Täielik individuaalselt: aeromass, kromoteraapia, sisseehitatud segisti, selja- ja jalgade massaaž, elektrooniline juhtimine, star vihm, aromoteraapia ja palju muud ... Vannid on varustatud ainult prantsuse brändi siremi tõestatud seadmed. Lai valik toodete selle tootja võimaldab täielikult rahuldada oma soove ja luua täpselt täielik komplekt, mis sulle meeldib.

Hot vann ei ole enam luksus, vaid teie vannitoa mugavuse soovitud element. Praeguseks ei ole raske valida mitmesuguste täiendavate funktsioonidega juba laias valikus juba valmis hüdromassaaživahend. Aga kui valik tehti tavapärase akrüülvanni kasuks ilma kasulike valikuteta, on aja jooksul täiesti võimalik toote iseseisvalt lisada hüdromassaažisüsteemiga.

Kuidas lõigata hüdromassaaž akrüülvannis?

Iga akrüülvanni mudeli võib täiendada massaažisüsteemiga. Selleks on vaja testida mõningaid ettevalmistavaid protseduure:

Vene vann Santek Monaco 150x70 saab kergesti pöörduda tavalisest standardsest disainist mugava hüdromassaaživaba õhus ARGER-funktsiooniga.

Võite osta hüdromassaažisüsteemi asümmeetrilise kuju vannide jaoks, näiteks akatek Ajax 170x110 akrüülvann võib täiendada 6 külgse massaaži pihustiga.

Ready Hydromassage vannid

Kaasaegne sanitaartehnika turg pakub laia valikut vannid hüdromassaažisüsteemiga, nii et saate ennast päästa töömahukas protsessi ise-rippimise g / m.

Hot-vannid võivad olla väikesed ja avarad, et neil oleks nii klassikalised kui ka asümmeetrilised vormid. Toote valimisel tasub kaaluda ruumi omadusi ja suurust. Seal on 2 tüüpi hüdromassaaživahendit:

Standardse õhuvarustussüsteemides viiakse õhuvarustus läbi standardpumba abil ja massaažis-pihustid asuvad vanni pardal olevas osas, nagu Appollo nurgavannis-0970 140x140.

Tänu oma vormile ja suurusele, väikeste ruumide õmblused ja on kompaktse disaini mugavuse teostus. Ühendatud süsteemi vannides paigutatakse süstjad kogu toote sisepinna vältel, pakkudes täiendavaid funktsioone aeromassi ja kromotrey jaoks. Hüdromassaaži vann - lisatasu segmendi esindaja. Vanni täiendatakse elektrooniliselt kontrollitud ja varustatud kombineeritud hüdromassaažisüsteemiga.

Alates seisukohast eelarve kokkuhoid, see on kasumlikum omandada akrüülvann ilma hüdromassaaž ja täiendada toodet vajalikud funktsioonid ise. Aga kui aeganõudev paigaldusprotsess on teile välismaalane ja te ei ole harjunud mugavuse salvestamiseks. Eelistades valmis hüdromassaaživannid.

Balneoloogiline hüdromassaaživannil on tavalise vanni või mullivanni kuju, millel on suur hulk pihustid õhu- ja tindipsisage, kõrgsurve veealuse dušš, filtreerimissüsteem ja vee soojendus, drenaaž ja kuivatussüsteem ja võib olla varustatud ka kromolapiga kromolapiga. Veealune massaažiprotseduur viiakse läbi painduva voolikuga asendatavate pihustitega.

Juhtimissüsteem ja juhtimine hüdraulilise korralduse ajal sisaldab reeglina elektroonilist juhtimisseadet, mis võimaldab teil määrata vajalikud süsteemide tööviisid (püsiv või pulseeriv), reguleerivad intensiivsust Hüdromassaaž, kontrollige veetemperatuuri ja rõhu parameetreid. Veetaseme reguleerimise andur kaitseb vanni "kuiv" algusest.

Vahel vannita ilma düüsi ilma tangentoriga (hüdrogeenimisseade). Tansentsiaalne paigaldus koosneb pumbast korpuse ja elastse voolikute pumbast.

On Hydromassage (Vortex) vannid ja ainult jalgadele. Neid kasutatakse vigastatud või haigete jäsemete massaaži jaoks. Neis, kuum ja külm vesi, segamine, suruda surve all vannis mõne joad, moodustades vortices.

