Sisu:

  1. Vt ka:

KOSMETIK EXPO SIBERIA VENEMAA VALIKU VÄLJAKUTSE VÄLJAVAATUS Venemaa avatud meistrivõistlustel kosmeetikas ja massaažis Siberi föderaalses piirkonnas

Rohkem kui 100 kosmeetikut osalevad igal aastal igal aastal, kõik on meditsiinilise haridusega spetsialistid, kes töötavad Venemaa ja SRÜ riikide erinevate piirkondade ilusalongides.

Meistrivõistluste eesmärk on edendada spetsialistide professionaalset taset ja kosmeetika valdkonnas osutatavate teenuste kvaliteedi parandamist.

Konkurents toimus kõigi ilusalongides töötavate spetsialistide jaoks, fitnessikeskustes, spaas, füüsilise heaolu keskustes.

Kolmapäev, 6. märtsil lõpetas VII Vene meistrivõistlused Kislovodi massaažis. Mitu päeva, kapten, spetsialistid ja algajatele üle kogu meie riigi nurgad, samuti naaberriigid, võistlesid nende äri pealkirja pealkirja. Yalutovsky filiaal HOW TYUMEN Medical College tutvustas Alexander Marakulini, Danis Spohakov ja Rustam Babaev. Piggy Bankis meie õpilased korraga mõned väärt võitu!

VII Vene meistrivõistlused massaaž puuetega inimeste jaoks nägemisfunktsioonidele algas 4. märtsil. Konkursi osalejate uksed avasid Kislovodskis meditsiinikolledži, mis mitme aastakümne jooksul toodab väga nõutud meditsiinilise massaaži spetsialistid.

Deklareerige ennast, näitama oma oskusi ja näitama oma ainulaadset massaaži tehnikat kuurordi linnaekspertide ja erinevate professionaalsete haridusasutuste õpilastega. Võistluse geograafia - Siberiast kuni Kesk-Venemaale, sealhulgas Moskva ja teiste suuremate linnade poole.

Esimesel päeval pidid võistluse osalejad näitama üksikute anatoomiliste piirkondade klassikalise massaaži tehnikat. Menetluse täpsus, tehnika ja paljude teiste nüansside täpsus - mida hindasid Venemaa erinevatest linnadest kutsutud pädeva žürii liikmed.

Osalejate teisel päeval ei oodanud vähem produktiivset tööd. Võistlejad näitasid meelevaldseid programme: massaažitehnikad meditsiinilistes, spordipraktikas ja spaaprogrammides. Ka sellel päeval ootasid osalejad festivali festivalil "Tere, Maslenitsa!". Merry võistlused, sealhulgas võistlus karneval sümbolid - mittetraditsiooniline osa meistrivõistlustel.

Kolmas päev konkurentsivõime konkurentsi lõppes kokkuvõte. Õpilased meditsiinikolledži Yalutovsk tegi väärilise konkurentsi tugeva konkurentide, sai võitjad eraldi kandidaatide ja võttis mitmeid auhindu!

Salvesta seminaridele ja kursustele; Rakendused seminaride jaoks oma ettevõttes õpetaja lahkumisega; Objektide nõustamine tehnoloogiate, juhtimise ja teenuse parandamisele; Meistrivõistluste korraldamine ja massaaži konverentside korraldamine; samuti individuaalne nõustamine.

Barnaulis algab Siberi rahvusvaheline tervishoiu- ja meditsiinilise turismifoorum. 22. oktoober piirkondlikus kapitalis toimub kuuenda Sfo meistrivõistlustel massaaži.

Peaaegu 30 massset osalevad võistlustel. Konkurents toimub kahes etapis - kohustuslikud ja meelevaldsed programmid. Areenil osalejate vabastamise kord määrab joonise. Iga alagrupp eraldatakse pool tundi.

Vastavalt pressiteenistus valitsuse valitsuse piirkonna, kohtunike täita spetsialiste Barnaul, Belokurikha, Novosibirsk ja Moskva. Nende hulgas kahekordne absoluutne SFO meister massaažis Oksana Viculov (Belokurich) ja massaažitehnikate arendaja, treeneri Nina Sizintseva (Novosibirsk) arendaja. Esimest korda sisaldas žürii spordi arsti ja õpetaja Agma Elena Boyko ja Rehabilitioloogini, 2019. aasta Vene meistrivõistluste kohtunik, Konstantin volinikud (Barnaul). Head žürii ekspert rahvusvaheline SPA ja Wellness Andrei Syrchenko (Moskva).

"Kohustuslik programm toimub 10 kuni 12 tundi. Pärast selle etapi kokkuvõtteid näitab Oksana Vikulovi ja Evgeny Yukevichi žürii liige tandemi massaaži. Suvalised osalejad määravad 14 kuni 16 tundi. Pärast žürii liige korraldavad Konstantin volinikud lümfiviilu magistriklassi. Järgmisena antakse võitjate tseremoonia. Need toimuvad kõik-Vene finaalis ja võitja täidab maailmameistrivõistlustel, "teatas osakond.

