Eksklusiivne Magic massaažisüsteem kolleril ei ole analooge. See toimib kolme eraldi režiimis: aeromass, hüdromassaaž vanni põhjas (tavaliselt hüdromassaažist pihustid asuvad vertikaalselt vanni külgedel ja sel juhul on need põhja ja horisontaalselt) ja kombineeritud maagilises režiimis, kaasa arvatud Hydro ja aeromass samaaegselt, kuid erakordne ja väga huvitav mõju. Tavapärastes hüdromasside pihustites segatakse vesi ja õhk sees.

Seal on 4 sularaha süsteemid: www (World Wellness või just ülim heaolu - suurepärane tervis), Twin Plus, Combi Plus ja Hygieen Plus

REPREME WELLSESS: valgustus, puhastussüsteem, osooniteraapia, aeromass, hüdroears massaaž, mullivann, hajuti ja vibraatori massaaž (uued kuivad pihustid, mida pakuvad ainult WWW vannide seeriaga).

Twin Plus: valgustus, puhastussüsteem, osooniteraapia, aeromass, hüdroears massaaž, mullivann, difuusor

Combi pluss: valgustus, puhastussüsteem, osooniteraapia, aeromass, hidroacerossage, mullivann, difuusor - ilma osoonita!

 • Bath Aeromasssage 12 plastist joad
 • õhukompressor "AP 700 + lüliti" jaoks 700 W
 • pneumaatiline toitenupp, aerobabeen, liitmikud
 • tootlikkus: 150 m³ / h

Omadused

  • ergonoomiline disain, pakkudes isikule maksimaalset mugavust protseduuri käigus;
  • täielik ohutus;
  • materjalide ökoloogia, kerge sanitaarravi, kate kulumine Vastupidavus;
  • mehhanise vastupidavus ja katkematu täpne töö;
  • Kontrolli seadistuste ja lihtsuse valik;
  • kerge hooldus, komponentide kiire asendamine remontimise ajal.

  saab paigaldada kodus. Menetlus ei ole puhtalt meditsiiniline ja seda saab teha ilma konkreetsete näidustusteta.

  Kuidas Aeromasssage Bath töö?

  Air Argeri vanni toimimise põhimõte põhineb õhumullide pehme masseerivatel mõjudel, mis ulatuvad paagi alumistes ja külgseintel asuvatest spetsiaalsetest düüsidest.

  Azero massaaž võib sisaldada pihustusi õhu ja vee jaoks. Sellisel juhul viitab seade hüdro- ja Aero massaaži kategooriale. Lennurome massaaž saab läbi viia eraldi või koos hüdromassaažiga. Vee temperatuur, bumulite väljalaskeava intensiivsus pihustustest, aktiivsete pihustite arvust, vedeliku kompositsioon mõjutab protseduuri tõhusust.

  Kui plaanitakse kasutada mere soola, mineraalvett ja protseduuride paranemislahendusi, siis on vaja osta nende keskkondade kohandatud vanni. Funktsionaalsuse, majapidamis- ja professionaalsete meditsiiniliste süsteemide erinevate nõuete ja konfiguratsiooni eristatakse.

  Aeromasside vannide näidustused

  Asemasõtva vann ei nõua kursuse läbimiseks erilist tunnistust. Mullimasaaž on sageli ette nähtud ennetavates ja lõõgastudes. Terapeutilistel eesmärkidel määratakse aeromaadi vann, kui järgmisi haigusi on järgmised:

  Aeromismassaaž vee all lõõgastab kiiresti keha ja leevendab väsimust. Maja protseduuri saab enne magamaminekut läbi viia. Kokkupuute laiendamiseks on kasulik täiendada aeromasilust taimsete dekomponentide abil, veele lisatavate aromaatsete õlide abil.

  Aeromassi vannide tüübid ja disainiomadused

  Kasutamise lihtsustamiseks on aeromasside vann varustatud käsipuudega, spetsiaalse peatugi, vanni vastuvõtmise istekoha ei ole horisontaalne. Standardne mullivann on varustatud 6 düüsiga ummistunud kaitsega. Mida suurem on vanni suurus, seda rohkem pihustid saab paigaldada.

  Hea mudelid on paigaldatud vaikne pumba söötmise mullid. Kui pump on võimas, ilmneb mürarikka töö probleem ise üsna aktiivselt. Enne tehnika valimist on vaja arvesse võtta süstijate jõudlust, reguleerimisvahemikku ja seadeid.

