Kromoteraapia on üheosaline, tervislik, kerge ja värvi omadused. Kuidas see inimkeha mõjutab?

Light on tugev elektromagnetiline kiirgus, mis tungib inimese naha kudedesse ja suurendab hüdromassaažiravi omadusi. Veekeskkonnas keskendub valgus korduvalt, see peegeldub ja murduvad, mis on väga kasulik tervisemõju loomiseks.

Kroomoteraapia ei ole meditsiiniline vastunäidustus, suures osas on lõõgastav toime ja tagab suure tulemuse. Keskne koht siin on fotoretseptori teooria, nii et värv ja valgus on inimkehale kadunud "vitamiinid", mis aitavad kaasa heaolu parandamisele.

Värv ümbritseb meid kõigist külgedest ja on meie hinge tasakaal. See mõjutab tõhusalt inimkeha ja tema teadvust. Nõuetekohaselt valitud värvus on suurepärane rahustav ja muudel juhtudel võib see soodustada tegevusi.

Kromoteraapia protsess ja selle spetsiifilised värvid esinevad kehale, biokeemiliste reaktsioonide pika ahelale. Mehe silmade retseptorid tajuvad valgust keemilise reaktsiooni provotseerimise tõttu, mis hiljem põhjustab mikro elektrilisi impulsse. Närvisüsteemi mees suuresti saab tasu, mis jõuab aju, vabastades hormoonid soodsad meie keha.

Basic (särav ja puhas spektris) kromoteraapias kasutatavad värvid suuremal määral on paranemise positiivne mõju.

Punane. Stimuleerib südamelööki, julgustab tegevusi, taastab psühholoogilist ja füüsilist tasakaalu ning paljastab sisemise energia väga hästi.

Red-Brown. Aktiveerib oluliselt meie keha funktsioone, söögiisu, loovuse ja entusiasmi.

Kollane värv. Kogu kehal on soodne, vähendab selliseid tundeid pessimismi, rahulolematuse ja ärritusena.

Light sinine värv. Rahustamine suurepäraselt lõdvendab ja aitab inimesel lõõgastuda igapäevast muret.

roheline. See on suures osas mingi psühholoogiline tasakaal ja aitab kiiresti saavutada tasakaalu vaimse ja füüsilise taset. See aitab kiiresti eemaldada keha närvivoltus.

Purple värv. Täiuslik valik loominguliste inimeste jaoks. Ta on kümme korda, parem aitab mõelda ja esitada oma mõtteid kui näiteks valge värv.

Kroomoteraapia - imeline harmooniline harmooniline lisand hüdromassaažile ja aeromaasile ning sellega saab teie keha suurim tagasinõudmine.

Kas sa tahad oma vanni saada täieõiguslik mullivann? Broneeri veebipoes Veevalude maailm - Chelyabinsk Paigaldamine akrüülvannides Usaldusväärne ja veealune valgustus soodsa hinnaga ja kvaliteetse teenusega.

Kõik tööd professionaalsel tasemel viiakse läbi Akvatekhservice teeninduskeskuse spetsialiste. Kohaletoimetamine, paigaldamine, ühendus ja garantii igat liiki töö jaoks.

Kromoteraapia slim vannis (lennuk padja) LED multikolored peatusfunktsiooniga (võimalus kinnitada mis tahes värvi).

Selle kromoteraapia peamine erinevus teistest teistest on see, et lampi kroomilamp on praktiliselt tasane. Lõikab mis tahes akrüülvannile.

   Väsimus, depressioon, stress, unetus,
  • haripunkti ja kõrvalekalded tema poolt põhjustatud
  • erinevate haiguste närvisüsteemi,
  • < Li> suurenenud turse, kui lümfototoku ja venoosse süsteemi probleemid,
  • traumaatilised ilmingud,
  • kehajärgne taastamine,
  • Ratsade pühendumine ja lihaste düstroofia
  • Jaotushäired
  • organismi noorendamine,
  • lisakaal,
  • reproduktiivtugemisega seotud probleemid

Vann koos kromoteraapiaga

Esimene hüdromassaaživann ilmus 20. sajandi alguses Itaalias. Praeguseks peavad peaaegu kõik Peterburi meditsiini- ja heaolu institutsioonid pakkuma oma klientidele hüdromassaaži. Ei ole ühtegi füsioterapeutilist programmi liigse kaal vabaneda, mis ei sisalda hüdromassaatust.

