On võimalik töötada sportlase ettevalmistamisel kõrgeimate spordi saavutustega võimalike tähtaegade ja vähem psühhofüüsilise energiaga.

Koolitusmassi kasutatakse kõigis spordikoolitusperioodidel, eriti ettevalmistamisel ja üleminekul. Kogu massaaži kestus on 40-70 minutit ja privaatne - mitte rohkem kui 30 minutit. Massaaži aja jaotus keha üksikute osade vahel määratakse koormuse asukoha järgi.

Massaaži intensiivsus sõltub massiivse, treeningukoormuse, ülesannete, lihaste ja sportlase koolituse reaktiivsusest.

▲ massaaž, mis aitab suurendada koolitust, kasutatakse ettevalmistaval perioodil, et parandada oskuste tulemuslikkust ja parandamist lemmik spordis.

• Watti periood on vastunäidustatud, et anda suur füüsilise pingutuse, sest keha ei ole veel piisavalt hea, et kohandada neile!

Massaaž toimuvad iga päev (kui koolituse igal teisel päeval või 1 kord päevas) ja 2 korda päevas (üks ühine protseduur, muu privaatne massaaž), kui sportlane on tasuta koolituse seansi sel päeval .

Sport massaaž - rakendatakse praktikas füüsiliste võimaluste parandamiseks ja sportlaste suurendamiseks.

Seda tüüpi massaaži kasutamine soosib spordi vormi kiiret saavutamist, samuti selle mahaarvamist.

Sport massaaž Suurepärane sportlase koolitus enne võistlustel osalemist, aitab võidelda väsimuse vastu, viib keha tooniks.

Aitab vältida väsimust, sportlaste ülepinget. Kõrgetasemeliste sportlaste ettevalmistamisel on treeningkoormuste ja nende intensiivsuse maht väga kõrge. Koolitusmasže aitab kaasa ülemise ettevalmistuse taseme säilitamisele, tagab sportlase vajaliku psühholoogilise ja füüsilise sobivuse.

Koolitusmassaaži ees on teatavad eesmärgid: maksimaalselt kaasa aitama eraõiguslike ülesannete lahendamisele spetsiaalsete harjutuste ja tehnikate abil (näiteks liikumiste amplituudi suurendamine, elastsuse parandamine Sofment, võime lõõgastuda teatud lihasrühmadega) ja valmistada keha seejärel koolituse klassidesse.

kehtib vahetult enne koormust. Tema eesmärk on aidata sportlast enne koolitust ja keha funktsionaalsete võimaluste suurendamist enne võistluste täitmist.

Esialgne spordimassaaž koosneb mitmest alamliikidest, millest igaüks täidab teatud ülesandeid ja tal on oma tehnika:

Kasutatud pärast koormate (nii koolituse ajal kui ka võistluste ajal), mis kiirendab sissenõudmisprotsessi ja aitab kaasa ka sportlaste parandamisele, sporditulemuste kasvule.

Massaaži parim mõju saavutatakse pärast hüdroprocessorit (soe dušš, 5-12-minutiline vannis, ujumine basseinis) või pärast aurusaunat, mis aitavad kaasa lihaste üldisele lõõgastumisele pabertaskurätik.

Neuroloogia keskel Lomonosovis on 10 spordiarstit, meditsiinilisi masinaid, kes omavad nii spordi ja muud tüüpi massaaži tehnikat.

VIII koolitusmassaaž

Koolituse massaaži üldine eesmärk on valmistada sportlast kõige kõrgemate spordi saavutuste valmistamiseks lühema aja jooksul ja vähem kui psühhofüüsilise energia maksumus. Seda kasutatakse laialdaselt spordikoolituse perioodides, eriti ettevalmistamisel ja üleminekul. Koolitusmassaaži tehnika sõltub koolituse ülesannetest, spordi omadustest, koormuse ja muude tegurite laadist.

