UNESCO IRINA BOKOVA peadirektor Usbekistani ametliku visiidi osana külastas vabariikliku linnakeskus laste (RCSAAD) sotsiaalse kohandamise keskus. See kuulutas välja fondi pressiteenistus "SEP HOLONGIZ MOMASAN".

Spetsialistid Teabe- ja konsultatsiooniteenuse (X) spetsialistid Rcsaadis tutvustasid Irina külgpuidust keskuse töö peamiste suundadega, rääkis X-i ainulaadsusest, mis on rahvusvaheliste standardite keskuse tehniline varustus ja vaba, integreeritud abi tagamine puuetega lastele üle kogu Usbekistani.

UNESCO juhtide tähelepanu tutvustati uuenduslikke simulaatoreid, mis teenivad kõndimisoskusi lastel ja kõndimisoskuste taastamiseks musculoseris. Külalised tutvunud sensoorse ruumi tööga, Montessori kapid, muinasjutt, külastas terapeutilist kolmetasandi basseini, kus viiakse läbi laia meditsiinilise ja ennetavaid protseduure: terapeutiline võimlemine, mängud vees, areng Surveasuse, optimaalse füüsilise pingutuse tootmise, aero- ja hüdromassaažide vastuvõtmise.

Irina poolel esitati mälestusliku kingituse, mis on tehtud puuetega laste käes vanemaklubis Rcsaadis.

Vabariikliku laste sotsiaalse kohandamise keskus asutati 2004. aastal LOLA Karimovoy-Tillyaeva algatusel, et pakkuda igakülgset parandusi ja arendada puuetega lastele abi ning teavet, psühholoogilist ja õigusabi Riskirühmade lastele, ebasoodsas olukorras olevate perede lastele ja erivajadustega lastele ja nende peredele lastele.

Alates selle asutamisest, keskus andis abi ja abi ühiskonda integreerimisel rohkem kui 11 tuhat inimest, kes vajavad laste eest hoolitsemist, samuti nende perekonda. Nende hulgas on rohkem kui 5000 puuetega lapsi, kes andsid teabe- ja konsultatsioonitöötajate vajaliku abi ja ravi.

Teave ja nõustamisteenus Rcsaad, mis algas Töö 2007. aastal abistab puuetega lastel diagnoosi, rehabilitatsiooni, ortopeedilise, neuroloogilise ravi, defektoloogia ja hariduse valdkonnas ning teostab ka psühholoogilist ja teavet ning metoodilist abi lastele ja nende vanematele. Kõik teenused on tasuta.

P> Info- ja konsultatsiooniteenuse piirkondlik filiaal tegutseb Fergana piirkonnas, uute filiaalide avamine on käesoleval aastal kavandatud Samarkandis ja 2014. aastal - Karšis.

  • tasuta parkimine
  • parkimine kohapeal
  • privaatne parkimine
  • Wi-Fi olemas Kogu

  hotelli kohta

  Amin Bed and Breakfast asub Samarkandis. Hotell pakub tube, kus on tasuta WiFi-ühendus, kliimaseade ja aiaga juurdepääs terrassile.

  Parkettpõrandatega tubades on täielikult varustatud köök mikrolaineahi, söögituba, lameekraaniga televiisor, satelliit-kanalitega ja privaatne vannituba koos dušiga ja tasuta tualett-tarbega. On külmkapp, ahi, ahi ja veekeetja.

Viimatie

Mõju tagajärgede kontaktivaba mõju. Kuidas massaaži dušš on samm-sammuline juhendamine. Kasu tehnoloogia nägu. Salongi protseduuri läbiviimise võimalused.

Loe rohkem

Bate Wellness Complex asukoht asub Minski piirkonna Borisovi linnaosa territooriumil. Wellness Complex ümbritseb segametsa.

Loe rohkem

Metformiin kaalukaotuse jaoks, kuidas edastada kõige olulisemate ülekandes

Loe rohkem

Mis on dušš Charco hüdromassaaž eelised ja vastunäidustused Õpi hüdromassaaži kaalulangus firma hüdromassaaživarustus

Loe rohkem

Fufferbest Spasalon New 49 tänaval pakub Spa tarkvara valida ühe või kahe, Charcot Soul istungid, käsitsi hüdromassaaž ja teine ​​kupong Biglion. Allahindlus Futbest 55-st.

Loe rohkem

Krasnojarsk Zagorier Rehabilitatsiooni rehabilitatsiooniravi keskus, kaasaegsete meditsiiniseadmetega varustatud, pakkudes laia meditsiinilisi protseduure ja raviprogramme

Loe rohkem

Interneti0 on Elite viimistlusmaterjalide ja luksuslike tarvikute tarnija Kaug-Ida turule. Pakume vannitoa mööbel, keraamilised plaadid, torustiku ja vannid, taustapildid ja valgustusmaterjalid.

Loe rohkem

Vastused seitsmele tulevastele emadele. Loe lähemalt kohapeal

Loe rohkem

Top

Hüdromassaaž Kiievi hinnaprotseduur koos soodushinnaga 70-ga

5, 10, 15 allveelaeva hüdromassaažisse istungid spordikompleksis. Allahindlus kuni 55 Kiievi Cupupon Ukraina

Murmansk Lights alates 4288 hotellid Murmansk Kayak

Saun on tuhat ja üks öö Murmansk tellida kohapeal 101sauna.ru. Aadress Street Rocky, 31. Hind tunnis 1 1700-1700 rubla .. Fotod ja ülevaated.

3 magamistoaga korter Hydiganova Str. 16 megapolisreal. Y, 2126.

3 magamistoaga korterit Zhigunova st., 16, ruudukujuline ruut. , hinnaga 384837 valge. UB., Hydiganova st. 16, Minsk Full kirjeldus Fotodega MegaPolisreal. Y, 2126.

Hüdromassaaž raseduse ajal ja ema vastu. A.

Autor Olga Annisimovava külastas ilusalongi ja rõõmu erinevate protseduuride, kuid äkki, PresenseNevi piirata järsult salong külastamine, ellujäänud poiss tervisele. Sellised meetodid on raseduse alguses tegelikult asjakohased, aga seal on palju kahjutu b ...

Tselluliidi kapsliidi ja kaalulanguse kapslite retseptide pakendamise ülevaated

Kuidas aidata tselluliidi kofeiini ja kaplikate, kuidas neid komponente muuta, kuidas me protseduuri ajal nahka kahjustada

Thupse võõrustab kõik-Vene festival SEA massaaž 2018

Kui Urals ei lähe Tai Tai läheb neile. Jekaterinburgi elanikud suudavad sukelduda armastatud atmosfääri, kuid ajutiselt ligipääsmatuks piiravate meetmete, riikide tõttu. Tai kultuuri festival Laq ...

Füsioloogilised Fundament Massage Studdy

Programm täiustatud koolituse teema anatomofüsioloogilise aluse meditsiinilise massaaž, kirjavahetusvorm koolituse. Maksumus 2000 rubla. Alguskuupäev 28. 9. 0

Nefertiti nägu

Pea meeles, et ma rääkisin Hiina massaaži kohta. Ma olin siis mõnevõrra pettunud külastusega. Ta kirjutas selle ülevaatuse eest reklaamilõpetamise arutelus. Paar päeva hiljem pöördusid nad praeguse olukorra lahendamiseks. Ma ei olnud valmis, sest sait ei erinenud erilist tähelepanu

Online psühholoogid

Ujuv massaaž on kõige tõhusam. Veendumaks, et see tasub külastada Floth Sona Penzas.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.