nimetatakse nii, et nad meenutavad tavapärast tabelit. Nendel toodetel võib olla sadu erinevaid muudatusi, mis kõikuvad oma kulud. Spetsiaalse massaažiseadmete turg esitab ka sellised ettevõtted (kaubamärgid), nagu DFC_Nurvana, Heliox (Venemaa), Anatomico (USA), Jieshun ® (Hiina), Simplex Eco, Restpro, JF-Toonusega (Hiina), USA-Medica_osaka (USA) ), SP-Medica, Medicen Pro, MMKM (Venemaa).

Nii, kõige levinum, lihtne massaaž tabel Vene tootmise firma Rucomfort reguleerimata kõrgusega, olemasolu võimaluse arendada ja teha rohkem kompaktsem vorm maksab ainult 4500-5000 rubla. Keerulisemaid tabeleid oma disaini jaoks, millel on tõsteosad, maksab mugav rull 6-7 tuhat rubla. Kui vajate salongi sisemusi sisemuses puidust tabelit, olge valmis maksma selle eest 10 000 rubla ja rohkem.

Vene firmat Helioxi massaažilaua kõige "täiustatud" versioon maksab 136 000 rubla ja millel on võimas tõstes süsteem kirja "x" , mis võimaldab kõrguse reguleerimist elektrilise draivi abil lihtsaks reguleerida. Sellel laiendatud massaažilaual on kolm liikuvat osa ja eraldi reguleeritavad jalad, pinnade eiramised (kui need on olemas) ja talub koormust 350 kg.

Valides, peate kaaluma massaažilaudade omadusi (omadusi, parameetreid), millele massaažisalongi avamisel pöörate tähelepanu:

Oluline probleem, mis tuleb lahendada massaažilaua ostmisel, on materjali valik, millest peamised kujundused ja polsterdused on tehtud. Rümpade vastupidavus on tagatud ainult rangelt järgneb soovitused lauale lauale, nii et ostes massaažiseadmeid maksimaalse lubatud koormusega 180 kg, see on võimatu teenida seda kliendi, millel on kaal 200 kg Ja loodan, et disain kannab.

Usaldusväärsete ja vastupidavate metallide raamide praktilisuse seisukohast, kuid puidust võib sobida teie salongitriinile, kuid on olemas ettepanekud puiduraamiga, mis ei ole metallist tugevused. Näiteks pöök on väga vastupidav puu ja seetõttu tellimisel massaaž tabeli pööningu pliit, tuntud tootja võib olla kindel kvaliteedi ja vastupidavuse toote.

Kui valite kattematerjali valimisel, on see oluline viis kate õmblemiseks. Nii et salongi klientide mugavam paigutamine, saate tellida massaažilaua polsterduse õmbluseta kohale. Massaaži tabeli tööosa kanga kvaliteet, määrab selle maksumuse (tabel koos nahkjaga maksab odavam varustus lakitud nahast, kuid kõrge kvaliteediga vinüülkattega näeb võitnud ja võib ka palju maksta palju).

Massaažilaudade tööosa on valmistatud nii, et massaaži terapeutiklient oli mugav lamada ja tal oli võimalus lõõgastuda, mis on väga oluline kvaliteetse valduse jaoks , mitte-massaaž. Teisest küljest ei tohiks pakend olla liiga pehme, seega kasutatakse pingelised materjalid, mida saab hoida aastaid. Sageli sees pehme osa massaaži diivanid ja tabelid on ortopeediline polüuretaanvaht, gaasiga täidetud plast, vahtkummi.

Nagu korrigeerimiseks käetoe ja teiste liikuvate osade massaažitoolide, on ka mõned võimalused siin. Näiteks reguleerimist saab läbi viia ainult mõnede, rangelt piiratud kosmosepositsioonides. See on mugavam omandada massaažlaua, millel on sujuvalt (astmeline) reguleeritavad liikuvad osad. Kui tabel on elektriline, peate täpsustama toote parameetrites (näidatud toote juhistes või spetsifikatsioonis), mis omadused on toetatud. See viitab voolu pingele ja tugevusele võrgus.

massaažtoolid

Armutoolid, mis teostab massaaži ilma spetsiaalselt koolitatud massaaži terapeutita, võib olla ka teie massaažisalongis. Selliste seadmete kõige tõestatud tootjate hulgas on ettevõtted sellistest riikidest nagu USA, Saksamaa, Jaapan, Itaalia, Singapur ja Hiina. Oto, Amma kaubamärgid, Beorar, Takasima, Casada, Ego, Panasonic, Family Inada, Fujiryoki, Taaskäivitamine, Gessa, Sensa, USA Medica, Irest, Johnson, Michael Phelps, National, Ogawa pakkuda massaažitoolid, mille maksumus alates 58 tuhandetest kuludest rubla, mis lõpeb VIP-mudelitega 400-800 tuhat rubla.

