selleks, et rakendada mittetulundusühingu asutajate kohtumise otsuse "National Föderatsiooni" (protokoll nr 2 25. 2. 011) Töötada välja nimekiri NP "National Föderatsiooni soovitatud viiteid Masseurs ", kasutamiseks massööride koolitusprotsessis täiendava kutsehariduse erikursustel eriala" Meditsiiniline massaaž ".

Kõik NP liikmed "riiklikud Masseursi foodsid" lisatud projekti (1. liide) alusel, et koostada kirjanduse nimekirjade valikud ja esitada neile 01. 2. 012 Tüübikinnituse saamiseks järgmisel kongressil NP "National Föderatsiooni Masseurs".

President NP "National Feds Masseur" Yerömuskin M .. Ring 1 tellida 3 alates 08. 08 0. 012 Kirjandus,

Osta paberkandja Venemaal tarnimisega kogu Venemaal

Annotation raamat "Basic Telecommeerimine". Praktiline juhend räägib mitmesuguste massaaži, näidustuste ja vastunäidustuste kasutamise kohta selle kasutamisele, anatoomia füsioloogilisele ja hügieenilisele alusele, inimkeha tegevuse mehhanismile, inimkehale, tehnika ja massaažitehnikate kohta kõige rohkem Ühised haigused ja vigastused.

1. Spordi massaaž. Paljud, ilmselt olid üllatunud, kuid selline tüüpi massaaž on olemas ja üsna pikka aega. Seda kasutavad sportlased spordivormi säilitamiseks, kiirendada taastumist pärast intensiivset koolitust, et suurendada spordi tõhusust ja saavutada suured sporditulemused.

2. Massoteraapia. See massaaž on suurepärane ennetav, terapeutiline ja rehabilitatsioonimeetod.

Sellise massaaži ajal kasutatakse suurt hulka massaažitehnikaid. Meditsiinilise massaažis kasutatavad peamised massaažitehnikad kuuluvad: paigese, sõtkumise, hõõrumise, vibratsiooni. Igal vastuvõttudel on oma sordid ja täiendavad tehnikad.

3. Ühine ja kohalik massaaž. Ühise massaaži ajal on mõju suunatud kogu kehale. Kohalik massaaž hõlmab mõju keha teatud osadele.

4. Entherage-refleksi massaaž. Seda tüüpi massaaž ilmus kahekümnenda sajandi 20-ndatel aastatel Venemaal. Massaaž tegi ettepaneku .. Shcherbak. Massaaži tegevus põhineb asjaolul, et iga haigus ei ole mitte ainult kohalik, vaid võib põhjustada segmentaalsete koosseisude refleksi muutusi.

Refleksi muutused esinevad lihastes, nahas, sidekoe. Nende süsteemide muutused mõjutavad esmast põisavust.

Nende valdkondade massaaž võimaldab vähendada elundi patoloogilisi muutusi. Naha haiguse ajal moodustuvad suurenenud tundlikkuse tsoonid, see on tingitud asjaolust, et valu impulssid pärinevad siseorganitest aju, selle tulemusena on teatud segmendi tundlikud rakud põnevil. Pärast seda tekib valu suurenenud tundlikkuse valdkonnas, mis ei lange kokku patoloogilise fookuse lokaliseerimisega.

Sheino-Occipita ja ülahingamispiirkond asub kaela, adapteri, pea, tagumise ja rinna tagaosas. Seda tsooni nimetatakse kraeks. Selle tsooni massaaž võimaldab teil muuta kesknärvisikute funktsionaalset seisundit ja refleksi tee on positiivne mõju metaboolsetele ja termoregulatsiooniprotsessidele.

Limbar-sakraalne piirkond on tuharate ala, kõhu allosas, reide esikülje peal. Selle ala massaaži kasutatakse osteokondroosihaiguse puhul, millele on lisatud radikaalne valulik sündroom. Massaaži kasutatakse ka laevade haiguste, jalavigastuste haigustele, idu toimimise parandamiseks.

Seda tüüpi massaaži erinevus on see, et see mõjutab mitte tsooni, kus patsient asub ja peegeldunud valu piirkonnas.

