Hardeovaskulaarsete haigustega patsientide rehabilitatsioon (CVD) on üks kõige pakilisemaid terviseprobleeme, kuna südame-veresoonkonna haigused hõivata suremuse põhjuste seas kõigepealt.

Mõõdukas (piisav vanus, sugu ja füüsiline seisund) Füüsiline pingutus toob kaasa vere kolesteroolitase vähenemise vähendada ateroskleroosi riski liikuva elustiili juhtivates inimestel.

Terapeutiline füüsiline kultuur aitab kaasa metabolismi tugevdamisele kudede, hüpoksiaga kohanemise, südame kogulatsiooni ja verevastase süsteemi normaliseerimisega kardiovaskulaarsete haigustega patsientidel.

Harjutus aitab kaasa vere ja Lymfotoki kiirendamisele, mis suurendab ringleva vere mahu suurenemist organites stagnatsiooni, tugevdavad kudede metabolismi, koe regenereerimist, psühho-emotsionaalse staatuse normaliseerimist patsiendi (une, meeleolu jne).

Kroonilise südamehaiguse korral on saavutatud pärast tervise tervise jätkusuutlikku paranemist, kuid kardiovaskulaarse süsteemi funktsioone edasist parandamist on võimalik saavutada terapeutilist füüsilist kultuuri meetodina Toetamine ravi.

LFC ülesanded kardiovaskulaarse süsteemi haiguste jaoks

Rehabilitatsiooni tegevuskava on alati koostatud eraldi, sisaldab järgmisi protseduure:

LFC terapeutiline füüsiline kultuur on näidatud peaaegu igasugustes vigastustes ja haigustes, mis piiravad liikuvust. Eriti head tulemused annavad klassidele juhtivaid Euroopa tehnikat (Mulling, Bobat, PNF, Feldenkrayz, Kostilo Moralis) koos mehaanilise roboteraapiaga. LFC võimaldab teil hoolikalt töötada üksikute lihaseid ja liigeseid, ilma nende ülekoormamiseta arendada koordineerimist ja tasakaalu tunnet, taastada mootori aktiivsus ja liikumise täpsus.

Ergoteraapia meditsiinilise kehalise kasvatuse mitmekesisuse erinevusi, mille eesmärk on taastada iseteenindusoskused, arendada konkreetset algoritmi mitte-abstraktsete ja tavaliste igapäevaste toimingute tegemiseks igapäevaelus.

Massaaž mängib patsiendi rehabilitatsiooniprogrammis suurt rolli. See aitab säilitada lihaseid toonis ja takistada välimuse väljanägemist, kui patsient on sunnitud veeta pikka aega samas asendis. Lisaks parandab massaaž vereringet ja metaboolseid protsesse.

Physioteraapia füsioteraapia hõlmab kümneid paranemismeetodeid, mis põhinevad füüsikaliste tegurite, näiteks magnetväljade, ultraheli, elektri mõjul. Füsioteraapia hõlmab hüdroteraapiat ja mitmesuguseid soojenemise ups. Füsioterapeutilised meetodid kiirendavad oluliselt kudede taastamist, vereringe parandamiseks, turse ja valulike tunnete eemaldamiseks.

Psühhoteraapiahaigus on inimese jaoks raske test. Apaatia, vähendatud meeleolu, atsedoonia ja depressioon on haiguse sagedased satelliidid ja mõnikord on nendega võimatu toime tulla. Psühhoteraapia mitte ainult ei aita võtta asju väljakujunenud olukorda, vaid võimaldab ka patsiendil kindlaks määrata eesmärke ja eesmärke, hinnata nende võimeid ja väljavaateid, leida tugevust tema vastu võitlemiseks. Väga head tulemused näitavad grupiravi - inimene on oluline mõista, et ta ei ole üksi ja tema probleem ei ole ainulaadne.

Lõppenud taastamise programmid ei eksisteeri, teraapia valitakse alati iga konkreetse juhtumi puhul eraldi. Individuaalne rehabilitatsioon on ainus võimalik viis edu saavutamiseks.

GKB spetsialistid №1. N. I. Pirogova arendab rehabilitatsiooniprogrammi vastavalt haigla tunnistusele ja võimetele.

