vanuses 4-6 kuud lapses on aktiivne huvi elu. Sel ajal peate temaga rohkem suhtlema, näidake talle erinevaid objekte ja rääkima nende kohtumisest. Kui majas on lemmikloomi või linde, peab laps neid tutvustama.

Lisaks selle aja jooksul kaovad poiss paljud tingimusteta refleksid. Ta hakkab teadlikult liikuma võrevoodi ümber, muutuge erinevatesse suundadesse, reageerima heli jne

Selles vanuses aitavad võimlemisharjutused koos massaažiga koos massaaži arendamisele lihaste ja lapse lihaskonna lihaste ja liigeste arendamisele tugevdada selle kesknärvisüsteemi. Baby õpib hoidma suuri esemeid: pehmed mänguasjad, kruus jne

4-4,5 kuud, tasu kestus peab olema 30 minutit. Kogu menetluse käigus peab laps põhjustama positiivseid emotsioone, nii et võimlemise klassid on seotud temaga rõõmu ja mänguga. Iga harjutus on soovitatav kaasas skoori. See tõstatab lapse tunnet. Samal eesmärgil saate hõlmata rütmilist muusikat. Kui ta naudib last, hakkab ta peagi liikuma tuttava meloodia taktikasse.

Selle aja jooksul teeb laps esimesed katsed istuda oma, nii et võimlemisharjutused peaksid aitama kaasa uue oskuste arendamisele. Nagu varases eas, positiivne mõju annab vee ravi ja ujumine.

Massaaži tehnikad peavad järk-järgult keerulisemaks muutunud. Lisaks paiknemisele, hõõrumisele, vibratsioonidele ja koputustele on soovitatav kasutada nibu-nagu määrdeainet, viltimist, pigistamist ja lihtsalt rebimist.

See harjutus aitab kaasa jalalihaste arendamisele ja tugevdamisele. Selle rakendamine on valguse paikneva, rõnga triitmise, viltimise ja nipperi moodustamise tehnikate järjekindel rakendamine.

Protseduuri tuleb alustada valguse lööki mööda kogu jalgade pikkust, mida soovite teha 3 või 4 korda. Siis on soovitatav minna rõngakujulise hõõrumise (3-4 korda) ja naasta uuesti insulile. Pärast paindlikkust saab jätkata viltimine. Seda vastuvõtt korratakse 3 korda.

Palmimenetluse läbiviimise protsessis peaks laps olema nii pakitud nii, et üks neist pani jalgade sisepinda ja teine ​​välisele. Harjutus on lihaste nihkumine ettevaatlik, kuid energilised liikumised, mida tuleks vastupäeva võtta.

Lõpus Felon, pead minema lõhestada lõhestada alumise jäsemete. Harjutuse täitmiseks on vaja panna lapse jalg parema käe peopesale ja säilitada see sääreluu allosas. Mis abiga indeksi ja pöidla vasakul käte, peate lüüa välispinna sääre ja ümberasustatud lihased suunas pöidla suunas jalgade reide ja tagasi. Menetlust tuleks täita mitu lööki.

massaažimüügi võimlemine beebi jaoks

Mitte ainult tugevdab keha, vaid stimuleerib ka lapse harmoonilist arengut. Lisaks on klasside, ema ja lapse ajal tihedalt seotud ja see lisaks meeldivatele emotsioonidele on positiivne mõju lapse arengule. Ekspertide sõnul lapsed, kellega nad regulaarselt läbi sarnased klassid, kasvavad targad, vallas ja rikastatud immuunsust.

Alustage beebi massaaži poolteist kuud. Esimesed istungid ei tohiks kesta kauem kui viis minutit. Istungite kestus on järk-järgult kasvamas, ulatudes kuni 15 minutit päevas. See on vastunäidustatud, et teha jõusaali massaaž pärast söömist või vee protseduure, samuti mis tahes tervisehäireid. Kõige parem on kulutada need sündmused enne ujumist

1. Pööramine jälgedes. Selleks segab lapse Shin ja parempoolsed ja kerge liikumised pööratakse mõlemas suunas. Korda 8-10 korda.

2. Pärast 4 kuud, liikumine mõlemale jalgadele kõigepealt seerias, siis vasakule, siis parema jalaga ja seejärel kaks kohe.

3. Pintslite pöörlemine. Ema oma vasakute sõdadega lapse küünarvarre ja parem võtab harja ja toodab liikumisi mõlemas suunas 8-10 korda iga harja jaoks.

4. 4 kuu pärast liikumist õlgadele. Sest see, ema võtab harjad lapse käed, millega pöidla pintsisse ja siseneb õlgadele paralleelselt tabeli tasandi poole pea poole ja seejärel viib need näole vertikaalasendis tabel ja paneb need piki keha. Ja nii 8-10 kordust. Teine harjutus õlgadele: käed kasvatatakse õlgade tasemel ja seejärel viia nägu, rinna rinnale. Need harjutused tugevdavad õlgade ja rindkere lihaseid.

