1. Koolieelne haridus on suunatud laste põhjalikule arengule, moraalsete normide kujundamisele nende sotsiaalsete kogemuste omandamisele vastavalt oma vanusele ja individuaalsetele võimetele, võimetele ja vajadustele, enne nende vastuvõtmist üldhariduse saamiseks haridusorganisatsioonile.

2. Koolieelse hariduse peamine üldine haridusprogramm pakub kognitiivset kõnet, sotsiaal-isiklikku, kunstilist ja esteetilist ja füüsilist arengut, nende füüsilise ja vaimse tervise tugevdamist ja säilitamist, samuti füüsilise ja ( või) laste vaimne areng.

4. Koolieelse hariduse üldise haridusprogrammi rakendamine haridusasutuses on kaasas õpilaste järelevalve ja hoolitsuse rakendamine, sealhulgas nende toitumise korraldamine ja päev.

5. Teenuseid rakendamise koolieelse haridusprogrammi eelkoolihariduse, samuti teenuste järelevalve ja hooldamise koolieelsete laste võib pakkuda üksikute pedagoogiliste tegevuste raames. Isikud, kes tegelevad üksikute pedagoogiliste tegevustega, et rakendada koolieelse hariduse peamist haridusprogrammi, ning koolieelse laste järelevalve ja hooldamise rakendamiseks, peaks olema hariduse teisese kutse- või kõrghariduse.

6. Koolieelne haridus väljaspool käesoleva artikli 3. osas nimetatud organisatsioone saab saada perekonna hariduse vormis.

7. Kohalikud omavalitsused korraldavad avalikult kättesaadav tasuta koolihariduse pakkumise asjaomase kohaliku linnaosa või linnapiirkonna territooriumil ning korraldab ja koordineerivad ja koordineerivad ja koordineerivad metoodilist, diagnostilist ja nõuandev abi peredele, kes kasvatavad perekondade lastele.

1. Koolieelse haridusasutuse organisatsioon on loodud haridusorganisatsiooni tüüp, et korraldada haridusalaseid tegevusi koolieelse hariduse üldhariduse rakendamise rakendamise kohta ning laste järelevalve ja hooldamise rakendamisele. Koolieelse haridusasutuse organisatsioonil on õigus rakendada täiendavaid üldisi programme.

Lasteaiale on õigus rakendada koolieelse hariduse peamist üldist haridusprogrammi, kompenseerides (parandusliku) orientatsiooni.

Puuetega laste hooldamiseks ja hooldamiseks, orbude ja lasteta jäänud laste hooldamiseks, samuti vanemliku hoolduseta lapsed, ning lastel, kes õpivad nendes haridusasutustes, ei võeta vastu vanemlikku tasu.

Artikkel 92. Vanemate tasu osa hüvitis laste hooldamiseks ja hooldamiseks koolieelsetes haridusorganisatsioonides

Haridus- ja noorsoopoliitika Sverdlovski piirkonna ministeerium 26. 2. 021 N 02-01-81 / 1954 aktsiate ühe päeva tarne EGE patenteeritud All-Vene Edendamine osaleb 6 PPE EEG linnaosa Leninsky piirkonnast, mis põhineb koolidel N 3, 5,17,19,65,140

All-vene kampaania "ühe päeva tarneaeg EGE vanemate", mille algataja on Federal Service järelevalve valdkonnas hariduse ja teaduse, 2021. aastal toimub see viiendat korda.

EE ettevalmistamisel mitte ainult teadmised, millega lõpetajad lõpevad eksamite juurde, on väga oluline, vaid ka õige psühholoogiline suhtumine, enesekindlus. Ja siin perekonna roll, vanemaid ei saa ülehinnata. Seetõttu on Rosobrnadzor mõelnud ja rakendanud seda tegevust, et vanemad saaksid katse eksami osaleda, tutvuda eksamieeskirjade ja menetluste abil ja selgitaks neid nende lastele.

Tegevus on mõeldud lõpetajate abistamiseks ja nende vanemad võtma eksami ettevalmistamisega seotud ekstra psühholoogilise pinge, on parem tutvustada avalikkuse eksamimenetlusega.

Mida sa teed? 2021. aastal saavad vanemad testida vene keele oskusi. See on käesoleva aasta kasutamise osalejatele ainus kohustuslik teema. Edutamise jaoks arendas uurimiseks lühendatud võimalusi.

Kuidas edendada? Kontakt Management moodustamise oma omavalitsus (Vol 376-31-52) ja selgitada arvu haridusasutuse, kus menetlus läbivad.

Teisisõnu, selle vormingu armastajad helistavad video "massaaž aju". Sellise "massaaži" olemus on see, et sosinas olev isik räägib mikrofoni lähedal lõõgastavast lõõgastavat lugu, ja nii et iga räägitud sõna isegi vaikne rahulik ohkamine. Pärast seda on teil kiirustada goosebumps joosta. Või täieliku vaikuse tuled tulevad mängu, see tähendab paberit või kraapige mikrofoni koos võlukeppidega. Üldiselt, mida öelda, sa oled ainult.

Autonoomne sensoorne meridional reaktsioon (ASMR) (ASMR) (ASMR) (ASMR) (autonoomne sensoorne Meridian vastus, ASMR) on neoloogi, mis tähistab taju nähtust, mida iseloomustab meeldiv tunne, et pea paljundus tasaarvestuse kujul nahk kaela ja tagasi jäsemeid.

