Premium klassi jalg massager fitness efekt aitab kaasa pinge eemaldamise pinge lihastes jalast reie. See seade mõnede funktsionaalsuse jaoks sarnaneb vibroplatformaadiga. Seade ühendab rulli, nõelravi, pakkumis- ja õhukompressiooni tüüpi massaaži tüübid.

Parem massaažisüsteem. Massager 4 Automaatsed programmid, kogu jala süsteemi, sisseehitatud õhu puhastamise tehnoloogia, millel on lõhna eliminatsioonisüsteemiga negatiivselt laetud ioonide, soojendamise funktsiooniga, millel on 2 taset.

kogu jala venitamine. MASSAGERi rhinzip põhineb sisseehitatud massaažirullidel, nõelraviplaatidel ja õhusõidukite padjalidel. Kõik massaažimehhanismid asuvad hoolika väljatöötamise jaoks kõikjal kõigil jalgsi (peatus jala, sõrmede, kontsade).

Kahekordne võimsus. Asseller Võimas: 2 mootori ja kompressoriga iga massaaži tüübi jaoks. Tema võimsus on piisav kõigile teie perele ja külalistele.

Lihtne juhtimine. Kasvav juhtpaneel otseselt juhil režiimi näidustusega võimaldab teil kiiresti valida massaažiprogrammi, mida vajate, ei kuluta lisaaega.

Sisseehitatud õhu puhastamise tehnoloogia lõhna eliminatsioonisüsteemiga, 4 massaažiprogrammi, 4 õhurõhu intensiivsuse taset, taimerit - 5-10-15-20-25-30 minutit - kõik see annab teile naudingut ja mugavus massaažist. Foot Massager Fitness Effect Danny - teie massaaži salong kodus.

  • 1) rull + nõelravi.
  • 2) õhupressimine.
  • 3) Pidenting.
  • 4) kombineeritud.

Foot Massager Danny Gess-149 metallist värv - lisatasu Foot Massager Fitness Effect. See massager mõningase funktsionaalsuse meenutab vibroplatform. Erinevate režiimidega tunnete protseduuri mõju jalale reiele. Selle tehnilised võimalused võimaldavad teil asendada mitmeid massitootjaid ja unustada oma jalgade väsimuse kohta.

Jalaskasutaja, kellel on kogu jala arenenud massaažisüsteem, 4 automaatne programm, sisseehitatud õhu puhastamise tehnoloogia, millel on negatiivselt laetud ioonidega lõhna eliminatsioonisüsteemiga, soojendades 2 taset. Selline massager lõdvestab, eemaldab pinge, värskendab ja kõrvaldab väsimus, täidab jalgadele terviklikku mõju, parandab sidemete elastsust ja lihaste jõudlust.

Massager 4 Automaatne massaaž programmid, Autoparter 20 minutit vaikimisi (seadistus 5 kuni 30 minutit). IDA massaaž:

Kui soovite, seda funktsiooni saab keelata. 4 Õhusurve taset, see funktsioon on saadaval kõigis režiimides. Sisseehitatud õhu puhastamise tehnoloogia, mis tõhusalt ja kiiresti värskendab jalgu massaaži ajal. Juhtpaneel asub otse korpusesse. Ekraanil kuvatakse programmid ja taimer.

Palun oma footja jalad tunnevad koormust sõltumata sellest, kas me töötame, töötame või on puhkusel. Ravige oma jalgu kasuliku ja lõõgastava massaažiga reflexopi 2.

abil

Reflexoped 2 on samal ajal lõõgastuda ja jalgade lihaste tugevdamine 24 massaažipea abiga. Pöörlevate massaaži liikumiste tõttu stimuleeritakse erinevaid jalgade refleksitsoone. Seega ei eemaldata mitte ainult jalgade väsimus, vaid ka selgub, et see on otsene mõju peaaegu kõigile kehaosadele. Kiirus paigaldatakse käsitsi. Sõltuvalt massager positsioonist hoolitseb sisseehitatud soojendamisfunktsioon sõrmede või kontsade nõuandete eest.

