Oleme kõrgelt hinnatud meie klientide aega ja pakume tarneteenuse kasutamist. See on kiire ja mugav! Meie heatahtlikud töötajad võtavad teiega ühendust, koordineerige teile mugavat aega ja edastama tellimuse Saratovi ja Saratovi piirkonna tellimuse kokkulepitud ajal Esmaspäevast laupäevani (kohaletoimetamise režiim kell 10.00-17.00). Oleme valmis pakkuma oma ostud korteri või kontori uksed.

Iga tellimuse kohaletoimetamise maksumus arvutatakse individuaalselt, lähtudes kohaletoimetamise meetodil, kaupade kaal ja tarnepiirkonnast vastavalt kehtivatele tariifidele.

Tarneaeg viiakse läbi esmaspäevast reedeni tellimuse kujundamise etapis valitud intervallile - alates kella 10.00-17: 00 ja laupäeval - 10.00-15:00, lennundus ei ole ette nähtud.

Tellimuse kohaletoimetamine toimub 2-3 päeva jooksul alates selle disaini kuupäevast tellimuse esitamisel pärast kella 15.00, edastatakse tarne ühe päeva jooksul. Ostja vajaduste korral kaupade kiireloomulisel kohaletoimetamisel tellimuse päeval või nõutava aja jooksul lepitakse selle teenuse võimaluse kokkulepitud ettevõtte juhiga ja see on eraldi.

Määratud päeva eelõhtul on kättetoimetamise teenus kaasatud ostjaga kuupäeva ja tarneaja kinnitamiseks. Kliendiga suhtlemise puudumisel edastatakse tarnekuupäev ja kellaaeg.

Müüja ei vastuta kaupade võimalike kahjustuste eest iseenda mahalaadimiseks ja kauba ostja kõrvaldamiseks.

Standardne kohaletoimetamise maksumus hõlmab kaubavedu enne sissepääsu, hoonete, eramaja. Samal ajal katse ja aktsepteerimise kauba ostja, samuti projekteerimise laevandusdokumentide määratud asukohta ilma kauba liikumata.

tellimuse maksmine, pakkudes kõik vajalikud Teave ostjale, samuti nende laevandusdokumentide allkirjastamine, viiakse läbi kuni kaupade ülekandmiseni kliendile täielikule tellimusele (selle liikumine, paigaldus, käitamine).

Lisaks saab teenuse tõsteteenust tellida kontrollimise ja vastuvõtmise kohale, et tellimuse esitamisel peate sellest soovi ettevõttele teavitama. Kaupade tõstmise teenus makstakse ja ei kuulu laevandustasule.

Kui tellida "tõstmine" teenused, kantakse kauba korteri / kontorisse ainult siis, kui see võimaldab teil teha sissepääsurühma suurust: nii sissepääsu, trepikoja laius, saal, saal Ja korter (ukseraami vaheline kaugus ja pakendis olev toode peab olema vähemalt 10 (kümme) sentimeetrit). Vastasel juhul kontrollib kaubad ja aktsepteerib ostja kohapeal, millele oli võimalik pakkuda.

  Spetsifikatsioonid:
 • Materjal - torustikud akrüül
 • kõrgus - 62 cm
 • sügavus - 46 cm
 • pikkus - 190 cm <
 • sisemine suurus põhja - 135 cm
 • sisemine suurus vanni - 178 cm
 • laius - 90 cm
 • sisemine laiuse - 62 cm
 • esiseade - 1 tk. <
 • jalgade raamistik
 • automaatne äravoolu süsteem / ülevoolu
 • max. Mahutavus - 345 l
 • düüside arv - 6 tk. * 8 tk. **

Parameetrite valimine

 • eraldi väärt
 • ristkülikukujuline kuju
 • ühe
 • 170x75x65.50 cm <
 • 240 l

Me näitame kõiki kasutajate kasutamisel tuvastatud Triton Diana eeliseid ja puudusi. Me ei varja midagi ja asetage kõik positiivsed ja negatiivsed ausad klientide ülevaated Triton Diana kohta ning pakuvad alternatiivseid tooteid analoogid. Kas tasub osta - lahendus on ainult teie jaoks!

Viimatie

Herballand Elena Evgenievna ettevalmistused kooli, kõneterapeutide, haridusmeetodite, düsartria, düsgrafy jaoks. Saate tutvuda 23-ga ja teha õige valik.

Loe rohkem

Kui palju on RAVIMASSAAŽ rinna ees pinna järgi meditsiinilise tunnistuse, 15 minutit Dobrobut Kiievis Massaaž 21255 2021.

Loe rohkem

Kokkupandavad massaažlauad ja diivanid tootja, statsionaarse ja kosmeetika. Ilusalongi seadmed.

Loe rohkem

Kui vananemine algab

Loe rohkem

Ayurveda ja jooga Kerala keskus. OSKAWA, Michurinsky Avenue, d. Tel 84956461331 Keralato Real India nurgas Moskvas. Siin teie jaoks töötab India esimese klassi spetsialistid. Suurepärane India atmosfääris, mis on täis eksootilisi maitseid, siis on saadaval tervise, ilu ja pikaealisuse vanimaid saladusi.

Loe rohkem

Te saate osta massaažitarvikuid mitte ainult professionaalsete keskuste või salongide kasutamiseks, vaid ka korraldada puhkealasid tavalises kodukeskkonnas.

Loe rohkem

Top

Massaaži aktiveerimine

Liikumine tugevdava massaažiga aktiivse intensiivse ja suundadega on peamiselt keele juurest otsale ... kasutab peamiselt sõtkumise ja armude tarbimist ... reeglina, vähendatud keele lihaste tooniga, seal on olemas Ka oksendamine refleks, seetõttu massaaž liikumise sel juhul..

Tööhaldur Massaažis Salon Moskva

Veebisaidi sektsiooni veebisait Töö Moskvas ja Moskva piirkonna andmebaasis Tööpakkumiste arv vabade töökohtade kujul. Saadaval on üksikasjalik tööotsing olemasoleva vabade töökohtade andmebaasis.

Osta aeromaadi vanni jaoks kompressoriga 700 W jaoks

Osta kogum aeromaassi vannis poe 10 ja 12 joad metallist või plastist, erinevate õhukompressorite mudelite, liitmikud. Kohaletoimetamine.

Nõelravi massager jalgade magnetväljale Jekaterinburgis osta soodsa hinnaga

MAGNETOAPUNCT MASSAGER SILME BEMI jaoks, Gezatone müük Moskvas vähendatud kulu tellimise magnethuvi massager silma Bemi, gezatone koju kataloogi fotode, juhiste, tehniliste omaduste ja kirjeldusega.

Antsersees Nõelravi Massager sõrmede käte merel rahulik hõbe

Massageri nõelravi. Müük, Otsimine, Tarnijad ja kauplused, Hinnad Valgevene

Anti-stress nõelravi massager sõrme käed tervise käes kulda on lihtne

Massager Nõelravi Roller M708 Osta kergejõustiku poes taskukohase hinnaga.

VF Akupunktuuri matt Meie tervis Faberlik

FOSTA FOSTA FOSTA FOSTA MASSAGE PARMTER on valmistatud PVC polüvinüülkloriidist. Uus seisund.

Massaaž Rug Akupunktuur Gezatone Ecolife 72x42cm, türkiissinine osta foto oskuste internetipoodis. Y, hind, arvustused, Video Arvustused

Nõelravi Massaaž Rug MT902 koos tasuta kohaletoimetamisega Moskvas Osta meie internetipood, garantii kvaliteedi ja konkurentsivõimeliste hindadega

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.