"Retseptid" taastamise jaoks ei ole olemas, kuid ma otsin edulugusid, mis inspireerivad ja pakuvad arhiivist väljuvaid / fotosid

Kahe aasta jooksul ei rääkinud Artem ja suutis tunde ringi kõndida. Kolme aasta jooksul diagnoositi ta autismi ja pakkusid psühhotroopseid ravimeid. Kuid tema vanemad otsustasid müüa kõike, mis võiks lendasid Ameerika Ühendriikides ja leidis alternatiivseid ravimeetodeid. Nüüd läheb Artem kõneteraapia klassi ja ei ole diagnoosi "autism"

Tiptoe mööda seina

"Kahe aasta jooksul ei ole Artem veel veel rääkinud, kuid me tõesti sai hirmutavaks, kui ta lähenes seinale ja monotoonselt hakkasid vähendama vasaku ja parema käe sõrmedega. Järgmine - klassikalise stsenaariumiga : Tiptoe piki seinad ringis. Ta võiks kõndida nii tunde. "

Isa ja ema esimene-Greder Artema - unikaalses perekonnas. Neist, kes sõidavad sõna otseses mõttes mägi ja lendasid ookeani. Alexander ja Tatiana on üksteist arutanud mitu aastat. Temale tundub, et teil on vaja arsti täielikult usaldada, Tatyana kardab poja kahjustada.

5 aastat tagasi Alexander ja Tanya, täielikud häired ja lootused, võttis oma poja laste psühhiaatria Kiievis. Kuulus professor ütles neile, kuidas toita oma poiss narkootikumide, sest nad peaksid tulema tingimustega lapse omaduste jms. Paavst Artema esitas lapse psühhotroopsetele tablettidele ja ta ei meeldinud pildile: kujutlusvõime tõmbas lapse-köögivilja.

on globaalse skaala probleem. Mitte juhuslikult alates 2007. aastast teatas rahvusvaheline kogukond 2. aprillil autismi teabe edastamisest. Tähista seda päeva ja Venemaal, sest meie riigi võistlustega laste arv on suur. Nii juhtus, et autismi kohta ei ole täpset statistikat. Kodumaised spetsialistid, kes eksperdid nimetatakse Venemaa jaoks numbriks: 1 autistist 150-160 last.

Kuulus ütleb: Aeg paraneb. Kuid see mitte ainult ei käsitle, vaid tekitab ka haigusi iseloomulikke haigusi või teine ​​periood. Üks selle kinnitustest on autistlik spektrihäire (RAC). Mida me tuttavad, et helistada autismile. Maailma Terviseorganisatsiooni sõnul on täna sellise diagnoosiga inimesed umbes 1% maa elanikkonnast. Teadlased tunnevad muret selle pärast, et viimase kümne aasta jooksul kasvanud selle häire levimuse statistika suurenes viimase kümne aasta jooksul 10 korda ja kaaluda majanduskasvu suundumust jätkub tulevikus.

Vastavalt maailma standarditele ei ole indikaator suurim. Kuid mitte väike: autism on lisatud neljandas laste vanuse kõige levinumate krooniliste haiguste neljandas.

Ei ole arvamust võistluste põhjuste kohta. Küsimust ei ole ühtsust, kaaluda haiguse autismi selle mõiste rangelt meditsiinilist tähendust või individuaalse arengu funktsiooni. Lõppude lõpuks mõned lapsed on heledad, andekad, mõnikord äärel geenius. Samuti ei ole selge, miks autistlike laste arv kasvab nii kiiresti.

ja veel mõned vaieldamata järeldused tehakse. Nad on sellised. Esiteks vajavad erilised lapsed erilist lähenemisviisi. Teiseks tõsta täna haiguse elu. Mida kiiremini laps diagnoositakse autismi, seda tõhusamat abi saab esitada. Ja veel üks, minu arvates, eriti oluline järeldus: abi autismi hõlmab mitte ainult meditsiinilist komponenti ise, vaid ka meetmete kogumi sotsiaalse kohandamise autistlike laste tavalise elu ühiskonnas.

Kogunenud kogemus näitab, et see on õigeaegne diagnoosimine ja sotsiaalne kohanemine - lapse rehabilitatsiooni peamised tegurid. Selle protsessi rõhuasetus tuleks teha isikliku lähenemisviisi, sotsiaalse rehabilitatsiooni meetmete jaoks välja töötada isiklik strateegia. Teisisõnu, me ei ole mitte ainult humanistliku ravi kohta, vaid ravimeetodite kohta

Venemaa ühines sellise süsteemi moodustamise viisiga. 2014. aastal liitus meie riik WHO dokumente, mis määravad põhjalikud ja kokkulepitud jõupingutused võistluste sümptomite abistamiseks. Nende hulka kuuluvad konkreetsed praktilised sammud, mille eesmärk on parandada autismi diagnoosi tõhusust, laiendada võimaluste võimalusi hariduse, kutseõppe, tööle.

