vannitoas tuleks alati säilitada. Iga kasutamine peaks lõppema vee laskumisega ja loputage kausi põhjalikult, pärast seda, kui see on vajalik pehme koega pühkida, eriti hoolikalt, peaksite kõndima hüdromassaažitorude kinnitusvahenditega. Vähemalt kord kuus nõuab mullivanni printimist. Te saate seda harvemini teha, see kõik sõltub sellest, kui tihti kasutab vannituba.

Kõige sagedamini toimub perenaine protseduur samal ajal, kui kogu korter puhastatakse, jaotatakse protsess protsessi jaoks. Vannipesu tuleb sellisel viisil läbi viia:

alustada käsna ja puhastusvahendiga eemaldage olemasolevad saasteained. See on väga oluline puhastada kohtades, kus düüsid ja ploomi augud asuvad. Järgmine liikuge desinfitseerimiseks. Selleks täidetakse vann veega veega, nii et kõik kättesaadavad augud on suletud, desinfitseerimisvahendid lisatakse vedelikule, on võimalik kasutada kloori või spetsiaalselt projekteeritud kompositsiooni.

Ärge kasutage abrasiivseid ja vahutavaid kompositsioone. Jacuzzi tuleb lisada lühikese aja jooksul, et tabada kompositsiooni kõik torud, mille järel vee äravool. Järgmine Loputage vann, selleks peate valima vett ja käivitage pumbad umbes 10 minutit.

Kuidas valida hüdromassaaživaba

Akrüülvanni hüdromassaažisüsteemi puhastamine, hüdromassaažide dušš peab olema vähemalt kord kuus

Jagage vedeliku pesuvahend (vastavalt kasutusviisile, pesuvahendi juhendamisele) ja käivitage hüdromassaažide paigaldamine umbes 5 minutiga.

Ühised tehnilised probleemid

Hot vann - keeruline tehniline süsteem, mis on varustatud muljetavaldava funktsionaalsete vahendite kogumiga. Nad vastutavad seadmete käivitamise ja peatamise eest, stimuleerivad vee liikumist, küllastunud õhuga, moodustavad rõhku ja teostavad endiselt mitmeid erinevaid mõteseid toiminguid.

Koos teiste seadmetega vajavad mullivanni funktsioone planeeritud ja mõnikord planeerimata teenuses. Planeeritud inspekteerimised tuleks läbi viia tehnilise süsteemi tootja poolt määratud sagedusega, piiramata - vahetult pärast probleemi avastamist.

Jaguzzi tehniline varustus vajab ennetavaid kontrolle ja perioodilist tõrkeotsingut, mille osa saab korrigeerida oma kätega

Hot vannil on keerulised seadmed, mille jaoks soovite järgida ja teha ennetamist, et vältida jaotusi. Kõik selle tehnika omanikud püüavad läbi viia kõik mullivanni hooldamise menetlused, kuid jaotused on ikka veel juhtunud ja igaüks peaks teadma, et hüdromassaaži süsteemi ebaõnnestumise korral. Hüdromassaaživahendi remont on raske protsess ja tuleb teostada õigeaegselt ja spetsialistide abiga.

Sageli uudishimulikud probleemid

Selleks, et mõista, mis teie vannituba juhtus, mis äkki lõpetas korralikult toimimise, peate teadma, millised on kahjumärgid.

Veel homosennide jaotuste kohta

Hüdromassaaživanni keerulise süsteemi mis tahes jaotus ei tohiks mitte ainult hostit hoiatada, vaid anda selge lubadusele, mida peate kohe tegutsema ja ärge püüdke ennast parandada, vaid helistada viisardile . Remont hüdromassaaživannide oma kätega saab teostada ainult ettevalmistatud omanik, kellel on oskused töötavad tõsiste seadmete ja seadmetega. Kõige tavalisemad jaotuste põhjused:

Kui üks või mitu seadmete mehhanismi ebaõnnestub, tähendab remondi gridromasege vannid kindlasti sõlmede asendamist, seda saab teha ainult spetsialistide poolt. Kõige sagedamini ei suuda aerosompressorid, pumpamine seadmed, pihustid ja veekogujad ebaõnnestuvad. Pneumaatilised süsteemid ja juhtimissüsteemid purunevad palju harvemini.