Jaapani ettevõtte kõige funktsionaalsemate ja kallimate mudelite üks funktsionaalsemaid ja kallimaid mudeleid on rullmehhanismid, mis (tootjate sõnul) talub võrdlust massaažirapeut kogenud kätega. Sellise tooli peamised parameetrid, mida saab osaliselt kohal selliste seadmete mudelites, mõjutavad nende funktsionaalsus. Nad (nende kohalolek või puudumine) aitab teil valida massaažitool kogu massaaži salongi erinevate spetsialiseeritud seadmete hulgas.

Massaažitoolide omaduste võrdlus majandusliku hinna segmendist (58000 lk.) Ja kvaliteetseid tooteid (800000 lk.) See on parem esitada tabeli kujul:

Terapeutiline massaaž on efektiivne terapeutiline ja rehabilitatsiooni meetod, mida kasutatakse keha funktsioone normaliseerimiseks erinevate haiguste ja kahjustuste all. Terapeutilise massaaži populaarsus kasvab pidevalt, see sai tiheda tähelepanu ja teadusliku uuringu objektiks. Seda kasutatakse operatsiooni, traumatoloogia, teraapia, günekoloogia, neuropatoloogia, kardioloogia, endokrinoloogia, spordi meditsiini ja rehabilitatsiooni.

Kombineeritud massaaži meetod. Kombineeritud nimetatakse sellise massaaži, kus kasutatakse käsiraamatut ja riistvara massaaži.

Eelkõige tuleb rõhutada käsitsi valmistatud massaažimeetodi suuremat tõhusust, sest ainult massöör suudab tuvastada masseeritud piirkonna kudedes muutusi, valige need vajalikud punktid ja neid sihipäraselt mõjutavad. Hardware massaaži positiivse mõju eitamine, kuid meditsiinilises praktikas on eelistatud rakendada kasutusjuhendit, sest seadmete arv ei saa asendada massaaži terapeutide kätt.

Terapeutiline massaaž saab klassifitseerida vastavalt noosoloogilistele üksustele, mille all ta kehtib: luu- ja lihaskonna vigastuste ja haiguste massaaž, närvisüsteemi haiguste ja vigastuste massaaž, siseorganite haiguste massaaž; jne. Iga haiguste rühma jaoks on massaažiseansi tehnika ja meetodite omadused iseloomulikud.

Iga haigusega sõltub massaažitehnika: etioloogiast, patogeneesist, kliinilisest kujust, voolu ja eristage nende tegurite tõttu.

Metoodilised funktsioonid terapeutilise massaaži tegemisel. Aussager on kõige rohkem piisavam meditsiiniline tegevus esimestel päevadel pärast vigastuste või haiguste vigastusi kui FFC. Seetõttu, et saavutada terapeutilise toime suurema mõju, peaks massaaž teostama teostamiseks ja vajaduse korral ning pärast neid uuesti.

Terapeutiline massaažitehnika näeb ette fookuskauku- ja segmentaalse ja refleksi kokkupuute keskpunktide ja segmentaalse ja refleksi kokkupuute meetodite meetodeid, nende kombinatsiooni, nende kombinatsiooni liikumisega, suureneva mõju järkjärguliseks.

Massaaži doseerimist teostatakse: säritussegmentide lokaliseerimine, tehnikate valik, sügavus ja kokkupuutepiirkond koest, massaaži manipulatsioonide kogus liikumiste kiirus ja rütm ning nende amplituud, menetluse kestus, vaheldumisi Menetlused teiste mõjutustega, puhkeintervallid (pausi) protseduuride vahel, ravikuuri protseduuride arv jne

Terapeutiline massaaž kõigi haiguste ja kahjustustega viiakse läbi raviperioodide ja rehabilitatsioonietappide perioodide perioodidega.