6. Klassikaline massaaž. Massaažiefekt on sarnane punkti massaaži toimega, kuna see hõlmab sarnast mõju punktidele. Need on punktid, mis asuvad kahesuunalise lihase välisserval, küünarnuki klappil, peopesa keskel vahemikus 2 kuni 4 minutit, 1 rindkere ja 7 emakakaela vahel. Punkti jalamil asuvad marjakeskuses väikese Berthovaya luu peaosa ääres, külgmise pahkluu alumises servas, kohas, kus kõõlus läheb ioonvärvi lihaste.

7. Riistvara massaaž. See täiendab kõiki massaaži tüüpi. Riistvara massaaž on mitmeid sorte: vibratsioon, vaakum, vesi ja teised. Vibratsiooni massaaži ajal kasutatakse ainult vibratsiooni või vibratsiooni koos kuumusega. Vaakummassaaž viiakse läbi spetsiaalsete aspiraatoritega, purgid, mis võimaldavad teil luua suurenenud ja vähenenud õhurõhk.

Viimatie

Omadused, energiatarbimine, vorm ja sisu iseseisva tegevuse.

Loe rohkem

Punkti massaaži põhitõed, tervislik elu. AST kirjastamise raamatud. Annotatsioon, omadused, fotokatted, teave, kus osta raamat.

Loe rohkem

See ilmus Idas, tänapäeva kaasaegsetes Ida-riikide territooriumil, nagu Korea, Hiina, Jaapan ja Mongoolia.

Loe rohkem

Õla maalimine Perriatriidi sümptomid, põhjused, ravi ja ennetamine. Periatritit töödeldakse edukalt Kinesislife kliinikus, mida kinnitab Ukraina patendid.

Loe rohkem

Terapeutiline massaaž toetusseadme vigastustel ja haigustel on lihtne ja samal ajal kõige tõhusam rehabilitatsioon.

Loe rohkem

Bukkali nägu massaaž, dekolte ja kaela Moskvas professionaalsest kosmeetikast Weslim Studiost. Registreeruge nüüd varu.

Loe rohkem

Nii et hommikul ärkama ilma turse ilma silmade all, on oluline mitte juua palju vedelikku enne magamaminekut, samuti loobuda järgmistest toitudest.

Loe rohkem

Kui mornides peegli asemel säravate silmade ja õitsevate liikide näete võõraste turse sajandeid, siis on aeg lahendada edemi korda ja igavesti beautyhack demonsemed, miks nägu paisub hommikul ja ka ütleb ka

Loe rohkem

Top

Lõõgastavad massaaži korrigeerimisnäitajad Moskvas, hinnad, ülevaateid

Lõõgastav massaaž. Ettevõte 100Litsa pakub korrektsiooniteenuseid Moskva salongivõrkudes.

Lümfiase massaaži Slimi baari funktsioonid Moskvas

Tehke Moskva keskel lümfisüsteemi massaaž KUTSUKOB KUTSUB SLIM BAR BARDi stuudio. Ühe seansi maksumus 2 200 rubla.

Vaakummassaaž perm

Massaaž bflexy jalad

Panfilovi massaažikool Kaasani ametlikus kohas

Buklock massaaž uuendusliku meetodi, mis suudab säilitada ilu ja säilitada noori. Menetlust iseloomustab kõrge tõhususe tase.

Massaažikursused koolitus massoosi Moskvas, koolitusmassaaž

Massaažikursused CC-kursustel on kaasaegsed koolitusmeetodid, kogenud õpetajad, aspektide kättesaadavus m. Rahu prospekt Allahindlused, ülevaated ja kommentaarid, hinnad ja koolitusprogrammi massid

10 parimat koolituskursusi Medical Massaaž Peterburis 2021Koursburgh

Meditsiinilise massaaži arenenud koolituse programm. Täielik kaugõppimine massaaži terapeutide kaudu haridusportaali kaudu. Kvalifitseeritud õpetajad. Varasemat koolitust väljastatakse väljakujunenud proovi diplomi

Webinar Massaaž ja võimlemine lastele kuni aasta sündmuste aastani Timepad.ru

Pileti kogumine 4 Küsimus 20 Liikluseeskirjad 2021 Kuidas positsioneerida oma käed ohvri rinnale südame elustamise ja kommentaaride läbiviimisel

Nägu massaaži Medest, Khabarovsk

Isiklik massaaži käsitsi klassikaline ja tugev tegelik lahkumise meetod, mida soovitati vanusemärkide parandamiseks ja ennetava ennetamise parandamiseks ...

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.