Erinevaid skulptuurimassaaži, mis võimaldab välja töötada näo lihaseid ja nahka tagasi tuua, ametlikus meditsiinis nimetatakse buccal massaažiks. Seda protseduuri tajutakse kõigepealt midagi kummalist ja ebatavalist, kuid tulemused on silmatorkavad - kortsud, naha värskuse suurenemine, selle elastsuse suurenemine on pärast mitmeid seanssi märgatavat suurenemist. Nägu massaaž suu kaudu saab läbi viia iseseisvalt, kuid see võtab teadmisi teooria ja vähe kogemusi.

Massaaži olemus suu kaudu läbi suu

Arenenud metoodika sellise massaaži jaoks. Sertifitseeritud kosmeetik ja biokeemik Joel Sioko, kosmeetikateenuste maailmas nimetatakse seda protseduuri isiku jaoks sobivuseks. Selle olemus sügaval sõtkumisel, hoolikalt töötada lihaste kudedes. Mõnede jõupingutuste rakendamise tehnika, nii et spetsialistil peab olema mõningane kogemus - suukaudse õõnsuse kaudu näole paigaldajaga efekt, on võimalik turse ja vereloomade moodustumine nahal.

BUCCAL massaaži protsessis ei ole tõenäoliselt lõõgastuda, vaid ka valulikke tunnei ei teostata. Pärast seda võib tunda mõningaid pingeid ja väsimust näolihastes, kuid see kaob kiiresti.

Vaatamata positiivsetele hetkedele on kosmeetilise protseduuri märkimisväärne puudus - kaela, kaelapiirkonna tsoon jääb ravimata. Seetõttu sageli buccal massaaž koos teiste sculptural tehnikat - see on oluline saada sama tulemuse, et saada harmooniline, terviklik välimus.

Soovitame lugeda. Te õpite näo, tunnistuse ja vastunäidustuste nahale massaaži tegevusest selle käitumisele, teostamise tehnikale, massaaži liikidele.

tunnistused ja vastunäidustused

Kosmeetikud usuvad, et suuõõne läbi nägu massaažist tuleb teha kõikidele 30-aastastele ja vanematele naistele. See protseduur ei ole keelatud noorematele tüdrukutele, kuid neil ei ole probleeme, mis on tähised:

Noored tüdrukud saavad juhtida buckaalset massaaži teise lõua ja rasvase setete juuresolekul põskepiirkonnas. Aga enne näo nahaga kokkupuute meetodi rakendamist suuõõne kaudu tasub külastada kosmeetikut ja veenduge, et ei ole vastunäidustusi. Vaatlusaluse menetlus on keelatud, kui:

Kui liigutate kosmeetikast eemale, kasutavad massaaži nägu läbi suu kaudu patsiendid, kes on kannatanud insuldi ja on taastava perioodi jooksul. Sügav lihaste uuring lahendab näoilmete probleeme, takistab lihaskoe täielikku atroofiat.

läks, ma proovisin ja meeldis see! Ma ei helista kellelegi järgida oma isiklikku näidet, aga ma õppisin teema ja seetõttu jagasin ma ...

Millised on massaaži liigid Ei ole! Sakramendilause, sest on olemas: alates koguarvust võrreldav korteri üldise puhastamisega, vähem tõsisemaks, mida ma isiklikult ma ei kanna mingit massaaži, mis on seotud massaažidega aromaatsete, terapeutiliste, kuumade kividega, kontsad Ja harjad, eelnevalt makstud piinamise istungid nõelad ja magnetid, meditsiiniline, taastumine, eksootilised ja muud. Põhjuseks on alati üks - tugevad peavalud, mis tulenevad alati pärast massaaži.

Sculptural (plastifitseerimine) Näomassaaž on laenatud paljudest teistest tehnikatest - alates osteopaatilisest Jaapani massaažist Asahi (Chagan) lümfisüsteemi drenaaži massaažile (ja otsustades näo särav nägu, lümfilise lamineerimismeetod Buccal massaaž viiakse läbi tahke aine), SHIATSU DOT massaaž, massaaž jacques ja Tiibeti massaaž.

