Hüdrommastri vannid võivad olla varustatud ka arvuti juhtimisega, mis võimaldab teil määrata konkreetse programmi kõigi joadide lisamiseks. Seega võivad nad mõlemad täiendavad üksteist ja asendusliiget vajava järjestuses.

TRUE, Eriti ärge muretsege: Esiteks testitakse iga hüdromassaaži vanni enne müügiks sisenemist, teiseks kontrollitakse seda kindlasti pärast valiku tegemist kolmandaks, kümblustünnitel sagedamini kahe aasta jooksul Garantii jaotatakse.

Oleme juba teile juba ütlenud, milliseid materjale konkreetseid konteinereid toodetakse, sarnasem. Kuid vesinikuga varustatud vannivaruga on endiselt eriline rühm. Sellises mitte ainult pesta, vaid ka lõdvestunud mulliveerivate reguleerivate rõhu all.

leiutatud Hydromassage vannid Itaalia immigrant Ameerika Ühendriigid Kandiido mullivann (see on inglise keeles, tegelikult perekonnanimi on Itaalia kui mullivann). Vaatamata isegi keskhariduse puudumisele tegeleb mullivann üsna edukalt selle uuenduste põhjal edukalt ja äri. Alguses toodetud õhusõidukite, siis tööstuslike pumpade.

Aja jooksul diagnoositi Cando Poeg reumatoidartriit. Jube valud aitasid kliinikus massaaži- ja veehooldusi leevendada. Candoo otsustas teha haigla Poja kodus ja kinnitatakse pumba vannile, joondades massaaži vee protseduure. Siis koos vendade, keeruline disain, luues esimesed prototüübid tuntud hüdromassaaž vannid.

1968. aastal sai ta oma leiutise patendi, mis algselt rakendati terapeutilistel eesmärkidel. Jaguzzi vannid on siis populaarsed hästi tervisliku rikka seas, kes hindasid nende poolt tarnitud rõõmu. Ja hiljuti, tugevalt odavam, mullivann ja üldse sain massiline jaotus.

Hüdromassaaživannid, olenemata massaaži projekteerimisest ja tüübist, arstidena on märkimisväärne tervisemõju, mis määras oma müügi plahvatusohtliku kasvu viimastel aastakümnetel.

Kuid hoolimata arstide kasulikkuse tõestamisest, ei ole hüdromassaaž kõigile näidatud. Ärge ohustage rasedaid naisi, kes kiirenesid äge nakkuse või kannatavad onkoloogilise haiguse all, palavik, haigused süvenemisetapis, kellel on tromboflebiit, urolithiaas, hüpertensioon III kraad, isheemia III-II kraadi, müokardiinfarkt. Ja üldiselt kahtlemata konsulteerige oma arstiga.

Reeglina on hüdromassaaživannid valmistatud terasest, malmist või akrüülist, mille eeliseid ja puudusi, millest me juba ütlesime, me ei korrata. Kuna akrüül on muutunud praktilisemaks kui terasest (see hoiab soojust kauem, see ei vigista, kui vesi valatakse sellisesse mahutisse ja ei kõnni teie all), samuti rauda (kergem, võrreldamatult mitmekesine vorm Palju lihtsam käsitseda), siis ja vannid hüdromassaažiga teeb sellest palju rohkem välja.

Lihtsate hüdromasside vannidest eristuvad sisemise pinna "augud", mis annab toote eripära isegi kogenematu ostjaga. Augud ei ole siin lihtne, nad on düüsides või ekspertidena kutsutakse düüsid, mis on tavaliselt valmistatud messingist või plastikust, mis on kaetud erinevate värvidega (tavaliselt valge, hõbe või kuldne).

Sel juhul erinevad düüsid ka konstruktiivselt. Need võivad olla reguleeritavad ja reguleerimata. Loomulikult on teine ​​lihtsam esimene vann nendega odavam. Kuid esimene on tõhusam ja pakkuda mitmekesisemat massaaži.

Jacuzzi on kolm süsteemi. Lihtsaim ja suhteliselt odav Hydrof lift oma keha lihtne joad eristas veepump. See massaaž on suhteliselt karm, kuid kui eksponeerida joate teatud kehaosadele, see on väga kasulik, aitab lõõgastuda ja taastamine kaotatud päeva päeval.

Sellisel mullivannil, kui me räägime tavaliste mõõtmete vannidest, on 6-d, mille läbimõõt on 2-3 cm, asub külgedel. Mõnikord väikese (umbes 1 cm) pihustid lisatakse pealööbriiki ja jalgadele kaelale, õlgadele ja jalgadele, siis võivad nad olla kuni 12 või rohkem.