Koolitusmasže on koolitusprotsessi lahutamatu osa ja viitab spordiõppe vahenditele. See lülitub sisse treeningkava sportlane koos koolitustegevuse, toidu, taastumise, taastamise, puhkuse jne

Koolituse massaaži seansi kestus on tavaliselt 40-60 minutit. Ainult mõnel juhul (näiteks suurte lihasmasside sportlased) võib see olla rohkem (tabel). Privaatne massaaž ei tohiks ületada 25 minutit. Aja jaotus keha üksikute osade vahel sõltub koormuse asukohast. Näiteks vähendavad jalgratturid ja rulluisutajad rindade lihaste ja käte massaaži kestust, kuid suurendage jalgade lihaste massaaži kestust. Koolitusmassaaži kogu aeg jääb konstantseks.

Training massaaži seansi aeg levitatakse kõige tavalisemate tehnikate vahel (tabel 3).

Massaažitehnikate valik on tingitud koolituse menetlusest. Kui näiteks on väärt ülesanne parandada riigi sidumis- ja liigendusseadme, siis koolitus massaažiseansi sisaldab peamiselt tehnikaid, mis aitavad kaasa liikuvuse suurenemisele liigestes: hõõrudes, sõtkumine, passiivsed liikumised (tabel 4) .

Konkurentsivõimelise koolituse ajal, kus koormus on tavaliselt ülimalt lähedal, on vaja rangelt arvesse võtta spordi ja sportlase individuaalsete omaduste omadusi. Kui öelda, suusataja on halvasti lõõgastav käe kaugusel, siis käte massaaž tuleb anda sama tähelepanu kui jalgade massaaž, ainult jalad masseeritakse, et parandada jõudlust ja käed Õpetage sportlast lihaste lõõgastumiseks. Loomulikult rakendatakse iga üksiku juhtumi puhul erinevaid massaaži meetodeid ja seansi tehnikat.

Pärast treeningut, mis on suunatud peamiselt üldise füüsilise vormi suurendamisele, soovitatakse kõikide lihaste ja liigeste katvusega ühtne treeningmassige. Selline seanss võib määrata pärast 4-6 tundi (aeg määratakse massaaži eesmärgil, koolituste arv päevas).

Koolitusmassaaž on jagatud alamliikideks, millest igaühel on oma konkreetne ülesanne ja seansi metoodika: 1) massaaž, mis aitab suurendada koolitust; 2) massaaž, sobib; 3) Massaaž füüsiliste omaduste taseme tõstmine.

Massaaž, mis aitab kaasa koolituse parandamisele. Seda tüüpi massaaži kasutatakse peamiselt ettevalmistaval perioodil, et parandada oskuste tervist ja parandamist lemmik spordis. Sel ajal on see vastunäidustatud, et anda suur füüsiline koormus tingitud asjaolust, et keha ei ole piisavalt hästi ette valmistatud, ei ole sportlane täielikult väljaõpe.

Kui treening toimub hommikul, nimetatakse massaaž pärastlõunal ja vastupidi. Sellisel juhul on see nagu "teine ​​koolitus" ja peaks lahendama neid ülesandeid, mis silmitsi sportlastega silmitsi koolituse osas.

Koolitusmassaaž, mida veedetakse kohe pärast koormusi, ei mõjuta. Veelgi enam, lisaks koormab see keha.

Viimatie

Osta US Medica Angel Jalad White Foot Massager taskukohase hinnaga online-poe kataloogi tervise hüpermarket koos kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal

Loe rohkem

Massagers kaela jaoks Krasnojarskis.

Loe rohkem

Isegi õhukesed tüdrukud, kes otsustasid vabaneda kilogrammipaarist, võib tselluliit kaalulangus ilmuda. Põhjused asuvad kaalulanguse tõttu vale naha jälgimisel. Kuidas teda vabaneda

Loe rohkem

Registreerige Teenuse spetsialistidele Ulyanovskis esteetilise kosmeetika kliinikus ja La Bostthetique'i näitaja korrigeerimisel Krasnoarmeyskaya, 6