Pärast nägu tuleb pea pea. Mõtted vähesed aitavad panna järjekorras, kuid oh, kuidas massaaž pea lihaseid on meeldiv, see on need, kes "hoidke" meie nägu. Yakov kasutab ka spetsiaalset rulli nõelad ja "valtsimine" lihaseid. Maja rulli ei ole välja antud, kuid jäljendamiseks ei ole raske mälestada mõningaid harjutusi MIMIE lihastele: ma olen juba maininud kulmude kohta maja ja see on veel vaja frown koos neli sekundit, et siluda olema laialdaselt naeratav, et see oleks kõike vastu.

Nii et sa pead olema võimeline nalja, mida ja õpetab Jaakob Gershich meeles - pole ime, et masseeris oma pea, nii et nüüd, kulmude tõstmine ja põskede kasvatamine, ma lootan teise ja ammendatud, toonides näo kokkupuudet. Õigesti grimaking, saate õppida kontrollida lihaste vähendamist ja lõõgastumist ning seetõttu kohandada nende elastsust.

Ja saate ka õppida, kuidas parandada oma kirge katseteks ja jätkake buckaalse massaaži kulgemist - ovaalne ei oota! Siin on link Jacob Gershich lehel Facebookis - WWW. Acebook. OM / FitnessMassage. AKOV. Seal on rohkem selgitusi kui minu muljed.

Kõik menetluse kõik andmed ja vastunäidustused kehtestavad spetsialistide põhjal paljude epidermise tervise ja seisundiga seotud tegurite uuringu põhjal üldiselt.

* Kui esineb probleeme näolihastega. * Hiljuti viidi mõned haigused üle, näiteks insult. * Suured rasva hoiused tsooni tsoonis. * Toretsev nägu naha ja eetomaadi. * Esimese kortsude ilmumine. * Juba olemasolevad kortsud, "tilk". Menetlused On mitmeid eeliseid ja negatiivseid külgi. Esmane eelised eristatakse:

* märkimisväärne nägu noorendamine. * Nahaaluse rasva ladestuste vähendamine. * Andke nägu rohkem piiritletud ja pingutatud vormi. * Joondage näo leevendamine ja toon. * Abi erinevate rikkumistega näolihastes (võib-olla!). * Taastumise kiirenemine pärast edastatud haigusi, eriti lööki või halvatust. * Närvivoolu eemaldamine.

* Väike valu, esimestel seanssidel * Võimalik turse * Mõned allikad on võimalikud, nad kirjutavad verevalumid ja verejooksud. Aga kui protseduuri teostab professionaalne, nägu, ainult kõhkleb. * Väike valu otsaesises, põskedel või närimislihastes võib ilmuda 1-3 päeva pärast läbib. See tekib ainult seetõttu, et massaaži terapeut tõusis oma lihaseid järsku fitness'iga.

* Osa seansi teostatakse patsiendi avatud suuga, intraoraalselt (sisetehnikud). * Spetsialist Mäletan põskede välise ja sisemise küljega põsed, ülemise ja alumise lõualuu välimine ja sisemine osa. * Vala kolju luude, erivarustuse. eemaldatakse.

Raamatukaal massaaž nõuab teatud ettevalmistust, ainult antud juhul tulemus on kiirem ja säilinud pikka aega:

* mitte 2 tundi enne algust * Seansi päeval juua ainult puhta veega; * Enne protseduuriga pesta täielikult kosmeetikaga; * Püüdke lõõgastuda näo lihaseid nii palju kui võimalik.

Tema töös tulen igale kliendile individuaalselt. Seetõttu kasutame buccal massaažis kokkupuute tsoonide laiendamiseks palju täiendavaid meetodeid. Ma pöördun välja kaela, õlgade, lihaste ahela tagaküljele ja palju muud. Isiku nägu ja keha on suur maailm. Armastame teda, hoolitsege ja hindame. Massaaž ASTOT 89112488075VASH Master Anna.

