Kui soovite valitud programmi koolituskursuste koolituskursuste väljalogimiseks registreeruda, peate lehekülje sulgema nupule "Saada".

Õpilaste vastuvõtmise reeglid:

Isikud, kellel on kõrgemad (terapeutilise ja pediaatrilise õppejõud) või sekundaarne meditsiiniline (meditsiiniline õde, paramemedic või ämmaemanda) haridus täiendavate kutsehariduse kursuste jaoks.

Täiendavate professionaalsete hariduse kursuste vastuvõtt viiakse läbi ilma sissepääsukatseteta sobivate põhjal. Vastuvõtt viiakse läbi kogu kalendriaasta jooksul vastavalt haridusasutuse töökavale.

Inimene registreeritud koolituse täiendavate haridusprogrammide omandab staatuse "kuulaja".

Haridusosakonnaga seotud kursuste suhete registreerimine toimub tasuliste haridusteenuste osutamise lepingu kaudu.

 • Programmi "Meditsiiniline massaaž" korrigeerimine - 72 akadeemilisest ajast. <
 • Professionaalne ümberõpe programmi "Meditsiiniline massaaž" - alates 252 akadeemilisest tööajast.
.

Kes vajab professionaalset arengut meditsiinilise massaaži jaoks

Õpi eesmärk on pakkuda meditsiinilise massaaži koolitust vastavalt Venemaa Föderatsiooni õigusaktidele.

Koolituse läbimine, on vaja kohaldada kindlaksmääratud kujul, kinnitatakse IT-dokumentidele, mis kinnitavad hariduse identiteeti ja dokumenti.

APSCMSU õppimise eelised

Kui teil on küsimusi, jätke sõnum ja spetsialistide osakond teile lähitulevikus tagasi kutsuma. Oleme alati ühendust 09:00 kuni 18:00 Moskva aeg.

 • Vene tervishoiusüsteemis kuulub teatud koht taastavale ravile, kus Olulist rolli mängitakse terapeutilise massaažiga. <
 • massaaž teiste füüsiliste vahenditega kompleksis on meditsiinilise ja taastava protsessi lahutamatu osa kõigis meditsiinilistes, sanatooriumides, spaas, tervisekeskustes. See aitab kaasa häiritud funktsioonide ja füüsilise jõudluse kiiremale taastamisele pärast haigusi, kaitseb mitmeid patoloogilisi protsesse, mis võivad tekkida ebapiisava inimese füüsilise aktiivsusega.

  Meditsiinilised massaažikursused: kehapraktika on nüüd väga nõudlikud ja teil on ainulaadne võimalus ühe neist juhistest hallata. 12 klassi jaoks tegite psühhosomaatilise massaaži maagilist metoodikat, mis aitab olla vaba sügava pinge ja näol ja kehas moodustunud plokkideta.

  Meditsiinilised massaažikursused: massaažikursus keskendub praktiseerivatele massettide maastikele, kellel on teadmised inimese anatoomiast või algaja massaažidest, samuti fitness treeneritest, töötavad nii sportlased kui ka tantsijad.

  Meditsiinilised massaažikursused: kursus on kasulik kosmeetilistele, masside, kehapraktikade jaoks. Te saate teada, kuidas töötada sügava pinge ja plokkidega, mis on moodustatud näole ja periosteumi tasemel ja pärast treeningut - saate muljet meie kliente noorendava toimega näo massaažist.

  Meditsiinilised massaažikursused: Selles massaaži käigus ei tööta te lihtsalt mehaaniliste massaažitehnikate välja, kuid saavutab terava arusaamise tehnikatest ja õppige, kuidas eraldada kliendile maksimaalne kasu maksimaalne kasu ühest seansi. Sobib algajamasinatena ja praktiseerivad meistrid kui täiustatud koolitus.

Viimatie

Isiklik massaaži käsitsi klassikaline ja tugev tegelik lahkumise meetod, mida soovitati vanusemärkide parandamiseks ja ennetava ennetamise parandamiseks ...