Kõik Casada tooted ei ole terapeutilised ega ennetavad ega mõeldud meditsiinilise rehabilitatsiooni jaoks. Ärge kasutage massagerit terapeutilistel eesmärkidel, soovitame konsulteerida oma arstiga!

Pea meeles lapsepõlve, kui sa võiksid paljajalu käivitada ja tunda looduse puudutust. Lisaks esteetilisele rõõmule saite suurepärase massaaži osalemise. Reflexopeted 2 massager (refleksoneeritud 2), mis osutab refleksogeensete tsoonide osutamise, aitab seda tunnet uuesti kogeda. See on lõõgastav toime, stimuleerib vereringet, leevendab põletiku ja kerge valu, samuti väsimust pärast jalgadele kulutatud rasket päeva.

Refleksi tsoonid on otseselt seotud siseorganitega. Eriliste nõelravipunktide abil saab neid stimuleerida või rahustada, sellise mõjuga võib hõlbustada ka valulikke sümptomeid. Positiivne tulemus on võimalik saavutada näiteks migreen, valulik menstruatsioon, vereringesüsteemi haigused, seedehäired, reuma, põiehaigused ja paljud teised haigused.

Jalga massaaž on positiivne mõju verevarustuse kogu keha - sellest, kardiovaskulaarse süsteemi võitis, samuti immuunsüsteemi. Lisaks aitab jalgade õhtune massaaž kaasa kiirele uinumisele. Stabiilselt suurendab une taastamise mõju.

On tõestatud, et jalgade tavaline massaaž võimaldab teil vabaneda "külma jala efektist": kontsad ja sõrmede vereringe on paranenud ja te ei pea enam kannatama "Külma jala efekti". See on nohu ennetamisel oluline element.

Danny Foot Massager

Premium Foot Massager Fitness Effect. See massager mõningase funktsionaalsuse meenutab vibroplatform. Erinevate režiimidega tunnete protseduuri mõju jalale reiele. Selle tehnilised võimalused võimaldavad teil asendada mitmeid massitootjaid ja unustada oma jalgade väsimuse kohta.

Jalaskasutaja, kellel on kogu jala arenenud massaažisüsteem, 4 automaatne programm, sisseehitatud õhu puhastamise tehnoloogia, millel on negatiivselt laetud ioonidega lõhna eliminatsioonisüsteemiga, soojendades 2 taset. Selline massager lõdvestab, eemaldab pinge, värskendab ja kõrvaldab väsimus, täidab jalgadele terviklikku mõju, parandab sidemete elastsust ja lihaste jõudlust.

Viimatie

Vibreeriv massager massaaži jalgade saapad, hind on 98000 Tg., Osta Almatõ Satu. z ID54839853. Üksikasjalik teave toote ja tarnija kohta võrgukorralduse võimalusega.

Loe rohkem

Kataloogi kaubad Tamba müüa veebilehel ametliku turustaja Moskva. Osta Tamba tooteid odava hinnaga. Kiire kohaletoimetamine, tutvustused ja allahindlused

Loe rohkem

Läbivaatamine ostja kaupade Massager jaoks Jalad Homedices FMTS9Eu Fotod, kirjeldus, arvamus, ülevaade

Loe rohkem

Hind alates 9889 lk. Kuni 12055 p. Planta MF6B Foot Massager Osta parimal kirjelduses, fotodel, videote hinnangust, teste, võrdlusülevaatuste, kasutajate arutelu

Loe rohkem

Osta massager for efektiivse nõelravi massaaži stopp suu anatoomico AT123 SHIATSU 7 485 2609075 YAMAGUCHI YAROSLAVL

Loe rohkem

Parimate lihaslihaste lihaste top10 aitab teil endiselt kujundada isegi põhiliste harjutusteta ja töötamiseta. Erinevate mudelite võrdlus. Videod, klientide ülevaateid, arstide arvamus.