Vannid venitada selgroo kasutatakse patsientide raviks asendihäirete, vigastuste ja haiguste luu- ja kõhre struktuuride. Selle seadme abil aeglustatakse scolioosi ja kyphoosi arengut, asend on täielikult või osaliselt taastatud, vältimatute pöördumatute muutuste arendamine skeletis takistatakse.

Viimatie

Käsitsi massaaži võimu ja kontrastse hinge mõju. Efektiivsete massaažitehnikate mitmepoolse kasutamise ilma valuta.

Loe rohkem

Vesinikoosihaigus jalgade massaaž võib tuua nii tohutuid eeliseid kui ka korvamatut kahju. Millised reeglid on olemas

Loe rohkem

Sanatoorium Orlinic Nest Jalta, Krimmi. Osta pilet sanatooriumi, hinnad 2021, Administrator 89022250824 ametlik sanatoorium ja pensionid Krimmi ravi

Loe rohkem

Hüdromassaaž. Kosmeetika ja ilu. Nakhodka

Loe rohkem

Vee tervendavate omaduste kohta tuntakse iidsetest aegadest teada. Vesi, mis mõjutab närvilõit, andis kogu kehale kasulik mõju. Teadlased meie ajast kinnitasid, et hüdromassaažihüvitised ja on suurepärane vahend väsimuse kõrvaldamiseks ja vaimse tasakaalu taastamiseks. Sageli unustavad inimesed teie käte ja näo eest hoolitseda jalgu. Aga sest

Loe rohkem

SideX jalga Hydramarsar Galaxy GL 4901 osta, Allahindlused, hind, arvustused Hüdromassagerite omadused. Laos. Pickup, kohaletoimetamine 8 495 6681122

Loe rohkem

Et olla võimeline täielikult lõõgastuma jalad, peate olema kümblustünn. Saate osta hüdromassaaživahendi Kiievis kõige soodsamate hindade ja kättetoimetamisteenused Medlinia Interneti-teenuses. OM. a.

Loe rohkem

Hüdromassaaživaba Mat Montiss WBS6230M kasu ja mugavus ühes pudelis minu järgmise teema kohta hämmastav asi.

Loe rohkem

Sanitas SLS 30 mullivann Bath HydraMas mullivann osta, ülevaateid

Loe rohkem

Top

Caracalla Euroopa meditsiinikeskus UGMKDOROD

Hüdromassaaživann toob palju rõõmu. Aga see on kallis ja suur elektriseade. Kuidas seda õigesti valida ja kasutada nii, et suplus oleks ohutu ja kasulik

Hüdromassaaž FMHT003 jalavann koos pediküüri tervisetehnoloogiaga Kontrollige 3164 rubla, värvi, suurust

Lõõgastuge ja SPA protseduurid teie toas. Hüdromassaaži jalad lõõgastavad teie USA medica jalgade vannitoaga.

Stenduriumi protseduur ja ravi sanatooriumis Moskva piirkonnas

Balneoteraapia on esindatud sanatooriumi protseduurides, kasutades kõrge supermareliili kultuuri allika mineraalvett veealuse vertikaalse selgroo, hüdromassaaži, pärli ja neljakambri mineraalvannide, mullivanni, tervendava hinge, suukaudse mineraalvee niisutamisega.

Hüdromassaaživann Jekaterinburgi terapeutilise protseduuri Melkovsky

Terapeutilised hüdromassaaživannid on nende hüdrodünaamiliste mõjude järgi väärtuslik, mis on normaliseerimiseks elundite ja süsteemide töö normaliseerimiseks. Hind 1 seanss 345 rubla.

Seadme hüdromassaaživann. Kuidas vanni mullivann on paigutatud

Hüdromassaaživahendi seadme skeemid ja kirjeldus. Põhilised mullivannõlmed

Seadme hüdromassaaživahendid ja -süsteemid

Hüdrommastri vannid, operatsioonireeglid oma kodu ehitamise ja parandamise kohta

Massaaž puistata fütoboolis ja ümbris keskel Garant

Garant Tervis Medsi. Kontrollige võrguvõrgu võrguprogramme

ElectromasSar USSR VP1 kasti juhistega pihustitega

Maxim Worldvovich Nõukogude seksikas olid tavalised apteegid

Teie tagasiside ja küsimused

Kiyle Unitoniting, see ei saa selgelt näha maailma, kuid tal on selge idee oma võimu ja kaastunde vastu, mida paljud nägemispuudega inimesed ei ole. Ja ta püüab olla kasulik ühiskonna liige.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.