Hüdromassaaživannid

Tänapäeval, lihtne rõõm, ei ole vaja miljoneid oma taskutes, osta villaid, minna järsku massaaž salongid ja basseinid. Et saada hea puhata, osta, tõsta ennast meeleolu ja mis kõige tähtsam - sa pead saama uue jõudu, lihtsalt mõista, mida tõeline hüdromassaaživannid, mis on väga sageli nimetatakse mullivanniks.

See tüüpi vannid ei ole mitte ainult lõõgastav ja toonimismõju ning ka terapeutiline - mis täpselt sellepärast, et viimane punkt, sellised vannid on muutunud populaarseks ja ilmnes valguses. Kaugel 1900-s leiutati esimeste vannide prototüübid Jaapanis, mis andis tõuke selle tüübi leiutise edendamisele ja pärast võimalust paigaldada need mitte ainult ravimite keskustes, vaid isegi nende korterites.

Viimatie

Kromastaaž on massaažitehnika, mis ühendab klassikaliste ja idaosasüsteemide tehnikaid, kinesioloogia ja kiropraktikute liikumise. Viimase kümne aasta jooksul on see kõige populaarsem tehnikat. Massaaž selle tehnikaga viiakse läbi samaaegselt kahe masssuselt kogu kehas.

Loe rohkem

Trükkide rõõm on massaaž ja kuidas rõõmustada väikestes asjades. Me ei tea, kuidas massaaži õpetada teid probleemidest keelab.

Loe rohkem

Professionaalne massaaž kvalifitseeritud spetsialistidelt

Loe rohkem

Te ei saa isegi ette kujutada, kui palju füüsilisi ja psühholoogilisi probleeme saab lahendada tavalise abhiangaga, oleksid nad hommikul õhtuni praktiseerinud. Tõsiselt. Ja kui abikaasad teadsid, kuidas see naisi mõjutab, võtaksid nad lapsi ise, kõik midagi oleks teinud

Loe rohkem

UFA massaažikursused küsib teid, kust leida kliente tegevuse alguses

Loe rohkem

Päris ebatavaline nägu massaaž suu kaudu. See ei ole nii tihti läbi viidud, see on eriti raske seda teha ise. See on vajalik selle kindad. Royal Massage suuõõne kaudu eitab näolihaseid suurepärase tulemuse.

Loe rohkem

Tema sortide ja funktsioonide Tai massaaži ajalugu.

Loe rohkem

Top

Kuidas valida

Suur hulk kõnesid ja sõnumeid saabuvad meile iga päev. Ja me märkasime, et 50 meie klienti ei mõista täielikult, mis laud ja ..

Õigusaktide läbivaatamine 2019. aasta septembriks juhtide jaoks

Tervishoiuministeerium selgitas, millistel juhtudel ja selle eest, mida litsents on vajalik tagatisraha, massaaži, laserkarvade eemaldamise ja isegi solaariumi osakondade jaoks.

Ilu nagu ravi. 8 Täielik lõõgastuge protseduurid

Ilu nagu ravi. 8 Täielik lõõgastuge protseduurid

Hüdromassaaž

Kuidas teha hüdromassaažide basseini oma käega riigis Kuidas varustada spaa toidab basseini ise teada siin.

FIFA 21 kogukond.

Tellige Berryman Hollandi maasika turvalisuse tõhusad harjutused tuharade jaoks kodus

Saab nizhnekamski

Probe emakas Chelyabinskis. Te saate konsulteerimiseks registreeruda, helistades 7 351 2201222 meditsiinikeskuse eviimi.

Tselluliidi mesi massaaž Kuidas seda teha

Tselluliidi mesi massaaž, kuidas seda teha. Lisateave mesi eelistest ja massaažide kohta mitmeid võimalusi tselluliidi vastu suunatud massaaži korrektseks lõpetamiseks.

Massaažipeatus või kuidas üksteist rõõmustada

Täna ütleme teile, kuidas erootilise massaaži tüdrukule nii, et see oleks unustamatu.

Kuidas teha massaaži kuuma kivid kodus

Kuidas nõuetekohaselt läbi viia kivistumisprotseduuri, et saada kehale kasulik mõju ja aitaks kaasa ülekaalu ja tselluliidi vastu võitlemisel, on vaja luua rahulik atmosfäär ette ja järgige muusika-, värvi- ja kergete ravimeetodit.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.