Whale on multi-profiilist kliinikus Krasnojarskis vigastuste ja kahjustuste, ortopeediliste ja kirurgiliste haiguste raviks vanade vigastuste ja ebaõnnestunud tegevuse tagajärgedega.

Peamine idee luua "Kit" oli soov ühendada parimad Krasnojarsk praktikud valdkonnas traumatoloogia, ortopeedia, kirurgia ja rehabilitatsiooni professionaalne meeskond sarnaste mõtlemisega inimesed ühes meditsiinikeskuses . Peamine eesmärk oli korraldada suletud hooldustsükli patsientidele: alates vigastuse või ägeda haiguse hetkest, et maksimeerida tervise taastumist ja kaotatud funktsioone.

Paide Investeerimispunkt

Meie meditsiinikeskus on hädaabi mis tahes vigastuste, kahjustuste, luumurdude, dilanatsioonide, verevalumite, loomade hammustuste ja puugide puhul. Me töötame kella 8.00-12: 00 Daily, pühade ja nädalavahetustel. Majale on tasutud arsti väljakutse. Haigla lehtede ja viitete väljastamine. Rentige kart.

Konsultatsioonid Arstid

Paide arstide vastuvõtt erialadel: otorinolarüngoloogia, onkoloogia, mammoloogia, traumatoloogia-ortopeedia, kirurgia, neuroloogia, ravi, ravi, kehalise kasvatuse, spordi meditsiin, füsioteraapia, kella 8.00-12: 00 tööpäevad, eelsalvestamine. Maja arsti kutsumine on võimalik.

Diagnostika ja analüüside võtmine

Private Clinic "Kit" kannab analüüside diagnostika ja vastuvõtmist, ultraheliuuringut, saades arsti täiendavate diagnostiliste meetoditega. Digitaalne radiograafia, millel on võime salvestada pildi digitaalsele andmekandjale, kella 8.00-12: 00 iga päev, puhkusel ja nädalavahetustel ilma kohtumiseta.

Kui märkate:

Kui te märkate arsti endokrinoloogiga konsulteerida

Krasnojarski endokrinoloogi esialgse konsulteerimise maksumus algab 1000 rubla. Jääge alati terveks koos keskuse spetsialistidega.

Asenduspere hooldusteenus

KUZMIN KONSTANTIN ANDREEVICH - Haridusministeeriumi juht Jõulud Galina Ivanovna - juhataja ja hooldamise osakonna juhataja Payedyshev Tatyana Yurevna - juhtiv spetsialist Obpea ja usaldusühing

Telefon: 8 (39148) 21-2-19 - eestkoste ja eestkoste osakond, 8 (39148) 21-2-89 - haridusosakonna osakond

Berezovsky piirkond

king Elena Valerievna - Healarionova Galina Vladimirovna Berezovsky District Berezovsky District Hariduse juhtkonna juht Leshankova Anastasia Pavlovna, 8391 (75-232-29)

    klienditoe rakendamine kasutaja poolt teabe turundusürituste kohta
   • audit ja muud sisemised uuringud kvaliteedi parandamiseks pakutavate teenuste osutamisel.

   Pakkudes oma isikuandmeid, annab kasutaja nõusoleku selle isikuandmete töötlemiseks, ladustamiseks ja kasutamiseks FZ nr 152-FZ "isikuandmete kohta" alates 27. 7. 006 Järgmised eesmärgid:

   Isikuandmete all mõeldakse isiklikku teavet, mis võimaldab teil luua kasutaja / ostja identiteet, näiteks:

   Personaalsed kasutajaandmed salvestatakse üksnes elektroonilistele andmetele ja töödeldakse automatiseeritud süsteemide abil, välja arvatud juhul, kui isikuandmete mitteautomaatide töötlemine on vajalik seoses õigusaktide nõuete täitmisega.

   Ettevõte kohustub mitte edastama vastuvõetud isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud järgmised juhtumid:

   Ettevõte jätab endale õiguse teha muudatusi ühepoolselt käesolevasse määrusesse, tingimusel et muudatused ei ole vastuolus Venemaa Föderatsiooni kehtivate õigusaktidega. Muudatused käesoleva eeskirja tingimustes jõustuvad pärast nende avaldamist kohapeal.

