Massaaži seansi ajal mängivad suure rolli massööride kõigi teadmiste, oskuste ja oskuste maht, samuti tema professionaalsus. On oluline, et massaaži terapeut võib patsiendi asetada teda, püüdis teda aidata, teha kõik endast oleneva. Masseur vajavad selliseid omadusi usalduse, tasakaalu, taktika. Ta peab patsienti veenma massaaži võimsusega, nii et massaaži terapeut töötab väga oluline rahulik, patsient, samuti tähelepanelik ja sõbralik patsiendile.

Massaaž viiakse läbi ainult tehnikaga, mis on koostatud diagnoosi põhjal. Suur tähtsus on massaaži istungite süstemaatika.

Nii et külmad ja märjad käed on kuivanud ja soojaks muutunud, on vaja kasutada soojaid vannisid muutuva temperatuuriga, samuti hõõrudes Kölni, sidrunimahla või alkohoolse lahuse hõõrumist.

Tugevuse ja vastupidavuse käte genereerimiseks on soovitatav kasutada käsiraamatut ja hantlite. Ka üsna hästi mõjutavad telefonitoru erinevaid harjutuste ja sporditegevuse komplekti.

Olulist rolli mängitakse ray-tie liigeste paindlikkuse väljaõppega; Sa pead treenima sõrmi, saavutades suurema liikuvuse ja paindlikkuse.

On oluline, et hõõrdumist ei olnud massaaži terapeutide käes kriimustused ja küüned lühidalt säravad. Mitte mingil juhul ei saa käte põletikulistes või seenhaigustel olla massaaž, kuna nakkust võib massaaži ajal patsiendile kergesti toimetada. Enne seansi alustamist peab massaaži terapeut pesema oma käed sooja veega seebiga ja seejärel määrige neid pehmendava kreemiga.

Massaažiseansi ajal massaažiteraapia ajal peab Lego jalgadel olema puhas hommikumantel olema kerged, tasuta kingad. Kell, rõngad ja käevõrud tuleb eemaldada, kuna patsiendi nahk võib kaunistusi ja kella kahjustada.

On väga oluline, et massaaži terapeut tööosi oli mugav. Aeg-ajalt tuleb seda muuta, sest pikaajaline massaaž samas asendis on väga väsinud lihaseid.

Testimise vestlused seansi ajal ei soovitata, kuna see toob kaasa massaažirapeut hingeõhk, põhjustab väsimust ja häirivad ka töölt.

On väärt meenutades, et iga massaaži terapeut on kohustatud teadma hästi anatoomiat ja füsioloogiat, näidustusi ja vastunäidustusi massaažile. On vaja teada kõike individuaalsete tehnikate füsioloogilise tegevuse kohta, millel on selge idee sama vastuvõtu toimimisest, mis toimub erineva tugevuse või tempoga. Samuti on oluline meeles pidada hästi, kui kasutatakse ühte või mõnda muud vastuvõttu ja millal saate ühest vastuvõtuast teise minna.

рњр ° Сѓсѓр ° Rins ‡ Rѕs

РњР ° Сѓсѓр ° »РμС ‡ РμР ± РѕС <РѕС <р ° Сѓсѓр ° Сѓсѓр ° Р¶ Р¶ Рё Сѓ РісЂЂр ° С ‡ РѕРјР РРѕРјРμРμРґРґРёРѕРѕРѕРґРёРёРёСџСџ РТёРёСџСџ Р Р РёРёСџСџ Р. Р> РμС ‡ РμР ± Рѕ Рѕ <Р РјР ° СѓСѓР ° СѓСѓР ° Р¶ Р АїсС, С, РѕР »СњРєРѕ РїРѕРѕРѕРѕРѕ Р · РѕР ° С ‡ РμРѕРёСћ РісЂр ° С ‡ р °. РџРμСђРёРѕРґРёС ‡ ‡ РμСѓРєРё РјР ° СѓСѓР ° жиуС, РґРѕР »Р¶РμРѕ РёРѕС" РѕСђРјРјРѕРѕРір ° С Сњ РІСђР ° С ‡ Р ° Рѕ СѓРѕСѓС, РѕРѕРѕРёрР рР ° СЖ ИЖ ИРμРѕС, Р °.

RџRμSЂRμRґ SЃRμR ° RЅSЃRѕRј RјR SЃSЃRoSЂSѓRμRјRѕRјSѓ RЅRμRѕR ° C ± ... RѕRґRoRјRѕ RїSЂRoRЅSЏS, SЊ RґSѓS €, P ° RμSЃR "Ryo SѓSЃR" RѕRІRoSЏ RЅRμ RїRѕR · RІRѕR "SЏSЋS, SЃRґRμR" P ° S, SЊ SЌS , R7, СѓР »РμРґР» РμРґСѓРμС, РѕР ± С, РμС РіР »Рі Р¶рѕс <Рј РїРѕС РμР ° Р РїРѕС РμРμ Р Р Р · Р ° С, РμРј Ріс <С, Р uС сњр Рерѕ ° СѓСѓС ... .

