Lae alla kasutusjuhised "Magus". Nüüd õlg on möödunud, tänu instrumendile. Aga mis on küsimus, kas ma pean kasutama seadet teiste valude ennetamiseks ja kas see kahjustab mu keha? Gezatone BT-101 (impulsi massager): juhendamine. Vabastab seade kosmeetikaprotseduuride jaoks Prantsuse firma Gezanne. Seade on kompaktne korpus, milles ehitatakse kõrgsageduslik generaator.

Seda toimet nimetatakse kõrgsageduse mikro-massaažiks ja millel on pehme stimuleeriv toime naharakkudele ja lihastele. Ultraheli massaaži tulemusena tekivad rakkude sees olevate ainete vahetamine, bioloogiliselt aktiivsed ained vabastatakse, vereringe on aktiveeritud, naha näärmete toimimine normaliseeritakse, mimiliste lihaste susmodedes, moodustavad kortsud, Sillatud armid ja põletikulised infiltraadid.

1 ms, kellel on sagedus 20 Hz vahelduva 0. sek. Töö / 0. sek. Peatage elektrostimulatsiooni: impulss amplituud 0. 40 v Loading 1 com) impulsi kestus 220 μs impulsi sagedus 50 Hz surumisrežiimis 40 Hz kujul 1 .. 5 Hz vahekaardil Mode impulsi modulatsiooni 2 sekundit. Faasi vähendamine, 2 sekundit.

Faasi lõõgastumise vahemik töötemperatuuril +15. 35 lubatud niiskusega mitte rohkem kui 65% üldmõõtmed (DHWHH) 190x60x47 mm Mass (ilma võrguadapteri ilma) 185 g seadme välispinnal 1.

Sisseehitatud metallist elektroodid (näolihase stimuleerimiseks) 2. ultraheli emitter (te peaksite masina kasutamisel eemaldada plastikust 1 kaitsekate) 3. Geeli isekleepuva elektroodiühenduse pistik 4.

LCD-ekraan lukud 5. Up nupud (suuremad) ja alla (vähem) intensiivsuse taseme seadmiseks 6. MODE nuppude režiimi võimsus ja valige Töörežiim 7. Taimeri seadistusnupp 8. Ühendus võrgu ühendamiseks Adapterivõrgu adapter geel isekleepuva elektroodid (kehalihase stimuleerimiseks) - 2tk.

Teie perekond poe "Laube" on rohkem kui 15 000 kodumasinate ja elektroonika tooteid ja tellida. Meie ostmine, saad täiesti uue toote pakendamisel tootja ametliku garantiiga. Tasuta kohaletoimetamine Krasnojarskis mugav aeg teile ja koht. Akumuleeruvad allahindlused, tutvustused ja müük. Juhtide kvalifitseeritud abi.

Myostimulaator võimaldab teil stimuleerida isegi kõige raskemaid lihasrühmi, elektrilisi impulsse, mis parandavad kudede mahutite (toitumine), aitavad kaasa keha ja rongi lihaste räbu väljundile.

Menetlus näitab suurepäraseid tulemusi, kui nahast lõhe, mis on muutunud lihaste ataili tulemusteks. Elektriliste impulsside mõjul, lihas kiud "õppida", et kahaneda, kaotada palju energiat. Kaasaegse seadmega läbi viidud keha rahu seanss asendab mitu tundi tõukejõuga treeningut.

Mitmesugune isik - uus riistvara kosmeetika meetod, mille tulemus on lihaste ja naha pehme suspensioon ilma kirurgi sekkumiseta. Miolifeeriv suspensioon viiakse läbi mikrotoksi abil. Nad stimuleerivad metabolismi, juhtivad nõrku lihaseid tooniks, normaliseerivad rasunäärmete tööd ja neil on põletikuvastane toime. Mikroteaduste mõju sünteesige uued elastiin ja kollageeni kiud.

Õrnalt mõjutavad epidermis ja naha sügavamad kihid, lihased, anumad, pehme lümfodia toime tõttu mikrokoolsemed, stimuleerivad vahetusvahendite eemaldamist.

Näo kontuur muutub selgemaks, nägu värvus paraneb, sitt disainer väheneb ja teine ​​lõug väheneb, jäljendab kortsud. Myolifing protseduuri regulatiivne käitumine võimaldab teil nahka noorendada mitu aastat operatsiooni.

