Igal inimesel on keha valu, kuid kõigil ei ole aega ega raha professionaalse massaaži jaoks.

Mõned neist saate teha ainult käte abiga, samas kui teiste jaoks on vaja tennise palli või vahtu.

Tavapärase tennisepalliga harjutusi saab teha tabeli all ilma töö eraldamiseta. Parimate tulemuste saavutamiseks on soovitatav kasutada palli naeludega, mis seejärel annavad teie jalad õhku tunde.

1. Istub, veeretades palli oma kannaga soki ja tagasi survega, kuid ärge püüdke palli täielikult purustada. . Kui tunnete valu kõigis osades jalgade osas, töötage selles kohas töötage väikeste ringidega.

1. Lie taga, jalad painutatud. . Võtke tennisepall igasse käe juurde suure ja indeksi sõrmedega, siis tehke oma käed pea taga, nii et tennisepallid on kolju aluse mõlemal küljel. . Alternatiivselt kiik oma pea küljelt küljele ja lõua langetamise ja tõsta.

See harjutus aitab vabaneda valu teil tekib allosas põhja taga ja ajal PMS perioodil.

1. Lie taga, jalad painutatud jalad on enesekindlalt istutatud maapinnale. . Asetage kaks tennise palli alumise selja ümber oma ristimise ümber - suur kolmnurkne luu selgroo baasil. . Tõstke ja langetage reied, soojad sektsioonid tennisepallidega.

Seda kompleksi saab kasutada hommikuhügieeni elemendina, et kiirendada kogu keha ärkamist unest, eelneb see hommikuse laadimises, samuti füüsilise kultuuri ajal tootmises või sisselülitamisel Teine töökoht väsimuse eemaldamiseks ja aktiivsuse stimuleerimise vahendiks ja tulemuslikkuse parandamiseks.

Seda saab kasutada ka pärast võimlemis- ja spordiharjutusi liigse ergastamise kõrvaldamiseks ning tasakaalu ja rahu taastamiseks.

1. Thumbiga, painutatud esimestes parklangedes, tohutu aktiivse punkti depressiooni all kõrva kesta all. Samal ajal on pöidlad peopesa kõrvale kõrvalehoidmiseks, ülejäänud sõrmed on veidi paigutatud. Masseeriva liikumise jõuab käte vibratsiooni liikumise arvele.

2. Suured sõrmed jäävad kõrva kesta all olevates depressioonidesse ja indeks ja keskmised langevad ülevoolukaartele, ühendades nina. Silmad suletud.

Me tohutu seire kaared liikumisega sildadest kõrvadele ja tagasi. Samal ajal libistage indeks sõrmed ebanormaalsete kaarete ja keskmise - slaidi pinnale silmalau, massaaž ja ülemine osa silmamuna.

3. Indekside ja keskmiste sõrmede libistades vajutage peopesa kummutid, nii et kõrvalamu paikneb sõrmede vahel.

, kui liigutate peopesasid massaaž, bioloogiliselt aktiivsed tsoonid. Sõrme liikumisel puudutage ainult pea ja kaela veidi.

4. Esimestes flanges painutatud pöidlad võtavad podgadio aktiivseid punkte. Käed on paigutatud horisontaalselt. Ülejäänud sõrmed on veidi paigutatud ja kuna see peaks olema üksteisega kaasatud. Sõrmed on veidi painutatud ja seotud padjadega Occipita Luu.

5. Küünarvarre tõstmine ja harjad keerates sõrmede alla, libistades oma sõrmed naba karvadele otsaesist. Palmpadjade liikumise lõpus vajutame otsaesise puhangute hõõrdumist. Kergelt põgenemist sõrmede ülemises osas kraniaalkarp, ümmargused liikumised masskavate aktiivse tsoonide otsaesise.

