esimese eluaasta laste suurenenud lihastooni (hüpertoonuse) suurenenud lihaste (hüpertoonuse), mida nad kirjutavad ja ütlevad üsna vähe, kuid vähendatud toon (lihaste hüpotensioon, hüpotoonus) on kuidagi tavaliselt "varjus". Kuigi see probleem on palju vastsündinute ja vanemate lastega.

Vähendatud lihastooni märgid lapsele

Ema, kes sünnitas oma esmasündinule, on üsna raske tunnustada hüpotoonuse märke imikutel. Tavaliselt paneb see diagnoos neuroloogi kontrollisse. Kogenud ema võib kahtlustada sellist kõrvalekaldumist selle kohta, et laps tundub natuke aeglane, tema lihased ei ole pingelised (nagu terve vastsündinu) ja käepidemed ja jalad on kergesti laiendatud. Laps ei suuda hoida oma pead, lamades kõhuga ja käepidemed samal ajal värvides külgedele, kuid ei vajuta, sest nad tavaliselt teevad lapsi. Imemiseks rinnaga saab see kiiresti väsida ja magama.

Kui laps, kellel on hüpotensioon, et proovida "taim", tõmmates käepideme taga, siis tema käed kaovad kohe, kõht on tugevalt ümardatud ja taga on sarv. Tavaliselt ei tööta vastsündinute käed lõpuni, sest tema lihastoon on veidi kõrgenenud.

Teine võimalus kontrollida -. Selleks peate "panna" lapsele tasasele pinnale, hoides seda rinna all. Tervislik laps langeb kogu jalgade toetusel ja seejärel teeb "sammu" edasi - seda refleksiit täheldatakse lastel kuni poolteist kuud ja seejärel kaob (ja tal pole midagi pistmist kõndimisoskusega tulevik). Laps hüpotensioon ei "kõndida" kõikjal, ta sobib jalad või veel teha samm liikumine, kuid samal ajal jalg on väga painutatud.

On ka mitmeid olulisi omadusi, mille jaoks määratakse lihastooni normist kõrvalekalded. Aga me jätame need spetsialistidele. Lisaks on neuroloogi ülevaatus kohustuslik kõigile 1 kuu vanusele lastele.

lihaste hüpotoonus lastel: ravi

, et parandada nõrkade lihaste tooni, on vastsündinud arstid väga harva ette nähtud mis tahes ravimid, välja arvatud tõsise hüpotensiooni korral. Ja peamine vahend tooni normaliseerimiseks on massaaž, võimlemine ja muud protseduurid, millest enamik saab oma kodus hoida.

Teine suurepärane võimalus nõrkade lihaste stimuleerimiseks basseini klassidesse. Kui teil on selline võimalus, ärge jätke seda igal juhul maha. Imikute basseinides ei ole vesi tavaliselt nii soe, mis armastavad ujumislapsed ja see jahedus on stimuleeriv mõju lapse kehale ja tema lihastele. Ja kombinatsioonis võimlemine vees, saate suure mõju teie lapsele.

Puudub bassein? Ei ole probleeme, terapeutilist suplust saab hoida kodus. Tee vesi veidi lahedamaks ja proovige aktiivsemalt liikuda. Muide, karastes vee protseduurid on kasulikud ka lastele lihaste hüpotensiooniga. Kuid selliseid lapsi ei ole vaja selliseid lapsi ülekuumeneda - soojus lõdvestab lihaseid, muudab need "hapuks", mis mõjutab negatiivselt füüsilisi oskusi.

Dr Komarovsky soovitab

Siin toimib hüpertonaasikompleksis: aju on närvikeskuste pidev ergastamine, need impulssid edastatakse perifeerse närvide piki keha spetsiifilistele osadele (näolihased, lihased, jalad, jalad, sõrmed ) ja tehke need pingetes (Toonus).

Mis on ohtlik haigus? Mõnede lihaste rühmade pinge toob kaasa reflekside väljatöötamise viivituse: Grasseing, kõndimine, palju käed on moodustatud objekti suunas, käte Pincenti püüdmise, käte kaitseliikumise ja sõltumatu seistes.

Lisaks on lihaspülitusse kaasas halb uni, halvenenud toitumine (laps tihti Jershits, ei söö), kapoose, madal hemoglobiin.

hüpertoonuse põhjused lastel kuni aastani

Kuidas tuvastada seda neuroloogilist haigust? See on diagnoositud ainult väikelapse käitumisreaktsioonide kompleksi juuresolekul ja tooni olemasolu tema lihastes. Eraldi sümptomid: kokkusurutud sõrmed, tõmmatud kaela jne. Ärge rääkige hüpertoonuse olemasolust.

Ka lihaste hüperthonus, käed, käepidemed, sirgendamine või vastupidi, painutage jalad 90˚ poja nurga all - see lihtsalt ebaõnnestub ja seda rohkem Sageli proovite seda teha, seda rohkem laps näeb rohkem vastupanu.

Hüpertoonuse Krochi teine ​​märk on tema pose une ajal: pea visatakse tagasi ja käed, jalad, painutatud ja pressitud kehale. Lisaks on ta ärritavuse ajal üles ehitatud.

Kui lapse toon ilmub enne pool aastat, ei põhjusta see palju ärevust. Kuigi varasem hakkab ravima, seda parem. 6 kuu pärast peetakse seda patoloogiaks.

