1. Käed (4-6 korda). Lähteseis: jalgade tagaküljel täiskasvanule. Parema käe suur sõrm pannakse lapse paremas käes. Leva insurage hoolikalt lapse käsi harjast õlale, püüdes küünarliidet mööda minna.

2. Löögi suu massaaž (4-6 korda). Lähteseis: jalgade tagaküljel täiskasvanule. Lapse vasakpoolne jalg võtab oma vasaku käe. Teise käega peopesa paistab jala ja puusade välistele ja tagaküljele. Siis mine parema jala massaažisse. Lapse jalga toimub tema parema käega ja massaažiga jäänud.

3. Mao paigaldamine. Õige positsioon: Laps peitub tema kõhus, tema käed peaksid olema tema rinna all, nägu pöördus külje poole. Tagasiballiga tõstab laps oma pea. Harjutus tugevdab seljalihaseid.

4. Spin massaaž (4-6 korda). Lähtepositsioon: lamades mao jalgadel tabeli esiservale. Täiskasvanu toodab tuharad pintsli juht ja pea tuharad - peopesa pind. Siis nad käivituvad ja sõtkuvad sõrmeotstega spiraalikujulise, poolringikulaarsete liikumiste kujul mõõduka rõhuga. Vastuseks, laps tõstab pea, õlarihm ja ootab, sirgendab käepidemeid. Järgmisena järgime nõrka nibu-kujuga sõtkumist, padjadega sõtkumist ja hõõrudes.

5. Kõhumassaaž (6-8 korda). Lähteseis: jalgade tagaküljel täiskasvanule. Palmi ühe käega või peopesa mõlema käega on paiknev kõht sirged lihased üles ja alla. Teljed ja põiksuunas kõhulihased veedavad mõlema käega peopesad, liigutades neid, alustades külgedest enne peopesade ühendamist lapse naba all. Siis on ümmargused löögid ja hõõrudes kõht oma parema käega (palm) päripäeva noolega. Massaaž lõpeb nabanikate lihaste vahelduva hõõrumisega.

6. Massaaž ja reflektori harjutused peatamiseks (3-4 korda). Lähtepositsioon: lamades seljal jalgadele täiskasvanule. Vasakpoolne täiskasvanu võtab lapse vasaku jala, nii et nahk paneb suurte ja indeks sõrmede vahel. Parema käega pöialliga hõõrutakse intensiivselt jalgsi. Indeks ja keskmised sõrmed lamavad jala välispinnal. Või nad pat taga jala ja hõõruge see.

streik Ärritus Esimene sõrm jala jalgade väliskülje viienda sõrmega kannab oma jala tolmu ja ventilaatori kujuga sõrme lahjendamise. Teine ja kolmas sõrme täiskasvanu valdkonnas pahkluu liigese lööb jalad lapse ja esimene sõrm vajutab jala finger. See põhjustab sõrme painutamist. Siis liigub esimene täiskasvanud sõrm mööda jala sisemist serva lapse viiendasse sõrmele. Jalgade painutamine toimub.

7. Harjutus samm-refleksi stimuleerimiseks. Lähteseis: laps pannakse jalgadele. Täiskasvanu hoiab lapse kaenlaaluste jaoks ja paneb selle tabelisse pinnaga kokkupuutel. Laps on veidi kallutatud edasi ja ta teeb mitu kaamerat. Seda stimuleeritakse samm-refleksiga.

8. Reflexi laiendamine tagaküljel asuvasse asendisse (1-2 korda mõlemas suunas). Lähtepositsioon: küljel, jalad tabeli servale. Laps pannakse paremale küljele. Vasakpoolne täiskasvanu toetab beebi vaagna ja parempoolne (suured ja indeks sõrmed) on õrnalt juhtiv mõlemal pool selgroo suunas tuharad pea. Selle manipuleerimisega paindub laps selgroo edasi. Sama tehakse lapse asendis vasakul küljel.

10. Refleksi indekseerimine (kaob 3 kuu võrra). Õige positsioon: kõhujadel täiskasvanutele meelitatakse puusad kõhule, jalad reiedesse. ETTEVAATUST kahe peopesaga, et puudutada beebi mõlema jalajälge. Refleksiivselt laps on aktiivselt tõrjutud, painduvad jalad puusa- ja põlveliigenditesse, liigutades edasi. Refleksi indekseerimine tugevdab alumise jäseme lihaseid.

