massaaži teostamiseks õigesti, et ekstraheerida suurimat kasu protseduurist ja mitte kahjustada masseeritud, tuleks järgida mõningaid eeskirju:

Ei ole soovitatav teostada intensiivset sügavat, suurel kohalolekul manipulatsioone lümfisõlmede klastri osades (see toob kaasa nende põletikku);

Ei ole vaja teha suuri pausi massaaži vahel. Üleminek ühest vastuvõtmisest teisele peab olema sile;

Masina positsioon peab olema selle jaoks kõige mugavam ja nii et lihased töötavad kõige lõdvestunud olekus;

Igal inimesel on oma individuaalne valu künnis, mis mõnedel on omamoodi valiku detektor, tehnikat ja meetodeid selle osaluse. Seega, et mitte kahjustada massiivse närvisüsteemi, ei tohiks kõik isegi kõige intensiivsema mõju meetodid ületada valu künnist;

Me alustame massaaži massaaži suurte lihaste ja suurte kehade massaaži, mis võimaldab teil kiirendada vere ja lümfiringet, samuti vere ja lümfi imemist kehaosade osadega;

Mis tahes tüüpi massaaž peaks olema oma tempo ja rütmi, mis omakorda valitakse individuaalselt sõltuvalt massaažieesmärkidest (nagu on kirjeldatud);

Mehaanilise kokkupuute intensiivsus ja kestus eraldi lihaste suhtes sobivad selle lihase tooniks.

Vere ja lümfotsümlatsiooni parandamiseks ja teatud lihaste lõõgastumise reguleerimine on kasulik panna massiivsete rullide, padjade või jämedate rätikute alla, aitab see kaasa ka masina keha mugavamale positsioonile.

Massaažitehnikate meetodite ja tehnikate uurimine põhineb järgmistel põhireeglitel, mida tuleb meeles pidada. Tehnikad viiakse läbi lümfivõimaluste käigus lähima lümfisõlme suunas. Näiteks seljaosa masseeritakse vaagnast kaelale, reied - kubemest, shin - sõrmedest kuni kaela poole - karvakindlalt seljaosani, rindkere - kõhust, Ja kõht - päripäeva noolega, käed - sõrmedelt küünarnukile ja viiendikule. Mõju sõlmed ei massaaži!

Massaaž viiakse läbi selle keha asendiga, mis võimaldab teil lihaste ja liigeste maksimeerida. Analüüsi tehnikad ei tohiks põhjustada valu. Palja keha massaažiproblensable. Kui sellist võimalust ei ole, kohaldatakse massaažitehnikate minimaalset arvu.

Kui palm on higistamine, on soovitatav neid Kölni pühkida või puista salitsüülpulber. Kinnitage kehal "lähimad" jäsemed ja "pikamaa" saidid (piirkonnas, seljaosa, vaagna, rindkere lihaseid ja kõhu lihaseid).

Kvalifitseeritud massaaži teostamiseks peate teadma järgmisi tehnikat ja nende arendamise järjekorda, kui õpivad: stroking;

Massaaživormid

Privaatne või kohalik (kohalik), massaaž nimetatakse sellise massaažiseansi jaoks, kus masseeritakse mõni eraldi kehaosa (spin, käsi, lihased, ühine jne); Selle kestus - 5-25 min, sõltuvalt eesmärgist, massaaži liigist, keha massitable osa. Privaatne massaaž on alati üksikasjalikum. Raske kui tavaline.

Sage nimetatakse selliseks seansile (olenemata kestusest), kus kogu inimese keha masseerib. Ühise massaažiseansi kestus sõltub massaaži tüübist (terapeutilise, spordi, hügieenilise), selle ülesannete, inimkeha massi, soo, vanuse, kuid see ei tohiks ületada 60 minutit.

Sarnased leheküljed

Artiklis rääkida, kuidas teha massaaži. Paljud on sellest küsimusest huvitatud, kuid ei tea, kuhu otsida üksikasjalikku ja õiget teavet. Artikkel on kirjutatud informatiivsetel eesmärkidel, mistõttu on parem läbida erikursusi ja saada olulisi teadmisi spetsialistide suust. Me kaalume esiletõstmisi ja pöörame tähelepanu keha erinevate osade massaažile.

Kui kristlus tuli, on inimesed unustanud, kuidas massaaži teha, sest seda tehnikat peeti paganile ja kaotasid iga võimaluse korral. Tuleb öelda, et pärast nende sündmuste pikka aega ei peetud massaaži distsipliiniks, mis väärib erilisi teaduslikke teadmisi.

Niisiis, kuidas massaaži teha? Selleks on vaja mitte ainult oma kõigi tehnikaid omada täiuslikult ja teavad, kui igaüks neist on asjakohane, kuid teate ka massaaži põhitõede reegleid. Kaaluge põhireegleid:

Teade, kuidas teha massaaži õigesti põhiliste aluste põhjal, räägime mõju tehnikatest. Nad on natuke, kuid igaüks saab lagundada mitut alamliikide jaoks. Meie, traditsioonide järgi, kaalume kõige olulisemat asja, mida mõista, kuidas teha massaaži kodus.

