Lapse ootus on iga naise elus kõige rohkem puudutav ja murettekitav periood. Uue elu tekkimine põhjustab organi ülemaailmse ümberkorraldamise: emotsionaalne ja füüsiline. Rasedate naise selg, selle lihassüsteem kogeb sel ajal tugevaid koormusi. See on selle kohta, et günekoloogid soovitavad tulevasi lõõgastava ja massaaži tugevdamist.

rasedatele naistele ja mitte ainult

Selle mudeli eristusvõime - tõkestajate olemasolu rindkere jaoks tabeli pinnal (15 cm läbimõõt) ja kõht (37 cm). Ja eemaldatava peatugi olemasolu, millel on asendi sujuva reguleerimisega sujuva reguleerimisega, võimaldab käte ja käetoete täiendav riiul võimalus massaaži ajal võimalikult mugavana võtta.

USA medica panda massaažilaua kujundamine koosneb võimsast, väga stabiilsest raamist ja lauaplaadist loodusliku puu (Ameerika pöök) koos polüuretaani täiteainega. Selle tõttu on ta haarav dünaamiline koormus 300 kg ja väike kaal (17 kg ilma edusammudeta) võimaldab kaptenil temaga tabelit võtta, lahkudes maja klientidele.

Puidust trimmi vastupidav ökoloogilise pehme kahevärvilise nahaga roosa ja sinise nahaga. See ei põhjusta allergiat ja seda on lihtne puhastada ja õrn värvimäng aitab naisel lõõgastuda ja saada maksimaalne rõõm massaažist, mis on iga viisardi jaoks oluline.

Soovitatavad massaažid

USA Medica, LLC on suurim massaaži- ja meditsiinitöötajate tootja USAs, tootmistehnoloogiate liider, tootekvaliteedi ja teenindustase! Rohkem kui 90% USA Medica tooted on muutumas ettevõtte edasistes regulaarsete klientide jaoks.

Kvaliteedi garantii

Online-pood Yus Medica on USA Medica ametlik esindaja. Kõik meie veebisaidil esitatud tooted tarnitakse otse tootjalt, mis tagab teile tõelise kvaliteedi - olete kindlustatud võltsingu vastu.

Kõik USA Medica tooted läbisid valitsuse teste ja sertifitseerimise Venemaal. USA Medica osales edukalt paljudes rahvusvahelistes näitustel, mille järel Korduvalt antud au diplomite.

Tabeli seaded

Komplekt sisaldab kotti kandekaameraga. Vahtkummist 4 cm paksus kasutatakse täiteainena. Tabeli kõrgus on reguleeritav 11 positsioonis vahemikus 63-84 cm.

Viimatie

Kõrgeimad tulud Tšehhi Vabariigis saadakse lennuliikluse teel, sest igakuine palk on keskmiselt 164 tuhat krooni. Halvim kõigist Tšehhi Vabariigis elab puhastusvahendid, ärkajad ja kelnerid.

Loe rohkem

Võtke vee protseduurid kõigi tervisemõjuga, aga ärge nalja, sest isegi nõrk massaaž on üsna tugev mõju.

Loe rohkem

Viska klišee internetile, hästi, neil on palju neid. Vali need, kes omavad kõnemassaaži. Kiiruse kõne terapeutiteenused on hinnatud odavamalt kui defektoloogi.

Loe rohkem

Ma armastan sind elu. 2. osa MEMImata Slovar, mis võimaldab teil liikuda erinevates massaažides ja protseduurides, nende tunnistuste ja vastunäidustuste osas

Loe rohkem

1718. aastal kõlab peamine elu küsimus, universum ja üldiselt äärmiselt selge, kus tegutseda, kui te vaatate sügavamat, siis 11. klassi koolilaste lõpus, võib-olla esimest korda huvitavat tegelikku eksistentsiaalset dilemmat Et näha, kuidas nad selle ülesande nüüd otsustavad, siis 2

Loe rohkem

Masseur Ekaterina Shmakova ohitromasssage ja meditsiinilise märkuse materjali tunnused.

Loe rohkem

Vastunäidustused protseduuri kohaldamiseks pressoteraapia ideaali, ilu kliinikus Simferopolis juuresolekul metalli proteesid saidil narkomaania protseduur, alkoholism epilepsia erinevate vaimuhaiguste ja häirete ..

Loe rohkem

Top

Massaaž põlveliigendi meniski kahjustuste ajal.

Taastusravi pärast põlveliigese artroskoopiat, vajalike meetmete kogumit, mis on vajalikud töötava jala täieliku toimimise taastamiseks.

Kõige tõhusamad näoharidused

Kuidas hoolitseda näo eest, et alati noored ja atraktiivselt riputada 30-aastase piiri, küsitakse seda küsimust, võib-olla iga naine. Jah ...

Kosmeetika Neo.

Renaissansi kliinik kannab Voronezhis näomassaaži taskukohase hinnaga. Telefonid 7 473 2690080, 7 473 2690081.

Estetika ilus kehakeskus

Mis on lümfodiini näomassaaž, mille jaoks seda kasutatakse, millised on lümfiveerimismassi tüübid ja teenuse praegused hinnad.

Massagers jalgade ja kaela jaoks madalate hindadega Kasahstanis

Osta massager jalgade jaoks massaaži ajakirja massaažiseadmetele US Medica 0504778383 Siit leiate laia valikut igasuguseid mudeleid, mille hulgas saab valida oma valiku

Abakani arsti kolledži sait lõpetajatele ja sissetulevale. Kuhu õppida

Kolledži vastuvõtureeglid Kasahstanis pärast 9. klassi pärast 1. klassi. Dokumendid, eksamid, tähtajad, eriala, kolledžid. Almatõ kolledžid pärast 9 ja 11 Cl.

Parim massaažlaudade masside valik

Lugege selle kohta, kuidas valida professionaalne massaažilaud massaaži mööbli tarnija kohapeal

Peamised massaažitehnikaid. Noorendamine lühike entsüklopeedia

Kaasaegses maailmas on igapäevane müra ja runtlik on palju stressi, mis ühel või teisel viisil mõjutavad inimese keha psühho-emotsionaalset seisundit.

Souls dušš Charcot, hüdromassaaž, ümmargune dušš jne.

Toitumise ja biotehnoloogia kliinik pakub kvalifitseeritud kaalukorrektsiooniteenuseid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.