Municipal State State'i koolieelne haridusasutus - lasteaia №3 "radur" üldise ja prioriteedi tegevuse prioriteetsete tegevuste sotsiaalse ja isikliku arengu laste suletud haldus- ja territoriaalse hariduse laste SOUNTY KASNOYARSK piirkonnas

Paljud haigused täiskasvanud - pärit lapsepõlvest. Väikesed, praktiliselt silmapaistmatud kõrvalekalded arenevad aja jooksul tõsisteks kroonilisteks probleemideks, mis takistavad elu täiskasvanule. Eriti kehtib see lihaskonna arengus. Lihtne ja taskukohane ennetamine lapsepõlves säästab tulevikus kallis ravi. Kõik see, esiteks kuulub jalgade ja selgroo õigete moodustumiseni lapsele.

Täna vaatame massaaži ja erilisi harjutusi, mis aitavad kaasa tervisliku jala moodustamisele. Peamine probleem lastejala moodustamisel on võimalus arendada lamedat. Flatfoot hakkab moodustama varasemas eas ja selle aja jooksul on väga raske diagnoosida. Ja kui planeet muutub aja jooksul märgatavaks, piisab sellest probleemist vabanemiseks. See on selle probleemi peamine keerukus.

Seejärel tuleb ennetamine ette nähtud esiplaanile: jalgade massaaž ja erilised harjutused jala nõuetekohaseks moodustamiseks. See küsimus on kõige parem tegeleda vanemate - see on lihtsam neid valida mugav hetk kulutada klasside. Ja teine ​​põhjus. - Lapsed reageerivad tavaliselt halvasti autsaideri juuresolekul.

natuke vajalik teooria. Tervislik peatus Plantari poolel on kaks painduvat pikisuunalisi ja põikisuunalisi. Kindlad moodustatakse jala lihaste nõuetekohase väljatöötamise tõttu. Kui lapsepõlves on jalgsi lihased halvasti arenenud, moodustub lamedad, mis võib olla nii pikisuunaline kui ka põikisuunaline. Aja jooksul, kui te seda probleemi tähelepanu pöörata, moodustuvad jala luud valesti ja seejärel mõjutavad olukorda palju raskemini. On vaja nautida spetsiaalseid kingi ja ortopeedilisi Insameid.

2. Ruum peab olema hästi ventileeritud, kuid samal ajal vältige mustandeid - seega kombineeritakse jala moodustumise protseduurid kõvenemisega.

Stop massaaž. Lähtepositsioon - laps seisneb seljal. Hoidke oma last ühe käega shini valdkonnas. Eesmärk ja keskmised sõrmed teise käe panna tagaküljel jala (tõste jala). Ümmarguse liikumise pöidla energeetiliselt insult ainus, saate "joonistada" kaheksa. Seejärel massaaž teise jala, muutes käed vastavalt. Iga liikumine korratakse 8-10 korda.

Stop-refleksi kasutamise paindumine ja pikendamine. Lähtepositsioon - laps seisneb seljal. Hoidke oma lapse jalg Shini valdkonnas. Thumbi otsa kiireks klõpsake sõrmede baasil kiiresti lapse ainus lapse. Vastuseks sellele ärritusele paindub laps jalgsi. Siis koos sama sõrmega veeta survet jala jala välisküljele maizinist kand. Laps laiendab oma sõrme. Korrake treeningut 8 - 10 korda iga jala jaoks.

3 - 6 kuu vanuses teostatakse samad harjutused ainult energilisemate ja pikemate aegade puhul. Foot-massaaži sooritamisel on vaja kasutada Polativania vastuvõtmist. See viiakse läbi teel: sirgendatud sõrmede tagaküljel (indeks ja keskmise) parempoolne käsi rakendatakse kopsurütmilisele puhumisele mööda lapse suu.

Self tõstetud sirged jalad. Lähtepositsioon - laps seisneb seljal. Hoidke võlukeppi või mänguasja beebi sirgemate jalgade kõrgusel ja soovitame seda jõuda jalgade pulgadesse. Esialgu rakendamine selle harjutuse on ebatäiuslik: jalad lapse painutatud põlved, peatus sulatada, kõht ei ole tõmmatud. Sellisel juhul puudutage jalgu lapse jalgadele, julgustades seda hoidma sõrmedega ja tõsta oma jalgu sirge nurgale torsoga. Harjutus muutub aktiivseks ja korratakse 6-8 korda.

kükitama. Lähtepositsioon - laps seisab laual. Kui laps on hea ilma toetuseta, siis viige ta käed ja tehke see kükitamiseks, levitades põlvi külgedele ja siis tõusta. Veenduge, et lapse jalgsi seisis lauale täielikult. Tõuse ajal tõstakse lapse käed üles, lase tal tõsta sokke.