Loe rohkem

. ,

Maja Kiievis Olx.ua

Loe rohkem

Kas ipmassezhist saab renditud kontoriga ja litsentsi rakendamiseks nap

Loe rohkem

Konsulteerimine nooremate eelkooliealiste laste jaoks rahustava massaaži ja sõrme võimlemise teemal Lae alla Taotletakse, et paljud lapsed paluvad vanematel neid magama jäämise ajal insultida. Üks lapsed nagu paitab seljatoonid ja kõht, teised peopesade löögid ja peatus. Määratud lullabis esineva kallitava liikumise kombinatsioon

Loe rohkem

Lae alla foto rahustav pea massaaž kohe. Ja leida raamatukogu autoritasuvate stock pilte iStock veelgi pilte näomaski saadaval lihtne lihtne ja kiire allalaadimine.

Loe rohkem

Kuidas pesta käed sanitaarstandarditele. Käsi pesemise reeglid. Käsitöö töötlemine enne manipulatsiooni läbiviimist. Ennetav käsiravi.

Loe rohkem

Top

Barbituraadid, bensodiasepiinid, nototroopsed ained jne.

Kuidas rahustada vastsündinu, kuidas lapsi rahustada, kes ei maganud, mida teha, et rahustada imikutele. Aasia PARANDER vastsündinu ja massaaž rahustava rinna jaoks, mis täpselt nagu teie croche

2 minutit isemassaaži, Ivasche nägu on nagu pärast Spa õppida sukonok

Kui igal hommikul on nägu massaaž, siis saate uue päeva värske vaadata ja vabaneda ka mitmetest kosmeetiliste vigadest.

Kolm ämbrit vee ja isemassaaž Kaliningrad psühholoogi ütles, kui lihtsam ärgata hommikul

Võta harjumus alustada oma päeva rituaalse ilu ja enese tegemise rituaaliga, et säilitada mugav nahahaigus, järgides Jeva Pashkevichi soovitusi ja juhiseid, spetsialisti Club Laquoievase Sejasi Fitnessraquo nägu. Royal Sensations'i rõõmu ja tõhusama mõju eest, UsenbsPo-laadimisgeel PersonsPo-laadimisgeel SPF-i SPF-i SPF-i 15nspinbSPO-laadliku kreemiga SPF-i nahale EyebSP ümber kosmeetikarea kaudu Laquama Rosquonbspot Stenders. BSP.

Rentige massaažikabinet Peterburi ilu, tervishoiuteenused St. Paterburg Teenuste kuulutused Page 2 USlugio. OM.

Massaaž kapp 7 Soove Novoslobodskaya Street, 1419c1 On Metro Mendeleevskaya, Novoslobodskaya, Dostoevskaya, District Tver Kõik fotod ja ülevaated ilusalongi zoon. U. Moskva Ilusalongi reiting, naaberriik ja sarnased salongid.

5 Massaaž massaaž Bangkok Bangkok City

Sünnipäeva jaoks andis abikaasa mulle sertifikaadi salong Tai massaaži külastamiseks. Royal Tai kogu võrgu traditsiooniliste Tai massaaži salongi asub erinevates osades linna. Valisin Salon Showe Center Nevsky keskuses siin ja shopping ja lõdvestab pärast kabiiniukse sisestamist,

Miks on oluline muuta päeva jaotusaja lahkumist, nii et öökreem on NAN-i rakendamiseks noorendatud

Koos ekspertidega ütleme, kuidas säästa aega ja raha salongile ühe vidinaga

Mis kellaajal on parem vitamiine võtta

Mis kellaajal on parem võtta vitamiine. Ettevõtte valge apteegi artiklid

Meditsiinikeskuse aastaaega perovos

Uued vabad töökohad õde Moskvas massaažis. Tasuta ja kiire otsing 1. 95. 00 Vabad töökohad. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave Moskva tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

Me ei teritarid meeste kolm lugu Masters erootilise massaaži Volgograd

Moskva metroo Semenovskaya töö ja vabade töökohtade töö ja vabad töökohad langesid sobiva viisardi reitingu ja tegelike ülevaadete kohta, mis on kontrollitud spetsialistid, töö näited, kvaliteedi tagamine teile. OM.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.