6. Tagalihaste harjutused saab läbi viia, kui laps pöördub 5 kuud. Esialgne seisukoht on beebi virnastatud kõhule, on parem, et nägu seisab silmitsi. Ema paneb pöidlad lapse käepidemetesse ja teised sõrmed katavad harja liigesed ja osaliselt käsivarre. Siis käepideme tõugu küljele ja Torso tõstab tabeli tasandist kuni 20 cm ja tagastab lapse oma algse positsiooni. See tugevdab seljalihaseid, õla ja kõhu.

7. Tagakülje lihaste tugevdamiseks soovitatakse tõsta jalgu ja vaagnaid, samas kui laua tasandi tasapinnal on rinnad, õlad ja lapse pea. Ema lööb lapse shin nii, et pöidlad on jalgadel ja ülejäänud sõrmed oleks pakitud ribi alumise pinnaga. Laps peitub samal ajal kõht, nägu on parem pöörduda poole, et ta saaks vabalt hingata.

8. Pärast 9-kuuline vanus, kui laps saab indekseerida ja on juba käepidemetel juba parem, võite proovida teha treeningut "auto", kui laps on jalgade taga toetavad, Tõstmine ja ta püüab liikuda käepidemete abil. See on keeruline harjutus, kuid see tugevdab kõiki keha lihaseid ja ülajäsemeid.

10. Pärast 9-12 kuud, eksperdid soovitavad laste treeningut, mis stimuleerib neid ronida oma jalgu. Laps lamab seljal. Ema oma vasaku käega katab beebi pahkluu, paindub põlvili ja toob lapse jalad Berry piirkonnale. Parema käega peate püüdma käepidemed ja tõsta lapsi istuvasse asendisse ja tõsta seejärel üles. Laps, refleksiivselt kalduvad jalgadele, laiendustele keha ja muutub jalgadele. Seejärel istub ema lapse ja alustab treeningut kõigepealt, kordades seda 8-10 korda.

11. Jalgsi jalgadel pikliku kätega. Kui laps on õppinud kõndima, saab ta emaga seda treenida, et suurendada jalalihaste tooni ja jala jalgsi. Ema võtab lapse mõlema käepideme jaoks lapse, tõstatab oma õlgadele ettepaneku lapse ette, et teha mitu sammu sõrme vihjeid ja seejärel mõnede jalgade sammu. Korda see harjutus on 8-10 korda.

pistmist beebi võimlemine, mida vajate mugavas keskkonnas ja hea tuju, sest laps peaks sellest lõbutsema. Iga klasside istung peab sisaldama mitte rohkem kui 4-5 erinevat harjutust, mis valite, sõltuvalt vanusest ja lapsejõududest. Lapse kasutamise tõhusus sõltub sellest, kui regulaarne te neid läbi viite.

Selles vanuses ei ole paljud lapsed mitte ainult head, kuid nad hakkavad juba kõndima. Niisiis tuleks erilist tähelepanu pöörata kõigi lihaste meetmete järjepidevusele - koordineerimine. Üleminek tüvele suureneb selgroo samba koormus mitu korda. Seetõttu on vaja jätkata selja- ja kõhu lihaste massaaži.

Kuna lapse jaoks on nüüd loomulikum vertikaalne positsioon, on paljud harjutused istuvad ja seisma, kuid esialgsed positsioonid asendavad, et mitte tühistada lapse lihaste. Lisaks sellele rääkige lapsele sagedamini, millist liikumist te teete näiteks: "Up", "alla", "istus alla", "tõusis" jne. Nii et järk-järgult usaldas liikumise ühenduse Sõna ja laps kontrollib oma tegevusi.

1-paindumine ja käte laiendamine rõngastega. - "Lükandavad sammud". - Pöörake mõlemal suunas kõhu poole. - Jooksev ja jalgade laiendamine koos ja vaheldumisi. - puudub kõht. - Torso pimedad ja sirgendamine. --Back massaaž. -Tähtede sirgendatud jalad. - Vajutage, hoides rõngaid või võlukeppi. 0 ekstrendamine põlvede lukustamisega asendist. 1-ümmargused liikumised kätega. 2-harjutused pallil

1-paindumine ja käte laiendamine rõngastega (vt kompleksi nr 4, treening 1). - "Lükandavad sammud" (vt kompleksi nr 3, treening 3). - Pöörake mõlemas suunas mao tagaküljelt (vt kompleksi nr 2, harjutused 4, 11). -Fibration ja jalgade laiendamine koos ja vaheldumisi (vt OMFLEXi nr 3, treening 10). - kõhu massaaž (vt kompleksi nr 1, treening 5). - Torso pimedad ja sirgendamine.