РџСђРё Р · РѕР ° С ‡ РёРμРμР »СњРѕРѕРјРјРѕРѕР» РѕСѓРѕРѕРѕРјРјРѕРєРєРіРμРμРѕРѕРѕРєРμРμРμРμР ° РѕРёрРμ СђР ° Р · РґСђР ° Р¶РμРѕРё РјР ° СѓСѓР ° жмож РѕРѕ РґРμР »Р ° С Сњ С ‡ РμСђРμР · РїСђРѕСѓС С << РѕСћ РёР »Рё Сѓ С, Р ° Р» СњРєРѕРјРјРѕ РјР ° СѓР »РѕРјРјРμРμРμРѕРјРјРјРμРμРѓРіРёРёРґРґРґРґРμРμРμРґС, РμРґРґРμРμС, РѓРґРґСѓС, РґРμРґСѓРμРμРμРμРμС, РѓРμРґСѓРμРμРμРμС, РѓРґРґРμРґС, РμРμРμРґРμС, РѓРμРґРμС, РґРμРμРґРґС, РμРμРμРμСѓРμРμРμРμРμС, РμРμРμРμС

P "P" SЏ P "SѓS ‡ Alates € RμRіRѕ SЃRєRѕR" SЊR¶RμRЅRoSЏ SЂSѓRє RїRѕ S, RμR "Sѓ RјR ° SЃSЃRoSЂSѓRμRјRѕRіRѕ RoRЅRѕRіRґR ° RїSЂRoRјRμRЅSЏSЋS, S, R ° F" SЊRє, SЂRoSЃRѕRІSѓSЋ RїSѓRґSЂSѓ, RґRμS , Сѓрєсѓсћ РїсрєсѓС <РїсСѓС <<рїрєсѓ, РјР ° СѓСѓР ° Р¶рѕс <р Р РєСРєСРє РєРј, СР ° Р · Р »З з Рѕс <Рμ РѕР ° СѓР» Р °. РС, Рѕ РєР ° Сѓр ° Р РєР ° РіРёРіРμРѕ РіРёРіРμРѕРёС ‡ Рё С, РѕРіРёР · РёС СћС ‰ РμРіРѕ РјР ° СѓѓѓР ° Р¶ °.

Masseur peab olema lühike soeng ja lõigake küüned lühidalt, tulistage rõngaste massaaži, käsitsi kella ees. Massaaž tuleb läbi viia puhas hommikumantel, kerge ja vaba koolitus. Käte- ja tervise seisundit tuleks alati jälgida. Ei tohiks olla hõõrdumist, kriimustusi, pragusid ja maisi. Kui esineb haigusi (seente, põletikuliste jne), on võimatu massaaži, kuna nakkus võib kergesti üle kanda massisaatori tervislikule nahale.

Enne iga protseduuri peate pesema oma käed sooja veega seebiga ja pärast töötamist määrige pestud käed kreemi või pehmendava vedelikuga. Tugeva peopesade higistamisega tuleb need pühkida 1% formaliini lahusega, 30-40% alkohoolse lahuse, Kölniga.

Masseur peab suutma töötada kahe käega, arendada käte harjade ja sõrmede tugevust, liikuvust rays-up liigestes. Käed peaksid olema tugevad ja liikumised on pehmed.

Massitud enne massaaži soovitatakse sooja duši all. Kui sellist võimalust ei ole, peate jalgu pesta ja pühkige keha ülejäänud osad niiske rätikuga.

enne kohalikku massaaži (isemassaaž), on võimalik hõõruda keha masseeritud alad niiske rätikuga või tampooni, niisutatud alkoholi, Kölni.

Kui aga keha oluline keha või töötingimuste all ei saa keha massiivset pindala kokku puutuda, saate massaaži läbi õhukese puhta kanga, hästi neelava niiskuse ja õhu edastamise kaudu .

Massaaži ajal ei ole soovitatav rääkida, kuna see põhjustab hingeõhkrurikkumist massaažirapeutist ja lihastooni suurenemise patsiendil.

Terapeutilist massaaži kasutatakse erinevate haiguste ja vigastuste jaoks ning see on nn klassikaline massaaž, mis kasutab kõiki klassikalise massaaži meetodeid samas järjestuses. Hügieenilises, terapeutilises ja spordimassaažis kasutatav tehnika erineb ainult ohtlike tehnikate täitmise ohtu keha erinevates osades, nende mõju ja kasutatud tempo kaudu, mis omakorda sõltub ülesannetest massaažiseansi.