6. Ostvad harjad peopesadega näole, lohistades küünarnukid küljele, keerates käsivarre horisontaalselt õlgade tasemel, keerake harjad peopesale ja pingutage üksteisest tihedalt (vasakule ülalpool). Põnev pool pöidla toetub punktis nurkades Clavicle (punktid Negatrapy Tsu-PAN). Vajutades lõua pintsli (samas liikumise pea hasa) viiakse läbi, masseerides aktiivse tsoone.

7. Harjade jooksmine, jätke need välja, libistage rinnal rinnale refleksiivsetele tsoonidele rindkere külgpinnale, mis massiivsed peopesad pateliinidega.

8. Seejärel ühendage harjad (vasak ülalpool) rinna paremal küljel, nii et õige pöial puudutage paremat nibu ja vasakul asuvad mõõga kujuga protsessi piirkonnas (pöidlad on suunatud vertikaalselt). Ümmargune liikumine päripäeva, tihedalt pressides harja kehasse, masskavate rindkere paremale küljele.

See komplekt harjutusi kombinatsioonis koos isemassaažiga on soovitatav lamedad, kuid ei tee haiget ja tervislikke jälgede profülaktikaks.

Harjutus 1. Sarnane positsioon - istumine, jalad painutatud põlvedel täisnurga all, baari kontsade all või raamatute virnast 15-20 cm. Tõstke sokid Peatage ja jätke välja. Korda 10-20 korda, keskmise tempo. Hingamine kõigis harjutustes on loomulik.

Kontselgeli all oleva riba olemasolu võimaldab liikumise teostamiseks suuremat amplituudi, mis on kasulik liigestele, lihastele ja jala sidemetele.

Harjutus 3. Sarnane asend sama, jalad on ühendatud, tükid kontsad; Jagage sokid jalad külgedele ja vähendavad, ilma jalgsi jalgsi võtmata põrandast. Liikumise läbiviimine külgedele, sokid alla ja avage, tõsta üles 10-15 korda. Seejärel tõsta liikumist külgedele, tõstke sokid üles ja tõstke üles, langetage alla. Korda 10-15 korda, keskmise tempo.

See harjutus võimaldab teil kõigepealt mängida ümmarguseid liikumisi ja siis üles, mis paremini mõjutab suu.

Harjutus 4. Sarnane asend sama, kuid baar sokkide all; Dutsused kontsad ja vähendavad, ilma jalad põrandast maha võtmata, sama ümmargused liikumised. Korda 10-15 korda, esimene kukutades kanna ja levitades neid külgedele ja kui sa üles tõstate. Siis samal ajal teha erinevalt - tõstes kontsad lahjendamise ja langetamise ajal.

See täitmine võimaldab teil teha ringikujulised liikumised esimesed kontsad maha ja siis üles, mis on parem mõjutada suu.

Harjutus 5. Sarnane asend Sama, kuid jälgede all - võimlemisvõimsus või muu kepp läbimõõduga 5-8 cm; See peaks olema kinni jäänud jalgadele - sokkidest kuni kontsad ja tagasi ühe minuti jooksul, keskmise tempo. Rolling, sa pead proovima nii, et kinni on tihedalt pressitud ainus peatus.

Harjutus 6. Sarnane asend Sama, jala jalad on ühendatud peatumise algul; Lahjendage jalad ja vähendavad, püüdes mitte kinni jääda kesta peatamisest. Korda 10-20 korda, keskmise tempo.

Harjutus 7. Sarnane asend sama, kummist palli alljälgede all; Rolling palli sokkide kontsad ja tagasi. Palli veeretamine, proovige nii, et jalad pressitud pressitud palli vastu. Jätkake üks minut, keskmise tempo.

Harjutus 8. Sarnane asend jalad põrandal; Kontrollige sõrmede ja selle tõttu liikuda jala edasi, ilma rebimine põrand ("Caterpillar"). 6-8 kontole edasi liikuda ja ka painutada sõrmede, samale kontole, et jalgade tagastamiseks lähtepositsioonile. Korda 10-20 korda, keskmise tempo.