Loe rohkem

Kõik emakakaela lülisamba osteokondroosi põhjused ja märgid. Kaasaegne diagnoos ja haiguse professionaalne ravi ODREXi kliinikus. Kontakt 048 7300030.

Loe rohkem

Tervisliku massaaži kursused Saratovis. Koolitus laste massaaž hariduskeskuses. Edu.

Loe rohkem

Bronhiit eristab äge ja kroonilist bronhiit. Äge bronhiit on viiruste, bakterite, keemiliste ja viiruste, bakterite, keemiliste ja nende põhjustatud trahheobronhiaalse puu äge põletik

Loe rohkem

Masseuri teenused Vladivostoki ülevaateid, aadresse, telefoninumbreid, hindu, fotosid, kaarti. Vt 290 ettevõtet

Loe rohkem

Valgustus Ilusalongid, Savalons, Juuksuriettevõtted MDM Light aitab rakendada spordi, ilu ja tervisega seotud objektide professionaalset katvust. Kõrge kvaliteet, mis tahes keerukuse projektide rakendamine

Loe rohkem

Kust osta massaaži padja kaela ja õlgade vastunäidustused, osta hulgimüük massaaž padi kaela ja õlgade vastunäidustused, osta stock massaaž padi kaela ja õlgade vastunäidustused

Loe rohkem

Massaaž padja beorar MG147 12W Brown raamat 3 740 hõõruda. Kokkulepet kõigile Venemaa, Valgevene, Kasahstani, Armeenia, Kõrgõzstani piirkondadele. Toote jaoks on ülevaateid, reitingut, juhiseid ja omadusi.

Loe rohkem

Top

Inimeste ülevaated massaaži padja kohta

Massagerpodka Gezatone AMG392, 3,290 rublast. Kokkulepet kõigile Venemaa, Valgevene, Kasahstani, Armeenia, Kõrgõzstani piirkondadele. Toote jaoks on ülevaateid, reitingut, juhiseid ja omadusi.

Vibrating Massager Kampfer Blaster KV1102 osta hinnaga 12990 rubla. Kohaletoimetamise Interneti koguja, Mojtelger. Arvustused, ülevaade, omadused.

Percussion löökpillide massagers Playmakar MVP lõõgastuda keha lihaseid Ülevaade ja katsetamine löökpillid Pistol Massere Team GadgetSreviews.

Pingutage professor Uzkovskaya kliiniku nägu

Suurim kaupade kataloog kategoorias skulptuurse näomassaaži ostmiseks soodsa hinnaga, Kemerovo kohaletoimetamine, allahindlused

Õli massaaži tehnikat

Oilmesaali erimeetod Kui sügavate elukeste terapeutiline toime ja avalikustamine toimub tagasiside meetodi kohaselt. Oilmesage on kõige tõhusam keha, emotsioonide ja rahuliku ühtlustamiseks. Oilmesaali istungid Peterburis.

Wellness Massaaž Moskva ilu, tervishoiuteenused Moskva reklaamid USlugio.com

Wellness Massaažiaadressid kaardil, telefoninumbrid, kohad, lahtiüksutunde, fotode arvustusi, Fotosid, Otsige City Transport ja Auto

Valige oma ülesannete lahendamiseks pro rohkem kui 1500 000 spetsialisti.

104 Kontrollitud ülevaateid. 4 fototööd. 17 soovitusega meistrit. Foot massaaži meditsiiniline ravi kabiinis, kaptenis või kodus.

Massaažikeskus Bogatyrs Tervis

Tervise massaaži kasulikkus

Wellness Massaaž, Yekaterinburgi klassikaline ja muud odavalt Gerasimovi kliinikus

Spin massaaž Peterburis. Spin massaaž seljavalu ja alaselja tehakse sertifitseeritud spetsialistid. Hinnad, ülevaateid

Massaaž Wellness Manual Tehnika Massaaž Krasnodari ilu ja tervise GDE-s. U.

Lugupeetud sõbrad Pakume Wellness Massaaž Käsitsi Tehnika Massaaž klassikaline massaaž täis keha, samuti Zonamamnovyovaya tsooni spin, lin-massaaž jala suu, shin, reie m 11. 3. 020

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.