Kutsume teid osalema kõige populaarsemas ja sügaval tänapäeval Ayurveda meditsiini kaugõppeprogrammis.

Ayurveda on traditsiooniline india naturopaatiline süsteem. Tal on rohkem kui viis tuhat aastat. Meditsiiniseadmena iidse jooga traditsiooni, Ayurveda viitab arvu kõige olulisemate tervikliku meditsiini süsteemide arv, olles täiuslik ja lõpetatud teadmiste süsteem. Ta paljastab saladusi mitte ainult keha, vaid ka sise - vaimne tervishoid ja tervishoid. Igal aastal vallutab Ayurveda uusi fännid üle kogu maailma.

Ayurveda metoodika hõlmab tohutut tehnikat, alates dieedi ja fütoteraapia enne meditatsiooni ja lugemise mantrad. Ayurvedic meditsiin saab ohutult nimetada meditsiin tulevase ajastu. Lisaks põhiliste Ayurveda sündmuste olulisele puhkuse mõjule loob Ayurveda sõna otseses mõttes imesid paljude krooniliste ja ravimatute juhtumite puhul Lääne meditsiini, haiguste osas.

Kursuse programm

Kavandatav programm on väga kasutusele võetud ja katab kõik suured aspektid Ayurveda teooria, diagnoosi ja meditsiinipraktika. Meie kursus "Ayurvedic Healing" ei ole ainult Ayurveda sissejuhatus, vaid kõigi selle osade täieliku koolitusprogramm. Täna on selle taseme ainus programm oma hinnaklassis.

Õppeeesmärgid

Need on unikaalsed autentsed teadmised, mida me Indiast pärineva Kerala riigist toome, on Ayurveda õli massaaži kodumaa.

See on uskumatult tõhus viis vaid pool tundi, et taastada lähedase elu ja vaimsed volitused.

See on hindamatu panus oma unikaalsuse juurde - teie mees ei saa enam selliseid tunnei kõikjal (kontrollitud ja katsetada Euroopa, Venemaa ja Ukraina oligarhides!).

Online Course "Ayurveda igasse maja"

Ayurveda - pikaealisuse iidse tarkus. Kaks kolmandikku Ayurveda ümberhindadest on pühendatud tervise säilitamisele ja ainult kolmandikule - ravi.

Meie Ayurveda keskuses hoolitsevad Ayurvedic Arstid ravi eest. Meie terapeutid teevad massaaži ja protseduure - nii terapeutiline kui ka ennetav.

Aga ilma Ayurveda tarkuse põhiosa levimata - teadmised pikaealisuse tegemiseks, meie tegevus ei oleks täielik.

Kaasaegne mees on loodusest kaugel. Kuid vaatamata sellele on inimene ainult osa loodusest ja kõik USAs tegutseb vastavalt oma seadustele.

See on nendel seadustel, et Ayurveda on asutatud - mitte otsa saanud teadmiste allikas õige elu kohta, mis aitab meil säästa ja paljuneda tervist.

Viimatie

Eduard ja muud privaatsed massaažid ja organisatsioonid Moskvas Master Massage.ru ID7049

Loe rohkem

Odvartaan on kaabits, mida teostavad käte väga energilised liikumised, küünarnukid ja isegi stop ja põlved. Sellise massaaži eesmärk on jätkata patsiendi taimse pulbri naha nahka. Tänu intensiivsele tehnikale võimaldab see massaaž teid sügavalt töötada kõik naha, sidemete, lihaste ja kõõluste kihtide väljatöötamine.

Loe rohkem

Tasuta sooduskupongid allahindlused kuni 65 inimese kohta India ja Ayurvedic Massage Marmamatushana kingituse hinnad alates 350 r. Traditsiooniline selja massaaž, pead ja organid India ekspertidest Spapograms 28,02 India traditsioonilisest tervisekeskusest Ayurdari tervisele magusamal Peterburi

Loe rohkem

Otsin tööd nõudmisel Rentige Moskvas massaažituba, leiame otsestest tööandjatelt rohkem kui 262 värsket vabat töökohta, mille palk on kuni 300 000 rubla. Viide Praegu kiire ja mugav tööotsing Vajade töökohtade üürida massaaži tuba Gorlarabrabot. W.

