Koolitus ja praktika toimus Los Angeleses ja sertifitseerimisel Mob Chin-Chin Istanbulis, madalam üksikasjalikuma kirjeldusega, mitte tuhande sõna asemel - tasub proovida ühte istungit ja armastan seda tüüpi massaaži, seal on link Video, kopeerimise ja kleebi brauseri, rõõmsameelsuse ja naeratuste, lugupidavalt, Aya!

See massaaž asendab kogu traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatavate meetodite spektrit, näiteks: - nõelravi - refleksoloogia - Gouache-süüte massaaž - kahuri massaaž jne

Uskumatult lihtne füsioteraapia meetod, välja arvatud kõrvaltoimed. Väga lihtne ja lihtne kasutada. See on ideaalis kombineeritud iidse teadmistega meridiaanlaste ja kaasaegsete tehnoloogiate kohta. Parandab koheselt meridiaanid, parandab Qi (energia) ja vere ringlusse, mõjutab otseselt keha probleemseid valdkondi, mõjutab peegeldavalt siseorganeid ja annab uskumatult kiire ja käegakatsutava tulemuse pärast 1 protseduuri rohkem kui 70% juhtudest.

Soovitatav: 1. Lihas-skeleti süsteemi haiguste ja häirete puhul. 2. Stagnatsiooniga keha lihastes ja kudedes33. Ümberlülitamisel Intervertebral DiST4. Reumatoidartriidiga5-ga. Necros6. Energiabilansi rikkumised7. Miosony8 juures. Organismi üldise nõrkusega9. Suurenenud väsimus10. Unehäirete häiretega11. Kroonilistes stressirohketes riikides 12. Tendents sagedaste nohu13. Vormide ja tooni lihaste korpuse parandamiseks ja parandamiseks

* 10 massaaži istungid * 1 tund puhastus kanalite * Tulemused, kui töötab kaugus 6 km * 3 tundi aktiivse imendumise anioonide * koormus 500 kordusi rindade lihasesse * 36 miljonit korda liikumise Rakkude * 4, 1 gr torni väljund

Palun enne helistamist, lugedes hoolikalt, intiimsuse teenused ei vasta meie fotodele, ma ei vasta taktitundetu SMS-i ja isiklikele sõnumitele, austada ennast ja meistrid, töö nõuab suurt füüsilist pingutust ja energiat - Ma blokeerin.

Copyright kombineeritud Tai jooga / Tana-Tra massaaž ei tohi segi ajada kehamassiga, mitte kaubanduse, allahindluste ja aktsiatega ei sobi! Ma hindan oma tööd, istungitele, mis on loominguline, nagu kunst. Ma ei tööta vooluga, vaid kvaliteeti ja tulemust.

Tervitused, minu nimi on Aya- Life Coach, isiklik treener elu- ja tervisliku toitumise, Tantra kapten, rahvusvaheline massaaž ja jooga spetsialist, mul on oma arengud ja autori tehnikaid. SPA Tehnoloog, esteetiline keha.

Rich Overseas töökogemus (Ühendkuningriik, Ameerika Ühendriigid, AÜE) erinevates Elite Spa Spa Salons, Fitness Clubs ja Wellness Centers. Erapraktika alates 2011. aastast.

Uuritud mõned Ida-koolide magistrikraad. (Kommuun Osho - Pune - 2012; Ayurveda pealinn Kerala osariik - 2014; Jooga pealinn - Himaalaja jalamil - Rishikesh - 2015; Naturopaatia - Baku - 2016 Istanbul - 2019 g).

Pakun kvaliteetseid massaažiteenuseid - alates lõdvestabelid (Tai jooga / Tana-Tra) enne räbude ja kahjulike toksiinide ravimist ja eemaldamist kehast. Kõik tehnikad viiakse läbi meeldiva rahustava muusika all käte aeglase ja sujuva rütmiga käte, õrna ja sooja paikneva, madalate ja mitte-sõnumitoojate liikumise, kerge hõõrumise, vibratsiooni. Pärast massaaži seansi iga keha rakk on laetud energia, rõõmsameelsus, harmoonia ja inspiratsiooni ilmub.

Pingete vabanemise ja uue keha leidmine pärast viljakat ja edukat nädalat, lendu, ärireisid. Kursuste taastamine pärast spordijuhtumeid. Samuti on kogemus professionaalsete sportlaste ettevalmistamisel spordikoolitusele.

Me toome individuaalseid treenerisioone teatud tulemustele, Antistress programmidele, hingamistavadele ja meditatsioonile. Kohanda ja kaasas eriti olulisi ja äritegevuse läbirääkimisi, lepingute järeldusi, VIP üritusi.

Aidates kaalust alla võtta (5/10/20 kg 30/60/90 päeva jooksul) ilma kurnatavate treeningute, baaride ja tablettideta, et säilitada ja parandada oma näitajaid.

Kui on tõsiseid terviseprobleeme, (suurenenud vererõhk, meeste / naissoost haigused, diabeet, seedetraktiga seotud probleemid) saate sisse logida bioeinergomaasse kursuse jaoks (pulseeritud madala sagedusega ravi), i töö tulemus. Sajad positiivsed tagasiside.

On kogemusi nii individuaalselt kui ka perepaaride (psühholoogiliste, vaimsete, seksuaalsete vigastustega), aidates tegeleda keeruliste suhetega (teise poole tuttava, kolleegide, vanemate, sugulastega). Seda järgitakse konfidentsiaalseks.