  • Citizeni pass
  • Vene Föderatsiooni kohustusliku meditsiinikindlustuse kindlustuspoliis
  • Suund postikliinikast elukohas
  • < li> uurimistulemused

Kuidas saada spetsialist

Kui soovite saada ravi väljaspool järjekorda või täiustatud teenuseid, on teil tasulised teenused igas haiglas osakonnas, nii ambulatoorse ja haiglas. Tasulised teenused on kättesaadavad Venemaa Föderatsiooni kodanikele ja kodanike kodanikele. Leheküljel saate lugeda hinnakirja.

Viimatie

Mis on sapikivihaigus ja kuidas ravida diagnoosi ja haiguse ennetamist. Vastused kasutajate sagedastele küsimustele. Sümptomid ja võimalikud tüsistused.

Loe rohkem

Tõhusa täiskasvanud massaaži tegemine köhaga. Drenaaž, punktiir, kahur ja tuliste massaažide peetakse parimaks köha täiskasvanutel.

Loe rohkem

KYPhoz seisund, kus selg on sõnastatud vormis tähe C ja kukk tekib tagaküljel. See rikneb inimese välimus põhjustab valu.

Loe rohkem

Vastsündinute massaaž kolic lemmik okupatsiooni mitte ainult lapsed, vaid ka emad. Sellisel lihtsal viisil on võimalik lapse päästa gaaside kogunemisest ja koolikule kõhuga.

Loe rohkem

Taastamisprogrammid pärast pneumooniat, sealhulgas CoVid19 Skandinaavia tervisekeskuse arstiabi tegevust.

Loe rohkem

Leitud 19 hinda 10 aadressil. Ortopeedilise massaaži hinnad Krasnodari lastel 168-1200 rubla. Parimad kliinikud ortopeedilise massaaži reitingus Krasnodari lastel.

Loe rohkem

Massaaži tehnikat laste nutt, kasu terapeutilise protseduuri. Kuidas masseerida Curtozes'i last kodus.

Loe rohkem

Krivoshoye Haigus, mille puhul emakakaela lülisamba kõverus on iseloomulik. Enamikul juhtudel on patoloogia kaasasündinud, kuid võib mõjutada 3550 vanuseid inimesi. Kuidas käsitleda mitte-külastajat käesolevas artiklis.

Loe rohkem

Top

Kuidas leevendada valu menstruatsioonis

Tõenduspõhise meditsiini multidistsiplinaarsete kliinikute võrgustik, keskendudes naiste tervisele. Aitame kõigil tasanditel ambulatoorselt kirurgilisele ravile

Eesnäärme massaaž Belgorodis, hinnad, meditsiinitööstuse eesnäärme

Eesnäärme nääre massaaž meditsiinilise õiguskaitsevahendi keskus. Haiguste, testide, diagnostika ravi. Salvestamine vastuvõtt Online parimad Belgorodi arstid. Helista telefoni 7 4722 331779.

Laste massaaž ja võimlemine lihaste düstooniaga 7 Medical soovitused vanematele

Ravi lihaste düstoonia lastel ja täiskasvanutel Püha Peterburi Primorsky piirkonnas

Evralistuse põhjused, sümptomid ja ravi meditsiinikeskus Samara

KAZANi järelnärvi põletiku ravi Quotsvot'i meditsiinikeskuste võrgustikul, salvestamine telefoni teel. 8 843 2910000.

Lihaste Krampi probleemid patogeneesi, diferentsiaaldiagnoosi ja ravi

Hüpertoonuse lihaste põhjused, sümptomid Mida teha

HüperThonus lihased ja võimalused massaaži kõrvaldamiseks. Aktiivsed liikumised ja pidu

Igasugune liikumine meie keha hingamisest ja naeratab keeruliste akrobaatiliste numbrite tegemiseks või parimate kirurgiliste operatsioonide tegemiseks.

Kohv rinnaga toitmisega on kõik nii COFFETEEE Interneti-Brazing blogi jaoks. U.

Autorite autorite poolt postitatud kohapeal otse või kujul lingid. Venemaa Venemaa Irina Alikeeva konsultant GW, Battsky District

Koletsüstiidi sümptomid, sümptomid, meditsiiniline ravi

Point massaaž bioloogiliselt aktiivsete punktide koletsüstiidi all

Kas on võimalik teha massaaži neeru-tsüst

Milliseid piiranguid on vaja neeru tsüstiga. Kas on võimalik alkoholi süüa. Kas tasub minna vanni ja solaariumi saate lennata lõuna ja päikesepaiste rannas või te ei saa seda sportlased ja fitness-armastajad on lubatud neeru tsüstil rasedaks ja teenida armeed

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.