Iga inimene, kes teeb massaaži ebaprofessionaalseks, kasutab kuidagi vastu võetud tehnikaid. Kokku on 8, millest 2 on abivahendid. Viimast kasutatakse täiendava abikaasana peamiste meetodite mõju nõrgendamiseks või suurendamiseks.

Teine vastuvõtt on pigistamine, mis viiakse läbi peopesa ribi abil. Sõrmed on veidi painutatud ja asuvad üle massiivse piirkonna. Käsi mõju suurendamiseks on nad üksteise peale asetsevad. Seal on juba mõju mitte ainult nahale, vaid ka rasvakiudude, lihaste ja sidekude pinnakihi kihile. Vastuvõtu kasutamine eemaldab turse, parandab metaboolseid protsesse kudedes. Samal ajal tuleb keha tooniks, kesknärvisüsteemi töö stimuleeritakse. Sellist massaaži kasutatakse sageli sportlasi oluliste võistluste ees.

Kolmas vastuvõtt - sõtkimine. Ta on massaaž peamine, nii et talle antakse peaaegu pool kogu aeg. Samal ajal on lihas kas fikseeritud või hilineb ja pärast soojendamist. Vastuvõtul on tugev mõju inimese nahaalusele ja lihasüsteemile. Suurenenud ainevahetus, mis aitab kaasa lihaskoe kasvule. Vastuvõtul on tooniline toime.

Viimatie

Massaaž on hea meetod, et lõõgastuda, vabaneda närvilise stressiga, koguge jõududega. Tervendav massaaž ilus lisand või isegi alternatiiv valu ja erinevate iseloomu vigastuste tavalisele ravile.

Loe rohkem

Kamala Ayurveda keskus kutsub imikutele massaaži vastsündinu viibib kahe kuu vanusest. Menetlusel on ennetav ja terapeutiline toime. Meie telefon St. Petersburis 7 812 3315145.

Loe rohkem

Krommastri või Hispaania massaaž viiakse läbi kõige kaasaegsetes ilusalongides. Sarnane protseduur noorendab nahka otse ees. Sellise massaaži kursus lubab noorendamise mõju, võrreldav ...

Loe rohkem

Ratta, pärast meikide eemaldamist ... noorendava enese tegemise nägu, siis nahk on alati hea toonis ... noorendava enese tegemise näo kesklinnas ...

Loe rohkem

Mesi massaaž traditsioonilise meditsiini kliinikus Dr. S.V. Chechille'i taskukohaste hindadega.

Loe rohkem

Meie salongis saate tõelise rõõmu professionaalsetest massaažidest. Ida-, anti-tselluliidi, klassikaline ja paljud muud tüüpi massaažid aitavad tervist lõõgastuda ja tugevdada.

Loe rohkem

Massaaž parandab vereringet, normaliseerib metabolismi, suurendab keha tooni ja tekitab meeleolu. Kampaania jaoks ei ole piisavalt aega ega raha professionaalseks õppima, kuidas ennast massaaži teha. www. Päev. U.

Loe rohkem

Lugege online-massaažiraamatut. Suure kapten Vasichkin Vladimir Ivanovichi õppetunnid tasuta ilma registreerita.

Loe rohkem

Top

Spordi massaaži liigid BU REPUNOAAN Rahvatervise Keskuse ja meditsiinilise ennetamise keskus, meditsiiniline füüsiline kultuur ja sportmeditsiin

Massaažitüübid Ainult huvitavad ja kasulikud artiklid medmagazin.ua medtechniki medmagazin.ua

Terapeutilise massaaži põhialused. Verbov A. Pakkumine lõpetas 126829989

Me kuulame audioraamatuid võrgus, tasuta ja ilma registreerimiseta, audioraamatu kogumise pidev täiendamine

Esitlus kohapeal isemassaaž A .. Uhansky

19. september, neljapäev kell 16. 0, ul. Weavka 17, CPRM. Kohtumine massaaži mängijate klubi ja, kaasa arvatud Tai massaaži esitlus. Tai massaaž kõigile draividele

Plank kaasas haridusalase füüsilise kultuuri. Enesetehnikate põhitõed.

Omadused, energiatarbimine, vorm ja sisu iseseisva tegevuse.

Isiklik massaaž. Punkti massaaži põhitõdesid

Punkti massaaži põhitõed, tervislik elu. AST kirjastamise raamatud. Annotatsioon, omadused, fotokatted, teave, kus osta raamat.

Punkti massaaži põhitõdesid

See ilmus Idas, tänapäeva kaasaegsetes Ida-riikide territooriumil, nagu Korea, Hiina, Jaapan ja Mongoolia.

Massaaži meetod õla vask Peribriatriit

Õla maalimine Perriatriidi sümptomid, põhjused, ravi ja ennetamine. Periatritit töödeldakse edukalt Kinesislife kliinikus, mida kinnitab Ukraina patendid.

Kuidas massaaž viiakse scoliosis

Terapeutiline massaaž toetusseadme vigastustel ja haigustel on lihtne ja samal ajal kõige tõhusam rehabilitatsioon.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.