Innovaator Mago-- Madala sagedusega magnetoteraapia aparaadid

Lisaks hambaravi seadmetele: - ZPS-300/40-m - lehtede paigaldamine. Hamba on hamba südamega tool. Hind naabruses asukoht Dnipro küsimused telefoni teel.

PROMPA meditsiiniseadmed DNIEPERi

Tervise Herald Elektroonilise tulemustabeli kohta on režiimide nimed loetletud inglise keeles. Tutvuda kõigi režiimidega.

Analgegeetiline (kolonnivastane). Põletikuvastane ja anti-häält. Kohaliku vereringe ja närvilise juhtivuse parandamine. Metabolismi ja hormonaalse staatuse normaliseerimine. Liigeste liikuvuse taastamine. Antisomant, AntisPasta. Hemostaatiline ja trofiline (koe kviitung). Immunostimulatsiooni. Antistresss. Kosmeetiline, tselluliidivastane ja üksikute lihasrühmade koolitus.

Mikrolaineahi, või nagu seda nimetatakse ka igapäevaelus, on mikrolaineahi nüüd peaaegu iga köök. See seade aitab valmistada lihtsamat ja kiiremat ja soojendada toitu. Hiljuti on üks selle vahendi mudelid muutumas üha populaarsemaks - inverteriks mikrolaineahjuks.

Inverter - oluline mikrolaineahi tükk

Kuna nimest on lihtne ära arvata, on uudsuse tunnusjoon inverteri olemasolu selles. Teatud seade, mis puudus varem mikrolaine mudelid.

Mis on inverter

Seadme toimimise aluseks on Ultraheighi sagedusekiirguse kasutamine. Teisisõnu, elektromagnetlained või mikrolaineahjud. Korduvalt kajastades ahju siseseinte, läbivad nad töödeldavate toodete kaudu. Samal ajal teatage toidus sisalduv termiline energia. Tänu sellele, Kuushan soojendatakse.

Elektromagnetkiirguse allikas ahjus on magnetroon. See on mikrolaine tagaosas. Seetõttu ei ole see nähtav, kui ainult seadme lahti võtta.

ja inverter on element, mis kontrollib ja reguleerib magnetiidi töötamist. Varasemates ja tuttavates mudelites tehti see trafo.

Tähtis! Inverter erineb trafo mitte ainult toimimise ja võimsuse põhimõttega, vaid ka kaaluga, suurusega. See on oluliselt kompaktsem ja lihtsam oma traditsioonilisem kolleeg.

Mikrolaineahju toimimise osas tähendab see järgmist. Standardne mikrolaineahi alati kasutab fikseeritud võimsusega laine puhub. Samal ajal ei tööta see pidevalt, vaheldumisi elektrienergia impulsse koos pausidega. Erinevad režiimid erinevad ainult nende vaheliste mõjude ja katkestuste kestus.

See on sellise mitte-ühtsuse tõttu mikrolaineahjus on väikesed kohalikud "plahvatused" ja "õnnetused", mistõttu toit pihustatakse korpuse sisemust. Eksperdid ütlevad, et kahju esineb molekulaarsel tasemel. Selle tulemusena kaotavad tooted osa oma maitsest ja toiteväärtustest.

Mõju inverteri mikrolaineahi söögile on pidevalt ja ühtlaselt. Elektromagnetkiirguse võimsus väheneb sujuvalt ja järk-järgult. Selle tõttu on võimalik konfigureerida rohkem ehitatud toiduvalmistamisrežiimi. Hoidke toodete terviklikkust, sealhulgas mikrotasandil ning nende välimust.

  • Kui importimisel nõuetekohaselt valitud koodi, terapeutiline seade säästab 1 kuni 18% (maksmata tollimaksu eest).

Kuidas säästa kaupade importimisel (terapeutiline seade)

Kolleegid, teema vaakumi magnetmassaaž, näo ja keha riistvaramassaaž. Nimelt - mis on vahendid massaaži nägude ja keha, magnetotroni jaoks.

Nüüd liiguvad nad aktiivselt turul vähemalt 10 erinevat seadmeid, mis võimaldavad teil teha vaakumi magnetilist massaaži.