Outbound treener istungid, meistriklassid, taandub välismaal, isiklik ja grupp (seal on viisas Schengen, Suurbritannia, USA)

Palun, purjus, ärge häirige, tegelikult tegutseb, parem tule pärast, ma olen alati hea meel teid aidata! Tervis, ilu ja vaimse tasakaalu, Aya suhtes.

Viimatie

Mill Bosch GOF 130 Osta Minskis vaid 342. 0 rubla. Tarneaeg Valgevene Minsk, Brest, Grodno, Gomeli, Mogilev, Vitebsk. Reserve Bosch Saksamaa. Arvustused Boschi toodete kohta. Hea valik arvutid. Madalad hinnad, garantii 1 2 aastat. Tasuta kohaletoimetamine Minskis ja kõigis linnades Valgevenes

Loe rohkem

Osta Palichi Creoleskseky Masaja jaoks Ukrainas. VD Perevyznich NiteksnetMagazinv, 133 lipu läbiviimine. Märkus TSNI Creoles Masa

Loe rohkem

Kopsupõletiku raviks massaaži, vere stimuleerimiseks ja aktiveerimiseks. Selleks, et pank kergesti libiseda piki soovitud ala, kuuskõlid, oliivi, päevalille ja teisi, mida tuleb soojendada ja massaaži alustada.

Loe rohkem

ESM pakub Moskvas osta kontaktivaba vanni Aqua Thermo Jet. Teave selle kättesaadavuse, hinna ja omandamise tingimuste kohta leiate meie veebisaidilt või tutvuda telefoni teel 88005000843.

Loe rohkem

Fohow 2018. Kõik õigused kaitstud

Loe rohkem

Body Bioenergosass FOHOW FENIX Konsultatsioon Ametlik vastunäidustus Tagatis Arvustused Ametlik Fohow Corporation Ukrainas

Loe rohkem

Huvitavad kasutaja ülevaated bioeineergetic samo massaaži raamat. Praktiline juhend spetsiaalsete teenuste töötajate jaoks Vadim Ufimtsev See raamat olen juba ammu töölauale. Kõigepealt püüdsin ma õppida uudishimu massaaži, aga siis ma harjunud energiaga kaasasoleva infusiooni. Kõik on absoluutselt ...

Loe rohkem

Bioenergomasser 3. 0 Teadaanne 103540253 meditsiiniteenused turul. Tasuta reklaamid Almatõdes ilu ja tervishoiuteenuste jaoks

Loe rohkem

Top

Laste biomasatsiooni peatada massaaž Roditeli haigustest. A.

Makstud meditsiiniteenused, mida pakuvad linna tervishoiuteenuste osutatavad Rhesielse linnas alates 23. juuni 1997 N 86 Arkhangelsk Arkhangelski piirkonna linna resolutsioon 28. september 1995 219

RSUFKSMITi Anatoli Biryukovi füüsilise rehabilitatsiooni osakonna professor

Vene sportlased, treenerid ja spordimeeskondade spetsialistid olümpia- ja neolimpian spordis. Olympic Meistrite ja NSV Liidu ja Venemaa võitjad alates 1896. aastast

Müüdud müüa Business Studio korrektsioon Joonis Blagoveshchensk AMUR Piirkond

Müüa ma äri stuudiokorrektsiooni näitaja. Või müüa eraldi seadmeid 350 tonni ja 25 tonni rudi. Praegu on väga populaarne menetlus. Minimaalne kulu, stabiilne kasum. Kiire tasuvus. Kui laaditakse 3 kuni 5 klienti päevas ..

Kiiresti töö rendi massege kapis Moskvas 2021 6159 Jooble Vabad töökohad

21. sajandil soovivad paljud inimesed ärimeheteks saada, kuid ei otsusta alustada oma tööd erinevatel põhjustel äriametnike valimisega, otsides tarnijaid, kõrget konkurentsi, raha alustamiseks, ebakindlust ja muu sarnaseid. Loodan, et minu avamiskogemus ...

Kuidas avada massaažisalong Scratch BissensProt mittestandardsetest ekskursioonidest Ukrainas

Ilusalongi käivitusvalmis avamine. Kuidas avada ilusalong minimaalse aja jooksul meditsiinilise litsentsi ilusalong. Kosmeetika kabineti kujundamine. Äri ilusalong äriplaan.

Ärireis turismis. BusinessPel.

Rohkem kui 365 äripener arvutused. Laadige alla ja kohandage valmis äri. Kõiki ettevõtteid saab tasuta alla laadida.

BiznesProli ilusalong modulaarsed hooned Aatom-mooduli tootmine, kohaletoimetamine, paigaldamine

Modulaarsed hooned Atomstroymodule tootmine, kohaletoimetamine, Montage Business Conversion BiznesProoli ilusalong

Äriplaan SPA SPA Business Salong Euroopa Top12 Ideed

Kuidas avada maniküüri salong kriimustuse üksikasjalikust biznepenned. Kulude ja tasuvuse prognoosi arvutamine. Ettenähtud ettevõtjate ülevaated.

Biznespried massaažikappi näide arvutuste ja esitlusega

Biznespried massaažisalongi avamisel. Näide valmis esitlemise massaažikabineti arvutustega.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.