7. Refleksi mõjud südame kahepoolse teabevahetuse südame aktiivsusele kesknärvisüsteemiga vastab nn südame refleksidele. Praegu on kolm refleksi mõju - oma konjugaat, mittespetsiifilised. Kvaliteetsete südame refleksid tekivad

11. Refleksi harjutused ja massaaž on pihustavad ja hõõruvad lapse peatust (vt kompleksi 2, harjutusi 11 ja 12). Seejärel vajutage sõrmede alusele ja jalgade välisserva hõõrudes helistage refleksi laiendusele ja painutades lapse peatamist. Massaaži täielik

4. Reflex harjutused vaia ja indeksi sõrmed võtta jalad lapse ja teiselt poolt (või pöidla) klõpsa baasi sõrmede jalgade. See peaks põhjustama jalgsi refleksi painutamise (joonis 43). ATEMS valguse lööki liikumise

Massaaži tehnikad ja harjutused, mis aitavad kaasa jala ja puusalihase tooni vähendamisele ja tugifunktsioonide väljatöötamisele ahi tõukejõude tooni kõrgemale, poiss vaevalt levitada jalgu külgedele ja kui te võtate selle hiire alla, ületab see jalad. Sellega seoses enne

Reflex muutused lihaste ja Fasciance'is. Diagnostika. Fassaadide ja sidemete korrigeerimiseks mõeldud meetodid ühendavad ja integreeritud struktuurid, mis on võimelised lühendeid võimelised, kuid aeglasemad kui lihased. Lihastesse tungimine, teised sügavad kuded ja õõnsused

Põie refleksiitsoonid on ümara kuju, see asub kookon piirkonnas tagumise läbipääsu kohal. Seda uuritakse, nihutades kudede ja ileumliidete vahel. Patsiendi esialgne asend - istudes massaažilaual (võib valetada),

REFLEXi tsoonid hävivad ainus ainus, parem jalg, parempoolse jala siseküljel parema jala peale, vasakpoolse peatuse välisküljel vasakpoolne peatus , välisküljel

Refleksid Ladonale Palm, sisemine käsi ladm, vasakpoolse peopesa siseküljel, parempoolse tagakülje taga, tagaküljel

Stopprodlit harjutused, seejärel alandage paremat õla. Korrake 8 korda. Single, siis alandage vasaku õla. Korrake 8 korda. Aklona pea vasakul ja paremal. Korrake 8 korda. Üks käed üles, siis alandage neid. Er paigas, tõstes põlvili muusikaga taktitunne. Töötamine kohapeal,

Harjutus "Stop ja Palms" treening "Lõpetage sulgemine ja palmid". Lülitage tagaküljel sisse (tahke sile pinnale) ja kriippige peopesa. Jagage põlvili, haigeid jalgu. Vajutage padjad oma sõrmedega üksteisega ja pigistage 10 sekundit. Mine

Üks oluline hetkede igapäevase rituaali jalgade jaoks jalgade massaaž. See ei ole mitte ainult meeldiv, vaid ka kasulik okupatsioon. Fakt on see, et jalgade asub, mis vastutavad peaaegu kõigi meie kehade eest. Nende mõjutamisel parandame oma heaolu.

Räägime kõigepealt tavalise massaaži kohta, mis aitab leevendada pingeid ja mõnikord võib see ergutada. Niisiis, kuidas teha seda õigesti, see ei ole oluline, mida te teete või keegi teine.

1. Kõigepealt langetage jalad sooja veega. Võite lisada sinna, meresoola, maitsetaimede keetmist jne. Siis pühkige jalad hästi.

2. Nüüd saate massaaži minna. Kõigepealt tehke libisemise liikumised. Tõmmake jalg kõigepealt üles, kuni see peatub, siis üles.

3. Kandke õli või kreemi. Võite proovida seda segu teha: võtke 2 spl. . Iga taimeõli, lisage 3 tilka ja 1 tilk geraani eeterlike õlide.

4. Haarake jalg mõlema käega, nii et pöidlad on top. Ja konsolideerida tõste jalad. Liikumised peaksid olema piisavalt tugevad. Massiivsed sõrmed.

5. Nüüd laiendage peatust. Nii et pöidlad on ainus. Ja jällegi, ringikujulised liikumised masseerides, alustades sõrmedest ja lõpeb kreeniga.

Massaažis saate tuua mõned hiina meditsiin ja alustada punkti massaaži. Te saate seda teha kahel viisil. Esiteks, sõrmede abil, täpsemalt fealange, kaotada kogu tallade ja pahkluu kogu pinna. Ja teiseks, saate, kasutades jalgade kaarti, mõjutada elundite teile. Ja üks ja teine ​​viis keha kasuks mõjutavaks.

Peatuste erilised harjutused tuleks kasutada koos ülajästesemete lihaste üldiste väsitavate harjutustega, õlarihma, alumise jäsemete, eriti kuna planeet esineb sagedamini nõrgenenud lastel. Sageli on Flatfoot satelliit skolioosi või picdogic kehahoiaku.