Loe rohkem

Hankige ametiühingu kliinilise meditsiinikeskuse spetsialisti arsti professionaalne tarbimine 88006006767

Loe rohkem

Väsimus jalgades peaaegu muutumatut satelliit pärast tõsist tööpäeva. Aga lõõgastav massaaž aitab vabaneda ebameeldivatest tunnetest. Menetluste läbiviimiseks ei ole vaja reisida spetsialistile ja iga kord, kui maksate istungi eest. See on piisav spetsiaalse seadme ostmiseks üks kord, mis annab teie jalgade lihtsuse ja tervise. Selles ülevaates leiad Top5 parima jala massitootjad ja

Loe rohkem

Top

USMedica Angel Jalad White Foot Massager

Lai ja kitsad massaaž rullid erinevat tüüpi massaaži eemaldatava katted Massaaži rullide automaatne taimer kolm kiirust sisselaskemassaaž

Massager dr Whinsdorf Booma Iisrael

Kliinik Ortopeedilise osakonna arstid TOP ICHILOV toota regulaarselt suu kirurgilist ravi Iisraelis. Iisraeli meditsiin on üks kõige progressiivsemaid

Massager Foot Marutaka RA01J

Massaaž padi Xiaomi Arvustused Mine ametlikule veebilehe sisu tabelisse Mis on massaaž padi Xiaomi hinnangute mõju alates spetsialisti arvamuse kasutamisest

Massaaživann jalgade Xiaomi Leranavava kokkuklapitav massaaž

Foot Massager Xiaomi Leranavan, tellimusest 9430 r. 100 sp kohta. Kuus professionaalne massaaži tehnik 6 massaaži tehnikat toovad palju kasulikke tulemusi

Momoda Little Stool Foot Massager Soojendusega tool Massager 2 in 1 Kolmekäepideme massage kuuma padjapress soojendab jalad

Kingade jalatsite igapäevane kulumine, pikka aega istuvas asendis ja paljud teised tegurid võivad põhjustada ebamugavust ja isegi nende jalgade ja jalgade ebamugavust. Electric Massager Momoda Smart Foot Massager on probleemi suurepärane lahendus. Ainult 1 massaažiseanss päevas koos sellega võimaldab teil jalad kergendada ja säästa ebameeldivaid tunnei. Me kaalume massageri omadusi üksikasjalikumalt.

Kõige lahedamad kaubad Xiaomi. 2. osa.

11088 Massager Xiaomi Momoomi Momoda Massaaž Stick sisse Minsk 128666 Hind 155 BYN 128666 Shop koos Minsk ja Valgevene 127919 Järelevalve Hulwe, kaubanduskaart ja muu osamakse 128204 järjekorras 128222 6180404 A1, MTS, Life või kohapeal

Käed ja jalad Xiaomi Momoda SX383 valge. Muud vidinad. Interneti-pood.

Xiaomi Momoda Smart Foot Massager SX300 Foot Massagers osta Mihouse.ru internetipood. Massagerid garantiiga 365 päeva. Kiire kohaletoimetamine makse pärast vastuvõtmist ja pikap. SX300 ja muud Xiaomi uurijad ühes poes

Xiaomi XGEEK F3 Foot Massager

Foot Massager Xiaomi Leravan jalgade sõtkumine massaaži masin LJZJ008, alates 9940 lk. 100 sp kohta. Foot Massager Xiaomi Leravan jalgade sõtkumine massaaži masin

Suu massaaž 3 uusi mudeleid Xiaomi

Hind 5943 lk. Kuni 7490 r. Foot Massager Xiaomi LF Foot LFZJ007 Osta parima hinna kirjelduse, fotode, videote hinnangute, testide, võrdlusülevaatuste, kasutajate arutelu

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.