Ma tahan jagada teiega praktika, mis ühel ajal aitas mul lõpuks lõpuks "oma pea välja lülitada", rohkem armastan ennast, keha kontakti loomiseks, andis alguse "maandamise" võimsale protsessile - Alamkeskuste avalikustamine, naiselikkuse uurimine, keha voogude uuring. Üldiselt võin öelda, et tänu sellele praktikale leidsin oma kutse - avalikustada oma naissoost omadused, energia ja abi selles teistes naistel.

Esimest korda tegin esimest korda oma 10 päeva järjest, samas kui tõde läks ka kogu päeva paljajalu maapinnal ja 9-10 päeva jooksul välja lülitatud üle Overha. Isegi see sai kohutavaks harjumatuteta, et mõtted lahkuvad ja õndsad jäävad.

Praktika on väga lihtne, väga meeldiv ja uskumatult tõhus nii palju, et ma nimetan seda "maagiaks". See ühendab nii visualiseerimist kui ka vajalikku meie, naiste, keha kontakti ja energiamõjuga, väga hästi tõlgib energiat emaka ja südame piirkonda. Selle praktika kasulikkus on väga palju, eriti selle korrapärase täitmisega. Seda nimetatakse "Naiste taoistliku samomaatse".

See praktika on hea, sest seda saab teha nii kiiresti, makstes 15 minutit. Päev ja juba tunda tugevat mõju, kas aeglaselt, venitades rõõmu, valgustatud küünlaga, lemmik väljaannete, muusika ja maskiga (ma armastan Coconut äri kõige rohkem sel põhjusel - tal on lihtsalt hingematvalt lõhn).

Ma eelistan seda õhtul teha, sest siis on energiate esitamise tulemus ja lõõgastumine maksimaalne.

kuigi te teete seda hommikul, näiteks märkate, et kogu päeva olete kergesti, lõdvestunud, naissoost ja voolu seisundis. Niisiis, praktika.

Vali aeg, mis teeb teid, et sa keegi vaevunud pool tundi, asuvad tagaküljel, tehke mõned sügavad hinged, lõõgastuvad.

Pärast seda, jälle panna käepidemed emaka piirkonnas ja teha 24 korda ringikujuline juba päripäeva, esitades, kuidas teie emaka on täis armastust, valgus, rõõmu. Pärast lõpetamist saate helistada nagu oma emakas terve, helendab õrnalt roosa valgus, naeratab. Ja nad ütlevad valjusti sellisele fraasile, suunates selle oma aare juurde: "Ma armastan sind, ma armastan sind, ma armastan sind. Ma tänan teid, ma tänan teid."

Ja lihtsalt vaata, mis on nende sõnade vastus nende sõnadega. Need on maagilised sõnad, mis paranevad ja täidavad meie keha energia, millele me neid tegeleme.

Sellised tsüklid peavad olema kolm. See tähendab, et üks tsükkel on 36 korda vastupäeva ja 24 korda päripäeva.

Pärast seda tehakse munasarjade kolm massaažitsüklit. Sa paned käepidemed emaka külgedele, munasarjade piirkonda ja masseerides ümmarguse liikumiste ümmarguse liikumiste, nagu joonistades südame, kolm tsüklit, 36 korda.

Siin me ei puhasta neid, vaid lihtsalt ühtlustada ja juua energiat. Iga tsükli lõpus tasub ka käte ja tähelepanu kinni pidada ja kujutada ette, kuidas teie munasarjad on täis valgust ja armastust. Ja hääldada ka armastuse ja tänu oma munasarjadele kolm korda: "Ma armastan sind, ma armastan sind, ma armastan sind. Ma tänan teid, tänan teid. Ma tänan teid."

Pärast seda, kui oleme kogunud palju sooja ja vibreeriva energia emaka ja munasarjades, pöördume rinnale, et saada piima- ja südamesse. Paneme käepidemed rinnale nii, et peopesa keskpunkt on nibud ja sooritada 36 korda pöörlemise väljaspool, siis 36 pöörlemist on sees ja 36 korda teisel viisil, mis sulle meeldib rohkem.

Kui me pöörame välja, suurendame ja levitame oma energiat ning suurendavad ka füüsilist rindkere. Pööramine üle kogu energia ja vähendab ka seisapärast või põletikulisi nähtusi rinnal ja rindkere ise.

Ma küsisin sageli oma kuulmiskursusi kuulajatele, mida nad kõige rohkem kardavad. Kõige vastas, et unustada silmist. Inimesed kardavad pimedate ja koormaks! Ja see on tõesti hirmutav. Aga ükskõik kui kohutav see ei olnud, jätkub maailm suur hulk inimesi, et unustada silmist. Miks?

