Kabiinis "suudlus inimesed" rentida massaažiruumi. -Shesi interjööri salongi-kirjutamise meeskonna allika kabineti õmblekabiin-konditsioneerimine -Mabel -1/2 kuu jaoks Ajakava 2x2 administraatori teenused on koht puhkeruumis

. Kõndimine mesi. institutsioonid). Multidistsiplinaarne kapten on teretulnud. Erinevate massaaži liikide valdamine. Kogemused seadmete seadmetega on soovitav. Koolitus tööprotsessis. Ajakava vahetatav. (% või rentimine) Nõuded: -GeLation töö ja teenida-leiutus

Tööandja Kirjeldus: Uus ilusalong: Vastutus: Tingimused: töökoha rent (suite) odav

Mugav asukoht esimesel real! Sammude kättesaadavuses on M. Mendeleevskaya ja Novoslobodskaya "Üks väljumine metroost, mis on väga mugav! (Teie kliendid leiavad teid kiiresti!). Läbipääsu koht on paljude instituutide ja riigiasutuste pankade restoranid.

Ühekordselt kasutatavad lehed, Terry rätikud, viinamarjade luu ilma lõhnata, sussid, hommikumantel ja muud massaaži inventuuri vajadused,

Kirjeldus, Fotod, Menüü, aadress, telefon, töörežiim "Massaaž Caterina Lagina" Taganrog

Professionaalsed materjalid ja ainult ühekordselt kasutatavad tarbekaubad kasutatakse paberis. Riya massaaž!

"Kuidas valida hea kapp massaaži jaoks"

Lühikese skoor Sergei Musienko Masseuri kohta, kuidas valida massaaži jaoks tõeliselt kena kapp.

1) Puhtus. Masseuri töökoht puhtuse taseme ja tellimuse tasemel peaks meenutama operatsioonis. Office ise või otse selle kõrval peaks olema riietusliin koos vedelate seebi dosaatoriga - massaaži terapeutide puhta käte võti.

2) turvalisus. Küsi, aga spetsialist tööprotsessi naudib nagu niisutaja nahale. Professionaalses massaažis tuleks kasutada ainult spetsialiseerunud hüpoallergilisi õlisid ja muid kvaliteetseid kosmeetikatooteid. Pea meeles - mitmesugused tüüpi tüüpi "Jonsioni laps" või "Roheline apteek" on lubatud, välja arvatud kodus kasutatavad.

Lisaks peab naha desinfitseerija olema massaažiruumis (näiteks batilli või biolongiga).

3) sisustamine ja temperatuur. Soft vaigistatud valgus, hubane atmosfäär, küünlad, meeldiv lõhn aromaatsete õlide ja kerge lõõgastava muusika - vajalikud atribuudid hea massaažituba. Ka toas peaks olema alasti mehe temperatuuri jaoks mugav.

4) Tarbekaubad. Kõik inimkehaga kokkupuutuvad tarbekaubad peavad olema iga kliendi järel pesemiseks ühekordselt kasutatavad või tagatud. "Peab olema" enesekindlas kontoris - ühekordselt kasutatavad lehed, paberi salvrätikud piisavates kogustes ja korralikult volditud värske vanni käterätikud, üks ühe kliendi jaoks.

5) Masseur. Spetsialistide valimise kriteeriumid on üsna palju, mistõttu kirjutatakse sellel teemal eraldi artikkel. Olge väljaanded!

Noh, kui te äkki ei soovi kriteeriume pikka aega kontrollida ja otsida "õige" massaažiruumi - tule meile FC riiklikesse. Meie hubane, sooja kontor, mis vastab absoluutselt kõigile vajalikele kaasaegsetele nõuetele, samuti töötajate professionaalsusele, kes ei tagasta teid ükskõikseks.

Lühidalt äritegevuse analüüs: Äriorganisatsiooni kulud: 300 - 500 tuhat Rubleactual linnade jaoks elanikkonnaga: alates 20 tuhandest kogukonda tööstuses: Äriorganisatsiooni kesktaseme konkurentsivõime: 2/5 Bump -

Töö, töö, töö ... soov teenida nii palju kui võimalik, on aega teha kõik, mida saate teha, ületada teised, olla esimene, parim - nendest ja sarnastest eesmärkidest on kõige kaasaegsemate inimeste elu. Töö, maja, perekond - tavaline klišee ja see oli sellises järjestuses, et enamik inimesi sai eluviisi. Aga see on küsimus küsimusega: ja kus on aeg puhata, paar tundi ise, kallimale? Noh, kuigi mitte päev, nädal.

Keegi selgub, teised jäetakse sellisest võimalusest. Täiendav seanss 20-30-minutilise massaaži, muide, on võimeline andma puhkuse ekvivalent 2-3 tundi "murdis külgedelt" diivanil. Tänapäeval on massaažiruum nõudluse hulgas mitmesuguste sotsiaalsete kategooriate inimeste seas ja erinevate sissetulekute tasemega. Ja kuidas avada massaažit interjööri - küsimus, mida paljud ettevõtjad küsitakse, ühel või teisel viisil seotud lõõgastumise, taastamise ja meditsiini valdkonnas.