Kosmeetikatööstus ei seista, korrapäraselt uuendage oma unikaalsete tehnikate varu. Enamik naisi, kes on vanusega seotud naha muutustega rahul, ei taha minna kirurgilise nuga ja otsivad alternatiivseid võimalusi. Joelle CIOCCO, mille on välja töötanud prantsuse keele poolt välja töötatud Joelle CIOCCO, nägu läbi suuõõne läbi suuõõne läbi suuõõne, mille mõju on suunatud põsepiirkonnale.

Mis on buccal nägu massaaž

Mõju tehnikat näolihasetele sisemise ja väljastpooliga sõtkumise abil nimetatakse bukaalseks või sublingvaalseks massaažiks. See on menetlus, kus survet isikule viiakse läbi jõuga. Varem peeti seda meetodit kehtetuks, nüüd teda kasutatakse kõikjal kosmeetika valdkonnas. Massaaž põsed sees töötavad lihaseid, mis aitab kaasa silumise mimi kortse ja salenemist nägu. Nimi pärineb Prantsuse sõna bache (suu) ja Ladina Bucca (põse) kombinatsioonist.

Joel SIOKKO

Kosmeetik ja Biochemist Prantsusmaalt eraldas Joel Sioko alati ebatavalisi töömeetodeid. Ta soovitas hiljuti idee, et toodetud kiinduja. Selle innovatsioon oli see, et massaaž viidi läbi suus, sees, samas kui kummid, huulte lihased, limaskestad, lõug. Seda lähenemisviisi võib nimetada sobivaks isikuks, kes võib kirurgiliste sekkumiste vääriliseks alternatiiviks saada.

tunnistus hoida

Spetsialistid nõustavad massaaži naiste noorendamise mõjuga pärast 30 aastat. Menetlus aitab taastada lihaseline toon, aitab kaasa näo tsooni noorendamisele ja salemisele ilma dieetiteta. Positiivsed tulemused saadakse inimestel, kellel on probleeme näoilmetega insuldi või muu haiguse tõttu. Märgised sublingvaalse massaaži jaoks:

plussid ja miinused

Piiratud näo tsooni piiratud ala viitab tehnika puudustele: kaelakaare, kaela, isiku ülemine osa ei järgi protseduuri. On väljapääs - sculptural-buccal massaažiga. Tänu kosmeetikule Joel Sioko, see sai võimalikuks ilma operatsioonide sekkumisteta nägu noorendamiseks, taastada halvatud näolihased, vähendada mahtu põskepiirkonnas. Menetluste tulemusena:

Buccal massaaži teostamise tehnika

Massaaži seanss kestab 30 minutit, aga valu tõttu on kursus parem alustada 10 minuti pärast. Patsiendi positsioon võib olla mis tahes: valetamine, istumine, pool välja, pool välja. Järgmine etapp on suuõõnes põske massaaž ja lõug: iga lihas püütakse vaheldumisi hoolikalt soojeneda ja vabastatud. See meetod annab iga naha sektsiooni hoolika väljatöötamise. Seansi lõpus võib turse ilmuda: see ei ole vaja hirmutada, see läheb kiiresti.

protseduuri funktsioonid ja siis väljaanded. Spetsialistide valimisel võtke kindlasti arvesse kogemusi, teisiti positiivse mõju asemel verevalumid ja hematoomid.

Kuidas teha

Innovatiivse põhjuse mõju uuenemise põhjuse mõju sõltub täielikult massaaži normide kaptenist. Siiski, kui klient on protseduuri raskendamisel raske, on vaja vähendada selle kestust, suurendades istungite arvu. Soovitud tulemuse saamiseks, põhireeglite järgimine:

skeemid ja liikumised

Tõstke esile kaks bakaalse massaaži peamist skeemi: sügav ja skulptuuriline. Esimene võimalus näeb ette massaaži liikumise suuõõnes suuõõnes suunas põskede ülaosas huultele. Varem on vaja saavutada lihaste lõõgastumise. Selle tegemiseks kuumutatakse neid hõõrudes, põnevaid ja pajuvaid liikumisi, suurendades järk-järgult rõhu ja intensiivsuse võimsust.