Kuidas hoolitseda kuumutusvann

Jaguzzi jaotuse peamine põhjus on vale auto vanni parandamiseks ja pärast seda. Selle teguri välistamiseks on vaja uurida kõiki hüdromassaaživarustuse hooldamise eeskirju ja järgida neid rangelt.

Puhastusturg pakub suurt hulka erinevaid hüdromassaaživahendeid suplemiseks. Valikukriteerium peaks olema keskkonnaohutuse nõuded, inimestele kahjutus. Ravimite kasutamisel järgige rangelt pakendil näidatud annustamisjuhiseid, mis aitab vältida paljusid üllatusi, allergilisi reaktsioone ja muid tervisega seotud probleeme.

Kui te täidate kõik soovitused mullivanni eest hoolitsemiseks, siis teil on probleeme vähem remondiga ja nautides ujumis- ja massaažiprotseduuride tegemist rohkem.

Akrüülvann, nii et see teenib oma omanikku pikka aega, säilitades originaalse särava värvi ja meeldiva sujuvuse, nõuab ettevaatlikku, kuid samal ajal hoolikat hooldust ja hüdromassaaži akrüülvannis - erilist Hooldus on kahekordselt. Selles eliidi torumees on elemendid, mida tuleb tingimata nõuetekohaselt kontrollida. Selle spetsialisti ei ole vaja piisavalt lihtsaid tegevusi mullivanni kasutajatele. Seejärel ei jõua torustiku kunagi kole ja ebameeldivat väljanägemist.

Juhuslik hooldus akrüülhüdromassaaži vannituba

Iga päev akrüülhüdromassaaživormi vannituba on nõutav esimesest päevast pärast paigaldamist. See koosneb pinna pühkimisest pehme käsnaga (mingil juhul ei ole karm, muidu kannatavad) väikese koguse erilisega, mis on ette nähtud akrüülvannide, geeli või vedeliku pesemiseks mõeldud pesemiseks. Kompositsioonis on need väga õrnad, kuid samal ajal ei ole mitte ainult kõik väike reostus täiesti kõrvaldatud, kuid isegi kergesti eemaldada rooste, lubi õitsemine ja muud "võlusid", mis on meie kraanas rikas vees.

Regulaarselt, paremad ajad kuus, tuleb läbi viia rohkem kümblustünnide puhastamist. Akrüülpindadele sobivad spetsiaalsed tööriistad tuleb uuesti rakendada pehme lapiga või käsnaga 5-10 minutit ja lahkuda ning seejärel pesta rohke veega. Teine võimalus on valida vees mullivannis, lisada mõned puhastusgeel ja oodake sama 10 minutit. Otse, lubi saab proovida nn riikliku meetodi eemaldamine - sidrunimahla (või äädika) soe nõrk lahus.

Mõnikord ilmuvad kriimustused mullivanni pinnal. See ei ole asi, akrüülkatte saab poleerita, lihtsalt ei saada protsessi ära. Väikese poleerimise jaoks on vaja liivapaberit. Niisutage vee tükki liivapaberi (sobib terasusega 1500 MK), veeta natuke ja seejärel rakendage tavaline hambapasta sellesse kohta, hoidke seda veidi ja pühkige pehme lapiga. Kriimustused kaovad. Sügava kahju jaoks ei sobi see meetod siiski sobiv.

ja nüüd, kuidas käsitleda mullivannide tsingitud ja kroomitud osade spetsiaalseid üksikasju, samuti elektrilisi draivereid, lülitid, kontakte. Reegel on siin: ilma vajaduseta puudutada midagi paremat. Kõigepealt piisab kuiva lapiga pühkimiseks, teine ​​- regulaarselt kontrollimiseks. Märkida rikke, isegi lihtsa kahtlusega, helistage paremad meistrid. Samuti on seda väärt korrapäraselt kontrollida, kas torud ja reovesi ei ummistunud. Vastasel juhul võib juhtuda paremale kodu spaa protseduuri ajal PE-le.

Pesu akrüülhüvitised välistavad ägedate esemete, abrasiivide kasutamise. Esmapilgul võib nende kahju jääda märkamata, kuid sile pind on rikutud. Ja seda enam hambapasta ei ole enam taastatud.

Need lihtsad protseduurid, mis regulaarselt kasutamisel ei pea isegi tööd tegema, säilitab teie hüdromassaaživahendi täiuslikus seisukorras.