Massaaži vajadus

Kindlasti kuulnud teile väga sageli sõnu, mida parim puhkus on tegevuse muutus. Kuid meie arvates tulid nad selle isiku juurde, kes ilmselt ei töötanud üldse. Ja korrata inimesi, kes ei satu tähenduses need sõnad. Proovige töötada sellises režiimis - muutustega vähemalt paar nädalat. Lihtsalt hoiatage ette oma arsti ette, et ta oli valmis ja tema sugulased oma eksperimendi kohta, nii et nad ei maksa palju tähelepanu oma ärrituvusele, unustamatus, fussiness. Ja kõik see on. Tingimata.

Otsustasin kirjutada mitmeid artikleid massaaži kohta, et jagada kogemusi kolleegidega ja seega aidata neil ja klientidel. See artikkel on selles seerias esimene.

Peasem massaaž on valmistatud spetsiaalses kontoris, mis lõi vajalikud tingimused istungite suurimaks tõhususeks ja massaažirapeut ja kliendi maksimaalse mugavuse suurendamiseks. Seda arutatakse.

Esiteks peaks kontor olema avar. See tähendab, et massaaži terapeut peaks suutma mööduda massaažilaua ümber kahe pikema käega kaugusel. Mõnikord peate võtma kliendi pikliku käe või jala oma pikliku käega.

Teiseks tuleb valgustus kontoris reguleerida. Mõnikord on vaja kontrollida mingi keha saidi väga hoolikalt, kuid kõige sagedamini on summutatud tuli vaja.

Kolmas - reguleeritav temperatuur, see, ma arvan, on arusaadav - ilm on erinev. Seega õhu gaasipesuseerivad vajadused - mõnede salvide ja õlide lõhnu üsna teravad.

Järgmine: salongi peaks seista valamu ja dušš. Klient peab nägema, kuidas massaaž on minu käed seansi ees ja peaks saama duši all ilma kabineti jätmata (näiteks pärast mähitust).

Kontoril peaks olema koht puhta lehtede, rätikud, salvrätikute jne. Ja koht pükside, salvide ja õlide jaoks. Mööbel on tabel (või salve) narkootikumide jaoks, mida kasutatakse selles sessioonis, tabelis ja massaažitoolis, tooli ja kliendi riiete riidepuu, tee tabel. Ja muidugi massaažilaud, mis seisab akna peal. Laua jala mati all.

Nüüd on mööbli lisaks vajaliku arvutamise eeskujulik arvutus 4 paari-seep, šampoon-peeglid - teede joomise objektid (veekeetja, vaas jne) - küünlad (võib olla aromaatne) - viiruk - muusika (mitte raadio)

Kontoril peaks olema ruumiliste valgustuste reguleerimiseks tihe kardinad. Tennes tuleb maalida Ocheri rahulikutes toonides (maa element).

Ja taas ruumi umbes: See peaks olema võimalik panna massaaž tabel akna kogu kapis. See on vajalik tiibeti massaaži jaoks, mis toimub ainult põrandal.

Ma kirjutasin minu pilk täiuslikule, täielikult varustatud massaažiruumis. Kahjuks ei ole sellise kontori korraldamiseks lihtne, vaid teada, mida püüavad, on kasulik.

Palun kirjutage oma arvamused ja kommentaarid Külalisteraamatus artiklis - ma võtan kindlasti arvesse neid. Aadress: Minu veebileht: grupp VKontaktevsekh hea ja hea tervis. Lea.

St. Petersburg, Utkin Prospect, 13k15 on hubane kontor. See sobib käsitsi massaažile, ripsmete pikendamisele või kosmeetikule. Kuum vesi, mugav massaažilaud, viisardi tool, lukustatud võtmele. - Kõik küsimused telefoni.

Püha Peterburi pakutakse teiega) - - meie kodukontoris (hinnad on madalamad kui kabiinis! *) - massaaži kvaliteet ei sõltu selle täitmise kohast. - Pakume teie valikut: - 1) Spa Salon (m

St. Petersburg, Obukhovski kaitse väljavaade, 28 km, 30 min. jalgsi). - Ma nõustun renditud massaažiruumides. - Sertifikaadid, kõrgem psühholoogiline. - Massaaži maksumus kodus: - 30 min-600R, - 45min-750R, - 60 min- 1000r, ..

2 000 hõõruda kuus).

Avasta 10 kommentaarid Relax +, Massaažikabineti. Kui on palju arvamusi, õppige, kuidas inimesi aja jooksul hinnata. Kaupade ja teenuste kvaliteet võib aja jooksul muutuda.