Hüdromassaaži eelised tõestasid ja kajastati 20. sajandi 60-ndate keskpaigas. See on suurepärane ja meeldiv viis vabaneda liigse kaal, nahast flabbing, tselluliidi ja lihaspinge. Hüdromassaaži läbiviimiseks nõuetekohaselt järgib nõuetekohaselt eeliseid kogu organismi. See suurendab vereringet, kiirendab Lymphotoki, aitab kaasa unetuse ja kroonilise väsimuse vabanemise parandamisele, parandab metabolismi.

Viimastel aastatel on hüdromassaažide kasutamine muutumas populaarseks Peterburi tervishoiuasutustes koos aeromassiga. Aeromaadi vaheline põhiline erinevus on see, et surve all ei ole veejoa, vaid õhujook. Aero Massaaži vannide düüsid asuvad allosas ja pinnale ronimisel on keharakkude ainulaadne küllastumine hapnikuga. Kombinatsioonis hüdromassaažiga suurendab see oluliselt massaaži mõju vee all, aitab parandada heaolu, meeleolu ja välimust.

Aeromismassaaž on kehal on kergem mõju kui hüdromassaaž. Südamehaiguste riskigruppi kuuluvate isikute puhul on parem kasutada seda tüüpi massaaži.

L>
 • akrüülvann 140 cm
 • terasest metallraam
 • 6 hüdromassaaž pihustid perimeetri vannis
 • mootor: 900 W <
 • kromoteraapia - mitmevärviline taustvalgus
 • Bach Laura akrüülvanni konfiguratsioon:

  Kroomteraapia olemus ─ Efekt inimestele, kellel on lainekiirguse valguse valguse valguse mõju terapeutilise toimega, näiteks individuaalsete organite ja süsteemide töö aktiveerimise või rõhumise, stimuleeriva või lõõgastamisega Närvisüsteemi jne. See efekt nimetatakse kromodünaamikaks.

  tunnistus ja vastunäidustused>

  Mitmemõjude kromoteraapia kasutamise ulatus. Praktika kinnitab selle olulist tõhusust rehabilitatsiooniperioodi jooksul pärast kirurgilist ravi. Muu kromoteraapia tunnistus võib olla:

  Jacuzzi kuulis täiesti kõike. Aga kas te kõik teate, mis see on ja milline roll võib teie kodu mugavuse loomise etappi mängida? Vaatame.

  Selle protseduuri vastunäidustused on valikulised, sisestatud mõnede haiguste individuaalsete värvide piirangutena. Hüpertensiivse, näiteks halvasti kannab punane tuli ja patsientidel kalduvad melanhoolia on tumedad toonid lilla ja halli. Epilepsia puhul on võimatu pikka aega vilkuv valguse tajuda.

  ravi olemus

  Värvus mõjutada tervise tervist on hästi teada. Näiteks sinine valgus võib peavalu vabaneda; Kollane-roheline on seedimise jaoks kasulik; Mesi toonid lihtsustavad vaimseid probleeme jne. Arstid kujutavad endast parimat mõju isiklikku kombinatsiooni, vähendades samal ajal minimaalse negatiivseid tagajärgi. Eksami ajal diagnoosivad ─ psühholoogilist, anatoomilist ja energiat.

  Kromoteraapia meetodid

  Täiendav toime võib saada koos vee protseduuridega. Arenenud spetsiaalsed preparaadid (soolad, aromaatsed õlid jne. d.), tugevdamine "Värvus energia" massaaži, hinge, vannide ajal.