Viimatie

Tema sortide ja funktsioonide Tai massaaži ajalugu.

Loe rohkem

Suur hulk kõnesid ja sõnumeid saabuvad meile iga päev. Ja me märkasime, et 50 meie klienti ei mõista täielikult, mis laud ja ..

Loe rohkem

Tervishoiuministeerium selgitas, millistel juhtudel ja selle eest, mida litsents on vajalik tagatisraha, massaaži, laserkarvade eemaldamise ja isegi solaariumi osakondade jaoks.

Loe rohkem

Ilu nagu ravi. 8 Täielik lõõgastuge protseduurid

Loe rohkem

Kuidas teha hüdromassaažide basseini oma käega riigis Kuidas varustada spaa toidab basseini ise teada siin.

Loe rohkem

Tellige Berryman Hollandi maasika turvalisuse tõhusad harjutused tuharade jaoks kodus

Loe rohkem

Probe emakas Chelyabinskis. Te saate konsulteerimiseks registreeruda, helistades 7 351 2201222 meditsiinikeskuse eviimi.

Loe rohkem

Tselluliidi mesi massaaž, kuidas seda teha. Lisateave mesi eelistest ja massaažide kohta mitmeid võimalusi tselluliidi vastu suunatud massaaži korrektseks lõpetamiseks.

Loe rohkem

Täna ütleme teile, kuidas erootilise massaaži tüdrukule nii, et see oleks unustamatu.

Loe rohkem

Top

Kuidas teha massaaži kuuma kivid kodus

Kuidas nõuetekohaselt läbi viia kivistumisprotseduuri, et saada kehale kasulik mõju ja aitaks kaasa ülekaalu ja tselluliidi vastu võitlemisel, on vaja luua rahulik atmosfäär ette ja järgige muusika-, värvi- ja kergete ravimeetodit.

Kõhumassaaž vastsündinud 25 soovitused beebblogi kohta. U.

Kui vastsündinud laps kannatab kolici, siis peate tegema kõhu massaaži. Kasutades õige massaaži metoodika, saate kiiresti päästa laps ebamugavustunne.

Kuidas teha silmamassaaž, et parandada Visievi Kiievi Ravi- ja MicroSurgery KCTMG silma

04/26/2018 Läbivaada läbivaatamise punkti massaaži TES21 Pinterest, mis tellib 212 inimest. Vaata rohkem ideid teemasid massaaži, Akupressura, Refleksoloogia.

Massaaž prostatiidiga costatiitiga

Sõbrad 33 Siin saate küsida küsimust ja saada vastus massaaži, tervise ja ilu teemale.

Kuidas kasutada massaaži padja

Kuidas kasutada massaaži padja, mida tasub meeles pidada, et see seade ei ole ortopeediline artikkel. Sel põhjusel ei soovitata kasutada magada, sest see ei lahenda õiges asendis tagasi. Eesmärk on eemaldada pinge.

APPLAATOR KUZNESOVA Kuidas kasutada

Kuidas mõjutab Kuznetsovi aplikaatori inimeste tervist

Delegaat õigesti 16 toodet koju, et säästa oma aega

Massaaž Gun M 65 soodsa hinnaga. Meil on nii kodu kui ka erinevate institutsioonide jaoks suur hulk simulaatoreid. Saate tutvuda kohapeal valikuga või helistada 8 800 7759159

Massaaži ja segamisõlide segamise õlid

Kuidas ühendada taimeõlid nahatüübi eest hoolitsemiseks, lugeda taimsete õlide ühendamiseks mõeldud Boorianganilise strateegia projektis

Kuidas valida näo ja keha rozetka ajakirja jaoks massager

Sa tunned, et teie lihased kaotasid elastsuse. Nahk sai flabby. Ja sa ikka ei anna ülejäänud osakaalu. Samal ajal olete sellest hästi teadlik

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.