  • jalutuskäik sokkidel, käed tõstetud pea kohal asuvasse lossi.
  • käed rinna ees, kõndides poolaastas.
  • kõndimine kontsadel, käed taga lossi.
  • lähtepositsioon (edaspidi ") - seistes, käed vöö peal. Lahjendatud küünarnukid, terade minimeerimine - hingata; Tagasi ja. P. - HINGHALE.
  • ja. P. - seisab jalad peale, käed õlgadele. Lean eluaseme edasi sirge tagasi - hingata; Tagasi ja. P. - Hingata.

Paneta on tuttav kujutav (vertikaalne poos, inimese keha vertikaalne asend) üksi ja sõidu ajal. "Tavaline asukoht keha" on positsiooni keha, mis on reguleeritud alateadlikult.

Kuni seitsme aastani on lapse asend moodustamise protsessis. Selle aja jooksul kasvab see aktiivselt, omandades mootori oskuste oskusi, harjub teatud kujul. Vanemad ei ole oluline mitte vaadata võimalikult kõrvalekaldeid asendi moodustamisel ja sekkuda õigeaegselt nende parandamiseks.

Krooniliste haiguste lastehaiguste häired tekivad kroonilistes haigustes laste üldise funktsionaalse nõrkuse ilminguna, nõrgendades lihaselisust. Sellised lapsed on ebameeldiv, kohmakas, füüsiliselt arendamata. See defekt mõjutab negatiivselt välimust: kalle tagasi ja õlad, pea-alla, õlgade asümmeetria, rinna deformatsioon.

Viimatie

Lugege Interneti-kõneteraapia raamatut massaažiga Archupov Elena dizhtriaga tasuta ilma registreerimiseta.

Loe rohkem

Käesolevas artiklis õpid 5 viisi laevade tugevdamiseks, mis ravimid tugevdavad laeva ja parandab vereringet. Üksikasjad kohapeal.

Loe rohkem

Mis on entfalopaatia aju. Haiguse põhjused. Sümptomite kirjeldus, entsefalopaatia diagnoosimise meetodid ja ravi.

Loe rohkem

Suurte tüdrukute suured ja mahukas kaaviari probleemid. Nende jätmine ilma tähelepanuta, saate probleeme ja ebamugavusi. Kuidas vähendada kaaviari maja jalgadel

Loe rohkem

Massaaž mahtude vähendamiseks. Jalgades. Talje, puusad. Probleemsed tsoonid. Kuidas teha üksikasjalikku meetodit. Jope. Mesi. Anti-tselluliit

Loe rohkem

Special võimlemine aitab naasta tervisele hingamisteede.

Loe rohkem

Uuri välja, mida saate saavutada jalgmassaaži abil ja kui massaaži mõju on kõige viljakam. See artikkel on kõik, mida vajate jalgade massaaži kohta

Loe rohkem

Massaaž närvisüsteemi haiguste massaaž. Massoteraapia. Encyclopedia massaaž. Kasulik teave Medical Med74 kohta. U Cheelabinsk artiklid, ülevaated, kasulikud materjalid meditsiiniteemadel.

Loe rohkem

Top

Peade deformatsioon vastsünduses, mida peate teadma Beautyverto vanemate teadma. OM.

Kui oksa painutatud ja puu on kallutatud Dre Viola Frymanni Frymanni osteopaatia on suhteliselt uus meditsiiniline kunst, ...

Günekoloogiline massaaž multidistsiplinaarne kliiniku viisard Moskvas

Endometrioos põhjustab sümptomeid, ravi Novosibirskis kliinikus Shine

Treeningpiirkond.

Kasulikud näpunäited pea ja keha hea massaažide valimise kohta

Laste kõne terapeut

Klassid koos kõne arengu kõne lastel Odintsovos. Professionaalne spetsialist, individuaalsed klassid ja lähenemine.

Nevsky District anti-tselluliidi massaaž Peterburis

Massaažikapi massaaž tervise Metro Avenue Bolsheviks District Nevsky, Street Colluntai Kõik fotod, Aadress Telefon, lahtiolekuajad ja ülevaated Ilusalong Zoon.ru.ru. Salongi reiting Peterburi, naaberriiki ja sarnast salongid.

Sugu dating jaoks Kuni Ekaterinburgi akadeemilise linnaosa Jan Bikinopt. U.

Meie paracels meditsiinikeskuses leiad parimad arstid, kvaliteetne teenus, kõrgetasemeline teenindus ja uued kaasaegsed medic-seadmed. Saate saidi kaudu sisse logida ja helistades 83432720303, helistage ja kirjutame, et me ootame teid

Kõneterapeut. Konsulteerimisjuhtude terapeut.

Pärast kõneteraapia massaaži, mu laps räägib

Massaaž Slim Art

Kui sa puudutad inimese keha, olla palve, nagu oleks Jumala ise, ja sa lihtsalt teenida teda

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.