Orthodox Antipasha jätkuvalt tähistavad lihavõtted ja tänapäeval vastavad usklikud kiriku retseptid.

Hoolimata nimetusest ei ole antiphašat kerge lihavõtte vastu. See päev langeb fomino pühapäeval, nimega nii Jeesuse apostlite auks, kes kahtles tema õpetaja ülestõusmisega. Puhkuse päeval mäletavad usklikud seda sündmust ja jätkavad Issandat kiitust, muutes Jumala asjadesse ja keeldudes sellest, et see päev on kiriku reeglite ja rahvaraditsioonide keelatud.

Puhkusepäeval on tavaline osaleda kirikuteenustel, et palvetada, samuti minna kalmistule. Seal usklikud mäletavad surnud palveid, ravides neid vastu või sealt lahkunud kirikutes. 2020. aastal on tõde paremaks jääda kodus, et kaitsta tervist, nii ja sugulasi.

Kuna Antipaashi tähistamine langeb kokku punase Gorka päevaga, 26. aprillil palvetage armastuse leidmiseks. Kirik ei kiida rituaale heaks, kuid endistel aegadel oli tavaline meelitada tulevikus abikaasasid ja arvata kitsenenud.

Antipašat on suurepärane aeg, kui armastajad saavad oma suhteid seadustada, samuti tunnistavad siiraste tundeid ja määrata pulmade kuupäeva. Antipashi päeval alustavad vaimulikud pulmatseremoonia, nii et selleks ajaks püüavad paljud paarid kokku leppida sakramendis.

Puhkus on tehtud rõõmustamiseks ja mitte lubada kurb mõtteid, nii et hommikul alustavad puhkuse ettevalmistusi: küpsetage kohtlemist, valige ilusad varustus ja veenduge kindlasti kodu ikonostaasi ees, kui see ei ole Võimalik minna templisse teenusesse.

Traditsioonidega peksid paarid puhkusepäeval sügava plaadi, et meelitada õnne ja oodake kauaoodatud lisamist.

Usklikud puhkuse päeval, peate sööma seitse looma, nii et raha ei tõlgita majasse ja õnne ei olnud möödasõit. Sama kehtib ukse ees olevate hulkuvate loomade suhtes. Kui ei ole mingit võimalust lahkuda kahetsusväärne elu on, see on väärt jõupingutusi selle pikendamise ja siis elus ei ole koht negatiivse ja pettumuse ja minutis Raskused aitavad tingimata aidata.

puhkuse päeval ei saa mingil juhul pidada, skandaalimist ja konflikti. Need, kes rikkuvad keelu, ei näe õnne terve aasta. Eksperdid soovitavad pöörduda taevasse palvega, et säilitada õnne ja pere heaolu.

Antipašat - mitte aega raske töö jaoks. Sellel päeval lükatakse juhtumid edasi puhkuse nautimiseks ning palvetama heaolu eest. 2020. aastal, karantiinis, see on vaevalt võimalik külastada sõpru, kuid nad saavad alati üle anda uudiseid hea tervise soove.

    • programmis 4 Kõige populaarsem, produktiivne ja kasumlik näomassaažitehnika.
      • Võite valida enda jaoks kursuse programmi (vastavalt õppeaeg muutused ja hind muidugi):

    Kutsume teid läbima koolituse kursusel "Operaator 1c: Enterprise". Võite valida enda jaoks mugav õppevorm:

Viimatie

Osta sõudmine Rolling Loputus Ukris. VD PLEARZNIKH NITERNETMAGAZINV, 1655 lipu läbiviimine. Märkus TSNI Rolina

Loe rohkem

Laste ja täiskasvanute arstide teenused Voronezhis. Labi diagnoos haiguste. Vaktsineerimine

Loe rohkem

Massaaž igas vanuses lastele Efektiivne meetod paljude haiguste raviks.

Loe rohkem

Arvustused Jekaterinburgi MTS Olmed Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid Mugavad tingimused ilma järjekorrad

Loe rohkem

Tere, Kallis Mamochkina Noh, ma tahaksin kõigepealt kirjutada need arstid esimeses kohas ja igaüks ütleb erinevatest asjadest kella 2 kuud tagasi

Loe rohkem

Lastearst on esimene Gomeli privaatne laste meditsiinikeskus, mis on spetsialiseerunud ortopeediliste teenuste kompleksi, massaaži, terapeutilise

Loe rohkem

Top

Takmak Spa Hotel Venemaa Krasnojarsky Kraikrasnojarsk. Hotelliarvustused. Tophotels hotellide hindamine ja hotellid.

Krasnojarski traumatoloogia Instituut on Krasnojarski privaatne meditsiiniline kliinik. Vastuvõtt teostavad kirurgide, ortopeedide, traumatoloogide poolt makstud arstid.

Aritmeetiline keha Clinic Medical Massaaž Maryino

Litsents LLC QMS QuotsMtraquot. Teave Smithi kliiniku patsientide kohta. Novosibirski multidistsiplinaarsete kliinikute võrgustik.

Spordikeskus Meie planeet

Peremeditsiini kliinik Flamingomed Murmansk, Ambulatoorsed Polycleication Services, diagnostika ja laboratoorsed uuringud laia profiili

Terapeutilise massaaži eesmärgid ja eesmärgid, selle mõju inimkehale

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Kursus III Massaaž meistrivõistlused Peterburgburg ja Loode

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Laste neuroloog Gomel maksis, konsulteerides, hinnad Salfirina

Rinnavähk pere arst Zoya on kaevandatud pärilik. Vähktõve, tema vana vanaema ja tädi suri. Rinnavähk oli nii omamoodi ema. Kasvaja ta avastas varases staadiumis

Mbou linn Kostroma Vosh2 kodu

Haridusliku ndashi hariduse kompleksi eelkooli filiaal. MnogoProfilny haridus-ndash õppekompleks Laquerudi ..

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.