Viimatie

Lae alla e-raamatute laste massaaž. Elena Isaevi järkjärguline juhend tasuta igas formaadis FB2, TXT, EPUB, PDF, RTF ilma registreerimiseta Teie laps sündis ja olete valmis andma talle kõik kõige ilusamaid jalutuskäru, kõige ilusamaid mänguasju ja kiiremat tekk. Ja nüüd on kauaoodatud hetk tulnud teie lapsele kodus ja näeb ennast, n

Loe rohkem

Kuidas valida skreeperit Gouache massaaži 9889 jaoks

Loe rohkem

Näo massaaži kivid protseduuri omadused. Stoneprocestori tähised ja vastunäidustused. Mis on tiibeti näo massaaž kividega

Loe rohkem

Me ütleme, kuidas tegeleda massaažirulliga kodus või maksimaalse mõjuga saalis.

Loe rohkem

Sageli tahab igaüks lõõgastuda, nautida, lõõgastuda. Eraldi inimesed osalevad Tai massaažis. Mis on millist tüüpi tüüpe

Loe rohkem

Kõige sagedamini ilmub ametiasutuste probleem naistel, kes on üle 30-aastased naised, kuid see võib olla ka kaasasündinud. Teine juhtum on tõsisem, nii et saate vabaneda kosmeetilisest puudusest ainult kirurgilises tees. Aga kui olete huvitatud, kuidas tõsta ülemise silmalau ilma ooperita

Loe rohkem

Q / operaatori tööotsijatele kohapealse tööhõive keskuse avaliku andmebaasi küsimustiku tööotsijad kokkuvõtte vormis. Töötaja üksikasjalik otsing on saadaval SZNi praeguses andmebaasis.

Loe rohkem

Top

Kuidas valmistuda massaaži seansi spa Salon Bali Spa Zelenogradis

Kuidas valmistuda massaaži 127811 spetsialist vihjeid Natalia Tkachenko Massaaž See on üks kõige õhem kunst ja see ei ole

Käsi ja elektrimassagerid tagaküljele

Professional Masseur Services See on muidugi väga hea, kuid mitte igaühel on vajalikke vahendeid. See ei ole ostmine, kuhu saate manusena teha ja kasutada on aeg, see on pidev investeering.

Näpunäiteid ja ülevaateid Parim kaela massager

Kõik Novosibirski raadiojaamad ja telekanalid, raadiokava vene ajakava vene keeles, DX-kõneklubis, nädalas Mediacom digestis, kataloogiradade ringhäälingus vene keeles, maailmaraadio radiomir Tina Krasnopolskaya, Rahvusvahelise Radio Taiwani lehekülg, Rahu raadiojaama aadresside qSL baas Tehnika, Hiina retseptide köök, palju teavet fännidele pikamaa DX raadio, ilmastikutingimustes Novosibirskis, kõik uudised Novosibirsk. Makske Tricolor TV, Siberi võrkude, MTS, Beinesi, Megaphone, Tele2, SkyLink, maja. , Kaugus, enamus, Internet, teler, Goodline, Altai ja teiste operaatorite, mobiiltelefonide maksmine, internet, televisioon, kommunaalteenused. Ilma protsendita. Komisjon 0 universaalne makseteenus

Vaakummassaaž Matiogen

Vaakummassaaž tselluliidi vastu

Koguge Clais clostly sõltumatult Master FixMaster74. U.

Koguge Claris diivan iseseisvalt lihtne viis teha diivan oma kätega puust diagrammi ja foto tahes loomingulise isiku peaks

Kivimaside kivid. Stonessage koolitus spaternoloogia

Kodudel asuvate põrandakatete optimaalsed kivid peavad vastama ovaalse kuju jaoks järgmistele nõuetele, olema sile, mugavalt paiknev peopesa.

Relaxbutik. U.

Osta CN Ovaalse massaažilaud otse tehasest Alibaba'is. OM. Aitame teil osta ovaalse massaažilaua kõikjal maailmas.

Mis peaks olema hea massaažilaud

Massaaži kasu mees. Kui tihti sa pead tegema massaaži, kes ei saa minna massaaži istungid ja kui ohtlik tervise massaaž asendi ja tselluliidi.

Pea massaaž hüpertensiivse haigusega

Pea massaaž hüpertensiivsete haiguste toodete alandamisel

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.