Jalu ja Shin lihas-sideseadme mahalaadimiseks on vaja teha erilisi harjutusi istuvas ja lamades asendis. Peamised tüüpi harjutused lamedad on plantal painutamine (tõmmates alla varbad alla) ja peatamise peatamise (pöörake sees). Tuleb vältida stoppi tungimist: see liikumine suurendab jalgade ja jalgade sidumis- ja lihaste aparaadi patoloogilist seisundit.

Lisaks süstemaatilistele treeningpraktikale lasteaia, kooli või laste kliinikus on soovitatavad igapäevased õpilased kodus. Kõik harjutused peavad tegema paljajalu.

Viimatie

Massaaž lamedas

Loe rohkem

Suu massaaž ja peatage Samaras 600 rublast. Vali parimad ilu magistrid hinnad, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult Profi. U. Salvestage online 171 Master näited teoste ja ülevaateid Kõik valdkonnad oma teenuse küsimustiku rohkem kui 200.000 spetsialistid

Loe rohkem

Jälgi Koolitusmassi Gouache Scraper'i poolt Kemerovos taskukohaste hinnakvaliteedi kursustel diplomiga, Peterburi ilukõla klasside huvitavaid teemasid.

Loe rohkem

Kliinilises haiglas Yausa, rindkere radiograafia viiakse läbi diagnoosimiseks mitmete haiguste, sealhulgas tuberkuloosi ja kopsuvähi.

Loe rohkem

Mis teiega sõna otseses mõttes kraapige kõik halvad nii hiina keeles, selle massaaži helide nime. Tõepoolest, massöör töötab keha ilma käteta otse, kuid spetsiaalne kaabitsaga. See on üsna tundlik protseduur, mõnedes kohtades isegi valus.

Loe rohkem

Massaaž Izhevski hinnad alates 100 rubla, 30 Aadresside kliinikud, 817 Patsiendi ülevaateid.

Loe rohkem

Majapidamismaja Azovlandis saavad igaüks kasutada meie massaažiruumi. See pakub lõõgastumist, strounte'i, lümfisüsteemi ja tselluliidi massaaži.

Loe rohkem

Tagakülje tagakülje massaaž võimaldab teil kõrvaldada verehooldusnähtused, parandavad verevoolu ja selle ringlust, rikastada hapnikku. Gaisha selja massaaž kui kasulikud, näidustused kasutamiseks, kuidas teha massaaži. Ta ei ole vastunäidustatud lastele, mida saab teha, alates 4-aastasest vanusest. Seda saab teha nohu

Loe rohkem

Top

Terapeutiline massaaž Navarakzhi kuuma riisikottidega

Jälgi Hiina massaažiprotseduuri Guash Tagasi Salon Kolibrimaassage madala hinnaga Hiina massaaž Gaisha tagaküljel Kiievi Record 38 050 3842116, 38 097 8571934, 38 093 0492891 Soodsad hinnad

Kasutus- ja paigaldamise ametisse nimetamine ja soovitused

Moskva spetsialistide emaka torude obstruktsiooni takistuse ravi. Kogenud dokiginekoloogid teostavad emaka torude obstruktsiooni täieliku diagnoosi

Projektid

Venemaa Föderatsiooni presidendi ühtne avaldus kodanikuühiskonna arengu kohta alates 3. aprillist 2017.

Masterclass massaaž kui taastada NGPA sportlased neid. K. Minina

IFC ravimeetodi terapeutiline füüsiline kultuur, kasutades füüsilise kultuuri tööriistu tervise taastamiseks.

Peamised tsoonid ja massaaž. Osa 1. Massaaž õlad ja kaela

Artiklid ilu, tervise, hariduse, meelelahutuse, fitness ja paljude teiste asjade kohta Cububone'is. Cupibonus on allahindlused kuni 90 iga päev Moskva Toll Cupibous. W.

Meditsiinikeskuse arst siin Minskis

Teave Osalonpalcherry väga hea

Terapeutiline selja massaaž Kiev Hind 550 UAH Bodyxs Studios

LPG massaaži riistvara kosmeetika meetod joonise ja tselluliidi maadluse parandamiseks. Vaakumrull massaaž on näidatud ülekaaluline tselluliit vähendada ilminguid armid ja venitusarmid kohalike rasvühendused. Registreerige kliiniku spetsialistiga konsulteerimiseks telefoni teel 044 2215974.

Massaaž Kiev, Center registreerumiseks massaažis Salon Kiev, Keskus, Massaaži hinnad Kiievi kesklinnas stuudios

Liigne ravi selg, taga- ja liigeste Kiievis manuaalse teraapia ja massaaži manuaalprogrammi keskel. Käsitsi ravi, massaaž, füsioteraapia, füüsiline füüsiline harjutus, meditsiiniline ravi. Kõrgeima kategooria arstid. Litsents. www. AnualPro. Iev. A.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.