Viimatie

Hästi arenenud kõne on kõige olulisem seisund laste tervikliku täieliku arendamise jaoks. Rikkam ja õigesti laps on selle kohta, seda lihtsam on tema jaoks väljendada oma mõtteid, seda rohkem informatiivset ja täieõiguslikku suhet eakaaslastega, seda aktiivsemalt areneb. Areng Valitud spetsiaalne treening

Loe rohkem

Tagasi tagaküljel olev valu on perioodiliselt peaaegu iga vene keeles.

Loe rohkem

1. Eesmärgi tüüpi massaaži liigitatakse terapeutilise, diagnostika, taastumise, ennetava, taaskasutamise diagnostika, profülaktika, taastamise 2. Kuidas

Loe rohkem

Õlaliigese terapeutilise massaaži valmistamine on parem istumine. Esimene massaaž kaela, õlarihma, siis käe küünarvarre, õla ja pärast liigese ise. Joonise, dislokatsiooni, murdumise või venitamise, artriidi, bursiidi, artriidi, peatriidi näitaja muutub massaaži tunnistuseks.

Loe rohkem

Nõuded massaažijuhtidele, oma erinevate massaažitehnikate, massaaži mõju

Loe rohkem

Seade ultraheli puhastamiseks näo, fonofooride, mikro-massaaži Bio Sonic 730, Gezatone deanzatonit osta ametlikus Gezatone Interneti-pood. U hinnaga 2 490 rubla, artikkel 1301248.

Loe rohkem

Osta US Medica Angel Jalad White Foot Massager taskukohase hinnaga online-poe kataloogi tervise hüpermarket koos kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal

Loe rohkem

Top

ShopSante Massager kaela meile Medica Rumba

Massagers kaela jaoks Krasnojarskis.

Tselluliit pärast kaalulanguse põhjustab õhukese välimuse

Isegi õhukesed tüdrukud, kes otsustasid vabaneda kilogrammipaarist, võib tselluliit kaalulangus ilmuda. Põhjused asuvad kaalulanguse tõttu vale naha jälgimisel. Kuidas teda vabaneda

Anti-tselluliidi massaaž Lyubertsy hinnad ja kirjutamine kaptenit kabiin CITRUS SPA

Registreerige Teenuse spetsialistidele Ulyanovskis esteetilise kosmeetika kliinikus ja La Bostthetique'i näitaja korrigeerimisel Krasnoarmeyskaya, 6

. ,

Maja Kiievis Olx.ua

Võib-olla on hematiclist füüsilisest isikust ettevõtja

Kas ipmassezhist saab renditud kontoriga ja litsentsi rakendamiseks nap

Lõõgastav massaažide hoidmine imikutel

Konsulteerimine nooremate eelkooliealiste laste jaoks rahustava massaaži ja sõrme võimlemise teemal Lae alla Taotletakse, et paljud lapsed paluvad vanematel neid magama jäämise ajal insultida. Üks lapsed nagu paitab seljatoonid ja kõht, teised peopesade löögid ja peatus. Määratud lullabis esineva kallitava liikumise kombinatsioon

Noor naine, kes naudib pea- ja nägu massaaži spaas

Lae alla foto rahustav pea massaaž kohe. Ja leida raamatukogu autoritasuvate stock pilte iStock veelgi pilte näomaski saadaval lihtne lihtne ja kiire allalaadimine.

Käitlemine Wikipedia

Kuidas pesta käed sanitaarstandarditele. Käsi pesemise reeglid. Käsitöö töötlemine enne manipulatsiooni läbiviimist. Ennetav käsiravi.

Barbituraadid, bensodiasepiinid, nototroopsed ained jne.

Kuidas rahustada vastsündinu, kuidas lapsi rahustada, kes ei maganud, mida teha, et rahustada imikutele. Aasia PARANDER vastsündinu ja massaaž rahustava rinna jaoks, mis täpselt nagu teie croche

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.