   Kokkuvõtted ja hinnangud -

   Siin perekond ei ole esimene kord. Kaetud uusaasta 2016. aastal - ma tõesti meeldis kõike, ma tõesti tahtsin naasta uuesti. Sel aastal otsustasid nad nädalavahetuse veeta Maslenitsa. Kõik on imeline, samuti eelmise aasta jooksul. Panna kiiresti. Power võttis hommikusöögi ja lõunasööki. Toit on väga mitmekesine ja maitsev, lisaks väga suured osad. Alates hommikusöögist ja õhtusöökest me osales teiega toitu.

Viimatie

Peremeditsiini kliinik Flamingomed Murmansk, Ambulatoorsed Polycleication Services, diagnostika ja laboratoorsed uuringud laia profiili

Loe rohkem

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Loe rohkem

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Loe rohkem

Rinnavähk pere arst Zoya on kaevandatud pärilik. Vähktõve, tema vana vanaema ja tädi suri. Rinnavähk oli nii omamoodi ema. Kasvaja ta avastas varases staadiumis

Loe rohkem

Haridusliku ndashi hariduse kompleksi eelkooli filiaal. MnogoProfilny haridus-ndash õppekompleks Laquerudi ..

Loe rohkem

Hea käed Permis kannab igasuguse massaažiteenuseid. Madalad hinnad. Kogenud spetsialistid. Helista meile 83422038803.

Loe rohkem

Top

Laste neuroloog Alexandrov

Paide neuroloogi arsti vastuvõtmine Peterburi privaatses kliinikus, Primorsky District, M. Komisjoni kliinikus

Natalia Schlemaya pro. Hinnak: 5,0, 56 arvustust. Masseur, laste massaaž, meditsiinilise ravi massaaž.

Elektroforees laste raviks Medical Elektroforeesi on elektroteraapia meetod, mille terapeutiline toime lapse kehale on tingitud väikese jõu konstantse elektrivoolu kombineeritud mõjust ja manustatuna raviaine nahaga. Mõnikord nimetatakse elektroforeesit süstlata süstimiseks. Uimastite toime tulemus domineerib oluliselt elektri vooluga kokkupuute mõju. Termin'i elektroforeesi kasutamisel kombineeritakse see ...

Helistades lastearstile kodus Jekaterinburgis alates 8-st hommikul 2 kella 2-st

Meie koos saate helistada lastearstile kodus 8-st kell 2 hommikul Jekaterinburgis

Llanovsky spetsialiseerunud beebi maja

Värsked vabad töökohad massöör Ulyanovskis Leia töö massöör tuhandete teiste tööandjate ja värbamisagentuuride seas tööandjate ja värbamisagentuuride seas Ulyanovskis esimese sammu eduka karjääri jaoks

Massaažikursused Uralskis. Uralsk tasuta reklaamid

Uuemad vabade töökohtade laste massööride Uralskis. Kiire ja mugav otsing 49. 00 vabade töökohtade seas. Töö laste massöör Uralsk leida lihtne

Teenused Laste massaaži tervise

Reklaamid. Kodu ja elu tervise massaaži laste teenused

Aroomiteraapia. Põhilised õlid kosmeetika ja massaaži osakonna massaažiks

Artiklid aroomiteraapia, retseptide ja soovituste kohta. Näpunäiteid eeterlike õlide, nende ja viirukide baasil kasutatavate kosmeetikatoodete kasutamiseks.

Tööõde ANGARSK 43 vabade töökohtade meditsiinilise õde

Registreerige kliinikule ja vastuvõtmisele arstile. Kliinikute ja arstide ülevaated. Meditsiiniteenused, diagnostika, analüüsid. Patsiendi portaal.

QigongMassage lõõgastav

Qigongamasage tehakse pehme tehnikat. Selle tulemusena lõdvestab keha, ülemäärased mõtted lahkuvad, isik on raskesse seisundis kastetud. See on ostetud kergesti, jõu sissevool kogu kehas. 1500 p.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.