1. . See säte (edaspidi "seisukoht") võeti vastu piiratud vastutusega äriühingu "Medobocho" (edaspidi käitaja ") ja eesmärk on määrata kindlaks ettevõtja tegevuse põhialused, et tagada kodanike isikuandmete ohutus ja konfidentsiaalsus Venemaa Föderatsiooni kehtivate õigusaktide nõuetega ning organisatsiooni isikuandmetega töötamise korra reguleerimise tingimustega.

1. . Olukord on konstrueeritud vastavalt ettevõtja hartale, föderaalse seadusele 27. 7. 006 Nr 152-ФЗ "Isikuandmete kohta", föderaalne seadus 21. 1. 011 nr 323-FZ "kaitse kohta Vene Föderatsiooni kodanike tervis ", seadusandlikud aktid Venemaa Föderatsioon.

1. . Olukord jõustub pärast selle järjekorda Operaatori peadirektori järjekorras ja kehtib uue sätte heakskiitmiseni.

1. . Kõik määruse muudatused ja täiendused tuleks heaks kiita operaatori peadirektori järjekorras.

2. . Isikuandmed - igasugune teave otseselt või kaudselt määratletud või füüsilise isiku poolt (isikuandmete objektiks).

2. . Isikuandmete töötlemine - mis tahes tegevus (toiming) või tegevuste (toimingud), mis on toime pandud automatiseerimisvahendite abil või ilma selliste vahendite kasutamisega isikuandmetega, sealhulgas kogumise, salvestamise, süstematiseerimise, kogunemise, ladustamise, täiustamise (uuendamise, muutmise) , Ekstraheerimine, kasutamine, edastamine (jaotus, jõudlus, juurdepääs), kustutamine, blokeerimine, kustutamine, isikuandmete hävitamine.

2. . Isikuandmete töötlemine - isikuandmete töötlemine arvutitehnika abil.

2. . Isikuandmeoperaator on isik, iseseisvalt või koos teiste isikuandmete töötlemise ja isikuandmete töötlemisega ning isikuandmete töötlemise eesmärgi määratlemisele, töödeldavate isikuandmete koosseisu, toiminguid (toimingud) Andmed.

2. . Isikuandmete esitamine - Meetmed, mille eesmärk on avalikustada isikuandmete teatavale isikule või teatud isikutele.

2. . Isikuandmete levitamine - Meetmed, mille eesmärk on avalikustada isikuandmed määramata ringidele.

2. . Isikuandmete hävitamine - meetmed, mille tulemuseks on võimatu taastada isikuandmete sisu isikuandmete infosüsteemis ja (või), mille tulemusena on materjali kandjad hävitatud.

Elektrostaatiline massaaž ELGOS-aparaadil - organismi sügavate kudede kokkupuute meetod ilma massaaži terapeutist või aplikaatorit patsiendi kehaga. Elgtoside kasutamise põhimõte on luua massaaži terapeut ja aparaadiga ühendatud vahelduva elektrostaatilise välja vaheline patsient, mis annab terapeutilise toime.

sügava võnkumisega, see tähendab, et elektrostaatilise väljal olevate massiivsete liikumiste kiire järjestikused kordused on kudede valutu deformatsioon, nad rütmiliselt kõikuvad teatud sagedusega (5-250 Hz). Selline mõju põhjustab sügavat tungimist, kangaste positiivse resonantse vibratsiooni kokkupuute valdkonnas.

Elgos elektrostaatilised massaažiseadmed on kergesti transporditavad, võivad töötada akust. Arsti ja patsiendi jaoks on see täiesti ohutu. ELGOS-il on mitmesugune kasutusviis meditsiinis, kosmeetikas, massaažis ja professionaalses spordis. See on Himavati analoog väljundparameetrites.

Toonus häired ja lihaste kontraktiilne võime (taastumine pärast insult, vänt ja aju ja seljaaju vigastused);

Valud erinevate päritoluga (vigastused lihas- ja lihaskonna vigastused, refleks ja juure sümptomid seljaaju osteokondroosi, kroonilise valu, migreeni);

Viimatie

Voronezh Massaaži kool, massaažikursused Voronezh

Loe rohkem

Eliitmama Bykhovi amp. Schmidt, 54a, Mogilyov, Valgevene. Telefon 375 29 3470507 375 29 8070507 375 29 3450507. Saate kirjutada või lugeda ettevõtte ülevaateid viitekataloogis. Sait.