Massaaž verevalumiga - esimesed massaažipiirkonnad, mis asuvad vigastuse kohal (imemismassaaž). Teisel päeval massaaži ajal pärast vigastusi ja käitumist 4-6 sellist istungit. Seejärel asendusliige imemismassaaž peamisega, mis on kahjustatud piirkonna massaažiga.

Massaaž Kui tõmbepinged ja liigesed on ette nähtud teisel päeval pärast termilise protseduure. Massaaž peab toimuma ilma valu põhjustamata, sest kui valu põhjustab valu, võib vigastatud ala seisund ainult halvem.

Esimese kulutada massaaži üle kannatanu. Seega, kui tõmbesiivide pahkliühenduse käepideme pahkluu aparaadid masseeritakse nahka, kahjustades kaasliigese - reie, ray-võtmise liigese kahjustuste ajal - küünarvarre, kui küünarnukk on kahjustatud - õla ja nii edasi. Imemismassaaž on 1-2 korda päevas 5-10 minutit. Järk-järgult üleminekuga vigastatud osa, seansside kestus suureneb 15 minutit.

Massaaž jäsemete luumurdude murd. Suletud luumurdudega toimub massaaž tema tervendamise kõigis etappides, alustades 2-3 päeva pärast murdumist.

Massaaž Sore Limb võib olla nii kipsi sidemena kui ka liimide või skeleti (küünte) venitamise korral.

Kui alumise jäseme luumurrud - nimmepiirkonnas - sakraalses ja madalama innervatsioonitsoonis (S3-S1, L5-LI, D12-D11). Seejärel massaaž terved jäsemed ja segmendid, mis ei sisalda kipsi sidemeid, mõjutatud jäseme.

Kindlasti on nad mõlemale spetsialistidele kasulikud ja huvitavad ja just huvitatud Tai meditsiinist - võib-olla olete omandanud mõned kasulikud oskused kodus kasutamiseks?

Nagu viimase aja jooksul, põhineb artikkel meetodeid, mida saab osta Tai koolituskeskuses. Me teostame oma kohandatud tõlge artiklite tsükli. See tähendab, et see on teadmine algsest allikast.

Aga enne jätkamist otse artikleid, kuidas teha Tai massaaži erinevate tsoonide, peame kaaluma teist olulist teemat.

Nõuded Tai massaaži kaptenitele

Koolituse lõpus peaks iga uus spetsialist testi läbima, lähtudes nende teadmiste tulemuste põhjal järgmistes valdkondades:

Kui üliõpilane on seda testi edukalt läbima, saab ta sertifikaadi, mis kinnitab koolituse läbimist ja Tai massaaži spetsialisti kvalifikatsiooni. Sellise sertifikaadi saamine võib tegeleda massaažipraktikaga.

Selle arenguprotsessis kogesid Tai massaaž rasked perioodid, mille jooksul kaotas mineviku meistrite teadmiste osa. Tegelikult võib see kunst olla täiesti kadunud ja unustatud ning põhjustab imetlust selle kohta, kuidas Tai inimesed võiksid selle päästa, arendada teatavaid standardeid.

Sellised standardid hõlmavad meistrite üldnõudeid. Reeglite kogum, mis on väga soovitatav täita Tai massaaži pesema, monteeritud omamoodi "aukoodeks".

Tai massaaži spetsialisti tööpõhimõtted

Ideaalis peaks see olema vaikne, rahulik koht meeldiva atmosfääriga. Massaažiruum võib olla templis, haigla või loodusliku meditsiini kliinikuga rehabilitatsioonikeskuses.

Ei ole lubatud teha Thai massaaži ööklubi, baaride ja muude meelelahutuskohtade kommunaalruumis. Tai massaaž ei ole meelelahutus, see on heaolu protseduur.

Masseur peab hoolitsema mitte ainult kliendi kohta, vaid ka ise. Kõik nõu, et säilitada Masseuri tervise- ja töövorm:

Massaaži tegemine teistele, massaaž osa võtab üle patsiendi energia muda. Pärast selliste massaaži istungid tunneb kapten nõrkust, jaotust, valu nendes kohtades, mis ei olnud varem haige, depressioon või peavalu. Ja külma veega käte pesemine ei aita alati abi.

Viimatie

Seade ultraheli puhastamiseks näo, fonofooride, mikro-massaaži Bio Sonic 730, Gezatone deanzatonit osta ametlikus Gezatone Interneti-pood. U hinnaga 2 490 rubla, artikkel 1301248.