  Phüsiotehmites saate tellida aeromassitavaid vanni professionaalseks kasutamiseks sanatooriumides ja rehabilitatsioonikeskustes, mis on varustatud pihustitega, mis on oluliselt laiendavad protseduuri mõju mõju kehale.

  Aeromassisüsteem meie firma saab lisaks olla varustatud hüdromassaaž tehnikatega kaasas kromoteraapia süsteemi. Toodetud Aero massaaži vannide failid on valmistatud keemiliselt agressiivsete kompositsioonide, mineraalvee, terapeutiliste vedelike suhtes vastupidavatest materjalidest.

  Jaga:

  HPE kompressori õhufilter

  Õhufilter on kompressori lahutamatu osa. Kompressori imemisseadmetele paigaldatakse õhufilter ja see on usaldusväärne kaitse erinevate võõrkehade, tolmu vastu. Õhufiltri asendamine ...

  Aero massaaž platoo õhku kiirendamiseks, mis püüab basseini vett, tänu sellele, millised paljud mullid on moodustatud, mis aitavad oma kerget mõju kogu oma kehale meeldida ja lõõgastuda. Valmistatud toode ...

Viimatie

Savalon Melagrano kutsub uusaasta spuputit.

Loe rohkem

Herballand Elena Evgenievna ettevalmistused kooli, kõneterapeutide, haridusmeetodite, düsartria, düsgrafy jaoks. Saate tutvuda 23-ga ja teha õige valik.

Loe rohkem

Kui palju on RAVIMASSAAŽ rinna ees pinna järgi meditsiinilise tunnistuse, 15 minutit Dobrobut Kiievis Massaaž 21255 2021.

Loe rohkem

Kokkupandavad massaažlauad ja diivanid tootja, statsionaarse ja kosmeetika. Ilusalongi seadmed.

Loe rohkem

Kui vananemine algab

Loe rohkem

Ayurveda ja jooga Kerala keskus. OSKAWA, Michurinsky Avenue, d. Tel 84956461331 Keralato Real India nurgas Moskvas. Siin teie jaoks töötab India esimese klassi spetsialistid. Suurepärane India atmosfääris, mis on täis eksootilisi maitseid, siis on saadaval tervise, ilu ja pikaealisuse vanimaid saladusi.

Loe rohkem

Top

Metalurgov Ironhouse.

Ideaalne lahendus kingituse valiku keerulisele küsimusele, mis on ka paranenud ja uue aasta sebimine.

Massaaži aktiveerimine

Liikumine tugevdava massaažiga aktiivse intensiivse ja suundadega on peamiselt keele juurest otsale ... kasutab peamiselt sõtkumise ja armude tarbimist ... reeglina, vähendatud keele lihaste tooniga, seal on olemas Ka oksendamine refleks, seetõttu massaaž liikumise sel juhul..

Tööhaldur Massaažis Salon Moskva

Veebisaidi sektsiooni veebisait Töö Moskvas ja Moskva piirkonna andmebaasis Tööpakkumiste arv vabade töökohtade kujul. Saadaval on üksikasjalik tööotsing olemasoleva vabade töökohtade andmebaasis.

Osta aeromaadi vanni jaoks kompressoriga 700 W jaoks

Osta kogum aeromaassi vannis poe 10 ja 12 joad metallist või plastist, erinevate õhukompressorite mudelite, liitmikud. Kohaletoimetamine.

Nõelravi massager jalgade magnetväljale Jekaterinburgis osta soodsa hinnaga

MAGNETOAPUNCT MASSAGER SILME BEMI jaoks, Gezatone müük Moskvas vähendatud kulu tellimise magnethuvi massager silma Bemi, gezatone koju kataloogi fotode, juhiste, tehniliste omaduste ja kirjeldusega.

Antsersees Nõelravi Massager sõrmede käte merel rahulik hõbe

Massageri nõelravi. Müük, Otsimine, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Valgevene

Anti-stress nõelravi massager sõrme käed tervise käes kulda on lihtne

Massager Nõelravi Roller M708 Osta kergejõustiku poes taskukohase hinnaga.

VF Akupunktuuri matt Meie tervis Faberlik

FOSTA FOSTA FOSTA FOSTA MASSAGE PARMTER on valmistatud PVC polüvinüülkloriidist. Uus seisund.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.