Meistrivõistluste külastamiseks ja kaptenite klassides osalemiseks saavad kõik - sisend on tasuta. Sündmused toimuvad ooper baar-restoranis (ProSPEKT KrasnomeySky, 36)

Vt ka:

Siberi föderaalpiirkonna meistrivõistlustel massaaž toimuvad 5. oktoobris 2017. aasta oktoobris neljandat korda Siberi rahvusvahelise tervise ja meditsiinilise turismifoorumi ajal. Meditsiiniliste ja heaolu institutsioonide tunnustajad, turismi esindajad, spetsialistide külalislahkuse valdkonna spetsialistid võivad osaleda. Võistluse võitjad saavad osaleda maailma massaaži meistrivõistlustel ja Vene massaaži meistrivõistlustel.

Massaaži spetsialistid on kõige rohkem huvitatud küsimusest, millised on massaaži terapeutide professionaalsuse hindamise kriteeriumid ja kes siseneb kohtusüsteemi. Reeglina, poolfinaale, tehnika "klassikalise" massaaži, mis sisaldab kriteeriume: vastavus 30-minutilise runtine rakendamise, hästi hoolitsetud ja korras välimus massaaži terapeut, protseduuri peamiste massaažitehnikate täitmisel, Kõrgeima võimaliku abonentide arvu kasutamine, teooria teadmised ja tavasid massaaži täitmisest jne.

Viimatie

Füüsikaliste harjutuste ja massaaži regulaarne kasutamine aitab kaasa mootori võimaluste säilitamisele ja mõnedele parandamisele, säilitades keha aktiivse oleku, komplikatsioonide ennetamise ja ravi, stimuleerides mootoriressursse.

Loe rohkem

Kvalifitseeritud arstide, diagnoosimise ja ravi konsultatsioonid, sertifikaadid. Uued seadmed. Iga vanusega patsientide puhul

Loe rohkem

Internetmagasiini Üksus pakub St. Peterburis konkurentsivõimeliste hindadega rauavannide konkurentsivõimeliste hindadega. Lai valik, kvaliteetne, töökorras. Meie juhid aitavad alati oma klientidele osta valatud raua vanni.

Loe rohkem

K856V Teafwo sisseehitatud vann 167x91cm Cast Iron Kohler Aero ja hüdromassaaž Valge, kreem, seeria, must

Loe rohkem

Osta universaalne niisutav ja selgitav geel tsitrusviljade ekstraktiga brändi Skin79 hinnaga 660 rubla. Sifo internetipoes. U tasuta kohaletoimetamisega Moskvas ja Venemaal. Rakendusviis, kompositsiooni, fotode ja klientide ülevaateid.

Loe rohkem

Kuidas meeles pidada selle ajakirja regulaarseid lugejaid, 2015. aasta sügisel oli mul äärmiselt keeruline periood, kui mu ema murdis reide kaela ja järgis seejärel keerulist operatsiooni ja pikaajalist rehabilitatsiooni. Niisiis, vastavalt teise protsessi, võin nüüd olla siiralt siiralt

Loe rohkem

Point Massaaž visiooni taastamiseks. Lugege, kui lihtne ja lihtne teha punktimasse nägemuse parandamiseks ja taastamiseks.

Loe rohkem

Pulse massager darsonval gezatone biolift4 118, hinnaga 2990 rubla. Osta kohaletoimetamise Moskvas ja Venemaal Internetmagazine Ecomedika. Telefon 8 495 9637052

Loe rohkem

Mis meiega saate laste massaažile koolitust, laste massaaži kursusi hoitakse Sotšis aadressiaadressi aadressil. Navaginskaya, 7, 12.

Loe rohkem

Top

30 juuksehooldus arvutatakse kammil. Valige kosmeetikatoodete puidust ja looduslikus võitlus

Tere tüdrukud jagavad teiega teie avastusi juuste poolest ja nende välise ümberkujundamise ja ohutult deklareerida, et täpselt aasta tagasi hakkas mu tee ilusaid juukseid. Paljud postitused on kirjutatud mulle täpselt taastada ja ravida mõrvatud mane, kuid täna mu postitus ei ole selle kohta, ma tahtsin

Puidust tarvikud Fair Trade

Osta autoteed online-poe promdic.ru tagaküljele kohaletoimetamisega Moskvas ja kogu Venemaal. Odavad hinnad ja paljude klientide kommentaare müüa internetipoest Medtehniki programmis

Kursuste ärkassaaži salongi plaan

Venemaa Föderatsiooni presidendi ühtne avaldus kodanikuühiskonna arengu kohta alates 3. aprillist 2017.

Hüdromassaažiga nurgavannid

Nurgava vannid koos hüdromassaažiga Interneti-kaupluses Splumbingline Suure valik iga vannitoa, soodsate hindade jaoks. Siin saate odavalt osta kataloogi allahindlusi ja aktsiaid ainult kataloogi aktsiate kohta, mis pakub ainult kvaliteetset torustiku majandust, keskmise ja lisavarude segmente usaldusväärset tarnimist kogu Venemaal ja mugavad ostude maksmise viisid.

Scraper Guasha massaaži puidust, süda, tamm

Osta odavaid kaabitsa guache materjalipuu kuju kuju massaaži nägude jaoks, keha hind importija kohale Ukraina, Kiiev

Laste Masseurs Miino 44 arvustust, 30 arsti, hinnad alates 1500 rubla. Koorem

Kõik, mida vajate, et valida ja kirjutada vastuvõtule lastemassile patsientide, reitingute, üksikasjalike küsimusega Arstide Mürino ülevaateid

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.