Visioonikahjumi põhjused on individuaalsed, kuid kõige põhilisemad ei ole prillide õige töö. Mõned tugevalt pinged ja mõned vastupidised on väga lõdvestunud. Näiteks põhjus Myoopia on tugev pinge põiki lihaste, mis suruvad silmad.

Falnable ilmub paljudes inimestesse ja aastate jooksul nelikümmend viis-viiendaks hakkavad piisavalt pingutama silmade pikisuunalised lihased.

Astigmatismi peamine põhjus on prillide sama töö. Astigmatismiga on inimese silmalihased intensiivselt erinevalt. See tähendab, et erineva külje silmade rõhk viiakse läbi erineva tugevusega, sest see silma kaotab sümmeetrilise vormi. See häirib optiliste kiirte sümmeetrilist kulgu ja pilt hakkab välja lõhkuma, hägustama, mõnikord vaevake, keerme. Kõiki neid nähtusi nimetatakse astigmatismi.

On huvitavaid tähelepanekuid, et prillid ei aita mingil moel nägemuse taastamist, vaid vastupidi oma seisundi süvendamisel. Kui teil on nägemise probleem, siis te ilmselt teate ise, et aja jooksul on dioptrite suurenemise muutuspunktide muutus.

Praktikas tean, et kellegi algsed glaucmas ja katarakt on ideaalselt nendega toime tulla - silmade võimlemine ja harjutus "Palming". Niipea kui inimene hakkab silma harjutusi tegema, taastab see silmade lihaste tõhususe, seetõttu taastatakse silmade verevarustus ja silmade seisavad fenomeenid imenduvad ise.

Meie keha, kui luuakse soodsad tingimused, on võimeline taastada oma keha. Selles olin veendunud oma kogemustest ja minu õpilaste näidetest, kes taasin mitte ainult visiooni, vaid lahendasid ka tõsisemaid terviseülesandeid.

Viimatie

Kõik, mida vajate, et valida ja kirjutada vastuvõtule lastemassile patsientide, reitingute, üksikasjalike küsimusega Arstide Mürino ülevaateid

Loe rohkem

Osta sõudmine Rolling Loputus Ukris. VD PLEARZNIKH NITERNETMAGAZINV, 1655 lipu läbiviimine. Märkus TSNI Rolina

Loe rohkem

Laste ja täiskasvanute arstide teenused Voronezhis. Labi diagnoos haiguste. Vaktsineerimine

Loe rohkem

Massaaž igas vanuses lastele Efektiivne meetod paljude haiguste raviks.

Loe rohkem

Arvustused Jekaterinburgi MTS Olmed Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid Mugavad tingimused ilma järjekorrad

Loe rohkem

Top

Classic Classic Massaažikursused Brestis

Traditsioonilise hiina meditsiini keskel õpetatakse Gansu provintsi Grodnoki laste massaažile, kellega paljud lapsepõlve haigused saab ravida.

Otsin Masseuri Krasnodaris, hea beebi massööridena Krasnodari laste massöör Krasnodari ülevaated

Külastajad külastavad külastajad Grenat, Krasnodar, Ul. Atarbekova, 5 arvamust ja hindamine reaalsetest inimestest Biglionis. Kõik arvustusi ettevõtete ja teenuste Krasnodar ühel saidil

Takmak Spa Hotel Venemaa Krasnojarsky Kraikrasnojarsk. Hotelliarvustused. Tophotels hotellide hindamine ja hotellid.

Krasnojarski traumatoloogia Instituut on Krasnojarski privaatne meditsiiniline kliinik. Vastuvõtt teostavad kirurgide, ortopeedide, traumatoloogide poolt makstud arstid.

Aritmeetiline keha Clinic Medical Massaaž Maryino

Litsents LLC QMS QuotsMtraquot. Teave Smithi kliiniku patsientide kohta. Novosibirski multidistsiplinaarsete kliinikute võrgustik.

Spordikeskus Meie planeet

Peremeditsiini kliinik Flamingomed Murmansk, Ambulatoorsed Polycleication Services, diagnostika ja laboratoorsed uuringud laia profiili

Terapeutilise massaaži eesmärgid ja eesmärgid, selle mõju inimkehale

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Kursus III Massaaž meistrivõistlused Peterburgburg ja Loode

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Laste neuroloog Gomel maksis, konsulteerides, hinnad Salfirina

Rinnavähk pere arst Zoya on kaevandatud pärilik. Vähktõve, tema vana vanaema ja tädi suri. Rinnavähk oli nii omamoodi ema. Kasvaja ta avastas varases staadiumis

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.