Massaažiseanss koosneb kolmest osast: sissejuhatav, peamine ja lõplik. Massaaž ei tohiks põhjustada valu. Massaažit saab läbi viia iga päev või igal teisel päeval, 1-2 korda päevas. Muidugi ravi massaaži 10 kuni 18-25 protseduurile. Kursuste vaheaeg 10 päeva kuni 2 kuud, see sõltub haigusest ja lahendatakse iga juhtumi puhul eraldi, mis on arstiga kooskõlastatud.

Üldine tunnistus ja vastunäidustused terapeutilise massaaži läbiviimiseks. ASTO massaaž ühendab teiste ravimeetoditega, eriti füüsikaliste teguritega, terapeutilise kehalise kasvatusega, kuid seda saab rakendada nii sõltumatu rehabilitatsiooni meetodina. Massaaži nimetamisel on vaja selgelt teada tunnistust ja vastunäidustusi selle kasutamiseks.

Viimatie

Brando ilusalong kutsub teid üles kromastaadi. Meil on maailmatasemel spetsialistid. On olemas meditsiiniline litsents. Registreeru ja tule meie külastama Me oleme Moskvas, Preobrazhenskaya PL., 6

Loe rohkem

Kromastaaž on üks kõige ihaldatavamate esteetiliste ja heaolu protseduure. See toob mitte ainult välise ümberkujundamise ja märgatavalt noorendatud, kuid oluliselt parandab heaolu, kõrvaldades palju terviseprobleeme.

Loe rohkem

Puhastamine näo-, koorimis-, kromastaaž, probleemi naha ravi, Novosibirsk, Vislevver, Weclever

Loe rohkem

Kliinikud, mis pakuvad kromastaadi teenust. Reitingukliinikud. Salvestage kliinikutele.

Loe rohkem

Näo sirasalduse põhimõtte kirjeldus, probleemid, mille alusel ta on määratud käitumise piirangud. Täheldatud tulemused põhinevad patsiendi tagasiside

Loe rohkem

Näo kromastaaž on hispaania nägu massaaž, ainulaadne käsi massaaž tehnikat, mis ilmus Pyreneani poolsaarel. See massaaž on kujutanud ette

Loe rohkem

Hispaania näomassaaž või kromastaaž masina täitmine, video, foto enne ja pärast

Loe rohkem

Nägu Salrossage Service Spacentra Olympia protseduuri kirjeldus, mõju ja mõju põhimõte

Loe rohkem

Top

Hinnad, arvustused, Teenused Masters Craisters

Krommastri tagasi video külastades erootilise massaažisalongi Kiievis, et munad on kahjulikud ja paremad.

Kromastaadi isikud hoiavad noori

Ilusalong egoistlikud ülevaated töötajate, fotode ja tegeliku hinnakirja kohta. Aadress ja telefon. Võite registreeruda võrgus

Siami uudsus Siamis

Massaaž käsitsi ravi, mida saab teha näole ja kehale. Lisaks võib öelda, et nägu massaaž on lahutamatu osa hooldusprotseduuride jaoks

Krommastri kooli Olga Shako

Tavade kompleks, mille eesmärk on parandada Hispaania massaaži seisundit. Olgu see noorem, tervislikumaks, unustada valu, tselluliidi ja liigse kaalu.

Kokkuvõte Masseur põdev keha, Spa, juhendaja

Veramitud kliiniku eksperdid viiakse läbi südame neuroosi raviga Peterburis uusimate psühhoteraapia tehnikate abil. Südame neuroosi pettuse maksumus ja kliiniku veebisaidil vastuvõtul salvestamine

Plastist nägu massaaž Wellness Esteatic .. õde kõlab uhke

Cholstic Face massaaži autori tehnika, sadu rahulolevaid kliente. Külastage kohtuprotsessi sessiooni 300 UAH jaoks. Täieõiguslik lahendus käegakatsutava tulemuse käigus pärast esimest istungit

Cholitastice nägu massaaž Izhevsk teenused hinnad, aadressid, telefonid ja hinnang massaaž salongid

Vaade ja alla laadida nägu massaaž Izhevskkaterinazagumennova Instagram Profiil, Postitused, Tagged, Stories Fotod ja Videod Arvus Logi sisse

Näomassaaž

Eemaldage väsimuse jäljed ja stress 1 protseduuri jaoks. Näomasside ülevaated ja hinnad.

Cholitasti näo massaažitehnika, videoõpe, funktsioonid

Koolitus kromaalis nägu massööride, kosmeetiliste, algajatega. Põhilised massaažikursused näol. Massaaži kool Evgenia Radionova

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.