Meditsiinikeskus "Manus-Plus" on äärbuste, ortopeediate, neuroloogia, manuaalse ravi, refleksioteraapia ja terapeutilise massaaži arstide kõrge professionaalsus.

Kaasaegsed meetodid selgroo haiguste raviks selgroode, liigeste, sidemete ja lihaste haiguste haiguste ja traumaatilise rehabilitatsiooniga, terapeutilise ja riistvara kosmeetika, kardiovaskulaarse süsteemi ravi Ja palju muud.

Meditsiinilise ja rehabilitatsiooniprotsessi peamine ülesanne keskuses on naasta täieliku eluea patsientidele võimalikult lühikese aja jooksul.

Kõik meie keskuses töötavad arstid on kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, omavad kogemusi töökogemust rohkem kui 23 aastat. Vastuvõtt viivad läbi Verbonoovoloogi, kandidaat Med. Nauk, Vene Föderatsiooni akadeemik Volyakov Vladimir Mišhailovich.

Asume aadressil: ul. Jubilee, 49. Tel.: 33-91-68.UL. Zhukova, 6, büroo 10. Tel.: 51-01-75; 510-176 .-------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------- Ajakava: esmaspäev - reede: kella 10.00-19.00. Tarbus, pühapäev: päev Väljas.

- Rospotrebnadzor, territoriaalse osakonna föderaalse teenuse tarbijaõiguste kaitse ja inimeste heaolu Samara piirkonnas Aadress: Tolyatti, Moskva Avenue, 19 / Sverdlova, 84 Telefon: (8482) 37-22- 03 Faks: (8482) 37-01-33 - Federal Service territoriaalne osakond tervise järelevalveks. Aadress: Tolyatti, Moskva ProSPEKT, 19 / Sverdlova, 84 Telefon: (8482) 37-22-03 - Tervise- ja Samara piirkonna tervishoiuministeerium. Samara, ul. Leninskaya, 73Tefon vastuvõtt: (846) 332-93-09

Kirjeldus

    süstimine Intramuskulaarsed
   • süstimine intravenoosne
   • tilk
   • blokaadid
   • refleksoteraapia
   .

   Meie teenuste kaart

   Kliinik lapsepartner Plus on Suurim Zelenogradi multidistsiplinaarne meditsiinikeskus täiskasvanutele ja lastele, kes juhivad oma lugu alates 2002.

   Töötame teie jaoks iga päev, sealhulgas nädalavahetustel ja puhkustel, pakkudes kvaliteetset arstiabi ilma viivitused ja järjekorrad, põhjalikult ja lühikese aja jooksul.

   Me ei seista ikka veel, arendame pidevalt, pidevalt meie tööd parandades. Sellepärast meil on nii palju toime pandud patsiendid, kes soovitavad meid ja tulevad meie peredele! Usaldades oma tervise ja tervise oma laste meie spetsialistide, võite olla kindel usaldusväärse diagnoosi ja kvaliteediga ravi.

   Teenused:

   Perekonna meditsiinikliinik "lapsepõlve pluss" pakub teenuseid kõigis nii lastele kui ka täiskasvanutele ning saate üksikasjad välja selgitada 8-800-234-58-34-ga.

   kaasaegne meditsiiniline diagnostika alus:

   EKG, EEG, M-ECHO, EKG / HELL Holter, spiromeetria, impulssoksimeetria, audiomeetria, impedancetry, ocucoustic emissioon, igat liiki ultraheli, neurosonograafia, gastroskoopia.

   Saavutused:

   2002. aastal korraldati "lapsepõlve" meditsiinikeskus LLC "Latones" põhjal, et pakkuda meditsiiniteenuseid väiksematele patsientidele (lapsed sünnist kõrgemale kooliealistele). MC "lapsepõlv" tegutseb Moskva tervishoiukomitee litsentsi alusel nr 15252/6711 dateeritud 11. veebruaril 2002 ja Föderaalse teenuse litsents tervise ja sotsiaalse arengu järelevalvet nr 77-01-000564 14.04. 05.

   2007. aastal reorganiseeriti MC "lapsepõlv" perekonna meditsiinilise kliiniku "lapsepõlve pluss": konsultatsioonid, patronaaž, diagnostika ja ravi lastele ja täiskasvanutele vabatahtliku tervisekindlustuse lepingu (PMC politsei) all.

   Füsioteraapia kabineti "lapsepõlve pluss" oma varustuse laius on parim meie linna erasektori meditsiinikeskuste seas. Seal on seadmed, mis ei leia riigi kliinikud.

Viimatie

Võite tellida Massager Vacuum Worboanka Vacuumag Vacumag brändi, värvi, suurus 131 rubla kohaletoimetamisega Jekaterinburgis. Me garanteerime müügi kvaliteetseid kaupu.

Loe rohkem

Traditsiooniline või StoneMasha, samuti spapogrammid valida ühe või kahe jaoks sigooni salongis. Soodustus kuni 57 Ekaterinburg Cupupon

Loe rohkem

Metroojaamade kõrval Novoslobodskaya ja Mendeleevskaya kõrval

Loe rohkem

Freshjob Värsked vabad töökohad ja jätkamise alus Venemaal. Töö otsetööandjatelt

Loe rohkem

128226 Y011100 Tahad 11088 Osta Massaaž PILLOW 9889 BEST SHELYBIINSK Hind 9989 Garantii 9989 Tasuta kohaletoimetamine 9989 Arvustused hotellid

Loe rohkem

Kui on soovitatav viia läbi voolumassaaž lastele koos köha, mis on selle protseduuri omadus, mida haiguste all on näidatud ja mis võib olla vastunäidustusena

Loe rohkem

Lümfivool näo massaaž ja decolte ala, hind Kiievis. Odav nägu noorendamine. Teenuste maksumus, nägu noorendamine massaažiga.

Loe rohkem

Top

Dubrovsky V.I. Kõik massaažitüübid

Dubrovsky V. State Bu Publisher Noor valvur Avaldamise aasta Ggyg 1993 Lehekülgede arv 428 Vene keel.

Meditsiiniline Hüdromassaaž Bath Arst Jet Medical Jet 232142 Osta Internetmagazine, Peterburi

Online-kataloogis ja akrüülvannikupood Doktor Jet Dr. Jet alates kättesaadavuse kättesaadavuses soodsa hinnaga OSKAWA Tasuta kohaletoimetamisega ka Venemaa piirkondadele

Ebonite Instagrami postitused Fotod ja video Picuki.com

Eboniidi ketas hõõrdumisega kuivale nahale põhjustab valusate tsoonide mõjutamist, käivitades kehasse iseenese tervendava mehhanismi, parandades vereringet ja optimeerides metaboolseid protsesse.

Self-massaaž, tselluliidi isemassaaž. Looma, kaela, käte ja jalgade isemassaaži põhialuste õppimine. Dr Chernovi tervisekeskus VALEMED VALEMED

Dr Chernovi tervisekeskus VALEOMED VALEMED pakub isemassaažiõpet, enese tegemise kõhtu. Anti-tselluliidi isemassaaž.

Konya massaažiteraapia päeva spa juuksehooldus vahatatud, küünte, toit, nägu png

Kulinaarsed retseptid kõikide sündmuste eest. Retseptid maitsva toidu valmistamiseks. Kulinaarsed retseptid kõikide sündmuste eest.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.