Loe rohkem

Mugav Savalons'i mugav kataloog, millel on Volgogradis energiamassaaž. Foto, hinnad, ülevaated kõikidest Savalonidest energiamassaažiga Volgogradis.

Loe rohkem

Baarid 32 punkti mehe pea kohta. Abote Access Baras meenutab töö punkti massaaži. ARIES vabastavad kõik kahtlused, peegeldus, tunded, emotsioonid, otsused ja otsused, mis on kogunenud ...

Loe rohkem

Menetlused, mis aitavad Net Wake Up Evzbodnay sügisel hommikul, sulgege liigeste kuju välja.

Loe rohkem

Koolitus juurdepääsu baarid AKSSS baarid. Energiamassaažipea. Juurdepääsu baarid on 32 punkti pea peal, kus hoiate kõiki mõtteid, ideid, veendumust ...

Loe rohkem

Odvartaan ei ole ainult massaaž, vaid sensuaalse naudingu ülemine osa. Me ütleme teile, mis toimub protseduuril, mis on vastunäidustuste tunnistus, samuti millised on delta sordid

Loe rohkem

Lugege meie kasutaja artiklit 09/02/2013 pealkirja ilu ja tervise pealkirja ja tervise valdkonnas ja kuidas me blokeerime Chakrasi.

Loe rohkem

Krooniliste liigeste liigeste krooniliste haiguste ravi kliinikus leboniseeritakse. Sisemise ja välise epirudiliidi diagnoos Cheboksary.

Loe rohkem

Top

Valides massaažitabeli ergonoomika, kasu, valikukriteeriumid

Kontori massaaži esimees USMedica Chicago Kompaktne ja ökonoomne valik kontoritele. Pakub kõrget mugavust ja hooldades tooni töökohal kogu päeva jooksul. Põhifunktsioonid Infrapuna soojenemine Vale reguleeritav liikumislaius Massaaži rullid Aktiivne migreeruv režiim SHIAT Sügava ekraani massaaži võimalus Rolling rullid mööda selgroofunktsiooni demo demonstreerimine Kõik võimalused

Loomade massaaži essee eelised

Me, inimesed, on pikka aega võetud massaaži magic. Imet, mida ta suudab teha, aidates meil stressi ja ärevust tagasi võtta, see on see, mida me harjutame kogu

Massaaži istungid, eripakkumine 54

Thann Spa-Heads on ainulaadsed massaažitehnikad ja laitmatu teenus, mis kinnitavad arvukad auhinnad ja reitingud.

Evviva, kosmeetikakeskus, Kharkov, Sumy, 90, Index 61002

Kontrollige 19. masseuri vabast töökohtadest kantud Careerjet portaalis. Suur hulk töökohti igasuguste lepingutega ühes otsingumootoris.

Diary Lets Global Deluxe Ibiza A4 ehtne nahk Burgundia 822935

Kingituste haldur uue aasta müügi eest. Müügi eredate ja originaalsete kingituste müük Moskva linnas Internetmagasiini teiste kingituste linnas. TEL. 7 495 317 14 97

Autor Cosmeticsreal Slim.

Masser pea M527 jaoks. Üksikasjalik teave kaupade ja tarnija kohta. Hind ja tarnetingimused

Vitamiin Seerumi Fabre Faberlik Arvustused

Kust osta näoruumi vitamiini seerumi Faberlik Arvustused Clinique ID kontsentraadi kortsude vastu

Classic perroon Samara võrrelda hindu ja osta Flagma. U.

Riided, meditsiinilised. Vladivostok. Komponentide ja kaitsevahendid

Beurer MG800 FASCIA Releazer Body Massager

Intelligent Fascical Massager Yunmai Semeavon pakub 1800 3200 pööret minutis, kokku 5 režiimi

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.