Süsteemne ja kohaliku trombolüüsi konservatiivse ravi abil ei anna alati kliinilise toime jaoks vajaliku ravimi kontsentratsiooni ja kaasneb sageli väljendunud allergilised ja toksilised reaktsioonid [2, 4, 7]. Retina lasalagulatsiooni CCC tromboosi ja selle harude tromboosi jaoks on efektiivne, kuid selle käitumine takistavad hemoftalma ja massiivsete inntretinalsete verejooksude juuresolekul [5].

Haiguse ravimise kirurgilised meetodid on kõige progressiivsemad ja radikaalsed, kuid need võivad põhjustada tüsistusi hemoftalma, endoftalmita, võrkkesta eraldumise kujul [3] kujul.

Olemasolevate ravimeetodite ebapiisav tõhusus, sellega nõuab füsioloogilise, universaalse, väikese toimeajaga ja tõhusa meetodi väljatöötamise asjakohasust Trambraasi ja selle harude raviks.

Eesmärgiks on uurida CCC filiaalide mehaanilist "massaaži" kolioreetinaalsete struktuuride ja laevade olukorda CCC oksade mehaanilise "massaaži "na võrkkesta veenide tromboosi kirurgilise raviks.

Materjali ja meetodid. Katse tehakse Chinchilla tõugu 10 küülikutel (10 silma), mis kaalub 1,5-2 kg. Uuring viidi läbi kasutades oftalmilise kirurgilise süsteemi toimingute jaoks esiküljel ja tagumises segmendis ning ettevõtte "Carl Zeiss" mikroskoopis koos video salvestamise võimalusega.

"Massaaž" CCC haru viidi läbi süstlanõelaga, mille pikkus on 0,6x30 mm kaliiber 23g, mille lõpp oli eelnevalt painutatud 90 kraadi nurga all. Valka nõelad koostati Scleri kaudu ühes kaldu meridiaanidest 5 mm kaugusel. Visuaalse kontrolli all alasti binokulaarse silmaparallmoskoopi abil viidi nõel läbi eskipruumis võimalikult lähedal võrkkesta veenile, mille järel viidi läbi vaskulaarse barrelit mööda mitut puhta liikumist.

Pärast katsetamist viidi läbi veresoonte oksade hisharoloogiline uurimine ja korioreetiliste struktuuride külgnevate osade histoloogiline uurimine. Saadud materjal fikseeriti valguse mikroskoopia jaoks, mis on värvitud hematoksüliin-eosiini ja van-Gizoni meetodiga.

Valguse mikroskoopiaga võrkkesta veenide pärast massaaži ei muutunud vaskulaarse luumeni läbimõõdu ja endoteelirakkude "lõuna" muutust, mida võib täheldada väljendunud kompressiooniga või mitte -Hüdrogeeni kahjustusi. CCC filiaalide seinad säilitasid normaalse paksuse ja oli madala tõusu elastse raam. Endoteel, ühtlaselt vooder laeva kliirens, hästi visualiseeritud kogu.

Kavandatava meetodi tõhusus trombraasi CV-de ja selle harude raviks on seotud õrnaga trombi mõjuga. Kuna klaaskehale on tihedus 1,0053-1,0089 g / cm3, annab nõela liikumine vitrealõõnes õrn rõhk võrkkesta veenile ja trombile, kõrvaldades selle vastupidava side vaskulaarse seinaga.

Arvestades, et ähmane anum on kokku puutunud mehaanilise kokkupuutega, tekib tromboembooliliste tüsistuste küsimus. On teada, et esimese järjekorra võrkkesta võrkkesta võrkkesta võrkkesta läbimõõt on keskmiselt 150 μm, teine ​​järjekord on 50 um, võrkkesta kapillaaride kaliibriga on 14,8-20,1 μm [3], mistõttu trombemboolia tüsistuste tekkimise oht Poseperatiivne periood pärast CCSi massaaži ja tema filiaalide massaaži rakendamist on minimaalne.

Järeldused. Eksperimentaalsete loomade koriorioreetiliste struktuuride histoloogilise uuringu tulemused näitavad, et võrkkesta veenide seinte ja külgnevate chorioreetinaalsete konstruktsioonide seinte kahjustuste puudumine pärast CCC filiaalide massaaži ". Kavandatud meetodi kirurgilise ravi Trombrase saab testida kliinilises praktikas.