Loe rohkem

Pakume massaažitool pühade, ettevõtte parteide, pulmade ja muude ürituste jaoks. Rentige Moskvas massaažitool

Loe rohkem

Arvamused Kharkov, Ul. Labor Heroes, 7 kaubanduskeskus Haagissuvila, ülevaateid Bodo 1253 ülevaateid. Saidile vastatakse Bodo ametlik esindaja. Klientide kommentaarid ja kasutajad. Bodo liidrid kingitus sertifikaadi turu meelelahutus ja tegevus. Kingituste interneti kingitused Kingitused Bodo pakub muljeid jahtide põhiklasside valikuvõimalusi, hüpates langevarjuga, ...

Loe rohkem

35 külastajate külastajate külaliste väljakoolituse kesklinnas Masseurs Fotod, reiting ja üksikasjalikku teavet kesklinnas koolituse urali masside

Loe rohkem

Organisatsiooni käsiraamat kategoorias erootilise massaaž, noolsan, aadressid, telefoninumbreid, külastada kommentaare

Loe rohkem

Osta kasumlik ja müüa autosid, kinnisvara ja asjade Peterburis. Leia usaldusväärsed esinejad ja töö. Kõige populaarsem.

Loe rohkem

Top

Svetlana Mustafina ja selle meetodi süsteemi massaažist

Advanced Techniques massaažikursuse lõpetajate massaaži meistrid, mis omavad tehnikute klassikaline massaaž, kus nad arendavad autori tehnikaid.

Kõik teenused ja hinnad joogakeskuste võrgustike ja Ayurveda Kuvira

Hinnad ja kõigi teenuste nimekiri pakuti võrgukeskuste massaaželementide, jooga tellimusi, individuaalseid nõuandeid, erinevaid ayurveda protseduure, kosmeetika ja palju muud

Esimene Lääne-Ukraina India keskus Ayverda

Et tervendajad ja meistrid, Ayurveda sõita üle kogu maailma läbima paranemise ja ravi Goa, enamikul juhtudel kombineerides seda rannapuhkuse.

Ayurveda massaaž näidustuste ja vastunäidustuste, protseduuri kirjeldus

Artikkel ütleb teile, mida Royal Ayurvedic Massaaž on ja miks see vajab

Hikodhara perekliiniku ayurveda massaaži tüübid ja tehnikad Jekaterinburg

Et täielikult lõõgastuda, vabaneda stressist, unetusest, depressiooni, depressiooni saab depressioonida, kasutades sooja õli jet, valades pidevalt otsaesist. See on see, kuidas Ayurveda massaaž kolmanda silma või Chirodhara, mis on tõlgitud sanskriti kui voolu pea. Muuhulgas chirodhara märgatavalt silub kortsud tema nägu, tervendab nahka ja juuksed.

ISINDIA PETERSBURG SPETESBURG SPEPS-spetsialistide kostüümide ayurveda massaaž. Eneseteadmised. W.

Ayurveda Mis see on, millistel põhimõtetel põhineb süsteemil, mida töödeldakse Ayurveda kliinikute arstidega Ayurveda keskuse kohapeal Peterburis. Online-vastuvõtt.

Calb Ayurveda ravi

Massaaž on keha tervis ja ilu. Klassikaline käsi massaaž kaela peatuspea 30min 18EUR Klassikaalne massaaž Seda kasutatakse raviks ...

Ayurveda massaaž video

Kalla ja kuurortide film vene keeles.

Ayurveda massaaž jooga prana

Täna ma esimest korda sai Ayurveda massaaž .... Noh, mida öelda teile ... Ma olen internetis rõõmu ja see ei ole kõik mu emotsioonid

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.