaadid välja töötada aktiivsemaks, mis tähendab massaaži ja sagedamini suhelda imikutega.

   õige tehnika

   Enne 3-aastast vanusest on käepidemete massaaž soovitatav pärast massaaži terapeut ja neuroloogi konsulteerimist. Lihtne tööriista massaaž on kasulik ja vastsündinu. Kui neuroloogiaga ei ole vastsündinud probleeme, tuleb protseduur iga sõrme valgusesse sõnastamiseni, hõõrudes ja lööb. Enne seda peate oma käed põhjalikult pesta ja neid beebi võiga määrima. Teie käed peaksid olema soe.

   3 kuu pärast liikuvuse arendamiseks on juba lubatud kasutada erinevaid väljaulatuvaid teemasid. Nad võivad rullida lapse käepidemetesse. See võib olla muhke, pliiatsid, pallid. Pärast üheaastast lastele on soovitatav kasutada järgmist tehnikat:

Viimatie

Meie kliinikus saate osteokondroosi diagnoosida ja ravi kogenud spetsialistidel. Individuaalne lähenemine igale patsiendile taskukohaste hindadega

Loe rohkem

Tervitused kõigile lugejatele Kosmeetika Tüdrukud Noored mehed, palun ütle mulle, palun õnnestub vabaneda jäljendamisjärgne kortsud

Loe rohkem

Harjutused ametiasutustelt eemaldada haava kunagi. Erinevad meetodid aitavad teil. Üks nende kasutamise meetodeid, näolihase pingutamine ja seeläbi takistades seda. Need harjutused on korrapärase ja põhjaliku täitmise korral väga tõhusad. Alustame soojendamisest. Jaoks

Loe rohkem

Mida teha pundude ja veenilaienditega kliiniku raseduse spetsialistide ajal, valivad turse vastu võitlemise vahendid ja kiired meetodid raseduse ajal. Evenkers võib esineda varajase ja hilisema raseduse ajal, nii et sa pead teadma, kuidas nendega toime tulla või vältida nende välimust nendega.

Loe rohkem

Osoonravi jaoks salendav kõht võimaldab teil kiiresti vabaneda liigsest kaalust. Kuidas on osoonravi protseduur salendav kõhtu jaoks. Arvustused.

Loe rohkem

Sõrme massaaži tuleb läbi viia teise käega suure, indeksi ja keskmise sõrmega küünte suunas naela suunas, kasutades paiku ja seejärel hõõrudes ja sõtkumist.

Loe rohkem

Mis on refleksoteraapia. Käte massaaži kasutamine ja vastunäidustused, selle vaated. Bioloogiliselt aktiivsete punktide skeemi peopesadel.

Loe rohkem

Mida teha artriidi diagnoosimisega, mida see on, sümptomid lastel. Diagnostika ja ravi artriidi ravi lastel erasektori laste kliinikute võrgustikus, Moskva kliinikus soodsa hinnaga laste ekspertide järelevalve all.

Loe rohkem

Kodu käeulatuses sõrmeotste liigeste artroosi ravi. Ravi Orioni laserseadmetega. Tellimiseks helistage 7,495 9213323 ja 88005052025.

Loe rohkem

Top

Sõrmede harjade tuimus

Jaapani pöidla massaaž stimuleerib kõnet, edendab fantaasia arengut ja õpetab teadlikult pinge eemaldamist.

4 kõige populaarsem väärarusaamu tselluliidi tüüpi massaaži Kiievi, professionaalse massaaži parima hinnaga

Mis on kasulik bambusestikega massaažiks, video täitmise tehnikaga video ja ka vastunäidustused on kättesaadavad.

Deal.By Marketplace Valgevene

Massaaž WAND Guash Boshishi Dekoratsioon Factory 10073255 metsapidamistes Interneti-pood. Tasuta kohaletoimetamine ja regulaarsed allahindlused

Olza meditsiiniline massaaž kehale

Professionaalne massaaž Lyubertsy meditsiinikeskuses Goldenmed taskukohaste hindadega Meie kliinik pakub kvaliteetseid teenuseid kvalifitseeritud spetsialistidelt.

Elastometry Chelyabinsk Kinzeri kliinikus

Elastomeetria professor Kinzer'i kliinikus Chelyabinskis. Helista telefoni 8 351 2004060.

Lapse hügieenilise ja heaolu protseduurid

Laps lämbunud veega, kui suplemine Kuidas anda esmaabi näpunäiteid kogenud meditsiinilise kliiniku meditsiinilise kliiniku Dobrobut ei Miss update rubrics Loe blogi

Hinnad 12334.

398 asetab massaažide massaažid ettevõtete loendis hindade, ülevaatuste, fotode näidetega. Kohad on märgitud kaardil, määratud aadress, telefon, ametlik veebisait ja lahtiolekuajad.

Massaaž

Pakume 11 verbatorit, et treenida beebi nii, et ta läheb õigeaegselt.

Kuidas lõõgastuda Fascia

Keha pidevalt laadimine, saate kiiresti tulla väsimuse soovimatutele tagajärgedele, aeglustades edusamme, ülepinguta ja isegi vigastusi. Meelt ja taastuda.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.