rindkere deformatsioonid lastel - rinnaku ja servade keerdumise ja tema servade keerdumise varajane omandamine. Rinna deformatsioonid lastel ilmneb nähtava kosmeetilise defekt, hingamisteede ja kardiovaskulaarsete süsteemide aktiivsuse rikkumine (õhupuudus, sagedased hingamisteede haigused, kiire väsimus).

Põhjused

Enim rindkere deformatsioonid lastel on geneetiline patoloogia. Teisisõnu, on juba programmis geenides, mis algab rinna viimistluse ebaõiget kasvu ja arengut. Üsna sageli kipuvad vanemad süüdistama lapse deformatsioonide välimust. Aga enamasti, peamiselt deformatsioon rinnus on geneetiline kaasasündinud vice, mis õnneks on võimalik kohandada.

Kui deformatsioon on kaasasündinud, siis sellistes olukordades muutub rinna esikülje vorm. Sellistel rikkumistel on kaasas ribide vähene arendamine või nende puudumine lihaste ja rinnakute alaerendus.

Omandatud deformatsioonide esinemise põhjused hõlmavad erinevaid haigusi (rigid, scolioos, kopsude kroonilised haigused, luude tuberkuloosi), vigastused, põletused, mis tulenevad rindkere piirkonnas.

Sümptomid

Välised muutused. Enamikul juhtudel (92% kõigist kaasasündinud deformatsioonidest) lastel on lehtri sarnane rinnaku patoloogia, mida iseloomustab ribi kõhre defektne areng, mille tulemusena on rinna madalama või keskmise tsooni süvend moodustatud. Suur suureneb ristsuunas oluliselt.

Kuna laste keha moodustumine kasvab ja väljendunud iseloomu moodustamine. Kuna ribid kasvab, on rindkere õõnsus selgelt vähenenud, mis omakorda põhjustab pöördumatult selgroo ja tegevuste rikkumise vastu Kardiovaskulaarse süsteemi ja kopsud.

vastsündinutel on nendel patoloogial nõrgalt väljendunud iseloomu ja omandab kolmeaastase vanuse väljendunud aste. Sissehingamisel, perioodiliste ribide märkimist ja paradoksaalset hingamist suurendatakse, mis toob kaasa hingamisteede rikke arengu.

Rinna deformatsioonid leidub 2% inimestest. Muudatused (defektid) luu- ja kõhre kudedes vähendavad nii rinna tugifunktsiooni kui ka vajalikku liikuvust. Rindkere deformatsioonid (rinnam ja ribid) ei ole mitte ainult kosmeetiline defekt ja põhjustada mitte ainult psühholoogilisi probleeme, vaid põhjustavad sageli ka rinnaelundite funktsiooni rikkumist (kardiovaskulaarse süsteemi ja hingamisteede).

Põhjused

Rinna deformatsiooni põhjused võivad olla nii kaasasündinud kui ka omandatud. Peamised põhjused on järgmised:

Kliinilises praktikas leitakse kõige sagedamini rinna lehtri deformatsioon ja silindri deformatsioon.

Voronk-kujuline rindkere deformatsioon (ebaaus rinnad)

Rinna (ebaaus rinnad) lehtri deformatsioon on praegu rindkere kõige levinum deformatsioon ja esineb 1 juhul 400 vastsündinust. Cilent deformatsioon, nagu teine ​​kõige levinum deformatsiooni vorm, esineb 5 korda harvemini kui lehtri kujuline rindkere.

Viimatie

Meie meditsiinikeskuses saate registreeruda mis tahes massaaži jaoks Meie spetsialist tegeleb järgmistes massaažides aromaatsetes, lümfis-, kohalikul, guuašš ja paljud teised

Loe rohkem

Mõju meridiaanidele ja punktidele spetsiaalse kaabitsaga

Loe rohkem

HIVAMATMASHAMiga kahjutu ja valutute tervise taastamine. Tunne ennast rõõmsameelselt. Tundke sügava massaaži kogu positiivset mõju.

Loe rohkem

Kiirem klõpsamine link33 Kogu informatsioon siin GT httpbombavids.Rucellulit.cGi19ampparameTercellulit

Loe rohkem

Massaaž suurendab ideaalselt nii füüsilise ja närvilise pinge, aitab meeles selguse. Üks massaažiseanss võib patareisid täielikult laadida.

Loe rohkem

Tervise massaaži ja võimlemise tehnika manipuleerimine tema rinnale lapsele. Ravi jõud. Näidustused Haridus Tervislik laps

Loe rohkem

Võimlemine lapsele fytballis. Internetmagisin Kas mu ema pakub ostma riideid, naistepesu, tulevaste emade ja imikute tarvikuid konkurentsivõimeliste hindadega. Lai valik, kvaliteetsed kaubad. Vene Föderatsioonis on tasuta saatmine 3000 rubla summas ostmisel

Loe rohkem

Terapeutiline võimlemine sulgemisel on eesmärk tugevdada ja aktiveerida lõdvestunud lihaseid ning vastupidi lõõgastuda lihaseid suurenenud tooni.

Loe rohkem

Tselluliidi mähk on efektiivne salendav protseduur. Anti-tselluliidi mähised tsellulaadi kliinikus Moskvas pakume kiire kaalulanguse ja taastamise organismi vahetusfunktsioonid. Hinnad tõhusate tselluliidivastaste mähkmete kaalukaotuse jaoks võrgukliinikute tekeldades

Loe rohkem

Top

Isemassaaž. Kuidas tegeleda isemassaažiga või massaaži ilma massaažita terapeutita.

Praktilised massaaži meetodid ja isemasilmsed käte väikese liikumise arendamiseks.

Sleep Standards Kui palju peaks laps magama 6 kuud päeva jooksul

Kui palju laps peaks magama 6 kuu jooksul. Põhjused uneta. Mis mõjutab poiss une. Kuidas korraldada päeva unistus lapsele 6 kuu jooksul.

Kuidas kodumassaaž aitab normaliseerida une ja tunda end paremini

INSOMNIA stressi põhjused, halb heaolu, vaimsed häired ja paljud teised tegurid. Arvatakse, et seda ravida ainult ravimitega. Siiski ei ole artiklis artiklis, kuidas täpselt massaaž aitab normaliseerida une ja üldist seisundit.

Massaaž kommuga 50gym

Massaažikapp Moskvas Metro Commurdis 50GYM fithelubis. Helista 8 495 2051111

Antistress 4 Beautyyster vaiksele elule

Stress võib olla tõsiste haiguste eelkäija nii füüsilistel kui vaimsetel tingimustel. Seetõttu on hädavajalik osaleda lõõgastav massaaž.

Õppimise keeruline varude paigaldamise peatus

Harjutused ja massaaž koos lamedate mängudega, harjutuste ja võimlemise komplekt varieeritud paigaldus peatus

Massaaž pärast liikumise elu liikumist

Kuidas jalg massaaži teha. Jala massaaži, jalgade ja puusade kasutamine. Self-imemiseks meetodid, hõõrudes, sõtkumine, koputamine ja teised.

Lamedad lastel

Massaaž lamedas

Massager Stop Foot Yamaguchi kroon

Suu massaaž ja peatage Samaras 600 rublast. Vali parimad ilu magistrid hinnad, hinnangud ja tegelikud ülevaated ainult Profi. U. Salvestage online 171 Master näited teoste ja ülevaateid Kõik valdkonnad oma teenuse küsimustiku rohkem kui 200.000 spetsialistid

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.