  Instant sarnase ravi tulemus on võimatu. Pärast täielikku protseduuride ja saavutatud toetusega saate loota pikaajalise mõjuga.

  Viimatie

  Osta hüdromassaaživann valgustatud Balteco Linea 14 140x140 Eurosandi süsteemis, kus on allahindlus kataloogifunktsioonides, fotod ja konfiguratsioonid. Kohaletoimetamine Venemaa Föderatsioonis. Tellige telefoni teel. 88005504757.

  Loe rohkem

  Hüdromassaaživaba sandra 149x149 soodsa hinnaga 30 750 rubla. Radomiri ametlik internetipood pakub müüa Moskvas ja teistes Venemaa linnades.

  Loe rohkem

  Selles osas leiate tooteid kategooriast hüdromassaaživannidest jalgadele Irkutskis, meie e-poe müüb ainult kvaliteetseid kaupu parima hinnaga Irkutskis

  Loe rohkem

  Osta Beurer FB12 Minskis koos tarnimisega Valgevenes. Kvaliteedi tagamine. Massaaživann Beurer FB12 kirjeldus, fotod, ülevaateid

  Loe rohkem

  BEURER FB50 Beerer FB50 massaaživann Kokku jaoks 12900 kiire kohaletoimetamine kogu Venemaa

  Loe rohkem

  Hot vannile Beurer FB21 vanni hind 4490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

  Loe rohkem

  Beurer FB 35 Hydromassage Bath Bath Brest koos tarnega Valgevenes Elektrosila veebilehel. Spetsifikatsioonid, fotod, ülevaated ja maksumus. Ametlik garantii. Installimine

  Loe rohkem

  Top

  Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživann

  Beurer FB20 jalgade hüdromassaaživaba vanni suplemine erihinnaga Brandi kaubamärgiga Interneti-pood. Kiire kohaletoimetamine. Kõik tooted on sertifitseeritud.

  Hüdromassaaž meditsiinilised mõjud ja näidustused

  Spetsiaalne hüdromassaaž Radomiirist

  Mullivann Turbo Spa vannis puhkamiseks

  Pakume teile osta mullivanni Turbo Spa Spa Bath puhkus meie e-poe Tvgazine Omsk odav OMSK, ametlik müüja mullivanni Turbo Spa Bath lõõgastava Omskzzi jaoks Turbo Spa Bath puhkamiseks, tel. 7 3812 280107, 7 913 9702780

  Vastused küsimustele Toote hüdromassaaž jalad Bath Rolsen FM302, White 708379 Internet Magazine SiteLink Moskva

  Igaüks teab, et suur hulk refleksi punkte keskendub jala jalgsi, massaaži, mis on võimalik tegelikult mõjutada peaaegu iga sisemist organit. Lisaks on suu massaaž väga meeldiv ja lõõgastav protseduur. Täna me räägime teile hüdromassaaživannide kohta jalgadele, mis suudavad pakkuda teile tõelist spaa-protsessori kodus.

  Splesesesine plusse ja funktsioone

  Me ütleme teile, kuidas valida bassein hüdromassaažiga. Räägime tehnilise komponendi iseärasustest, konfiguratsiooni, mõned nõuanded, mis aitavad lõpuks otsustada võimaluse. Miks alustada

  Beurer FB35 jalgade hüdromassaaživann

  Hot vannile FB35 jalga Hind 5490 lk. Ametlik edasimüüja Beurer Saksamaa Arvamused Video Arvustused Video Arvamused Video funktsioonid Tasuta kohaletoimetamise garantii. Moskvas, Peterburis ja kogu Venemaal, on kasulik tellida ja osta hüdromassaaživannid amigomed.ru

  Juhised Hydromassage Bosh 1232 jalad

  ISIKLIK HÜGIEEN. Jalgade hooldusseadmed. Hüdrommasti vannide ülevaade. Ebaõnnestunud jalad peavad peitma nii mõtlema kui unustamatu puur ...

  Me kasutame küpsiseid
  Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
  Laske küpsistel.