Viimatie

Koos ekspertidega ütleme, kuidas säästa aega ja raha salongile ühe vidinaga

Loe rohkem

Mis kellaajal on parem võtta vitamiine. Ettevõtte valge apteegi artiklid

Loe rohkem

Uued vabad töökohad õde Moskvas massaažis. Tasuta ja kiire otsing 1. 95. 00 Vabad töökohad. Täielik, ajaline ja osaline töö. Konkurentsivõimeline palk. Teave Moskva tööandjate kohta. Alusta uus karjäär kohe

Loe rohkem

Moskva metroo Semenovskaya töö ja vabade töökohtade töö ja vabad töökohad langesid sobiva viisardi reitingu ja tegelike ülevaadete kohta, mis on kontrollitud spetsialistid, töö näited, kvaliteedi tagamine teile. OM.

Loe rohkem

Ilu stuudio Cosmotech Yell. U Leiate ülevaateid ettevõtte, aadressi ja telefoni kohta. Ranking põhineb külastajate hinnangul ja ülevaatetel. Fotod ja teenused. Vali endale parim Yell. U.

Loe rohkem

Vaakum-tselluliidi-massager Vacu Expert Gezatone Osta. Üksikasjalik kirjeldus, foto, hind. Laos Kohaletoimetamine Minsk, Valgevene. Tellimus 375 44 799 66 66

Loe rohkem

Kvaliteetne vaakummassaaž STARVAC STARVAC kliinikus Skosmeetika konkurentsivõimeliste hindadega. Menetlused võimaldavad teil vabaneda tselluliidist, suurendada naha tooni iga keha krundi. Lisateavet teenuse kohta leiate selle maksumusest kohapeal. Kogenud spetsialistid, kaasaegsed seadmed, töö ilma päevadeta.

Loe rohkem

Kuidas vabaneda tselluliidist vaakummassiga kodus. Massaaži tehnika kodus ja salongi, kasu, ülevaateid ja tulemusi

Loe rohkem

Gilmon.ru on allahindlused kuni 100-le Yekaterinburgis ühes kohas Tasuta Kupongid, Reklaam ja laos iga päev register ja säästa

Loe rohkem

Top

Massaaži tüübi valimine Mis on efektiivsem mostimulatsiooni või LPJ, endosferaat või kavitatsioon

Naine ilusalong kvaliteetsete teenuste ja teenindusega. Pakume teenuseid kvaliteetsete seadmete dioodilaser, LPG., Mikrokesi. Me kasutame Premium Materials Keune, Gehwol, Phyts. 100 garantii kõik teenused 79111988889

Unikaalne tehnoloogia 22. sajandi on nüüd saadaval vacuuric massaaž kortsud ja tselluliidi jätab igavesti

Kindlasti paljud teist on juba kuulnud umbes tolmuururolic massaaži. Aga kui sa ei tea, siis milline on see menetlus, siis me oleme nüüd tema kohta

Ckf kantemirovskaya vaakummassaaž

Kaasaegses kosmeetikas on üha suurem jaotus muutumas viis võidelda tselluliidi, varase kortsude ja ülekaalulisuse vastu, nagu vaakum-orgaaniline massaaž. Vaakumagepia võimaldab väljundit

Vaakummassaaž STARVAC DX Smart

Vaakummassaaž Moskvas. Euroopa kvaliteet ja seadmed. Kõrge taseme arstid. Viimased tehnikaid. Kõikide protseduuride sertifikaadid. Saadaval hinnad kõne 8 495 9328200

Vaakummassaaž ja anti-tselluliidivastased kehakompleksid, hooldus, massaaž ja alarõhku Salon Victoria

Soodustus kuni 55 vaakumi jälgimise massaaži- ja tselluliidi kehakompleksid, jättes, massaaž ja koputatud nägu salongiventoria

LPGMassage Protseduuri ülevaated, Fotod enne ja pärast

LPG massaaž Samaras registreeruda protseduuri vaakum-rikas nägu massaaž, keha Elixir kliinikus. Hinnad, Mõju meetod, näidustused, Tulemus, ülevaated. Helistage ja registreeruge

BFLEXYKRASNODAR Instagram profiil koos postituste ja lugude Picuki. OM.

Avasta bflexykrasnodar Instagram profiili koos postituste ja lood Picuki. OM.

Vaakumrull massaaž B Flexy St. Petersburgi ilusalongiteenused

Vaakummassaaž massaaž LPG ajakirja VIP pilt. Laos kaubad 12. Tarneaeg Minskis. Parima hinna garantii, krediidi registreerimine

LPG massaaž vaakum massaaži hinnakujunduse massaaž Moskvas

Starvak aparatuur See on tõhus massager, mille eesmärk on vähendada kleeplindid, samuti võidelda eriti ja tselluliiti, samuti stimuleerib vereringet ja ümmarguseid lümfisid.

Me kasutame küpsiseid
Me kasutame küpsiseid, et tagada, et anname teile parima kogemuse meie veebisaidil. Kasutades veebisaiti, millega nõustute meie küpsiste kasutamisega.
Laske küpsistel.