Nõutud töö (teenused) meditsiinitegevuste käsitlemine meditsiinitegevuse rakendamise aadressil: 630073, Novosibirski piirkond, Novosibirsk, Ul. Geodeetilised, 2/1, ruumides: 2,8,9,14,17-28 (neljas korrus), 2, 14, 16-18, 27-29 (viies korrus), 15-23 (kuues korrusel)

Kui pakkudes esmase, sealhulgas prefigureeritud, meditsiinilise ja spetsialiseerunud, tervishoiuteenuseid, korraldatakse ja rakendatakse järgmisi tööd: esmase prefiguratsiooni meditsiinilise ja sanitaariabi andmisel ambulatoorsetes tingimustes: vaktsineerimised (ennetavate vaktsineerimise läbiviimine), meditsiiniline Massaaž, radioloogia, õendusabi.

Kui pakkudes esmase meditsiinilise ja sanitaarse abi ambulatoorsetes tingimustes: vaktsineerimine (ennetavate vaktsineerimise läbiviimine), pediaatria, ravi.

Meditsiiniliste uuringute läbiviimisel korraldatakse meditsiinilised uuringud ja meditsiinilised uuringud ning korraldatakse järgmised tööd (teenused):

Meditsiiniliste uuringute läbiviimisel: meditsiiniliste vastunäidustuste meditsiiniline läbivaatus sõiduki juhtimisele; Meditsiiniline läbivaatus meditsiiniliste vastunäidustuste jaoks relvade valdamiseks;

Meditsiiniliste uuringute läbiviimisel vastavalt: arstiabi kvaliteedi uurimisele, professionaalse sobivuse uurimine, ajutise puude uurimine.

Branch kohta Koszurnikov, /:

Kere aritmeetika on Marino ja Otradnoe piirkondades asuva meditsiinilise massaaži- ja kosmeetikakliinikute võrgustik.

Meil ​​on mugavad, avar massaaživabad, mis vastavad kõigile olemasolevatele meditsiinilistele standarditele ja vee protseduuride büroo meeldivalt palun kaasaegse ja mugava varustusega.

Cozy Hall, meeldiv teenus ja suurenenud, kuid tähelepanuväärne tähelepanu kliendile aitab teil lõõgastuda ja Naudi meie teenuseid.

Vanemate külastamise mugavuse huvides väikelaste ja ratastoolide puudega päevade kliiniku külastamiseks, on kaldtee.

Meie kliinik esitleb kuus peamist teenuse valdkondi: terapeutiline massaaž, laste massaaž, käsitsi ravi, kosmeetika, kuju parandamine, spaa ja lõõgastuda. Saate tutvuda meie teenustega üksikasjalikumalt, saate meie saidi põhilehekülje teenuseosas.

Meie kliiniku eraldusjoon on see, et see on meditsiiniasutus. Kõigil meie spetsialistidel on meditsiinilise praktika meditsiinilise hariduse ja sertifikaadid ning kliinik ise on litsentseeritud meditsiinitegevuseks. Me garanteerime spetsialistide kõrge kvalifikatsiooni ja igale patsiendile individuaalse lähenemisviisi.

Parimate soovidega, meditsiinilise massaaži kliiniku aritmeetilise keha meeskond. Aitame teil hoida tervist ja ilu!

Viimatie

Suur valik kasulike testide võrgus. Turvakaitse, töökaitse, GIMS, relva litsents, psühholoogilised jne

Loe rohkem

Massaaž Spaalent 2018 toimus 28. oktoobril Itaalias. Viimane pühapäev, 28. oktoober, avatud massaaži massaaži meistrivõistlused toimuvad Pesto Itaalias

Loe rohkem

Rinnavähk pere arst Zoya on kaevandatud pärilik. Vähktõve, tema vana vanaema ja tädi suri. Rinnavähk oli nii omamoodi ema. Kasvaja ta avastas varases staadiumis

Loe rohkem

Haridusliku ndashi hariduse kompleksi eelkooli filiaal. MnogoProfilny haridus-ndash õppekompleks Laquerudi ..

Loe rohkem

Hea käed Permis kannab igasuguse massaažiteenuseid. Madalad hinnad. Kogenud spetsialistid. Helista meile 83422038803.

Loe rohkem

Paide neuroloogi arsti vastuvõtmine Peterburi privaatses kliinikus, Primorsky District, M. Komisjoni kliinikus

Loe rohkem

Top

Natalia Schlemaya pro. Hinnak: 5,0, 56 arvustust. Masseur, laste massaaž, meditsiinilise ravi massaaž.

Elektroforees laste raviks Medical Elektroforeesi on elektroteraapia meetod, mille terapeutiline toime lapse kehale on tingitud väikese jõu konstantse elektrivoolu kombineeritud mõjust ja manustatuna raviaine nahaga. Mõnikord nimetatakse elektroforeesit süstlata süstimiseks. Uimastite toime tulemus domineerib oluliselt elektri vooluga kokkupuute mõju. Termin'i elektroforeesi kasutamisel kombineeritakse see ...

Helistades lastearstile kodus Jekaterinburgis alates 8-st hommikul 2 kella 2-st

Meie koos saate helistada lastearstile kodus 8-st kell 2 hommikul Jekaterinburgis

Llanovsky spetsialiseerunud beebi maja

Värsked vabad töökohad massöör Ulyanovskis Leia töö massöör tuhandete teiste tööandjate ja värbamisagentuuride seas tööandjate ja värbamisagentuuride seas Ulyanovskis esimese sammu eduka karjääri jaoks

Massaažikursused Uralskis. Uralsk tasuta reklaamid

Uuemad vabade töökohtade laste massööride Uralskis. Kiire ja mugav otsing 49. 00 vabade töökohtade seas. Töö laste massöör Uralsk leida lihtne

Teenused Laste massaaži tervise

Reklaamid. Kodu ja elu tervise massaaži laste teenused

Aroomiteraapia. Põhilised õlid kosmeetika ja massaaži osakonna massaažiks

Artiklid aroomiteraapia, retseptide ja soovituste kohta. Näpunäiteid eeterlike õlide, nende ja viirukide baasil kasutatavate kosmeetikatoodete kasutamiseks.

Tööõde ANGARSK 43 vabade töökohtade meditsiinilise õde

Registreerige kliinikule ja vastuvõtmisele arstile. Kliinikute ja arstide ülevaated. Meditsiiniteenused, diagnostika, analüüsid. Patsiendi portaal.

QigongMassage lõõgastav

Qigongamasage tehakse pehme tehnikat. Selle tulemusena lõdvestab keha, ülemäärased mõtted lahkuvad, isik on raskesse seisundis kastetud. See on ostetud kergesti, jõu sissevool kogu kehas. 1500 p.

Elektroforeesi massaaž OLX.KZ.

Elektroforees OLX.KZ.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.