Kallakingade igapäevane kulumine, pikka aega istuvas asendis ja paljud teised tegurid võivad põhjustada ebamugavust ja isegi valu ja jalgu. Elektrikasutaja on probleemile suurepärane lahendus. Ainult 1 massaažiseanss päevas koos sellega võimaldab teil jalad kergesti tagasi ja säästa ebameeldivaid tunnei.

Väike korpus

Vidina korpus paksus vaid 5 mm on varustatud pehme katte vastupidav kunstnahk. Sama materjali kasutatakse massaažitoolide valmistamisel. See ei kriimustata ja kergesti puhastada tavaline vesi. Tihe õmblus annab välimuse massager mitte ainult usaldusväärsuse, vaid ka keerukus.

Seadet saab alati teiega kaasa võtta, sest sellel on kokkuklapitav disain. Massager kaal on ainult 430. Tänu sellele saab kasutaja igal ajal lõõgastuda jala lihaseid.

Juhtumi külgedel on silikoonist lisad, mille jaoks jalad pannakse. See on silikoon, mis kaitseb jalgu libisemise eest. Massageri keskel on eemaldatav juhtseade. Kolme nupu abil (võimsus, kasumi või loosutamise võimsus) abil loob kasutaja seadme töö, sõltuvalt selle vajadustest.

Momoda Smart Foot Massageril on kompaktne ja mugav disain. See on valmistatud kvaliteetseid materjale. Eemaldatava juhtseadme kasutamine võib kasutaja töörežiimi reguleerida.

Professionaalne massaaž

Elektriline massager töötab kümnete tehnoloogia abil. Ta on See on moodustada madala sagedusega kaunviljade seadme, põhjustades kasutaja väikeste kihelustunne jalgades. Samal ajal stimuleerivad jalgade lihased, vereringet paraneb. Tootja väidab, et pärast esimest taotlust kõrvaldatakse ebamugavustunne ja ilmneb jalgade lihtsus.

Gadget suudab töötada mitmes režiimis. Imiteerida istungi külastades professionaalne massaaži terapeut. Kasutades Momoda Smart Foot Massager, saab kasutaja tunda koputades, hõõrudes, nõelravi, teravaid puhumisi ja gouache. Iga töörežiim on konfigureeritud 10 intensiivsuse parameetrites. Kui massageril on sügav mõju bioloogiliselt aktiivsetele punktidele, tuleb toon tagasi jala lihastesse.

Owls Ainult 15 minutit päevas jalgade massaažis, saate tunda tugevuse ja rõõmust pärast massager'i esimest kasutamist. Tõhususe tõttu ei ole seade professionaalse masseuri teenustele halvem.

Juhtimine rakenduse ja pikaajalise offline operatsiooni

Vidin toetab Mihome'i mobiilse rakenduse kasutamist kaugjuhtimispuldiga. Selles seadistab kasutaja massageri töö režiimi ja intensiivsuse, loob oma isikliku ülevaate massaažist.

Seade on varustatud oma akuga, mille võimsus on 110 mAh. Täielik tasu piisab 12 päeva jooksul igapäevaseks kasutamiseks 15 minutit. Massager laadimine toimub USB-pordi tüübi kaudu C.

Tänu rakenduse ja pikaajalise teenuse mugavale seadistusele saab Momoda Smart Foot Massagerit tõhusalt kasutada umbes nädal, mõtlemata madalale aku tasemele.

Viimatie

Xiaomi Momoda Smart Foot Massager SX300 Foot Massagers osta Mihouse.ru internetipood. Massagerid garantiiga 365 päeva. Kiire kohaletoimetamine makse pärast vastuvõtmist ja pikap. SX300 ja muud Xiaomi uurijad ühes poes

Loe rohkem

Foot Massager Xiaomi Leravan jalgade sõtkumine massaaži masin LJZJ008, alates 9940 lk. 100 sp kohta. Foot Massager Xiaomi Leravan jalgade sõtkumine massaaži masin

Loe rohkem

Hind 5943 lk. Kuni 7490 r. Foot Massager Xiaomi LF Foot LFZJ007 Osta parima hinna kirjelduse, fotode, videote hinnangute, testide, võrdlusülevaatuste, kasutajate arutelu

Loe rohkem

Yamaguchi on massaaži seadmete turu uus ja uuendustegevuse liider jalgade aksioomi jalgade unikaalne massager.

Loe rohkem

Võite osta massager jalad Izhevskis. Taskukohased hinnad ja kõrge kvaliteet ei jäta teid ükskõikseks ostukeskuseks Akgion, 1. korrus

Loe rohkem

Soodsad pakkumised jalgade massager yamaguchi kroon taskukohase hinnaga internetikapsiinast Sapak kohaletoimetamisest Krimmis ja Venemaal Helistage 7978 7671311 7978 7671309

Loe rohkem

Jalad Massager Yamaguchi Crown Grey Arvustused, funktsioonid ja fotod. Hind 39 000 hõõruda. Pakume Moskvasse 1 päeva. Paigaldage ja tõstevaba garantii 3 aastat. Interneti-pood Omega Sport.

Loe rohkem

Yamaguchi CapSula Innovatiivne suu massager sooritava istutusmassaaž trofilise efektiga. Seda tüüpi massaaž kannab põhjalikku mõju Achillovo kõõlusele ja plantarile

Loe rohkem

Massaaž Massaaž Õhukompleksi rulli massaaž valikuline soojenemine Stop Tasuta kohaletoimetamine Peterburgburgis

Loe rohkem

Top

Arvustused Massager Yamaguchi Roboots Interneti-ajakirja kodumasinate Laube

Yamaguchi Roboots Foot Massager Osta parima hinna kiire kohaletoimetamise kaupade Ukrainas Ametlik garantii

Yamaguchi Robutes Massager Stop Foot ja ICR Limphodrinaaž Yamaguchi roboots osta diskonteeritud ekspertidega

Yamaguchi Roboots Innovatiivne suu massager, ühendades ainulaadseid funktsioone.

Massagers jalgadele, jalgadele ja peatamiseks

Jala massager yamaguchi yume pluss foto, funktsioonid, ülevaateid

Osta põranda massager õndsus veebipoest

Osta Massagers Bradex veebilehel spordipoe DSPORT koos tarne jooksul Krimmis, soodsad hinnad. Kauba garantii. Page 2.

Omega Massager Omega USA Medica

Osta lastele massagers. Käte massagers jalgadele, lastele, laste massaaži vaip. FSS-i hüvitise dokumendid Moskvas

Kuidas pingutada lekkiva naha, mida teha naha eksperdiarvamuse Ilu siseringiga

Järjekindel kaalulangus võib põhjustada naha süüdistamist. Saloni ja kodumenetluste kompleks aitab olukorda parandada, eriti tõsiseid juhtumeid tuleb kasutada plastilisele kirurgiale.

Massaaž jalgade ja puusade massaaž kodus. Vaakum Fat Burning, Vibro, Electric, käsiraamat, ülevaated, seadmed

Hinnad ja ülevaated massagers jaoks tuharad online-kataloogis Technopark. Online krediit 5 minutit boonused ostu garantii kaupade suur hulk isereguleerimise punkte Moskva ja Tasuta kohaletoimetamine

Vanemate inimeste massaažikape

UFA-s läbis Rosotrebnadzoris avatud uste päeva

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.