Massager Onnd Massaqeri kasutamine (vibrommasaaž lihaste tooni suurendamiseks ja keha aktiveerimiseks, vereringe parandamiseks

Hüdromassaaž ilma patsiendi otsese kontakti ilma medy jet vannides veega. See on täielik või zonaalne hüdromassaaž ilma patsiendi keelekümbluseta vesikeskkonnas, mis vähendab dramaatiliselt vastunäidustuste spektrit. Mõju: lihaste pinge vähenemine, mikrotsirkulatsiooni parandamine, lõõgastumine ja stressi eemaldamine, lümfisüsteemi aktiveerimine, metabolismi parandamine, sidekoe pingutamine, paranenud tervislik seisund. Kõik hüdraulikasse kaasnevad mõjud säilivad.

Pneumaatiline kompressioon on süsteem, mis on loodud alumise jäsemete vahelduva pneumaatilise kokkusurumise loomiseks, mis võimaldab suurendada vere sissevoolu ja väljavoolu ning vältida sügava veenide tromboosi ja kopsuemboolia.

Viimatie

Variikoosi veeni laiendamine on anumate anumade anuma haigus, nende läbimõõdu suurendades vereringet ja vere omaduste häirimist. Nerug

Loe rohkem

Hingamisteede haiguste ravi Sanatoorium Victoria Kislovodski linnas. Parim sanatooriumi hingamisteede raviks Stavropooli territooriumil.

Loe rohkem

Patsientide esitatud kaebuste masside hulgas

Loe rohkem

Kuidas ravida emakaid kirurgilistesse ja rahvameetoditesse ning millele ebameeldivad tagajärjed võivad põhjustada sellise patoloogia kontseptsiooni ja raseduse ajal.

Loe rohkem

Arstide Child Smokiniku keskus tegeleb laste käes, unts artiklis põhjustel, etappide, ravimeetodite, prognooside ja ennetamise põhjuste kohta. Salvestamine kogenud laste neuroloogile.

Loe rohkem

Meie väikeste patsientide raviks kasutame ainult valutuid, pehme ravimeetodeid, mis ei too lapsele ebamugavust.

Loe rohkem

Ravi ja diagnoosimise sümptomide värbamise Almatõ International Medical Center Kasahstani onclinic. Z Salvestamine vastuvõtul arstile ja telefoni teel. 8 727 2501005.

Loe rohkem

Meie ndash ekspertide assotsieerunud professor osakonna osakond lastehaiguste raviarstide Uurali riigi meditsiiniakadeemia, kandidaat ...

Loe rohkem

Igaüks teab, et dieet, kui kõhukinnisus peaks sisaldama paljusid kiudude tooteid ja need on köögiviljad ja puuviljad. Aga kui palju ja millised puuviljad ja köögiviljad vajavad last, mitte igaüks teab.

Loe rohkem

Top

Dorsaalnärvi labade massaaž. W.

Küünarnuki närvi pumpamine on laialt levinud rikkumine, mis tavaliselt ei esinda suurt ohtu. Siiski võib see põhjustada tõsiseid tüsistusi

Sedillestilise närvi pigistamine, mis see on, põhjused, sümptomid ja ravimeetodid Moskva keskuse osteopaatia

Kuidas teha massaaži sedlatsiooni närvi kühvel kodus Tehnika ühise, punkt, Joam vaakum, mesi massaaž

Noored isad rääkisid oma partnerluse kogemustest

Kursustel sünnituse ettevalmistamiseks, mis ma olen siin juba aastaid olnud, peab tingimata olema keegi rasedatest naistest, kes küsib, kuidas sünnitada ilma purunemisteta

Ravi armide pärast episoomia, armi peerreaam pärast sünnitust eemaldada kliinikus CKB RAS

Crotch sisselõike hirmule ei vaja artikleid kliiniku ema ja lapse spetsialistide artikleid. Helista Venemaale tasuta 78007007001

Jalata massaaž raseduse ajakirja ajal

Massaaž massaažitehnika, loe logi

Anal praod

Mis on funktsionaalne kõhukinnisus, sümptomid ja funktsionaalse kõhukinnisuse ravimeetodid

Kirby tolmuimeja tootja külastumata lubadusi

Parim vahend tselluliidi vaakumravi vastu. Kuidas ta võitleb Orange'i koori lugeda Quotscobulaquot ja osta vaakummassagers nii, et teie kliendid unustada võrgusilma nahal.

Ortopeedik beebitoodete spetsialistide kliiniku ja lapse kohta

Nagu arstide Izhevski filiaali Liftre aitavad väikesed patsiendid hilinemise hilinemise mootori ja vaimse arengu ajal sünnil Dasha sai vigastusi ja ema viskas ärevus

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.