Loe rohkem

Osta US Medica Angel Jalad White Foot Massager taskukohase hinnaga online-poe kataloogi tervise hüpermarket koos kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal

Loe rohkem

Massagers kaela jaoks Krasnojarskis.

Loe rohkem

Isegi õhukesed tüdrukud, kes otsustasid vabaneda kilogrammipaarist, võib tselluliit kaalulangus ilmuda. Põhjused asuvad kaalulanguse tõttu vale naha jälgimisel. Kuidas teda vabaneda

Loe rohkem

Registreerige Teenuse spetsialistidele Ulyanovskis esteetilise kosmeetika kliinikus ja La Bostthetique'i näitaja korrigeerimisel Krasnoarmeyskaya, 6

Loe rohkem

. ,

Maja Kiievis Olx.ua

Loe rohkem

Kas ipmassezhist saab renditud kontoriga ja litsentsi rakendamiseks nap

Loe rohkem

Konsulteerimine nooremate eelkooliealiste laste jaoks rahustava massaaži ja sõrme võimlemise teemal Lae alla Taotletakse, et paljud lapsed paluvad vanematel neid magama jäämise ajal insultida. Üks lapsed nagu paitab seljatoonid ja kõht, teised peopesade löögid ja peatus. Määratud lullabis esineva kallitava liikumise kombinatsioon

Loe rohkem

Lae alla foto rahustav pea massaaž kohe. Ja leida raamatukogu autoritasuvate stock pilte iStock veelgi pilte näomaski saadaval lihtne lihtne ja kiire allalaadimine.

Loe rohkem

Top

Käitlemine Wikipedia

Kuidas pesta käed sanitaarstandarditele. Käsi pesemise reeglid. Käsitöö töötlemine enne manipulatsiooni läbiviimist. Ennetav käsiravi.

Barbituraadid, bensodiasepiinid, nototroopsed ained jne.

Kuidas rahustada vastsündinu, kuidas lapsi rahustada, kes ei maganud, mida teha, et rahustada imikutele. Aasia PARANDER vastsündinu ja massaaž rahustava rinna jaoks, mis täpselt nagu teie croche

2 minutit isemassaaži, Ivasche nägu on nagu pärast Spa õppida sukonok

Kui igal hommikul on nägu massaaž, siis saate uue päeva värske vaadata ja vabaneda ka mitmetest kosmeetiliste vigadest.

Kolm ämbrit vee ja isemassaaž Kaliningrad psühholoogi ütles, kui lihtsam ärgata hommikul

Võta harjumus alustada oma päeva rituaalse ilu ja enese tegemise rituaaliga, et säilitada mugav nahahaigus, järgides Jeva Pashkevichi soovitusi ja juhiseid, spetsialisti Club Laquoievase Sejasi Fitnessraquo nägu. Royal Sensations'i rõõmu ja tõhusama mõju eest, UsenbsPo-laadimisgeel PersonsPo-laadimisgeel SPF-i SPF-i SPF-i 15nspinbSPO-laadliku kreemiga SPF-i nahale EyebSP ümber kosmeetikarea kaudu Laquama Rosquonbspot Stenders. BSP.

Rentige massaažikabinet Peterburi ilu, tervishoiuteenused St. Paterburg Teenuste kuulutused Page 2 USlugio. OM.

Massaaž kapp 7 Soove Novoslobodskaya Street, 1419c1 On Metro Mendeleevskaya, Novoslobodskaya, Dostoevskaya, District Tver Kõik fotod ja ülevaated ilusalongi zoon. U. Moskva Ilusalongi reiting, naaberriik ja sarnased salongid.

5 Massaaž massaaž Bangkok Bangkok City

Sünnipäeva jaoks andis abikaasa mulle sertifikaadi salong Tai massaaži külastamiseks. Royal Tai kogu võrgu traditsiooniliste Tai massaaži salongi asub erinevates osades linna. Valisin Salon Showe Center Nevsky keskuses siin ja shopping ja lõdvestab pärast kabiiniukse sisestamist,

Miks on oluline muuta päeva jaotusaja lahkumist, nii et öökreem on NAN-i rakendamiseks noorendatud

Koos ekspertidega ütleme, kuidas säästa aega ja raha salongile ühe vidinaga

Mis kellaajal on parem vitamiine võtta

Mis kellaajal on parem võtta vitamiine. Ettevõtte valge apteegi artiklid

Meditsiinikeskuse aastaaega perovos

Uued vabad töökohad õde Moskvas massaažis. Tasuta ja kiire otsing 1. 95. 00 Vabad töökohad. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave Moskva tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.