Viimatie

Lümfisüsteemi LPG massaaž üks kõige ihaldatavam meetodid riistvara kosmeetika, mida kasutatakse kuju ja võidelda tselluliidi.

Loe rohkem

Vaakummassaaž veepiirkonna keskel Tõhus protseduur, mis kõrvaldab paavst, jalgadel tselluliidi. LPG massaaž mugav ja saadaval

Loe rohkem

Korduma kippuvad küsimused ja vastused neile stuudios la

Loe rohkem

Kas anti-tselluliidi protseduurid aitavad kaalust alla võtta LPG massaaži ja pressorapy

Loe rohkem

Hi33 Selles plokis püüame vastata korduma kippuva küsimuse kvoodile, mis vahe LPG vahel tselluliidi massaažist ja kas see on. Vahe

Loe rohkem

Biglioni allahindluse saidil saate osta sooduskuponge, lpggmasage, kavitatsiooni, Biglioni kuponge Moskvas. Igapäevased uued aktsiad, allahindlused ja soovitused madala hinnaga.

Loe rohkem

Seal on palju massaažitehnikaid. Ja me kõik teame, kuidas kasulik massaaž mõjutab meie organismi. Sõltuvalt ...

Loe rohkem

31 külastajate külastajate LPGLAB massaažis salong vabaduse tänava, 29 fotod, reiting ja üksikasjalikku teavet LPGLAB Massaaž Salon Freedoy Street, 29

Loe rohkem

Huvitavad artiklid ja faktid kosmeetika, massaaži, tätoveeringu ja palju muud ilutööstusest, mida kogub Rukunfort.

Loe rohkem

Top

LPGGMASSAGE Body Program UFA

Riistvara kosmeetika. Figuuri riistvara korrigeerimine. Simulatsioon täiusliku figuuri uusima põlvkonna CELLU M6 Integral Aparatus Proovi maailma maailmas maailma esteetilise kosmeetika kliinikus La BiostThetique

Tooted ja teenused kolomna portaali kolomna.tiu.ru

Uued vabad töökohad professionaalne massaaž terapeut Kolomnas. Vaba ja kiire otsing 1.091.000 vabade töökohtade seas. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave Kolomna tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

LPG seadmed osta LPG massaaži seadme soodsa hinnaga Kiievis ja Ukraina, kulud Venko

Kõik ilusalongi jaoks internetis maggazine rmsbeauty vaakummassaaž masseerimine massaaž LPG88 Hind 300000 RUB. Omadused, fotod ja ülevaated Kohaletoimetamine kogu Venemaal 7 499 4042771

5, 10 või 15 istungid Unlimited tellimusi soodushinnaga kuni 82 allahindlust 82 Moskvas, 690 rubla, kokkuhoiu 0 rubla.

Orange'i ilusalongi ripsmete pikendused Sviblovos aitab muuta teie pildi. Registreeruge võrgus või konsulteerige telefoni teel.

LPG kehamassaaž ja näo hind alates 950 rubla. Peterburis

LPG nägu massaaž aitab kaasa noorendamisele ja nahale. Badenbadadi kesklinnas teeb Moskva kõrge kvaliteediga näomassaažile viimaste LPG CELLU M6 integraal noorte, Krylatsevo, Kuntsevo.

LPGGMASSAGE Demokraatlikud hinnad meditsiinilises kosmeetika kliinikus Melissa

LPDReinsAge nägu annab teile atraktiivse välimuse ilma kortsudeta, turse, silmi all olevate kottide ja teise lõua all. Registreeru istungiks meditsiinilise kosmeetika kliinikus Melissa.

LPG nägu massaaž

Me räägime multifunktsionaalsetest seadmetest, mis vähemalt võib massaaži asendada

LPG nägu massaaž Moskva LPG näo massaažis kosmeetika keskel esteetiline

Kosmeetika kliinikus Ciidkil on kõik süstimisvõimalused, riistvara protseduurid, mille eesmärk on meeste ja naiste nägu ja keha korrigeerimine.

Sun i linnaklubi massaaž

Kupongid KRASNOYARSK LPGGMASSAGE Body ja manuaal nägu massaaž massaaži stuudio armu allahindlusega 66

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.