Viimatie

Eliitmama Bykhovi amp. Schmidt, 54a, Mogilyov, Valgevene. Telefon 375 29 3470507 375 29 8070507 375 29 3450507. Saate kirjutada või lugeda ettevõtte ülevaateid viitekataloogis. Sait.

Loe rohkem

Mugav Savalons'i mugav kataloog, millel on Volgogradis energiamassaaž. Foto, hinnad, ülevaated kõikidest Savalonidest energiamassaažiga Volgogradis.

Loe rohkem

Baarid 32 punkti mehe pea kohta. Abote Access Baras meenutab töö punkti massaaži. ARIES vabastavad kõik kahtlused, peegeldus, tunded, emotsioonid, otsused ja otsused, mis on kogunenud ...

Loe rohkem

Menetlused, mis aitavad Net Wake Up Evzbodnay sügisel hommikul, sulgege liigeste kuju välja.

Loe rohkem

Koolitus juurdepääsu baarid AKSSS baarid. Energiamassaažipea. Juurdepääsu baarid on 32 punkti pea peal, kus hoiate kõiki mõtteid, ideid, veendumust ...

Loe rohkem

Odvartaan ei ole ainult massaaž, vaid sensuaalse naudingu ülemine osa. Me ütleme teile, mis toimub protseduuril, mis on vastunäidustuste tunnistus, samuti millised on delta sordid

Loe rohkem

Lugege meie kasutaja artiklit 09/02/2013 pealkirja ilu ja tervise pealkirja ja tervise valdkonnas ja kuidas me blokeerime Chakrasi.

Loe rohkem

Krooniliste liigeste liigeste krooniliste haiguste ravi kliinikus leboniseeritakse. Sisemise ja välise epirudiliidi diagnoos Cheboksary.

Loe rohkem

Kontori massaaži esimees USMedica Chicago Kompaktne ja ökonoomne valik kontoritele. Pakub kõrget mugavust ja hooldades tooni töökohal kogu päeva jooksul. Põhifunktsioonid Infrapuna soojenemine Vale reguleeritav liikumislaius Massaaži rullid Aktiivne migreeruv režiim SHIAT Sügava ekraani massaaži võimalus Rolling rullid mööda selgroofunktsiooni demo demonstreerimine Kõik võimalused

Loe rohkem

Top

Loomade massaaži essee eelised

Me, inimesed, on pikka aega võetud massaaži magic. Imet, mida ta suudab teha, aidates meil stressi ja ärevust tagasi võtta, see on see, mida me harjutame kogu

Massaaži istungid, eripakkumine 54

Thann Spa-Heads on ainulaadsed massaažitehnikad ja laitmatu teenus, mis kinnitavad arvukad auhinnad ja reitingud.

Evviva, kosmeetikakeskus, Kharkov, Sumy, 90, Index 61002

Kontrollige 19. masseuri vabast töökohtadest kantud Careerjet portaalis. Suur hulk töökohti igasuguste lepingutega ühes otsingumootoris.

Diary Lets Global Deluxe Ibiza A4 ehtne nahk Burgundia 822935

Kingituste haldur uue aasta müügi eest. Müügi eredate ja originaalsete kingituste müük Moskva linnas Internetmagasiini teiste kingituste linnas. TEL. 7 495 317 14 97

Autor Cosmeticsreal Slim.

Masser pea M527 jaoks. Üksikasjalik teave kaupade ja tarnija kohta. Hind ja tarnetingimused

Vitamiin Seerumi Fabre Faberlik Arvustused

Kust osta näoruumi vitamiini seerumi Faberlik Arvustused Clinique ID kontsentraadi kortsude vastu

Classic perroon Samara võrrelda hindu ja osta Flagma. U.

Riided, meditsiinilised. Vladivostok. Komponentide ja kaitsevahendid

Beurer MG800 FASCIA Releazer Body Massager

Intelligent Fascical Massager Yunmai Semeavon pakub 1800 3200 pööret minutis, kokku 5 režiimi

Kala jala massaaž kala Garra RUFA kala massaaži salongide võrgustik

Eksootiline jala massaaž kala Garra Rufa kala spaa

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.