Kuidas ravida lihaste hüpertoonus

  • nõel erutab "Fast" närvi kiude. Närvisüsteemi impulss siseneb aju kiiremini kui valu impulssid kahjustatud organist. Impulss süstimise aktiveerib Cortexi Cortexi erirakkudes - inhibeerivat interneeuros. Nad blokeerivad aju osad, mis tajuvad valu. Seega eemaldab nõelravi valu
  • nõela preparaat teatud punktidesse "hõlmab" aju osa, mis kontrollib eraldi organi tööd. Selle tulemusena stimuleerib närvikiudude tingimus ja elundi verevarustus
  • iglorefleksoteraapia endorfiinide tootmise - "õnne hormoonid". Selle tulemusena on valu kõrvaldatud, närvisüsteemi töö ja keha üldine seisund
paraneb

igloreflexoteraapia lapsed - spetsiaalsete nõelad keha bioloogiliselt aktiivsetes punktides (närvisõpsed), mis vastavad teatavale elundile 4-18-aastastele lastele.

Nõelravi viiakse läbi lastega 4 aastat, et nimetada lastearst, beebi neuroloog, laste Laura, iggoreflexoterapeut.

Lapse keha (immuunsüsteem, närviline, vaskulaarne, endokriinsüsteem) suuremal määral kui täiskasvanud keha, haiguste suhtes haavatav. Samal ajal ei pruugi tavapäraste laste ravimeetodite kasutamine alati - vanus ja füsioloogilised piirangud, laia kõrvaltoimed.

Akupunktuuril on lapse kehale terviklik mõju, väldib haiguse üleminekut kroonilises vormis ja erinevalt traditsioonilistest ravimeetoditest ei ole kõrvaltoimeid.

Pärast naha desinfitseerimist kruvisid nõelaga õrnalt nahale lapse naha spetsiaalsetele nõelatele ümarate servadega. Võib-olla nõela kasutuselevõtu kohas väikese hamba või soojuse tunne.

Viimatie

Sageli on praktikas silmitsi kõneterapeutidega silmitsi asjaoluga, et isoleeritud lapsed peavad kõik kõlavad õigesti kõlavad ja kõnevoogudes kaotavad kõlad oma diferentseeritud märgid, neid hääldatakse.

Loe rohkem

Kõnekeskus Neurology doctornero sobib iga juhtumi puhul eraldi ja arendab iga patsiendi jaoks interdistsiplinaarset konsultatsiooni terviklikku raviprogrammi.

Loe rohkem

Minu tütar on 10 kuud pärast madalama lihastooni sündi, tegi 3 massaaži kursust ortopeediliseks, kui kontrollitakse kogu aeg lõpetamise ja koondamise paigaldamise valgus

Loe rohkem

Laste massöör. Aksoni meditsiinikeskuse teenused Krasnojarski linnas.

Loe rohkem

Venemaa föderaalse tolliteenistuse keskne kliiniline haigla

Loe rohkem

MorthDiagnostics Vologda magnetoresonantstomograafia kliinikus 1 Vologda maltsev, 45

Loe rohkem

Elata ilma palgata Reserbation Hernia vähendades Hernia ilma operatsiooni ilma selgroo keskpunkti ja Tkachevi epifanovi kliiniku liigeste ja liigestega. 8 499 3223010.

Loe rohkem

Valu ravi meditsiinikeskuses arthtomitud

Loe rohkem

Top

Hernia Schimori näpunäited Patsiendid

Tõhusad harjutuste komplektide ja selgroo hernias. Käsitsi ravi keskus ja massaaž käsitsi. Kiiev. l. Rasparmeyskaya 16. TEL. 443310255.

Hangi jala video korrigeerimine

Rippuvad jalad või jalad rattaga, kuigi mitte nii sageli, kuid näete mõningaid alla 23-aastaseid lapsi. Igal juhul on selge, et see ei ole norm

Terapeutiline massaaž vigastuste ja kirurgiliste haiguste

Terapeutiline massaaž massaaži vastunäidustuste vigastustel ja kirurgilistel haigustel

Kõverdus jalad lapse massaaž ja harjutused Roditeli jalad. A.

Massaaži ja terapeutilise võimlemise koolitusprogramm, kui kõverad jalad meie instituudi kursustel on koostatud väga üksikasjalikult.

Terapeutiline programm sapipõie päästmine kivide gastroenteroloogilise keskuse ekspert

Mis on sapikivihaigus ja kuidas ravida diagnoosi ja haiguse ennetamist. Vastused kasutajate sagedastele küsimustele. Sümptomid ja võimalikud tüsistused.

Massaaž köha lastega ja täiskasvanud kliiniku maksat mesi

Tõhusa täiskasvanud massaaži tegemine köhaga. Drenaaž, punktiir, kahur ja tuliste massaažide peetakse parimaks köha täiskasvanutel.

Massaaž Kyphosis ja lühiajalises menetluses

KYPhoz seisund, kus selg on sõnastatud vormis tähe C ja kukk tekib tagaküljel. See rikneb inimese välimus põhjustab valu.

Massaaž kolic vastsündinutest Kuidas teha kõhu vastu kõhukinnisuse ja Gazikov, video

Vastsündinute massaaž kolic lemmik okupatsiooni mitte ainult lapsed, vaid ka emad. Sellisel lihtsal viisil on võimalik lapse päästa gaaside kogunemisest ja koolikule kõhuga.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.