Viimatie

Sagedased valud nimmepiirkonnas tuimus tuimus on võimalik, teil on pirn lihaste sündroom. Liikumisvabadusega ühendust võtmisega saate kiiresti parandada tervist. Professor spetsialistid vastavad alati teie küsimustele telefoni küsimustele. 7 495 2120881.

Loe rohkem

Massaaž Theoreflexi komplekt AcupressV parandab vereringet masseeritavate kudede, aktiveerib metabolismi, suurendab elastsust naha ja elastsuse lihaseid. Edendab kiiret ja mugavat kaalu suunamise kujundamisega. Oka

Loe rohkem

Tere, tüdrukud teevad sageli AliExpressi tellimusi. Hiljuti omandas huvitava juhendaja. See on näo massager. Ma tahan eelnevalt teada saada, kui

Loe rohkem

Kus Vladikavkaz osta anti-tselluliidi massager käsitsi massager tselluliidist

Loe rohkem

On vastunäidustused, tutvuda juhistega ja konsulteerige arstiga. Hõõgi pearsus sõltub ümbritseva temperatuurist

Loe rohkem

On vastunäidustused, et tutvuda juhistega ja konsulteerida arstiga. Laps saab lisada oma lemmik muinasjutt ise, mängida või

Loe rohkem

Massager PDF-käsiraamatud. Lae alla tasuta kasutaja- ja hooldusjuhendid Massageri seadmete jaoks PRODOCS24-s. OM.

Loe rohkem

Laos pakub laia valikut pakkumisi Massager Ergopower ER 7028 delfiinis. Peterburi kättetoimetamine. Kirjeldused ja hinnavõrdlused, samuti omadused toodete kategooria Massager Ergopower ER 7028 Dolphin Compumir veebilehel.

Loe rohkem

Dolphini vibreeriv massager manuaal kehamassager, käed ja jalad suured. Üksikasjalik teave kaupade ja tarnija kohta. Hind ja tarnetingimused

Loe rohkem

Top

Massager Dolphin Gezatone AMG6093 osta, allaoodsad, ülevaade, Omadused Muud Massagers

Dolphin elektromesers osta epitsenter kättesaadavus ja kiire kohaletoimetamise kataloog, hinnad, fotod, ülevaateid Suur valik tutvustusi müük kogu Ukraina

Massager Dolphin Big Dolphin

Käsitsi valmistatud keha massager Dolphin RTQ051 eemaldab pinge ja väsimuse, suurendab ainevahetust, laiendab veresooned

Käsitsi valmistatud Massager Dolphin Dolphin Home Massager, 315 UAH. Kidstaff 13370531

Laos, poes alfamag.rf ul. Combinataya 3 K.1, saate osta delfiinimassagerit hinnaga 1350R. Kohaletoimetamine, pikap, garantii, lai valik

Massaaž Cape Osta poe, madalad hinnad Minskis

Massaaž Cape'i hüvitised või siiber massagers autolial ja autoistme kasulikud või kahju massaaž massaaž Vibration Cape massaaži shiatsu masin on olemas kõikide massaažide masseerimismehed

Kodu massagers tagaosa osta massager laenu koju Moskva ja Peterburgburg

Osta elektrimassagers meditsiiniseadmete meditsiiniseadmete maja garantii ja kohaletoimetamise. Kiiresti ja mugav. Samuti allahindlused ja ...

Bork D607 Head Massager

SKOLIDE veebisaidil saate osta elektroonilise massager bork D607 SKU7059510 Odava hinna eest alates 9280 rublast koos tarnimisega Samara linnas, võrrelge interneti internetiühenduste hindu ja vaadake Video kommentaare.

Bork D601 Eye Massager

RelaxPomelite kogumisel Bork stiilne D608. See on kõige kompaktsem Borki silmade massager, mida pooleks on lihtne klappida, okubeerides vähemalt paika teekotis. Tal on teised eelisedD608 massager küttefunktsiooniga 4247 kraadi Celsiusele. Soe massaaž lõdvestab nägu lihaseid, sõna otseses mõttes pesemist väsimust. Looduslikud helid, mida saab soovi korral lisada, edendatakse ka LUBOKO lõõgastumiseks. 608 töötab kolmes režiimis oma valik õrna pehme, Med massaaž keskmise intensiivsuse ja energiline raske. See bork massager mõjutab hoolikalt 4-nõelrandpunkti silmade ümber, eemaldades pinge nutitelefoni ja arvutiga töötamisega, eemaldades tumedad ringid, hoiatades konjunktiviit ja ülemine silmalaud. 608 kiiresti laetud läbi USBBabel ja on mõeldud kolm tundi pidevat operatsiooni. Bork Massager on varustatud mugava kanga kotiga, mis jääb alati puhtaks. Borki ombot D608 on saadaval brändi brändi butike ja borkis. U.

Eye Massager Bork Kaliningrad 276Walls Tasuta kohaletoimetamine, allahindlus 54 Go

Uute lõõgastajate ja massitootjate esindatus borkist. Fotod ja üksikasjalik kirjeldus. Loe meeste kivi metsaportaalis.

Robotpilesos Dyson 360 silmafunktsioonid, võimalused, plusse ja miinuseid

Promokoodiumid Värvilised allahindlused, Kingitused, Tasuta kohaletoimetamine ja muud aktsiad loovuse, nõelatööde ja hobide jaoks Zvetnoe Interneti-pood. U.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.